Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvainības (n-tais izlaidums)

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Domāju, ka meitenes te ir nedaudz samainījušās (un vīrieši arī :D), tāpēc domāju, ka noteikti būs par ko atkal pasmieties.
Tātad - jūsu vīrieša dīvainības?
Manējais - velk abas zeķes reizē
- ēd visu no milzīga šķīvja, ko es parasti lietoju, lai noliktu uz tā picu
- dzer no burkas, jo tā ievārījums labāk sajaucas ar ūdeni :D
06.05.2012 12:21 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.12.2011
lasītāja Lidz mantība atsegta, nu dibens tad jau ari ir pliks.
10.05.2012 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
melms Tā pavisam, ka dibens pliks?
10.05.2012 09:26 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Es pedejaa laikaa esmu ieverojusi un mani tas kaitina!!
Kapec viriesi sez ar platam kajaam!! Ok.. viniem tur viskautkas ir bet tik un taa!!!
Piem. situacija: braucam masinaa.. aizmugurejaa sedekli sez 2 viriesi un pa vidu meitene, un vienmer bus taa ka ja meitene sez pa vidu tad vina ir iespiedusies.. jo tiem diviem ir kajas plati!!!! Besij araa! Smiekligi.. bet kaitinosi!!
10.05.2012 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
par to čurāšanu- vīrieši nudien nevelk nost bikses, bet tikai krāniņu izvelk. Bikses novelk,ja darīšanas pa lielam. :D Tā kā tā laikam īsti nav dīvanība.

Manam čalim dīvainība-pati lielākā- ēdieniem klāt pielikt ļoooti daudz adžikas. Pats mocās,jo mute deg un sviedri spiežās ārā no asuma, bet nē- tāpat ēdīs adžiku, jo garšo asi ēdieni. Kur loģika? :D

Un vēl tas,ka viņam kabatā vienmēr būs salvete/papīra kabatslakatiņš. tas laikam aiz pieraduma vākt visu aiz saviem bērniem un mutes tīrīt. bet arī mēs, kad ēdam vai kā, viņš paceļ manu krūzīti, izvelk salveti, notīra apakšu, galdu un noliek krūzīti atpakaļ. Un visas drupačas notīra pedantiski visu laiku :D

un vēl dīvaini man šķiet tas,ka viņš iztīra zobus, it kā iet gulēt, bet vēl ieraušas gultā, izdzer aliņu un tikai tad iet mieg ciet ... :/
10.05.2012 09:16 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Katru nakti kaut ko runā un dusmojās, bet katru rītu saka man, ka viņam sapņi nekad nav rādijušies.

Kad viņš jau ir ātrāk aizmidzis un es lienu pie viņa gultā, viņš pa miegam sāk dusmīgi bubināt. :D

Visiem ēdieniem klāt liek tikai majonēzi ar kečupu un saka, ka tā ir īpaša mērce.

(love)
10.05.2012 09:01 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
Mīlulītes, daudzas lietas, ko šiet uzskaitat ir nevis dīvainības, bet konkrēts slinkums un tizlums!
10.05.2012 08:39 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
:D

Mani kaitina, ka manējais grauž nagus.
Kaitina, kad viņš dzer tēju - viņš viņu dzer strebjot! Kad ēd zupu vai kellogsu arī strebj!!!

Kad atnāk no darba un sāk ēst vakariņas - ēd viņas kā sūcot iekšā sevī, zemu noliecies pie šķīvja kaut vai tie ir kartupeļi.

Bet es viņu ļoti mīlu :)
10.05.2012 08:21 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
labi , es ari pasudzesos! :D
manejais VIENMER , kad es gatavoju est, pa prieksu atri kautko uzmeistaro sev edamo, nekad nevar normali sagaidit vakarinas! mani tas taa tracina!
kad es kautko daru, ko esmu simtaam reizu darijusi, vins pamanaas man atgadinat kaa dara attieciigo lietu. :D
gandriz katru nedelu izdoma jaunu vardinu kaa mani saukt! :D
10.05.2012 08:04 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Manējais griež nagus tikai pirmdienās, viņš labāk staigās ar lāpstām, bet gaidīs pirmdienu.
Kariju viņš liek klāt gandrīz visam ēdienam, jo tā, viņaprāt, ir garšīgāk.
Kad naktī pieceļos pie mazā, viņš vienmēr ieguļas manā gultas pusē uz mana spilvena - ne viņu nost dabūt, ne otrā pusē apgulties, jo guļ viņš šķērsām visai gultai. To viņš var uzspēt pat 30sek. laikā, lai gan tikko vēl smuki krāca.
Manējam arī nepatīk, ja skapim durvis palikušas vaļā.
Dzerot ūdeni katru reizi ņem jaunu glāzi un tad bļaustās, kāpēc visas glāzes sasmērētas.
10.05.2012 07:47 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Manejam ir loti daudz divainibu, bet nu pedejas:
- peksni ir izdomajis, ka lielajam portativajam tagad jastav viesistaba, jo gulamistaba tagad ir ipads. Kad atnesu uz gulamistabu kompi paskatities serialus man noteikti vins janes atpakal uz lielo istabu, savadak mani nolamas ka bernu. Nesaprotu.
- skapja durvim jabut ciet jebkura diennakts laika, bet itseviski nakti. ja tas ir vala tads vins speciali celsies vai mani sutis taisit ciet
- ( sitais mani besii) liekas, ka kad vins atver ledusskapi vins redz tikai 10 cm taluma, jo ja kaut kas nolikts talak, tad vins to nepamana un tad staiga needis un saka, ka ledusskapis tuks.
- ja vins man pasaka, ka loti grib est un es vinam pasaku, lai vins uztaisa maiziti sev, tad vins atbild: aj, labi, neko....
- ja tomer uztaisa sev maiziti, tad neko aiz sevis nenovaac
- visu laiku saka, ka esmu riima un esmu izrijusi visus no latvijas sutitos saldumus un vinam neatstaju neko nabadzinam. Un kad vinam vispar nekad nekas netiek. Jusu zinasanai mums skapi jau 6to menesi stav sakaltusas gotinas, serenades un zefiri. Gaida vinu. Lielais edajs, blin, butu es noedusi, vismaz posta neaizietu.
- kad uzklaju galdu vins vienmer atnak pec 10 minutem. Kad viss jau atdzisis, jo sim garsojot vees esdiens. Es ka mulke gaidu vinu pie galda vnm.
- cauc mani uz vannas istabu vinam uzacis raut, turklat STEIDZAMI, bet kad es pamgalvu pa kaklu atskrienu, vins 10 minutes vai nu ar kremu smerejas, vai nu nagus griezh. Un ta ar visu, kad vins mani sauc paliga un pats aiztinas.
- 10x diena pajauta man kurbir vina crocs apavi, laigan vini vienmer stav viena vieta
- un sitais pedejais hiits: pedeja laika vins pasauc mani varda, tad gara pauze un tad seko teikums apmeram, a kur tas tur pazuda? Tas tur, uz kaut kurieni, kaut kas..... Uhhhh un tad es 5 minutes ausos kamer vins sauks lietas istajos vardos.
- es navru nakti vinju apskaut no aizmugures, jo es parak skali elpoju un vinam kaklu un muguru kutinu. Bet tas sen. Vins man pat iesaku iedeva - puutejorkjestris.
10.05.2012 03:37 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es parasti neguļu zeķēs (izņemot,kad esmu slima),jo liekas neērti un traucējoši.Ja arī kādreiz kājas ir aukstākas,man ir paveicies,ka puisis vienmēr man naktī prasa,lai dodu viņam savas vēsās kājas,jo viņš pats vienmēr ir tiiiiik silts,ka es nezinu.
10.05.2012 01:58 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
es ar guļu zeķēs, pretējā gadījumā nosalstu un saaukstējos :D
10.05.2012 01:54 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kaapeecs briesmiigs paradums? :D es gandriiz vienmeer gulju ar zekjeem, iznjemot karstaas naktiis. Un teeja ar pienu arii man garsho :D
10.05.2012 00:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Diezvai tautībai nozīme, es arī mēdzu gulēt ar zeķītem, jo man salsta kājas un brokastīs nevarētu iedabūt neko vairāk par jogurtiņu.
10.05.2012 00:25 |
 
Reitings 182
Reģ: 07.08.2011
es neteikšu, ka mans draugs ir dīvains, bet viņš ir savādāks no visiem maniem iepriekšējiem.
pirmā lieta, ko viņš izdara pieceļoties - uztin cigareti un smēķē, pat, ja es vēl guļu.
viņam pa nakti patīk gulēt ar zeķēm (šausmas), bet esmu viņu atradinājusi no tā briesmīgā paraduma. viņš teica, ka guļot ar zeķēm, jo salstot kājas. mhm, kas vēl nebūs.
mums abiem daudzas lietas liekas dīvainas vienam par otru, es neciešu tēju ar pienu, viņš nesaprot kā es no rīta varu ēst desmaizes ne jogurtus un kellogus ar pienu, kas, pie velna, ir frikadeļu zupa un tādā garā. lieki piebilst, ka viņš ir anglis.
10.05.2012 00:18 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.12.2011
lasītāja - Esmu čalis un čurājot velku bikses nost :D Tad jau laikam esmu dīvains :D
09.05.2012 23:52 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
manējam ir daudz un dažādas dīvainības visvairāk kaitina, kad kko paņem no ledusskapja, ja papīrīts/kārbiņa utt. paliek tukša ieliek atpakaļ ledusskapī. apēd visu ko vien var apēst, nesaprotu , kur tas viss aiziet, jo viņš rij kā ruksis :D un tā bezdēšana. bet nu kkā jau esmu pieradusi :D
07.05.2012 11:26 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
man arī garšo ēst ābolu ar visu serdi, garšīgi :D
07.05.2012 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
Es ar' tieši zilbuliite gribēju atbildēt, ka man dzīvē neviens vīrietis nav gadījies, kas čurājot bikses vilktu nost :D Es laikam sāktu satraukties, ja kāds sāktu tā darīt :D
07.05.2012 09:43 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tagad esmu single :D
Bet mans bijušais jaunas drēbes nepirka kamēr vecājām jau kājstarpē caurumi nedila:D
Kad pie manis atnāca ciemos izija visu līdz pēdējai drupačai.
AAA nekad nelietoja nazi.Man bija kauns ar viņu iet uz restorānu,jo šis steiku kapāja ar dakšu :D Pat 5 gadīgs bērns glītāk māk uzvesties pie galda :D
07.05.2012 01:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits