UZTICĪBA?

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Reiz sarakstījos ar vienu vīrieti apmēram pusgadu, varētu teikt sirdsdraudzenes :D vai viņš domāja tāpat, nezinu? varētu teikt bijām dvēseļu radinieki... viņš dalījās savos noslēpumos un es savos... nekad tā arī nesatikāmies, vienkārši pati beidzu šo saraksti. Viņš stāstīja par to, ka dzīvo kopā ar savu draudzeni jau 8 gadus un viss viņiem protams ir ideāli, abi izglītoti, labs amats abiem, izskatīgi... bet viņš ik pa laikam aizejot pa kreisi, viņš nespēj atturēties kārdinājumam, sievetes taču esot tik skaistas un valdzinošas. Es vairākkārt mēģināju to izanalizēt un saprast, bet ja godīgi nespēju līdz šim. Vai šī sieviete tiešām neko nenojauta? Vai varbūt nojauta un neiebilda? Viņš man arī atzinās, ka tā rīkojās gandrīz puse no viņa draugiem, jo vīrietis taču ir mednieks. Un tad es sāku domāt, vai ļoti daudzām sievietēm tā nav, ka viņām liekas, ka viņu attiecības ir ideālas, bet patiesībā vīrs ik pa laikam aizlaiž pa kreisi, lai pašapmierinātos... ja godīgi, tas ir pretīgi un nožēlojami, laikam tapēc arī pēc kāda laika pārtraucu saraksti, nespēju vairāk tajā klausīties...
Ko jūs par to domājat?
11.04.2012 16:44 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.03.2012
Jā, es ticu, ka mani nekrāpj. Es to zinu. Un nevis tādēļ, ka es būtu naiva, bet tādēļ, ka šādām šaubām nekad nav bijis pat vismazākais iemesls.

Loģiski, ka neviena sieviete nav tāda muļķe, lai uzskatītu, ka tas nekad, nekad nevarētu notikt. Protams, var. Un es to zinu. Bet tas, ka es skatīšos uz viņu ar šķību aci un pārbaudīšu katru viņa soli, neliks viņam mani mīlēt vairāk. Ja vīrietis gribēs krāpt, viņš atradīs veidu, kā to izdarīt. Tādēļ, es neuzskatu, ka man būtu jābojā savas attiecības nemitīgi uztraucoties par kaut kādām varbūtībām, jo redz kaimiņu Annu viņas Jurītis krāpa.

Esmu pārāk pašpārliecināta sieviete, lai katrā vīrieša darba kolēģē vai iecienītā gaļas veikala pārdevējā mēģinātu saskatīt konkurenti. Mans vīrietis ļoti labi zina, ka viņam ir iespēja tikties ar kādu citu, ja viņš to vēlas, labi apzinoties, ka tajā brīdī mūsu attiecības būs beigušās bez iespējas atgriezties.

Nav divu vienādu attiecību modeļu. Katra mēs pašas vislabāk zinām, kas notiek mūsu attiecībās, tāpēc tāda vispārināšana, ka redz visi krāpj, man nav saprotama.
11.04.2012 19:30 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
var jau slēpties aiz labās izglītības, audzinašanas,gribas, tradīcijām, principiem, utt.utjpr.,bet pret INSTINKTIEM cilvēki reti ,reti kad spēj noturēties...
11.04.2012 19:37 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
es laikam vēl neesmu sastapusi uzticīgu vīrieti. lielākā daļa no viņiem ir lupatas - tad no vienas pie otras... mana pieredze ir ĻOTI skarba. mans draugs mani piekrāpa 6 !!! reizes 5 gadu laikā. kad es to uzzināju, biju gatava uzspridzināt visu pasauli. bet lai jau iet pie savām mazulītēm, tāpat jau nekas nopietns viņam tur nav un gan jau vēl ilgi nebūs. ar tādu lupatu kā viņš, es labprāt tualetes grīdu izšrubētu. ;D
11.04.2012 19:48 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
Es, tāpat kā, Abalone pēdējā laikā sāku uzskatīt, ka nekrāpēju ir maz, bet tie, kuri krāpj, lai nebojā ģimenes dzīvi, mieru un neziņo par savām mirkļa vājībām. Ko nezina, par to sirds nesāp. Laulības līgumā vajadzētu obligātu punktu - par krāpšanas gadījumiem otram neziņot! :D
11.04.2012 19:50 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
šī lieta - krāpšana ir briesmīga padarīšana. vienmēr sirds iesāpas, kad nākas izdzirdēt stāstus par to. un tādu stāstu nav maz..
piekrītu meitenei, kas teica, ka kaut kas šai pasaulē nogājis greizi..

Un jāpiekrīt Abalonei.
Man ir zināms viens gadījms, kad sieviete nokrāpa vīrieti dažas dienas pirms kāzām, un tā arī dažas dienas pēc kāzām to pastāstīja vīrietim! Un man bija tādas dusmas uz viņu.. ja Tu pati spēj tādu lietu izdarīt, tad vismaz nesāpini otru cilvēku un pats tiec galā ar savu vainas izjūtu un negatīvajām emocijām! Nav otrs jāpadara tikpat nelaimīgs kā esi Tu pats, ja nožēlo izdarīto!
11.04.2012 19:56 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
ironija, tas, ka esi pašpietiekama un pašpārliecināta, nemaina to, ka ir iespējamība, ka vīrietis var tevi piekrāpt. Galu galā, tu nevari ielīst otra ķermenī un galvā un kontrolēt viņu. Autore drīzāk ir nepatīkami pārsteigta par to, kāpēc vīrieši tā dara.
11.04.2012 20:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
L.L-pilniigi piekriitu-es noteikti piederu pie taam ,kura negrib zinaat!No pieredzes-es domaaju ,ka mans pirmais viirs bija loti uzticiigs cilveeks-taa bija "mana aabola" otra pusiite!Mees bijaam loti saskaniigs paaris!Peec vairaakiem gadiem ,nu jau seit dziivojot ,uzzinaaju ,ka vins mani ir kraapis...sen atpakal...!Es labaak justos- nezinaajusi to,dziivojusi ar domau ,ka vins bija taads,kaadu vinu biju gadiem ilgi zinaajusi!Es neko nepaarmetu vinam-tas pagaajis -nav ko cilaat vairs!Cilveeks manaas atminaas saglabaajies,kaa loti labs viirs un teetis!Es noteikti nesaku paldies cilveekam ,kurs man to pateica-soreiz es negribeeju to zinaat...!
11.04.2012 20:01 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
esmu pārī, kur neviens nevienu nekrāpj. ir noruna - ja grib pa kreisi, tad ok, daram, bet pirms tam savējo vienību noslēdzam.
lai arī man ir vēlme šad tad ar kādu džeku pamīcīties, sirdsapziņa neļauj, jo nekas labāks par tagadējo tāpat tas nebūs, tikai sajūtas savādākas. bet vai tas ir tā vērts?! vēl neesmu mēģinājusi... nav laika :D
11.04.2012 20:03 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neviena sieviete par savu vīrieti nevar būt 100% droša, ja vien neesi viņam piespraudusi GPS un videokameru ;)
11.04.2012 20:06 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Pirmkārt, šīs tēmas ĻOTI daudz atkārtojas.

Otrkārt, mani kaitina daži izteikumi par to, ka visi vīriešu paziņu lokā krāpj un viņu draudzenes / sievas noteikti ir pārliecinātas 100% pārliecinātas, ka šie vīrieši ir uzticīgi.

Kādēļ neviena nepiemin labus piemērus? Tādēļ, ka neviens vīrietis neiet pa pasauli un nelielās, ka viņš ir uzticīgs.
Treškārt, šie vīrieši kas it kā krāpj ļoti iespējams visu pārspīlē un patiesībā ir savām draudzenēm totāli zem tupeles!
Ceturtkārt, sievietes arī ļoti daudz iet pa kreisi, kādēļ to neviena nepiemin?

Un priekš kam šīs neskaitāmās tēmas ir vajadzīgas? Jā, esmu pārliecināta, ka lielākā daļa vīriešu un sievietes, kam ir otrās pusītes tomēr krāpj, taču ir arī tik daudz labu piemēru manā dzīvē un ikdienā. Un es ar savu mīļoto esmu viens no tiem! Es labāk uz šādām lietām vairāk orientējos nevis šausminos, ka visi citi krāpj un blā, blāā.
11.04.2012 20:08 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Gardumiņa +

Bet nu dažām te statistika tik briesmīga, ka man pilnīgi paliek žēl,ka apgrozās tādā kompānijā.
11.04.2012 20:15 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
Emmanuelle, par to es arī runāju. Ģimene un laulība jau ir cita kategorija, kur ģimenes vārds un saturs ir jātur kopā, cik vien var.
Es vispār neizprotu tās personas motīvus, kura Tev to atklāja. It kā domāja: "Vairs neesat kopā, varu tagad visu atklāt?" Cūcīgi no tā cilvēka puses.
11.04.2012 20:17 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Ceru protams ka neesmu krāpta un netikšu.. pati nekrāju..
Bet jocīgi no tā, ko jūs te rakstat liekas fakts, jūsu pazi'ņas visi krāp.. Kā jūs to tik labi ziniet? Man liekas jocīgi ka cilvēks kurš krāpj, iet un izstāsta to visiem saviem darugiem un pažiņām.. varbūt tā drīzāk ir kkāda krāniņu mērīšanās un īstenībā nekas tāds nenotiek.. Jā jūs krāptu savu vīrieti, tad ietu uzreiz istāstīt to savām drudzenēm un pažiņām.. man liekas kā nē, loģiskāk ka to patur pie sevis..
11.04.2012 20:28 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Kļūdas, kļūdiņas.. sorry :D
11.04.2012 20:29 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.03.2012
L.L. bet es jau teicu, ka pieļauju, ka arī ar mani tas jebkurā brīdī varētu notikt. Bet kamēr šādām šaubām man nav iemesla, neuzskatu, ka man vajag par to lieki lauzīt galvu. Manuprāt, tas tikai bojās attiecības. :)
11.04.2012 20:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man vispaar nepatiik ,ka peec gadiem pasaka kaut ko sliktu arii par maniem deeliem!Pienemu ,ka daudzas lietas neesmu uzzinaajusi-puikas nosleepusi,negribeeja mani saapinaat uttKaada vairs iisti noziime tajaa,kas notika tad un tad...?!Es priecaajos par to ,kas vini ir tagad!Mees visi kaadreiz esam kluudijusies-vajag iet uz prieksu!Es taapeec arii varbuut esmu paartaukusi daudzas attieciibas!Nav to draudzenu tik daudz-mieriigaaka dziive!:)
Katraa zinaa nevajag saakt attieciibas ar domu,kas buus taalaak?!Te bija kadreiz loti laba diskusija ar Diosu-vina taa ari pateica,ka neveelas dziivot ilgi ar savu viirieti,bet kas vinai ir tagad, to noveertee pozitiivi!Varbuut tiesaam-jaadziivo sodienai...!
11.04.2012 20:41 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Krāpj ļoti daudzi, bet no tiem krāpējiem retais tik pats atzīstas, ka ir krāpis vai tiek pieķerts, parasti krāpēji ļoti viltīgi, piemēram, draudzene dodas ballēties ar meitenēm, bet vīrietis tikmēr pa šīm dažām stundām atrod laiku, lai viņu nokrāptu...
11.04.2012 20:46 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Ļoti cenšos par to nedomāt. Esmu privātīpašnieciska un greizsirdīga, tāpēc, ja sadomājos visādas muļķības, tad tikai bojāju savas attiecības.

Man reiz kāds vīrietis teica - visu laiku baidīties no krāpšanas, esot attiecībās, ir tāpat kā, dzīvojot, visu laiku baidīties no nāves. Ne prieka, ne laimes, tikai uztraukumi.
11.04.2012 20:49 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Iespējams tā sajūta, ka VISI visapkārt krāpj rodas, jo negatīvais jau vispār vairāk izplatās. 100reiz interesantāks sabiedrībai. Reti kurš ies plātīties ar to, ka viss perfekti, es nekad nestāstu ne 10 procentus pat savām draudzenēm no tā, kas man ir labi, vienmēr pieberu piparus (ironiju) vai noklusēju. Tāpēc man parasti dusma nāķ arī šeit uz dažām, kas te kliedz, ka cosmo meitenes izfantazē stāstus, idealizē savus večus utmls, es skaidri zinu, ka daudzas drīzāk noklusē, cik lieliski vīrieši ir blakus, visos tajos mazajos ikdienas sīkumps.... ja izpaustu, daža laba te vispār aiz nespējas noticēt noģībtu.
Kaut vai presē, kino utml. reti atspoguļotas stipras, rimtas ģimenes, acīmredzot publikai garlaicīgi, vairāk visādas veļas mazgāšanas, sūdzēšanās, kas, ar ko, kur...
11.04.2012 20:52 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
+1 Gardumiņa!

Palasot šāda veida diskusijas, depresijā var iedzīt :D

Neatkārtošos, bet nu mans uzskats ir tāds, ja Tu mīli un cieni otru cilvēku un Tev pretī ir tieši tāds pats, tad attiecībās šādas domas neeksistē!

Krāpšanas gadījumi tieši balstās uz necieņu pret otru utt.

Jā, es arī neesmu bijusi zelta gabaliņš, krāpu.. un tikai tāpēc, ka man nebija ne mīlestības, ne cieņas, nekā.. + vēl biju jauna un stulba :D viss man nāca atpakaļ!
11.04.2012 20:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits