Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīļākās

 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
Sveikas! Gribu mazliet saprast tās sievietes, kas ir kādam mīļākās. Vai sirdsapziņa negrauž?
Situācija šobrīd ir tāda, ka kādu laiku satiekos ar vīrieti, jau sākumā viņš atzina, ka viņam ir sieva. Bet līdz šim neko nepārtraucām. Man viņš ļoti, ļoti patīk un es gribētu turpināt ar viņu satikties, bet man mazliet bail no sirdsapziņas, ka kāds tiks sāpināts šo attiecību dēļ.
15.05.2012 20:24 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
sakas viena tema, aizgaja cita:D
19.05.2012 01:22 |
 
Reitings 166
Reģ: 05.04.2010
Par milako busanam - esmu bijusi abas frontes puses... Sakuma diezgan smagi piecakareja mani - biju ilgi kopa ar puisi, bet kamer es studeju cita pilseta, vins dzivoja dubultu dzivi ar citu. Pilniba nesapratu nedz vina iemeslus, ne musu draugus, kas visi ka viens zinaja, kas notiek sajas attiecibas, bet man neko neteica, ne to meiteni, jo ari vina jau no pirmas dienas zinaja, kas es esmu un kadas ir manas attiecibas ar puisi. Vins diezgan ilgi skraidija uz visam pusem, kamer es apjautu, kas notiek... Pec so attiecibu izbeigsanas, man bija dzive periods, kad es biju milaka. Gribeju ieriebt pasaulei, ka ta ierieba man. Bet es atri vien to padarisanu beidzu, jo sapratu, ka tas ir zem mana goda.
Tapec sobrid es uzskatu, ka milako padarisana nav domata man un nesaprotu tos cilvekus, kas parakstas dzivot sadu dubultu dzivi.
*

Par seksualo minoritasu temu - uzskatu, ka tas, ko cilveks dara gulta un ar ko - ir katra pasa darisana. Praida gajienu nedz atbalstu, nedz aizliegtu, jo es savas attiecibas nevienam neuzspiezu un speciali nereklameju. Es uzskatu, ka dzive visadi iet, katram savas velmes - ka jau tai teiciena saka - citam patik meita, citam mate un citam kleita.
*

p.s. man kaut kas ar garumzimem atgadijies, ups
19.05.2012 05:02 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Mans uzskats - ja vīrietis ir aizņemts - rokas nost. Un, sorry, bet nosodu pilnīgi visas, kas gramstās gar aizņemtiem vīriešiem un jauc ģimenes. Pilnīgi gribās lamāties , cik ļoti besī!
19.05.2012 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Yummy, kādreiz, ja Tev tā notiksies, Tu sapratīsi... ;)
19.05.2012 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits