Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīļākās

 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
Sveikas! Gribu mazliet saprast tās sievietes, kas ir kādam mīļākās. Vai sirdsapziņa negrauž?
Situācija šobrīd ir tāda, ka kādu laiku satiekos ar vīrieti, jau sākumā viņš atzina, ka viņam ir sieva. Bet līdz šim neko nepārtraucām. Man viņš ļoti, ļoti patīk un es gribētu turpināt ar viņu satikties, bet man mazliet bail no sirdsapziņas, ka kāds tiks sāpināts šo attiecību dēļ.
15.05.2012 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Yummy, kādreiz, ja Tev tā notiksies, Tu sapratīsi... ;)
19.05.2012 13:20 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Mans uzskats - ja vīrietis ir aizņemts - rokas nost. Un, sorry, bet nosodu pilnīgi visas, kas gramstās gar aizņemtiem vīriešiem un jauc ģimenes. Pilnīgi gribās lamāties , cik ļoti besī!
19.05.2012 10:12 |
 
Reitings 166
Reģ: 05.04.2010
Par milako busanam - esmu bijusi abas frontes puses... Sakuma diezgan smagi piecakareja mani - biju ilgi kopa ar puisi, bet kamer es studeju cita pilseta, vins dzivoja dubultu dzivi ar citu. Pilniba nesapratu nedz vina iemeslus, ne musu draugus, kas visi ka viens zinaja, kas notiek sajas attiecibas, bet man neko neteica, ne to meiteni, jo ari vina jau no pirmas dienas zinaja, kas es esmu un kadas ir manas attiecibas ar puisi. Vins diezgan ilgi skraidija uz visam pusem, kamer es apjautu, kas notiek... Pec so attiecibu izbeigsanas, man bija dzive periods, kad es biju milaka. Gribeju ieriebt pasaulei, ka ta ierieba man. Bet es atri vien to padarisanu beidzu, jo sapratu, ka tas ir zem mana goda.
Tapec sobrid es uzskatu, ka milako padarisana nav domata man un nesaprotu tos cilvekus, kas parakstas dzivot sadu dubultu dzivi.
*

Par seksualo minoritasu temu - uzskatu, ka tas, ko cilveks dara gulta un ar ko - ir katra pasa darisana. Praida gajienu nedz atbalstu, nedz aizliegtu, jo es savas attiecibas nevienam neuzspiezu un speciali nereklameju. Es uzskatu, ka dzive visadi iet, katram savas velmes - ka jau tai teiciena saka - citam patik meita, citam mate un citam kleita.
*

p.s. man kaut kas ar garumzimem atgadijies, ups
19.05.2012 05:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
sakas viena tema, aizgaja cita:D
19.05.2012 01:22 |
 
Reitings 156
Reģ: 12.05.2012
Tā arī ir, 99% viltīgās lapsas sabojā visu pārējo godīgo sieviešu reputāciju:D:D
18.05.2012 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Biju reiz es mīļākā vīrietim, kuram ir sieva un divi bērni. Viņam pašam paslīdēja kāja. Es tikai pagadījos īstajā vietā un īstajā laikā. Un jā, šobrīd es ar to vīrieti dzīvojam kopā. Viņa sieva mani ienīst, bet bērnus vēl neesmu satikusi, jo nav pienācis right moment.
Sirdsapziņa nekad man nav bijusi, jo kāmēr es biju viņam mīļākā, es biju draudzene arī savam draugam (nu jau exdraugam). Situācija kā seriālos. bet beigās jau būs labi. Ir jau labi.
18.05.2012 09:12 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Izlasīju visu diskusiju un man ir tāda dīvējāda sajūta. un par tām ogām - nafig vispār linkus likt, māmuliņa google visu atradīs un paskaidros :)
18.05.2012 08:42 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Mīļākās bija, ir un būs, tāpāt kā uz sievu krāpšanu kāri veči un prostitūtas. labi, ja šī diskusija kādai liks aizdomāties, ja nē, tad nē.

Par gejiem un lezbietēm un bērnu adoptēšanu, par gejiem - man žēl, ka gejiem neļauj bērnus audināt, bet ticiet man, arī mūsu valsti šo likumu var APIET, jo VIENTUļŠ vecāks var tagad adoptēt bērnus, nu un, ka tētukam ir darugs :D
Par lesbietēm vispār smiekli nāk, nu pašas lesbietes tos bērnus dzemdē, kaut ar mākslīgo, paskatieties seriālo L palanet kaut vai :D Un po viņām par jūsu nostāju ar adapciju.
Ir uzskats, ka homoseksuāļu vecāku bērnus apcilā skolās un citur sabiedrībā - man ir zināms, ka puisi gandrīz līdz nāvei piesita, ka viņam nav bijis krutais telefons, ko tad nabagiem arī bērnus tagad nedzemdēt un neaudzināt ?! pazīstu gejus un lesbietes un vecāki viņiem nevis geji, bet tieši otrādi - ar ļoti neiecietīgu attieksmi. var jau būt, ka kaut kad jaunībā sīcis pamēģinājis kaut ko tieši par spīti, bet ja viņam iekšā tas nebūtu, tad arī tā lieta tālāk par pamēģināšanu neaizietu! Tā lūk, un ja vajag linkus, ielikšu, bet tas vairāk mana personīgā pieredze.
18.05.2012 08:41 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Manuprāt beigu beigās visvairāk sāpēs Tev
18.05.2012 08:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Šeit ļoti labi var redzēt to domāšanu - lai visi ir vienādi, nekas netraucē rimto mietpilsoņa dzīvi(gājieni u.c.), lai viss ir rāmī, normā. Priecāties vajag, paskatieties cik civlēku ir uz pasaules, dzimst ģeometriskā progresijā, labi vien ir, ka ir geji, dabiskā izlīdzināšana.
18.05.2012 08:31 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
_chocolate_, piedod, bet tas, kas ir norma arī ir visai nosacīti. Rudi mati arī ir rets (salīdzinoši) izņēmums, vai melnādainie ar gaišām acīm ir izņēmums, nevis norma. Arī albīnisms. Nu un, ko tagad? Un jā, es uzskatu, ka tas ir tas pats, jo vizuālais izskats vai orientācija - abi ir iedzimti.
17.05.2012 19:29 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
DIO, es uzsvēru to, ka viņi ir labāki vecāki, jo adoptē bērnus un līdz ar to, es uzskatu arī, ka heteroseksuāli pāri, kuri adoptē bērnus ir labāki vecāki jau minēto iemeslu dēļ. ;) Ja palasītu rakstus, atrastu vispārēju info un statistikas rādītājus par to, ka viņi pievērš bērniem vairāk uzmanības, vairāk iegulda naudas bērnu attīstībā un tā tālāk. Ja tev ar to info pietiek - lūdzu. Es gribētu atrast plašāku rakstu par bērniem, bet tad nāktos ieguldīt laiku, jo parasti visi raksti medijos ir virspusēji.
17.05.2012 19:25 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
mani tieshi neaizvainoja, bet aizvainoja tas, ka juusu pretgeju fronte aizskar manus draugus. man ir vairaaki draugi gan geji, gan lesbietes, PILNIIGI NORMAALI CILVEEKI.

nu paga, cilveeku homoseksuaalisms arii iznjeemums, nevis norma, bet PAR TAADU PIEDZIMST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kaa var buut taads naids pret cilveekiem, kas vienkaarshi piedzimst ar atshkjiriigu domaashanu no paareejaas masas?

jaa, vairums dziivnieku sugu ir poligaamas, bet ir arii pilniigi monogaamas, kad ir arii taa, ka viens nomirst - otrs uztaisa pashnaaviibu.


Es zinu, ka viņi ir labi cilvēki un, tici man, neizjūtu ne mazāko naidu pret viņiem. Ja nepamanīji, es neko aizvainojošu par viņiem arī neteicu. Tās bija citas meitenes, kas lietoja ļoti nesmukus izteicienus un kurām es nepiekrītu.
Redzi, tu pati saki, ka homoseksuālisms nav norma, tad kāpēc to popularizēt un apgalvot, ka tā ir norma, kā to dara, piemēram, Lou? Esmu pret to, ka to pasludina par normu, legalizē laulības un atļauj audzināt bērnus. Tas arī viss.
Par dzīvnieku pasauli - jā ir arī monogāmas sugas, neviens jau nestrīdas. Bet ne visās sugās taču ir sastopama homoseksualitāte. Tad kādēļ mēs kā attaisnojumu cilvēku homoseksuālismam izvēlamies piemēru no dabas?
17.05.2012 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
_chocolate_

mani tieshi neaizvainoja, bet aizvainoja tas, ka juusu pretgeju fronte aizskar manus draugus. man ir vairaaki draugi gan geji, gan lesbietes, PILNIIGI NORMAALI CILVEEKI.

nu paga, cilveeku homoseksuaalisms arii iznjeemums, nevis norma, bet PAR TAADU PIEDZIMST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kaa var buut taads naids pret cilveekiem, kas vienkaarshi piedzimst ar atshkjiriigu domaashanu no paareejaas masas?

jaa, vairums dziivnieku sugu ir poligaamas, bet ir arii pilniigi monogaamas, kad ir arii taa, ka viens nomirst - otrs uztaisa pashnaaviibu.
17.05.2012 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Tieši gribēju rakstīt, ka nez, kas būs nakamā strīdu tēma, kas atvasināsies no šīs diskusijas. :D
17.05.2012 13:53 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
luīzeluīze, kas ir elementāras lietas?
17.05.2012 13:50 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nu bet Dio...nevajag krist taču galējībās. Labi, tā tēma, kurš ir labāks vecāks, tas tiešām tāds diskutabls jautājums un diez vai šeit ir vietā kategoriski apgalvojumi. Bet nu par pārējo. Tas, ka Tu nezini elementāras lietas, nenozīmē, ka tās nav patiesība, pēc Repšes principa, "ko nesaprotam, to svītrojam":D Tas, ka es tagad pateikšu, ka nākamnedēļ dodos uz Minheni, kas atrodas Bavārijā, bet kāds, kas skolā nav mācījies, to apšaubītu, nenozīmē, ka man viņa dēļ, lai pierādītu savu vārdu patiesumu, tagad būtu jāievieto Vācijas karte:D :D
Vispār diskusija gan jau sen aizgājusi pa pieskari:D
17.05.2012 13:47 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
oj nesmuki no manas, pielaidu kļūdu pamatā, biju domājusi papriku ne tomātu. Diskusija bija par grillēšanas produktiem, lai nerastos pārpratumi, ka lēkāju pa augiem.

Liliii, nevienu neuzskatu par meli. Un, jā varbūt savu reizi esmu vairāk aprobežota, paldies, ka pamanīji un atgādināji man to.

Libra, paldies, es no 7 klases daudz ko neatminu , pat atsevišķas lietas no ģeometrijas vai algebras arī, ja kas.
17.05.2012 13:39 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tomāts ir oga. Un ķirbis arī, starp citu. To māca bioloģijā, kaut kad ap 7. klasi :)

http://lv.wikipedia.org/wiki/Oga
17.05.2012 13:26 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
kādu laiku atpakaļ citā diskusijā kāda cosmo meitene minēja, ka tomāts ir oga, kad lūdzu uzrādīt kādu saiti neko neuzrādīja.. savukārt cita cosmo meitene norādīja visai nekvalitātu tulkojumu no kāda referāta lapas latviešu valodā, kas savukārt nav stingri vērā ņemams fakts vai pierādījums.. tāpēc manuprāt ir tomēr visai būtiski apzināt, ja mums nav pierādāmu faktu, tad gluži absolūtās patiesības mēs nevaram bārstīt. tas arī viss ko vēlējos pateikt.


DIO - tas, ka tavas bioloģijas zināšanas ir visai zemā līmenī, vēl nenozīmē, ka citas melo, sakot, ka tomāts ir oga, jo neuzrāda informāciju. Tu šajā gadījumā parādīji savu aprobežotību.

Un par gejiem/ lezbietēm - varu teikt, ka cik es esmu saskārusies ar gejiem, tad viņi tiešām ir labi cilvēki, līdz ar to arī varētu būt labāki vecāki par dažu labu normālu vīrieti.

Kā arī dzīvojot ģimenē, kur abi vecāki ir viena dzimuma, pats par tādu kļūt nevar, jo tas tiešām nepielīp, bet jau ir iekšā gēnos maza nobīde.

Un tās, kas ir pret un sauc nesmukos vārdos, jūs nekad nevarat zināt vai pašu bērni nebūs gejs vai lezbiete - un ko tad.

Bet nu iešana praidā gan man tā ideja nepatīk, jo tad man kā vīrietis - sieviete attiecību piekritējai arī būtu jāiet un jāsaka, kāda es esmu. Un man vienalga kāds dzimums bučojas un mīcās uz ielām - divi puiši, divas meitenes vai pusis un meitene, man vienalga tas liekas pretīgi.
17.05.2012 13:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits