mīļākās

 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
Sveikas! Gribu mazliet saprast tās sievietes, kas ir kādam mīļākās. Vai sirdsapziņa negrauž?
Situācija šobrīd ir tāda, ka kādu laiku satiekos ar vīrieti, jau sākumā viņš atzina, ka viņam ir sieva. Bet līdz šim neko nepārtraucām. Man viņš ļoti, ļoti patīk un es gribētu turpināt ar viņu satikties, bet man mazliet bail no sirdsapziņas, ka kāds tiks sāpināts šo attiecību dēļ.
15.05.2012 20:24 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
A kapec vinjiem jareklemejas ?

Lai tusee pa saviem klubiem un araa neradaas !
16.05.2012 19:41 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
_chocolate_, nu un? Es negribu skatīties uz alkoholiķiem sabiedriskajā transportā, bezgaumīgi ģērbtām sievietēm un klausīties kā no kādas Vecrīgas kafejnīcas skan popmūzika, kamēr es eju garām. Kā man tagad dzīvot?
Un kādēļ bērni nedrīkst skatīties uz mīlestību? Labāk skatīties, kā piemēram, esmu redzējusi publiskās vietās pārīti (sieviete+vīrietis) ar diviem bērniem, kuri viens otru sūta tādos vārdos, kādus pat rakstīt negrasos un bērni to dzird. Kādēļ tu nevāc parakstus pret šādiem cilvēkiem? :)

Zomb, ojā, TV, žurnāli un masu mediji. :D Tajos es vispār neredzu homoseksuālus pārus, jo vēl pavisam nesen, pirms vairākiem gadiem, pēc tam kad Ellen DeGeneres atklāja, ka ir lesbiete, viņu izlidināja no televīzijas un ir ļoti daudzas slavenības, kuras tikai pēdējos 5 gados ir atklājušas savu seksualitāti. Protams, skatos, ka ļoti tikumīga paaudze ir izaugusi.
Lol, bērniem neko nevajag stāstīt!!! Es uzaugu domājot, ka homoseksualitāte ir normāla, jo redzēju, ka divi cilvēki mīl viens otru. Neko man neviens nestāstīja. Atceros, ka biju aptuveni 8 gadus veca, kad redzēju tepat Latvijā divus vīriešu sadevušos rokās un NEKO nepadomāju. Man tas likās normāli un dabiski.
Ģimenei zūd vērtība tad, kad tādas kā tu aizliedz diviem cilvēkiem mīlēt un adoptēt bērnus. ;) Tu bojā dzīvi tiem bāreņiem, kuriem ir iespēja iegūt mīlošus vecākus, jo viņi vienkārši nedrīkst adoptēt.
Slima esi tikai tu, pardon. Parasti nepāreju uz personiskiem apvainojumiem, bet šāda aprobežotība, naids pret cilvēkiem, kuri NEVIENAM neko sliktu nedara norāda uz slimību.
16.05.2012 19:42 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.01.2012
Vāc cik gribi, tik un tā praida karogs plīvos :D
Un es par viņiem! Kaut vai tikai tādēļ, lai pakaitinātu tādus cilvēkus kā tu :D
16.05.2012 19:43 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Piekrītu Lou. Dabisko seksuālo orientāciju nevar tā vienkārši ''izkompostrēt'' no smadzenēm. Tā vienkārši cilvēkam ir tāda kāda ir un viss! Arī es uzaugu domājot, ka homoseksualitāte ir normāla parādība un manī nav ne grama lesbietes! Vairāk vajadzētu vākt parakstus pret masu mēdiju popularizētajiem rakstiem - sekss pa labi un pa kreisi, tas ir kruti un ja tev tā nav, tad tu neesi normāls. Lūk tāda tipa raksti un raidījumi arī grauj ģimeni kā institūciju, nevis praidi!
16.05.2012 19:48 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
parakstos zem katra Lou varda
16.05.2012 19:48 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
_chocolate_, nu un? Es negribu skatīties uz alkoholiķiem sabiedriskajā transportā, bezgaumīgi ģērbtām sievietēm un klausīties kā no kādas Vecrīgas kafejnīcas skan popmūzika, kamēr es eju garām. Kā man tagad dzīvot?
Un kādēļ bērni nedrīkst skatīties uz mīlestību? Labāk skatīties, kā piemēram, esmu redzējusi publiskās vietās pārīti (sieviete+vīrietis) ar diviem bērniem, kuri viens otru sūta tādos vārdos, kādus pat rakstīt negrasos un bērni to dzird. Kādēļ tu nevāc parakstus pret šādiem cilvēkiem?


Viņi nerīko gājienus un sevi nepopularizē. Un sabiedrībai neuzspiež uzskatus, ka alkoholisms un bezgaumība ir norma.
Vispār, lasot tavus komentārus, vairākumā esmu ar tevi vienisprātis un man ir tuva tava dzīves uztvere, cik nu no komentāriem var noprast. Bet šis jautājums man ir sāpīgs un esmu kategoriski pret viendzimuma laulībām, praidiem utt. Dzīvojot ārzemēs esmu saskatījusies pietiekoši, lai man izveidotos negatīva attieksme pret netradicionālās orientācijas pārstāvjiem.
16.05.2012 19:55 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
_chocolate_, alkoholismu neuzspiež, alkoholu gan popularizē. :) Ir piemēram valstis, kurās ir aizliegts TV reklamēt alkoholiskos dzērienus, bet Latvijā pat tas netiek darīts, jo peļņa ir svarīgāka. Nemaz nerunājot pa to, ka, jāatkārto savu viedokli citā diskusijā, bet alkohols medijos vienmēr tiek popularizēts kā kaut kas stilīgs un tīņu seriālos vienmēr tiek rādīts, cik šādas ballītes ir foršas un visiem jautri dzert no smukajām glāzēm kokteilīšus.
Tā, ka, ja ir tik liela vēlme izaudzināt ļoti pareizu sabiedrību, vajadzētu sākt no šādām lietām, nevis norādīt kuru cilvēki drīkst vai nedrīkst mīlēt.
Man jau šķiet, ka ārzemēs cilvēki ir daudz atvērtāki (atskaitot Austrumeiropu, Āfriku un konservatīvākās Āzijas valstis), tādēļ nespēju saredzēt saikni. Ko tad tu tādu esi redzējusi, lai būtu pret divu cilvēku mīlestību, kuri pie tam vēl, ir spējīgi sniegt mājas bāreņiem, kuri īstie vecāki viņus ir pametuši novārtā?
16.05.2012 20:00 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Zomd lietotājvārds izcili atbilsts viņas nozombētajai personībai. Āmen.
16.05.2012 20:00 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Un seksuālās minoritātes turpinās ies praidā kamēr vien tiks uztvērti kā otrās kārtas cilvēki, kā cilvēki, kuriem nav tādu pašu tiesību dzīvot, mīlēt, audzināt bērnus un reģistrēt savu laulību.
Kādreiz notika arī regulāri gājieni par sieviešu tiesībām, tāpat ASV cīnījās pret diskrimināciju pret melnādainajiem. Sieviešu un afroamerikāņu diskriminācijai gluži tāpat vajadzēja pievērst uzmanību, un gājieni/praidi to dara. Tā jau visi gribētu lai viņi cieš klusu, bet pat tad neviens viņiem neļaus iegūt tādas pašas tiesības, kādas ir citiem.
16.05.2012 20:05 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
*uztverti
16.05.2012 20:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Loti patika Lou domas!:)
16.05.2012 20:11 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Sen esmu bijusi kopaa ar aiznjemtu viirieti - pashsajuuta drausmiiga, visu laiku ieksheeji sevi shaustiiju par to, ka nodaru paari tai otrai meitenei. Veel aizvien liekas briesmiigi, ka taa vareeju riikoties. Priecee tas, ka vinji shobriid ir laimiigi preceejushies un vairs neviens tur nejaucas.


Par seksuaalajaam minoritaateem - man tas neshkjiet ne normaali, ne nenormaali... patiesiibaa man ir vienalga... tik tas gaajiens gan man liekas muljkjiigs, jo es tachu neeju gaajienaa, lai visiem paraadiitu, ka esmu heteroseksuaala.
16.05.2012 20:15 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Zomb un pārējas, kas ir tik truli noskaņotas, izkāpiet no tās Padomju savienības in iebrauciet, ka geji nestāv pie bērnudārziem un nesavaņģo jūsu bērnus, viņi ir tādi paši cilvēki. KUR ir morāle un cilvēktiesības tagad,ko? Tagad lūk negribi redzēt tādus cilvēkus?! Attīsties, lūdzu! Tie ir parasti cilvēki, bet to jau jūs nesaprotiet. Man ģimenē ir ārsts- gejs, kā jūs zināt, kādi ļaudis ir jums apkārt, glābj varbūt jums dzīvības? Šeit es nerunāju par tēmu, bet vairāk par to nenormālo morāles sludināšanu, kad skaidri redzams, ka pašām trūkst! Nu, kur tāds konservatīvisms, nesaprotu. Bet labāk jau vispār necelt tādas tēmas.
16.05.2012 20:20 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man mazliet dīvaini atkal liekas, ka viņi aktivizējas tikai vienā dienā, it kā gribētu ieriebt. Nē, nu pieņemu, ka daļai no homoseksuālajiem cilvēkiem tiktāl besī mietpilsoņu viedoklis, ka viņi ir gatavi iet ielās un kaut pliki staigāt. Bet, ja iet tādā praidā, tad atkal vajag saprast, ka daļa no cilvēkiem par to galvu neglāstīs un nespiedīs roku, kaut kā dīvaini liekas - paši izrādās un tad uzmet lūpu, ka viņus gāna, bet ko tad var gaidīt?
Man gan nav pilnīgi nekādu emociju pret homoseksuāliem cilvēkiem, lai viņi iet un darās, nevienam kāju priekšā neliktu un par zilīti noteikti nesauktu.

P.S. Es gan nevēlos liet eļļu ugunī, bet esmu manījusi, ka starp lesbietēm jeb lesbiešu pārī viena izskatās pēc sievietes, bet otra pēc džeka, tas man liek domāt, ka homoseksualitātē tomēr ir kaut kada novirze no normas.
16.05.2012 20:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vairāk palasīt vajag ārzemju presi arī bez kasjauns.lv un privātās dzīves - sen veikti pētijumi, ka augot geju ģimenē, bērni neuzaug par tādiem pašiem!!
16.05.2012 20:22 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Es ļoti atvainojos. Bet es gejus tiešām ciest nevaru. Tie ir slimi cilvēki un labāk sēž klusu un tur mutes, nevis taisa kkādus stulbus gājienu, lai pierādītu par sevi. Pietiek, ka mēs zinām, ka tādi dauņi ir un viss. Pieņemt, nepieņemt katra paša ziņā.
16.05.2012 20:27 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
_paris, beidz citiem tik kategoriski savu viedokli uzpiest! :)
16.05.2012 20:29 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Vikkkija, tas nu gan ir dumi shaadi teikt. Arii vinji ir cilveeki, kas veelas normaali dziivi, gjimeni un miilestiibu.
Kas Tev liek domaat, ka ar kaut ko esi labaaka?
16.05.2012 20:30 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Es nesaku, ka viņi nav cilvēki. Vnk viņiem ir problēmas. Neuzskatu, ka viņiem ir jātaisa kkādi gājieni un jāpierāda par sevi.
Tad taisīsim tgd pedofīļu gājienus, narkomānu.....
16.05.2012 20:38 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Jā, jo pedofīls un gejs ir viens un tas pats. :D Piemēram, otrajā gadījumā arī dzimumattiecības notiek nelabprātīgi, pirms tam apstrādājot upuri un tiek sabojāta psihe. Ā, un vēl protams, starp pedofīlu un bērnu pastāv mīlestība un viņi spēj audzināt bērnus.
Ar narkomāniem tikpat varens salīdzinājums, jo visi narkomāni paši zina, ka ir slimi un lielākā daļa grib ārstēties, nevis dzīvo laimīgi.
Vienkārši, lol. Ja nav ko gudru pateikt, es ieteiktu klusēt.
16.05.2012 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits