Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai vīrišķīgs

 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Lasot foruma jautājumus un komentārus nonāku pie secināju, ka vienotas gaumes Nav un Nebūs. Un labi vien ir :)
Bet šoreiz man tik ļoti gribētos dzirdēt, kādi jūsuprāt ir vīrišķīgi vīrieši? It visā varat dalīties, kādam skatam jābūt, raksturam, kādām manierēm, pat bildes pievienojiet :)
Es varu pateikt no savas puses, ka vīrieša izskatam manās acīs nav itin nekādas nozīmes, un ja man būtu jāsalīdzina ar kādu aktieri nu vismaz vizuālo skatu, tad man ļoti patīk Andia Garcia izskata vīrieši, manā skatījumā, viņš gan ir ļoti pievilcīgs virietis :)
11.05.2012 10:40 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
vīrišķība, manuprāt, izpaužas raksturā. mani audzināja tā -- īsts vīrietis ir tas, kas parūpējas par saviem tuviniekiem. nodrošina savu ģimeni (kamēr ģimenes nav, tikmēr draudzeni), aizstāv to, gatavs atrisināt jebkuru radušos problēmu
un savā ziņā ir tāds kā makgaivers -- ja āmura nebūs pie rokas, uzmeistaros to no kaut kādiem virtuves rīkiem, lai iesistu naglu sienā utt. :D atradīs sadzīviskus risinājumus visādām praktiskām ķibelēm. nesīs kaut piecus pilnus Rimi maisiņus no veikala, sievietei sliktākajā gadījumā iedos panest čipsu paku :D
man šķiet, ka viens no lielākajiem vīrišķības indikatoriem ir tas, avi vīrietis ciena VISAS sievietes. man nešķiet pieņemami, ja vīrietis pret savu sievieti it kā izturas labi, bet pret citām kā pilnīgs cūka -- aprunā, izsaka kaut kādus stulbus komentārus par izskatu, kādā citā veidā izturasbez cieņas. tas liek domāt, ka sieviešu novērtēšana ir tikai vārdu līmenī. es tam ļoti pievēršu uzmanību, kad novērtēju vīriešus

izskatam, manuprāt, ar to īsti nav sakara, jo vīrišķīgs raksturs var piemist tievam, vārgam utt. vīrietim, bet lielie un muskuļotie var būt baigie memļaki. tāpēc tas laikam vairāk ir tāds stereotipizēts tēls -- garš, spēcīgs, izskatīgs. ja man būtu jānoraksturo vīrišķīgs izskats, tad laikam tas būtu -- plati pleci, muskuļotas kājas un rokas, īsi mati (nu, nevaru es nopietni uztvert garmatainos :D ), rupji sejas vaibsti, vecuma grupa pēc 30. tāds man šķiet, piemēram, Havjērs Bardems
12.05.2012 01:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vel laikam ta virikiba man asociejas ar tumsu matu krasu ipasniekiem. blondie un rudie nav mana gaume.
12.05.2012 00:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas adria vai ka tur...nu paskatijos google. nelikas tads, ka siekala tecetu:D
patik spalvaini viriesi, stipram, lielam specigam rokam ka lacim! skiet loti seksigi, ka tads specigu roku ipasnieks, ar vienu roku pievelk sev klat, apskauj savu trauslo, maigu miloto sieviete, skupsta....nu man skiet, ka viriskigi ir tadi viriesi, kas sievietei ir stiprais plecs, balsts, tas kas pagadas, aizsargas. pilnigi kaitina santimu piseji(atvainojos), tadi, kuri izskatas vargi...piem, iet paritis pa ielu, viniem uzbruk. nu dzeks reali nevar meiteni aizstavet, pats dabu pa galvu. nu nez. ja man tada situaija butu, domaju, tas iedragatu vina vertibu manas acis...tada nevaresana parupeties par otru.
12.05.2012 00:52 |
 
Reitings 30
Reģ: 11.05.2012
zilbuliite rakstīja :vīrišķīgam vīrietim ir jāprot gan dārzs pārrakt ar vienu lāpstu vien

Precamies!:D Es 1998 gadā 1X ar lāpstu pārraku visu dārzu:D:D:D
12.05.2012 00:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.03.2012
Cilvēkos nekautrējas samīļot mani, bērnus, mammu! :)
11.05.2012 17:25 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Sit mani nost, bet ir vizuāli vīrišķīgi vīrieši un vizuāli sievišķīgas dāmas, kā arī pretējie varianti.

Neskatoties uz izskatu, man vīrišķīgs vīrietis šķiet gudrs džentlmenis. Gudrs ietver visos iepriekšējos komentāros uzskaitīto.
11.05.2012 16:59 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Jo ilgak esmu kopa ar savu virieti, jo vairak saprotu, ka vins ir zelts, jo labakai man gribas but!

Man loti svarigi, lai virietis ir gimenes galva un rupejas par gimeni, spej uznemties atbildibu.
11.05.2012 16:31 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Vai Salome, domāju par savu raksturu un domāju, ka manējais tomēr ir teju Platīns :D


:D Tā ir! Es tiešām to neizprotu, vīriešiem arī esmu jautājusi, jo, piemēram, ar mani ir tiešām daudz problēmu un nav viss tā viegli un vienkārši, taču tas tieši esot interesanti. Dīvaini, manuprāt. Mani, piemēram, nekad nav saistījuši problemātiski cilvēki ar sarežģītiem raksturiem. :D (t)
11.05.2012 16:29 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vai Salome, domāju par savu raksturu un domāju, ka manējais tomēr ir teju Platīns :D
11.05.2012 16:24 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es arī par savējo domāju kā par zeltu, kad skatos, kādi vīrieši ir citām.. taču, visnotaļ interesanti, ka manu draudzeņu lokā, praktiski visām ir tādi super jaukie un labie vīrieši, lai gan pašas meitenes ar zelta raksturiem nudien nav. Tas tā.. īpatnēji. :-)

Mana vīrišķības definīcija ir, pirmkārt, spēja un vēlme rūpēties par mani (itin visās ziņās) un tās drošības sajūtas un ticības, ka viss būs labi sniegšana.
11.05.2012 16:21 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ja pavisam godīgi, es nemaz nespēju iedomāties, kad vīrišķīgam vīrietim nepiemīt labas manieres, manuprāt Labas manieres ir tik retajam saglabājušās... :( Tie ir ziedi, roku pasniegšana, durvju atvēršana, mēteļa uzvilkšana, novilkšana, krēsla pastumšana u.t.t... es jau zinu, ka jūs visas man teiksiet, ka jūsu vīrieši tā dara, un es priecājos par to, taču realitāte, ko es vairumā redzu uz ielām, man rāda pilnīgi pretēju ainu uz ielas... es bieži vien nodomāju, waw manējais ir Zelts...
11.05.2012 16:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans viirs ir viiriskiigs viirietis-vinam ir loti daudz labu viiriskiigu iipasiibu!Man vins patiik arii savos vaajuma briizos-esmu redzeejusi vinu ar asaraam aciis!Man laikam patiik cilveeki ,kuri nesleepj savas emocijas vaajuma briizos:)
11.05.2012 15:45 |
 
Reitings 169
Reģ: 26.08.2010
Man tāda pati gaume kā Leksus. :D
11.05.2012 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Viiriskiigi ir ruupeeties par un miileet savu sievieti. Man liekas ljoti viiriskiigi un seksiigi, ja mans viirietis man pagatavo gardu maltiiti, jo zina, ka man gatavot nepatiik un nepadodas. Viiriskiigi ir buut paarliecinaatam par sevi un uzticeeties, atbalstiit un iedrosinaat savu sievieti piepildiit vinjas viskveelakos sapnjus. Viiriskiigi ir samiiljot savu sievieti, kad vinjai apskaviens ir ljoti nepieciesams un atstaat vinju vienatnee, kad vinja meegina tikt galaa ar savaam emocijaam un negrib nevienu tuvumaa. Viiriskiigi ir nebaidiities no saistiibaam, abpuseejas uzticiibas un cienjas.
11.05.2012 14:21 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Man vīrišķīgs vīrietis šķiet līdzīgs tam, kādu to raksturojusi lana_3853. Par ķermeņa fiziskajām formām piekrītu Spotorno, spēks ne vienmēr ir masā, dažkārt pat šķietami stiegrains vīrietis var būt ar tādu sīkstumu un izturību, ka i nenobrīnīties.
Par to, kas nepatīk... Man arī ļoti atbaida iedomība, vīzdegunība, taču to esmu novērojusi ne tikai "dolčegabanveidīgajiem", diezgan daudziem visnotaļ veiksmīgiem intelektuāļiem vai vismaz labi skolotiem vīriešiem (ja tā vispār drīkst izteikties) arī tā piemīt, tikai varbūt atšķiras tās ārējās izpausmes formas. Ja pirmais ies izgāzis krūtis, prasti nokāries ar grabuļiem, tad otrais tā augstprātīgi smalki smīnēs un tāpat skatīties uz visiem no saviem augstumiem .Jebkurā gadījumā augstprātība manās acīs cilvēku padara neglītu, nejaukās rakstura īpašībās nespēju saskatīt skaistu cilvēku, pat, ja viņš uzcirties pēc visiem mūsdienu standartiem. Ne velti čigāniem, kad viņi nevēl kādam labu, ir tāds teiciens:"Kaut tu lepns paliktu!":D
11.05.2012 14:10 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Varu pateikt, ka man ļoti nepatīk iedomīgi vīrieši, augstprātīgi, kas uzskata, ka ir nez kas, lec augstāk par savu pakaļu, un tādam parasti ir liels uzraksts D&G, Versace nolaistas bikses ar tādu pašu D&G jostu, viņš acīmredzot liek saprast apkārtējiem, es esmu "turīgs, foršs, čiksas ap mani grozās". Vīrietim ir jābūt pieklājīgam, gudram, humors, vienkāršam savā būtībā, jābūt interesēm- piemēram sports, pašam jāsporto, jākustas. Patīk man vizuāli Daniel Craig.
11.05.2012 12:56 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Manā skatījumā "vīrišķīgam vīrietim" ir vairākas izpausmes. Pirmkārt, tas ir raksturs un īpašības - godprātība, cieņa, elegance, inteliģence, gudrība, pašapziņa, spēja cienīt un rūpēties par sievieti, neaizrauties ar kaitīgie ieradumiem (pilnīgi noteikti ne zālīšu pīpētāji utml.).
Otrkārt, kas ir subjektīvi vairāk, bet tomēr - tāds, kas neizskatās vairāk pēc pusaudža un zaļa gurķa, kuram ir nopietns izskats nevis "reperu klani", "saldie feiseri", "frīki" utt. Tas viss, protams, atkarīgs no vecuma, loģiski, ka jaunāki par ~20 vairāk būs tieši tādi, bet tad par tiem būtu cits stāsts, jo principā pat jaunāki par 20 var būt arī vīrišķīgi - vīrišķīgi zēni, puiši, jaunieši.
Bet ja jau temats ir par vīriešiem, tad izskatā man stāv standarta vīrieša izskats - pieaudzis, nobriedis, var būt ar bārdiņu (tas pat ir bonuss). Ķermeņa uzbūvei neuzskatu, ka ir liela loma, jo tā vai tā pieaudzis vīriešu dzimuma pārstāvis ir stiprs un pat tie, kuriem nav baigās ķermeņa masas, var iekraut tā, ka maz neliksies :) Ja muskuļots vīrietis asociējas ar spēcīgu vīrieti, tad kalsns vīrietis asociējas man ar eleganci un tādu aristokrātismu. Abi varianti ir vienlīdz labi.
Mans mīļākais vīrieša tips ir kā Segundo Cernadas... (love)
11.05.2012 12:47 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja es meklētu vīrieti pēc bildēm, tad labākajā gadījumā dzīvotu kopā ar suni vai kaķi visu mūžu. :D

Man sen jau vairs nav vajadzīga vīrietim prese ar sešiem kvadrātiem, manējam tik viens liels kvadrāts un tas pats vēderiņš, bet tāpēc es viņu nemīlu mazāk, jo pati ar nesmu nekāda perfektā. Kā arī agrāk bija savi skaistuma etaloni noteikti, bet vienmēr dzīvē pierādījies, ka cilvēks mani paņem ar savu raksturu nevis ar izskatu, bet nu smukākam par mērkaķi ir jābūt. :D
Bet savs vīrietis man patīk un man viņš ir skaists, lai gan zinu, ka ne gluži nav skaistuma ideāls, un citām pat varbūt nepatiktu.
11.05.2012 12:45 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
manam draugam ir smuks apaļš dibens :)
Augums ar līdzīgs kā tam čalim bildē, tik nav tik gars noteikti :D
11.05.2012 12:29 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Leksus, pēdējā bildē ir fotošopa dibens :D
Bet veiksmi tāda dibena meklējumos :D
11.05.2012 12:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!