UZTICĪBA?

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Reiz sarakstījos ar vienu vīrieti apmēram pusgadu, varētu teikt sirdsdraudzenes :D vai viņš domāja tāpat, nezinu? varētu teikt bijām dvēseļu radinieki... viņš dalījās savos noslēpumos un es savos... nekad tā arī nesatikāmies, vienkārši pati beidzu šo saraksti. Viņš stāstīja par to, ka dzīvo kopā ar savu draudzeni jau 8 gadus un viss viņiem protams ir ideāli, abi izglītoti, labs amats abiem, izskatīgi... bet viņš ik pa laikam aizejot pa kreisi, viņš nespēj atturēties kārdinājumam, sievetes taču esot tik skaistas un valdzinošas. Es vairākkārt mēģināju to izanalizēt un saprast, bet ja godīgi nespēju līdz šim. Vai šī sieviete tiešām neko nenojauta? Vai varbūt nojauta un neiebilda? Viņš man arī atzinās, ka tā rīkojās gandrīz puse no viņa draugiem, jo vīrietis taču ir mednieks. Un tad es sāku domāt, vai ļoti daudzām sievietēm tā nav, ka viņām liekas, ka viņu attiecības ir ideālas, bet patiesībā vīrs ik pa laikam aizlaiž pa kreisi, lai pašapmierinātos... ja godīgi, tas ir pretīgi un nožēlojami, laikam tapēc arī pēc kāda laika pārtraucu saraksti, nespēju vairāk tajā klausīties...
Ko jūs par to domājat?
11.04.2012 16:44 |
 
Reitings 61
Reģ: 05.08.2009
ha, es nesaprotu,ja mīli cilvēku,kā vari sāpināt viņu krāpjot ar kkadu tur mirkļa iegribu..man,ja godīgi pašai ir pasliidejusi kāja,bet attieciibu saakumā, kad vēl nezini, vai miili un es nemīlēju. Bet nu nejau pēc 8 gadus kopā būšanas..
11.04.2012 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Mani vecāki tieši tā arī izšķīrās. Pēc 12 gadu laulības. Tēvs nokrāpa vienu reizi. Un viņam sākās tādi sirdsapziņas pārmetumi, psihošana, gimene vienkārši sāka šķobīties utt. Līdz beidzās atzinās, ka pārgulējis ar citu. Nu tāds lohs! Ja esi tik gudrs un nokrāp, tad esi arī tik gudrs un norij to krupi un nesāpini savu mīļoto. Mamma protams šo pameta. Un tieši kaut kad nesen viņa man atzinās, ka bija nenormāli nikna uz viņu – bet ne jau par to, ka nokrāpa, bet par to, ka ļāva tam negatīvi ietekmēt viņu ģimeni un izstāstīja viņai. Un pameta tāpēc, ka saprata, ka viņs ir vājš cilvēks un ar mīkstčauli kopā negrib būt.
11.04.2012 18:28 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.03.2012
Esot attiecībās Tu taču zini, kas par cilvēku ir tavs partneris. Nu vismaz tāda normālā attiecību variantā. Es zinu, cik principiāls cilvēks ir mans vīrietis, līdz ar to es par to pat nedomāju. Uzticos viņam un viņš uzticas man.

Otra lieta ir tā, ka es neredzu iemeslu ļoti uztrauties par to un "turēt roku uz pulsa". Laikam esmu pietiekami pašpārliecināta, lai uzskatītu, ka mans vīrietis ir pietiekami gudrs, lai saprastu un novērtētu to, kas viņam ir.
11.04.2012 18:25 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Es esmu aizdomājusies par šo tēmu lasot cosmo diskusijas par to, ka kāds kādu ir piekrāpis. Un parasti attiecību ilgums ir bijis no pāris mēnešiem līdz pāris gadiem. Man jāsaka, ja jau pat pāris gadus nevar nodzīvot kopā esot viens otram uzticīgi, tad kā viņi spēs nodzīvot kopā 20 un vēl vairāk gadus?
Ar vīru esam vairākas reizes par šo lietu diskutējuši un mums šajā jautājumā ir vienāds viedoklis - mēs esam par uzticību attiecībās. Arī mums ir kašķi, nesaskaņas un nedūdojam vienmēr kā 2 balodīši, taču mēs cenšamies risināt mūsu problēmas.
11.04.2012 17:52 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Vīrietim vārds nesākas ar O un uzvāds ar D ? Tieši tādu vienu pazīstu.
11.04.2012 17:29 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
Man vispār ir īpatnēja uztvere par to (nedaudz), bet nu manas atziņas ir šādas:

krāpj ļoti daudzi

daļa par to nojauš, daļa nē

ir cilvēki, kas patiešām nekrāpj, kaut vai es un ja es tāda esmu, kādēļ gan lai vēl citi tādi nevarētu būt, nav nekas pārdabiks

krāpt var tikai tad, ja zini, ka 100% spēsi ar to sadzīvot un neiztāstīt otram cilvēkam

labāk nezināt, ka krāpj, ja tas nav nekas ilgstošs - ko nezini, tas nesāpina. bet tad,ja patiešām nerodas aizdomas utt.

jo ilgākas attiecības, jo lielāka iespēja, ka krāps. daudz vieglāk nekrāpt, ja esi kopā gadu, nekā ja 20 gadus...
11.04.2012 17:05 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Reiz vasarā Kendrucis ar tavējo čūpstinājās kā nelabā, tad bija gan laika, gan vēlmes.Iespējams tādēļ, ka esi resna, bet Kendrucis smuks.
11.04.2012 16:54 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
personīgi, es zinu,ka mani nekrāpj....zinu,ks teiks,ka 100% es to nevaru zināt,bet es zinu...viņam nav ne laika, ne vēlmes...viss,kas ir nepieciešams, viņam ir pie manis....
manā paziņu okā, nav šādu mednieku un jākļu, arī pati neesmu piedzīvojusi to...
11.04.2012 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits