mīļākās

 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
Sveikas! Gribu mazliet saprast tās sievietes, kas ir kādam mīļākās. Vai sirdsapziņa negrauž?
Situācija šobrīd ir tāda, ka kādu laiku satiekos ar vīrieti, jau sākumā viņš atzina, ka viņam ir sieva. Bet līdz šim neko nepārtraucām. Man viņš ļoti, ļoti patīk un es gribētu turpināt ar viņu satikties, bet man mazliet bail no sirdsapziņas, ka kāds tiks sāpināts šo attiecību dēļ.
15.05.2012 20:24 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Cataleya
labi pateici, bet dalai tomer nepiekritu..attiecibu jauceja tomer biji, ta bija tava izvele to darit vai nedarit, un tas ka vins mekleja un naca pie tevis, nav nekads vainu mikstinoss apstaklis, tev tomer ir sava galva uz pleciem, bet parejo gan labi pateici...
+


Bet mani tas neuztrauca un neuztrauc. ES tā nejutos. Ja kāds no malas to redz savādāk, lai tā būtu. Katram ir tiesības uz savu redzējumu. :) Citu viedolis gan mani neinteresēja ne toreiz, ne tagad, jo manas attiecības uz svešiem cilvēkiem neattiecas.
15.05.2012 23:15 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Es par mīļāko sāpēm neuztraucos, pašas vainīgas. Bet tās nekad nebūs tādas kā tās sievietes sāpes, kurai vīrietis zvērējis uzticību, mīlestību un cieņu līdz nāvei.
15.05.2012 23:18 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Neesmu piekopusi šādas attiecības, jo, manuprāt, tās ne tikai būtu pazemojošas man kā cilvēkam, bet arī negodīgas attiecībā pret otru sievieti. Ja jau vecis ir tā iemīlējies savā drāžamajā lellītē, ko tad nešķiras no sievas? Tikai tādēļ, ka mīļākā ir tikai seksam, bet sievai ir daudz citu (vertīgāku?) īpašību. Esmu dzirdējusi skaidrojumu no vīrieša puses, ka savu sievu un bērnu māti viņš ciena kā sievieti un nespēj rupji sakot viņu dr*zt tā kā mīļāko. Nereti mīļākās pārvērtē savu lomu un jūtas pārākas par sievām, bet manā skatījumā viņas nereti ir bezmaksas un brīvas pieejas "trenažieri"
16.05.2012 10:37 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
bet kā saprast sievieti kurai ir draugs un mīļākais ?:)
16.05.2012 10:41 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Agri vai vēlu šīm meitenem viss nāks atpakaļ! Domājiet taču ar galvu. Es saprotu, ir pieķeršanās, mīlestība utt, bet jūs pašas ar to visu sāpinat vien sevi. Nedomāju, ka kāda no mīļākajām gribētu būt tās vietā, kuru krāpj! Na čužom nesčjastje, sčjastje ne postroiš!
16.05.2012 10:45 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
viens vienīgs vārds - KARMA.
nesaprotu,kā sieviete var apzināti nodarīt pāri otrai sievietei? pati brīvu nevar atrast un tad krāmējas virsū aizņemtiem?
un kad pašas tiek krāptas, tad ir puņķi, asaras un 100 diskusijas...
pašas sievietes sēj to "mīļāko būšanu" un tad,kad nonāk sievas vietā (kura tiek krāpta) tad nu brēc...
K-A-R-M-A...ko sēsi to pļausi...
16.05.2012 10:49 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Ja sirdsapziņa nebija,kad sāki šīs attiecības,tad kāpēc tu domā,ka tā vispār parādīsies?
16.05.2012 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kaa var buut vienalga par to otru sievieti?? nu kaa?

un tas ir debiili teikt "nebuushu es, atradiishu kaadu citu". ja nebuutu taadas, kaa miiljaakaas vispaar, tad arii to citu neatrastu. riebjas lasiit, tieshaam izraisa riebumu. moraales normas sveshas??
16.05.2012 12:39 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Katrs savu pieredzi gūst savādāk, un ja jau te runāja par karmu, likteni, atmaksu utt., tad jau arī pats liktenis iesviež šos divus cilvēkus tādā neveiklā un grūtā situācijā. Viņiem tādat no tā ir jāgūst kaut kāda pieredze, neatkarīgi no tā, kāds būs gala rezultāts. Viņiem būs pieredze.

Nedz atbalstu, nedz noliedzu šādu attiecību modeli, esmu to sapratusi un izbaudījusi no visādām pusēm, un neviena no tām nav viegla. OK, neesmu krāpta, taču arī to zinu, kā ir, jo ir krāpts man tuvs cilvēks. Esmu bijusi mīļākā - ticiet man - nu nav tā nekāda medusmaize, bet sidrij dažreiz nepavēlēsi un ir arī gadījumi, ka tie ir tieši tie divi cilvēki,kuriem ir jābūt kopā!

Un beigu galā - nav mums tiesības nevienu nosodīt, nevienu!!!
16.05.2012 13:39 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
ui meitenes...... arī vīrieši mēdz tā muldēt... saka, ka teju šķirās, nedzīvo kopā un vispār teju brīvs vīrietis un notici, jo ved pa pasauli apkārt ar draugiem, draugi visi uzņem vēlīgi un neviens pat ne vārdiņu neiepīkstas un tad pēkšņi nāk patiesība... sieva stāvoklī un kā muļķe esi ticējusi.. situācijas ir dažādas.. viens ir apzināti iziet šādās attiecībās, cita situācija, ka esi mānīta, un atrodies šādās attiecībās.. lai vai kā tagad mēs ar to sievu esam draudzenes... bet cik daudz tādu gadījumu ir? Daudz...
16.05.2012 13:45 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Manuprāt, pazemojoši... Bet ne jau visas sievietes dabū galveno lomu ;)
16.05.2012 13:45 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
es arī sen atpakaļ biju ,bet es nezināju nosākuma ,ka viņš ir aizņemts vīrietis ,kad uzzināju tad pateicu ,ka viss cauri kaut sirsniņs sāpēja. Un lieki teikt ka man viņš palika pretīgs no tā ,kā var tā izrīkoties un viņiem vēl bērniņš bija.
16.05.2012 13:54 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Skarbā Latvijas realitāte - sakarīgu puišu / vīriešu ir mazāk nekā dāmu, daudzi brauc piepelnīties, nedzerās utt. Ne visas sievietes ir skaistas, jaunas un ir dāmas ap 30 - 40, kurām nebija normālu attiecību klusās dabas, nepievilcīga izskata dēļ. Un kad tāda dāma nonāk jau pie kaut kāda mezvērtības kompleksa un mīlas tukšuma bezdibeņa, viņa spēj savākt pat dzerāju, bomzi, vai pat precētu veci ap 50 - 60 - 70, īpaši tas ir mazpilsētās, kur normālu veču fiziski - NAV. Tādu situāciju, kad precētais vecis ir pēdēja iespēja kaut seksu dabūt man izraisa nozēļu par sievietēm, jo šeit Latvijā ir ļoti izteikts ir veiksmes, seksa un pievilcīguma kults. Viegli pateikt - mainies, atrodi brīvi, bet kā jau teicu, ir arī sievietes ar sarežģītiem likteņiem arī ne Rīgā un ar mazākām iespējām atrast sev LABUvīrieti. Tāpēc arī vientuļu sieviešu, pat ļoti skaistu un veiskmīgu ir daudz, daudzas atrod ārzemniekus, jo kā pašas atzīst - LV ir maz brīvu vīriešu ap 30. Man brālēnu, ar normālu izskatu un ienākumiem, pēc šķiršanas ar sievu mēneša laikā viena vecene pievāca, un vēl trīs mēģinājušas - visas SKAIATAS, AR DARBU, JAUNAS. Nu trūkums mums to veču, trūkums! Un veči paši ir izlepuši un pieraduši, ka šeit var būt gan sieva, gan pāris mīļākas.
Cita lieta ir "golld diggers" un apmātība ar svešu vecu, ko es neatbalstu.
16.05.2012 14:07 |
 
Reitings 66
Reģ: 27.12.2011
būtu jauna, brīva, neprecēta un kāds vīrišķis man pievērstu uzmanību droši, ka ielaistos ar viņu kādā romāniņā. sirdsapziņa? nē, tādās reizēs sirdsapziņu māku izslēgt. ja man vajadzētu brīvību, bet reizēm arī labu sexu tad tāds variants der ideāli. mīļākās vienmēr būs mīļākas par mī;loo. viņām tiek visa kā vairāk. ja vīrietis pateiktu viss cauri- Ok no problem. nejustos sāpināta.
kādus gadus atpakaļ satikos ar precētu vīrieti, bet ar sievu kopā nedzīvoja jau daudzus gadus. zināju, ka bez manis viņam ir vēl 2as, kad pajautāju tā arī atklāti pateica, teica, mana izvēle gribu kko nopietnu, lūdzu, pametīšu viņas un dzīvojam kopā. man toreiz tā dzīvošana kopā likās pārāk strauji, tā nu viss beidzās. ar vienu no tām meitenēm esmu pat tikusies viņa man draudēja un blā blā. tagad esmu tam vīrietim pateicīga, viņš tik daudz man no tāda veida dzīves iemācīja. arī tagad tiekamies, bet tikai kā draugi.
16.05.2012 14:10 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tā ir. Ir gan normālu vīriešu trūkums. Bet pašlepnumam vienalga jābūt :)
16.05.2012 14:14 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
lasot sākuma komentus atmiņā atausa tāds smieklīgs izteiciens,ka sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ vai grauž :D

par tēmu - pievienojos Leksusam :) Domāju,ka pārsvarā tās,kas izbaudījušas sievas rūgto maizīti nez vai kādreiz nonāks dilemmas priekšā - kļūt par mīļāko vai nē....ja vien,protams, jaunkundzei nepiemīt vilka morāle...

Bet vispār - pārsteidzoši,cik daudz mums izsalkušu sieviešu....varbūt vajadzētu sarīkot akciju un katrai LV sievietei uzdāvināt kādu jauku sex toys komplektiņu,vismaz noņemtu spriedzīti un pēc O varētu sākt domāt ar galvu?! :D
16.05.2012 16:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Es zinu, ka neviena sieviete nedomātu par to, kā es justos, ja es būtu tā, kuras vīrietim ir mīļākā.
Tas, vai mīļākās loma ir attaisnojama, manuprāt, ir atkarīgs no tā cik nopietni sieviete ņem šīs mīļākās lomu. Var sanākt netīšām un īslaicīgi iekrist mīļākās lomā... un var sanākt apzināti un nopietni.
Ja sieviete vēlas uzturēt regulāras "attiecības" ar šo aizņemto vīrieti, tas tas ir vienkārši dumji. Ja tas ir bez saistībām un kaut kādas nākotnes vīziju- kāpēc gan nē.
Es uzskatu, ka citu sieviešu cieņu ir pelnījušas tikai tādas attiecības, kurās kaut kas nav smagi greizi, ja vīrietis meklē mīļāko-tad kaut kas ir smagi greizi. Bet pašai plīties virsū aizņemtam vīrietim gan nevajag.
16.05.2012 18:10 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Atceros Edijas no Bīstamajām Mājsaimniecēm atbildi uz pārmetumiem viņai, kāpēc šī satiekas ar precētiem vīriešiem - grauj ģimenes un tā... Viņas atbilde bija - kā grauju? Es palīdzu! Sava taisnība viņai ir :D .

Bet ja nopietni, kā var neaizdomāties par to, kā tā sieva jūtās? Man ir sirdsapziņa, tieši tāpēc nekad nespētu satikties ar aizņemtu vīrieti. Kā var baidīties no sirdsapziņas? Jā, noteikti kāds tik s sāpināts, varbūt ne tikai sieva, bet arī bērni. Karma beigās visu saliks pa plauktiņiem tā vai tā.
16.05.2012 18:30 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
A kādā ziņā palīdz? Tad jau tā sanāk kaut kāda pseido ģimene, ne vairs Ģimene.
16.05.2012 18:33 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Tava sirdsapzinja jau ir ieslegusies !!!

Un atkal kartejais LV virietis laizh ar divaam. Paveicies vinjam.
Bet otru sievieti ieteiktu nepazemot.
16.05.2012 18:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits