Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vanšu tiltā kāpējs!

 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Ieraudzīju bildes, man pat raudāt sagribējās.
Manuprāt, ar šādu publisku pašnāvību viņš gribēja ko paust. Tādi,kas tiešām grib nomirst, ielien kaut kur mežā vai ne tik publiskā vietā un lēc, karās, durās.

Droši izsakaties, diskusija, kur žulti gāzt, apraudāt un līdzi just.
07.06.2012 19:02 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
vispār tas stāsts no draugiem esot no "a ja nu.." sērijas, tas ir izdomājums, vismaz citā vietā bija iekopēts ar visu "p.s." un tur autors paziņojis, ka nepazina to jaunieti.


Ja ir aizdomas, ka kāds var izdarīt pašnāvību, speciālisti to neatstās bez ievērības un sniegs palīdzību. Bet parasti jau cilvēkiem nepatīk izlīst ārpus savas komforta zonas un kādam palīdzēt.

summer, ja viss būtu tik skaisti! manu miesīgu vecmāmiņu pirms pusotra gada skāra psihiskas problēmas, viņa arī apgrūtināja kaimiņu dzīvi, mēs zvanījām, braucām uz to slimnīcu, gājām pie ģimenes ārsta, mēģinājām aizmānīt pie psihoterapeita, bet te ir tā - kamēr pats tas cilvēks nepiekrīt, Tu viņu nekur neaizvedīsi, ja vien nav tiešām reāli draudi kāda cita dzīvībai (piem neskrien ar nazi virsū), neviens nekur viņu neņem pretī. viņai pašai, protams, likās, ka viss ir kārtībā un nekāda ārstēšana nav nepieciešama, viņa neapzinājās, nesaprata, ko viņa dara. tagad viņa ir nomierinājusies, bet es zinu, ka tas ir tikai uz kādu laiku, viņai tas agrāk vai vēlāk atkal izlīdīs. un varu tad tikai iedomāties, cik daudz ir tādu cilvēku, kas staigā apkārt, domādami, ka viņi ir normāli un veseli, tajā pat laikā neapzinoties, ka ir nepieciešama palīdzība un ārstēšanās un nevar zināt, kas viņiem galvā darās un mēs tur neko nevaram pasākt, kamēr viņi paši to nesaprot vai neuzbrūk kādam. ok, mazliet no tēmas aizrunājos.
09.06.2012 18:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Luxurie-tu loti labi atsvaidzinaaji manu atminu-paldies ,ka padaliijies!:)Man pasai bija probleema Latvijaa ar kaiminieni-es domaaju ,kas tur -piezvaniisu savai draudzenei ,kura ir daktere-straadaajaam kopaa un visu nokaartosim-nekaa nebija...izraadiijaas, ka viss bija daudz gruutaak ,ka domaajaam ar taas kaiminienes ieliksanu slimniicaa!Vina staigaaja kaila apkaart uttProtams ,neko nedarija taadu-savai un citu cilveeku dziivei biistamu,bet tomeer...Aatrie atbrauca un teica-ja nepiekriit braukt ,tad ar varu nevar!Atceros ,veel kaa sodien, to gadiijumu!
Psihiski slims cilveeks loti reti saprot ,ka ir slims-paarsvaraa domaa ,ka ir vesels!Loti reti dzirdeesim to-ar mani kaut kas nav kaartiibaa!
09.06.2012 18:37 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es nevienu netaisos nosodīt vai nopelt, bet mans viedoklis - ja reiz gribēja sev galu darīt, varēja kaut kā mierīgāk un neievelko tajā visu Rīgu. par viņu neņemos neko spriest, bet nu es no darba braucu pusotru stundu parasto divdesmit minūšu dēļ un šis gadījums man nobojāja pusi plānu!
09.06.2012 19:17 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
+ glābšanas dienestu neizdarību vispār nav jēgas apspriest.
09.06.2012 19:17 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/425064-krievu_rulete_uz_vansu_tilta
11.06.2012 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits