mīļākās

 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
Sveikas! Gribu mazliet saprast tās sievietes, kas ir kādam mīļākās. Vai sirdsapziņa negrauž?
Situācija šobrīd ir tāda, ka kādu laiku satiekos ar vīrieti, jau sākumā viņš atzina, ka viņam ir sieva. Bet līdz šim neko nepārtraucām. Man viņš ļoti, ļoti patīk un es gribētu turpināt ar viņu satikties, bet man mazliet bail no sirdsapziņas, ka kāds tiks sāpināts šo attiecību dēļ.
15.05.2012 20:24 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Lou,

es to biju domājusi nopietni, jo tomēr apgalvojums, ka patiesība geji ir labāki vecāki, nav alkoholiķi un nepamet bērnus ir gana nopietns, tad nu tomēr, ja šādi apgalvojumi izskan, tad būtu jābūt kādam mēdijā izskanējušam rakstam, vai zinātniski kam pierādītam, apkopotai statistikai vai vēl kam līdzīgam.
kādu laiku atpakaļ citā diskusijā kāda cosmo meitene minēja, ka tomāts ir oga, kad lūdzu uzrādīt kādu saiti neko neuzrādīja.. savukārt cita cosmo meitene norādīja visai nekvalitātu tulkojumu no kāda referāta lapas latviešu valodā, kas savukārt nav stingri vērā ņemams fakts vai pierādījums.. tāpēc manuprāt ir tomēr visai būtiski apzināt, ja mums nav pierādāmu faktu, tad gluži absolūtās patiesības mēs nevaram bārstīt. :) tas arī viss ko vēlējos pateikt.
17.05.2012 12:46 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
:o

aaaarrrrprraaaats. drausmas. zinaajaat, ka homoseksualitaate ir sastopama starp cik tur (arii prasiisiet avotu, taapat kaa Lou? ) vairaakiem simtiem dziivnieku sugu, bet homofobija tikai vienaa sugaa - cilveekos? KAS TUR PRETDABIIGS? par homoseksuaalu piedzimst, nevis kljuust, juus shauraas pieriites!!! hahaha, sasmiidinaaja tas viens teksts par to, ka agraak bija mazaak geju un, ka tas tagad vienkaarshi ir modee. veesture laikam svesha. jaa, ok, peedeejos gadsimtos tas ir bijis frowned upon, bet nebija taa, ka nebija geju vai vinju buutu mazaak

un taa nav nekaada slimiiba, homoseksuaalisms IR PILNIIGI NORMAALA LIETA.


Šaurās pierītes skan visai aizvainojoši, tevi neviens neaizvainoja, tāpēc proties arī izteikt savu viedokli bez citu aizskaršanas.
Dzīvnieku homoseksualitāte ir izņēmums, nevis norma. Cilvēki jau nav hermafrodīti, lai piekoptu viendzimuma sakarus. Un ja nu mēs sāksim piemērot dzīvnieku uzvedību cilvēkiem, tad, kas tur slikts, ja gulēsim ar visiem pēc kārtas un neveidosim ilgstošas attiecības (jo vairākums dzīvnieku sugu ir poligāmas), iznīcināsim savus pēcnācējus, ja vides apstākļi ir nelabvēlīgi?
17.05.2012 12:24 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Ne reizi neesmu satikusies ar vīrieti, kuram jau ir sieviete. Pirmkārt es negribu būt otrā! un otrkārt - es negribētu būt tās sievietes vietā. Ar aizņemtiem nekad nepinos. Nedari citam to, ko negribi lai dara Tev!
17.05.2012 06:39 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.05.2011
Tādām attiecībām ir viens liels mīnuss- draņķīga pēcgarša. Esmu padsmitnieces hormonu -18g.- trakumā to pamēģinājusim tikai un vienīgi simpātiju un pirmās pieredzes iegūšanas dēļ. Tas bija labi un beidzās ātri, jo drīz vien sapratu, ka viņš mani neinteresē (ap 15g. vecāks) turklāt pēc savas būtības primitīvs tēviņš. Pats atzinās, ka sievu pirmo reizi krāpis jau 7.laulības gadā, tobrīd, kad tikāmies, viņam jau bija 14 gadus veca meita.

Tikai ar šodienas saprātu aptveru, ar kādu amorālu cilvēku sagājos.. lai arī tās bija kādas 4 tikšanās reizes. Īsāk sakot, vīrieši ir jāpieskata, bet tos, kas nepakļaujas dresūrai, ir jāpamet, pašas sirdsmiera dēļ.
17.05.2012 02:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle+++!:)
Lou-es dziivoju videe,kur laikam cilveeki ir citaadi...visaadaa zinaa!Tas rajons Sanfrancisko man loti patiik!Starp citu, ir loti tiirs ,cilveeki loti pieklaigi...!Es straadaaju arii kopaa ar vairaakiem puisiem-loti viegli straadaat-nekaadu striidu,loti kaartiigi padara savu darbu-vispaar kaut kas sajos cilveekos ir loti patiikams-nav noveerots launums!:)Vini ir loti draudziigi!
16.05.2012 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
:o

aaaarrrrprraaaats. drausmas. zinaajaat, ka homoseksualitaate ir sastopama starp cik tur (arii prasiisiet avotu, taapat kaa Lou? :D) vairaakiem simtiem dziivnieku sugu, bet homofobija tikai vienaa sugaa - cilveekos? KAS TUR PRETDABIIGS? par homoseksuaalu piedzimst, nevis kljuust, juus shauraas pieriites!!! hahaha, sasmiidinaaja tas viens teksts par to, ka agraak bija mazaak geju un, ka tas tagad vienkaarshi ir modee. veesture laikam svesha. jaa, ok, peedeejos gadsimtos tas ir bijis frowned upon, bet nebija taa, ka nebija geju vai vinju buutu mazaak :D:D

un taa nav nekaada slimiiba, homoseksuaalisms IR PILNIIGI NORMAALA LIETA.



par miiljaako teemu runaajot - kura zhubiite tur rakstiija, ka nosodiit nedriikst - ok, nosodiit nedriikst, bet guleet ar preceetiem viirieshiem driikst? labais.
16.05.2012 23:43 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
krista, es neteicu, ka Detroita ir tā pilsēta, kur nav ko darīt. Es varēju teikt arī Ņujorkas geto, jēgu tas nemainītu, bet Detroita nāk prātā, jo jebkurā gadījumā šobrīd atgādina tādus pašus izmirušus reģionus un pilsētas Latvijā, no kurienes jau sen visi normālie cilvēki aizlaidušies prom.
16.05.2012 23:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
nepiekritiishu par detroitu, tur ir ko dariit. tikai melnaadainie neveelaas neko vairaak par zaaliites piipeeshanu un slinkoshanu. luk ,tad arii no vinjiem visa negatiivaa statistika. sameejie seezj uz izkraaptajaiem pabalstiem un tusee apkaart.
16.05.2012 23:22 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Labi, tikai neliksim vienādības zīmi starp nepilnām ģimenēm un nelabvēlīgām ģimenēm.
16.05.2012 23:11 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Šim te, starp citu, es patiesībā īpaši neiespringstot uzreiz atrodu daudz info, jo visi raksti ir principā vienādi un šādas statistikas laikam tiek veidotas ļoti bieži.

Mans veselais saprāts... Tā ir atsevišķa diskusija, bet es pieņemu, ka nelabvēlīgā vidē varbūt ir vairāk šķirtu ģimeņu. Kā arī, pieņemu, ka ja vīrs ir alkoholiķis, kurš aizlaižas prom un ja ņem vērā to, ka ir daudz sieviešu, kuras šādos brīžos vairs nepievērš uzmanību saviem bērniem un grib noturēt vīrieti par katru cenu (spriežu kaut vai pēc paziņu ģimenēm), tad tas viss rada ķēdes reakciju un noved pie šādiem skaitļiem. Mūžīgie skandāli ģimenē arī neviena psihei par labu nenāk.
Bet tas ir tāpat kā statistika, ka nabadzīgos rajonos ir zems izglītības līmenis un liels kriminālnoziegumu skaits. Tas nenozīmē, ka šie cilvēki ir sliktāki, bet ja piedzimsti kaut kādā Detroitas geto, diez vai ir daudz cerību uz izglītību Jēlā vai Hārvardā un bieži vien nav ne darba, ne nodarbju. Šķiet, ka par vienu no bīstamākajām ASV pilsētām reiz lasīju, ka tur nekā neesot un cilvēki aiz garlaicības vai nu zog vai slepkavo. :)
16.05.2012 23:03 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Un tavs veselais saprāts, saka priekšā, ka tā ir taisnība? Skaitļi ir ļoti lieli. Sanāk, ka uz katru cietumnieku, augušu pilnā ģimenē, ir 20 cietumnieki, kurus izaudzināja māte viena pati?
Tad nu gan, man un daudziem paziņām ir kriminālas noslieces :D
16.05.2012 22:50 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man pašai tie skaitļi ir mazsvarīgi, uzticos veselajam saprātam un pašas pieredzei. Kā arī jā, es bieži vien neticu tam, kas rakstīts medijos.

Starp citu, par to otro, ko minēju, tikko uzgāju:
A study cited in the Village Voice produced similar numbers. It found that children brought up in single-mother homes ‘are five times more likely to commit suicide, nine times more likely to drop out of high school, 10 times more likely to abuse chemical substances, 14 times more likely to commit rape (for the boys), 20 times more likely to end up in prison, and 32 times more likely to run away from home.’ Single motherhood is like a farm team for future criminals and social outcasts.

Nu re, bet pat ja pieņemam, ka avots būtu uzticams (nezinu ir vai nav), tad gan jau, ka daudzi protestētu un teiktu, ka muļķības.
16.05.2012 22:43 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Lou, "never trust a statistician" - centies vienmēr kritiski novērtēt avotu, un padomāt, kas ir sponsors, ar kādu mērķi tas tiek rakstīts, kas ir autors utt. Skaitļus var viegli sagrozīt :)
16.05.2012 22:35 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ā, starp citu, es lasīju arī to, ka ģimenēs, kur ir tikai viena māte izaug visvairāk izvarotāju, slepkavu, maniaku un visādu tipu ar novirzēm. Šim avots bija kaut kāds pret feminismu un matriarhātu noskaņota grāmata. :p
Tas pirmkārt, par "tradicionālajām" ģimenēm, un otrkārt, nē, arī šim nevarēšu iedot linku, tā ka...neko darīt, pieņemsim, ka es to tikko izdomāju.

Emmanuelle, tas, ka tu dzīvo pie Sanfrancisko kaut kā ietekmē to, ka pazīsti vairākus? :) Vienkārši uzreiz asociācija tāda, ņemot vērā to, ka cik zinu pašā Sanfrancisko viņu ir ļoti daudz un vēl vairāk esot tikai West Hollywood, kur laikam, 40% iedzīvotāju ir homoseksuāli, ja nemaldos. :D
16.05.2012 22:24 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tfu, bija domāts retāk, nevis biežāk.
16.05.2012 22:12 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
DIO, tu tiešām to nopietni saki? :) Jo piedod, es NEVIENU savu apgalvojumu šobrīd nevarētu pamatot ar konkrētiem avotiem. Tu tiešām domā, ka es viņus kolekcionēji kaut kur? Nebūt ne, un ja arī grāmatzīmēs ir, tad varu padalīties ar info, ka mana interneta pārlūka grāmatzīmes sastāv no vismaz 2000 linkiem, es jau sen tur apmaldījos un neko nevaru atrast.
Maksimāli varētu iemest vienu YT kanālu ar geju ģimeni, jo abonēju to un tas arī ir vienīgais tāds, tādēļ atceros. Vai arī kādu vispārēju avotu par/ap homoseksualitāti, kuru var atrast jebkurš, kuram nav slinkums. ;)

Neko tādu mūsdienās neredzu, neesmu arī manījusi, ka vardarbība ģimenēs mazinātos, un ka 16 gadu vecumā (vai vēl agrāk) ir sākuši dzemdēt biežāk. Man šķiet, ka pēdējais rādītājs vispār pieaug.
16.05.2012 22:11 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
_paris, piekrītu, ka šī diskusija ir jābeidz, kamēr tā nepārauga reliģiozā strīdā. Dievs radīja cilvēkus ar brīvu gribu un izvēli, teica augļojaties un vairojaties. Manuprāt ar to viss ir izteikts. Pat nepatīkami apspriest šo visu, pinot iekšā reliģiju. Es izstājos no diskusijas, jo negribu ne ar vienu šovakar strīdēties :)
16.05.2012 22:06 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Lou,

bet šādu patiesību Tu esi norādījusi, tātad attiecīgi zini no kādiem avotiem esi lasījusi.. savukārt, ja tie neeksistē, iesaku nāktonē izvairīties no domstarpībām un norādīt manā pieredzē... citādi tā dīvaini sanāk, pasaku, bet īsti pamata nav.. neņem ļaunā.

un mūsdienās skatoties apkārt uz jaunajām ģimenēm lielākā daļa ir pāri 30 un bērniņu plāno visai rūpīgi, un bērniņš ir gribēts un gaidīts... :) Internets ir visai pilns sieviešu sadaļās, ar šādu informāciju... kas patiesību sakot nemaz ne par ko labi neliecina... kad sievietes izvēlas arvien vēlāk un vēlāk dzemdēt bērnus...
16.05.2012 22:06 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
_chocolate_, kādreiz nedrīkstēja precēties arī baltie ar melnādajiem (kaut kur bija gadījums vēl nesen, ka vietējā baznīca ASV bija pret un izraisīja skandālu), gan jau minēju, ka tika ierobežotas sieviešu tiesības. Te tev nu bija tradicionāls. Kas vispār ir tradīcijas? ;) Cilvēku izdomājums. Šodien vienas, rīt citas. Un jā, vajag būt progresīvam, jo neaizmirsti, ka tā pati verdzība kādreiz skaitījās normāla.
Man būtu vienalga kāds bērns. Un tas par to svešo bērnu vispār ir nesmuki. Ir tik daudz ģimeņu, kur tēvs nav bioloģiskais un uzaudzina labāk nekā bioloģiskais, kurš kaut kur slapstās apkārt dzēris. Ja tev svarīgi ir tikai tas, vai bērnam tādas pašas acis kā tev, tad tas ir narcisms un atsevišķa tēma. Un, ja manam dēlam būtu vīrs, man būtu nospļauties, drīzāk es par priecātos, jo man patīk geji, īpaši tie, kuri atbilst stereoptipam. :D
16.05.2012 22:05 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Pārāk tālu jau diskusija aizgāja, taču mana piebilde chocolate - vai maz zini, kas ir tradicionāla ģimene?
16.05.2012 22:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!