Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

UZTICĪBA?

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Reiz sarakstījos ar vienu vīrieti apmēram pusgadu, varētu teikt sirdsdraudzenes :D vai viņš domāja tāpat, nezinu? varētu teikt bijām dvēseļu radinieki... viņš dalījās savos noslēpumos un es savos... nekad tā arī nesatikāmies, vienkārši pati beidzu šo saraksti. Viņš stāstīja par to, ka dzīvo kopā ar savu draudzeni jau 8 gadus un viss viņiem protams ir ideāli, abi izglītoti, labs amats abiem, izskatīgi... bet viņš ik pa laikam aizejot pa kreisi, viņš nespēj atturēties kārdinājumam, sievetes taču esot tik skaistas un valdzinošas. Es vairākkārt mēģināju to izanalizēt un saprast, bet ja godīgi nespēju līdz šim. Vai šī sieviete tiešām neko nenojauta? Vai varbūt nojauta un neiebilda? Viņš man arī atzinās, ka tā rīkojās gandrīz puse no viņa draugiem, jo vīrietis taču ir mednieks. Un tad es sāku domāt, vai ļoti daudzām sievietēm tā nav, ka viņām liekas, ka viņu attiecības ir ideālas, bet patiesībā vīrs ik pa laikam aizlaiž pa kreisi, lai pašapmierinātos... ja godīgi, tas ir pretīgi un nožēlojami, laikam tapēc arī pēc kāda laika pārtraucu saraksti, nespēju vairāk tajā klausīties...
Ko jūs par to domājat?
11.04.2012 16:44 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
personīgi, es zinu,ka mani nekrāpj....zinu,ks teiks,ka 100% es to nevaru zināt,bet es zinu...viņam nav ne laika, ne vēlmes...viss,kas ir nepieciešams, viņam ir pie manis....
manā paziņu okā, nav šādu mednieku un jākļu, arī pati neesmu piedzīvojusi to...
11.04.2012 16:51 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Reiz vasarā Kendrucis ar tavējo čūpstinājās kā nelabā, tad bija gan laika, gan vēlmes.Iespējams tādēļ, ka esi resna, bet Kendrucis smuks.
11.04.2012 16:54 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
Man vispār ir īpatnēja uztvere par to (nedaudz), bet nu manas atziņas ir šādas:

krāpj ļoti daudzi

daļa par to nojauš, daļa nē

ir cilvēki, kas patiešām nekrāpj, kaut vai es un ja es tāda esmu, kādēļ gan lai vēl citi tādi nevarētu būt, nav nekas pārdabiks

krāpt var tikai tad, ja zini, ka 100% spēsi ar to sadzīvot un neiztāstīt otram cilvēkam

labāk nezināt, ka krāpj, ja tas nav nekas ilgstošs - ko nezini, tas nesāpina. bet tad,ja patiešām nerodas aizdomas utt.

jo ilgākas attiecības, jo lielāka iespēja, ka krāps. daudz vieglāk nekrāpt, ja esi kopā gadu, nekā ja 20 gadus...
11.04.2012 17:05 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Vīrietim vārds nesākas ar O un uzvāds ar D ? Tieši tādu vienu pazīstu.
11.04.2012 17:29 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Es esmu aizdomājusies par šo tēmu lasot cosmo diskusijas par to, ka kāds kādu ir piekrāpis. Un parasti attiecību ilgums ir bijis no pāris mēnešiem līdz pāris gadiem. Man jāsaka, ja jau pat pāris gadus nevar nodzīvot kopā esot viens otram uzticīgi, tad kā viņi spēs nodzīvot kopā 20 un vēl vairāk gadus?
Ar vīru esam vairākas reizes par šo lietu diskutējuši un mums šajā jautājumā ir vienāds viedoklis - mēs esam par uzticību attiecībās. Arī mums ir kašķi, nesaskaņas un nedūdojam vienmēr kā 2 balodīši, taču mēs cenšamies risināt mūsu problēmas.
11.04.2012 17:52 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.03.2012
Esot attiecībās Tu taču zini, kas par cilvēku ir tavs partneris. Nu vismaz tāda normālā attiecību variantā. Es zinu, cik principiāls cilvēks ir mans vīrietis, līdz ar to es par to pat nedomāju. Uzticos viņam un viņš uzticas man.

Otra lieta ir tā, ka es neredzu iemeslu ļoti uztrauties par to un "turēt roku uz pulsa". Laikam esmu pietiekami pašpārliecināta, lai uzskatītu, ka mans vīrietis ir pietiekami gudrs, lai saprastu un novērtētu to, kas viņam ir.
11.04.2012 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Mani vecāki tieši tā arī izšķīrās. Pēc 12 gadu laulības. Tēvs nokrāpa vienu reizi. Un viņam sākās tādi sirdsapziņas pārmetumi, psihošana, gimene vienkārši sāka šķobīties utt. Līdz beidzās atzinās, ka pārgulējis ar citu. Nu tāds lohs! Ja esi tik gudrs un nokrāp, tad esi arī tik gudrs un norij to krupi un nesāpini savu mīļoto. Mamma protams šo pameta. Un tieši kaut kad nesen viņa man atzinās, ka bija nenormāli nikna uz viņu – bet ne jau par to, ka nokrāpa, bet par to, ka ļāva tam negatīvi ietekmēt viņu ģimeni un izstāstīja viņai. Un pameta tāpēc, ka saprata, ka viņs ir vājš cilvēks un ar mīkstčauli kopā negrib būt.
11.04.2012 18:28 |
 
Reitings 61
Reģ: 05.08.2009
ha, es nesaprotu,ja mīli cilvēku,kā vari sāpināt viņu krāpjot ar kkadu tur mirkļa iegribu..man,ja godīgi pašai ir pasliidejusi kāja,bet attieciibu saakumā, kad vēl nezini, vai miili un es nemīlēju. Bet nu nejau pēc 8 gadus kopā būšanas..
11.04.2012 18:31 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
derilin, tur jau ir gluži pretēja lieta. Tu viņu pārāk labi pazīsti, kā raibu suni, un apnīk tas. Gribās izbaudīt to sākuma stadiju
11.04.2012 18:33 |
 
Reitings 61
Reģ: 05.08.2009
aanujaa vispar. bet ja padoma no tas pusas,kas pa uzticiibu ir pec ilgas kopaa bušanas,un kads vnk šitaa pa kreisi laiž..
11.04.2012 18:42 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Saglabāju modrību, klapes uz acīm man nav un nebūs, bet par to DOMĀT *respektīvi sevi ēst nonstopā* atturos, cenšos atcerēties ik uz soļa ieguldīt attiecības max visu labo no manas puses - tas ir tas, ko varu darīt ES, lai mana sirdsapziņa būtu tīra un sevi vainot es nevarētu. Kā nu dzīvē gadās, tā gadās, nekad nevienu nevajag glorificēt, pašas labā.
11.04.2012 18:43 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Cik sanācis kontaktēties ar vīriešiem, krāpj visi, kurus pazītu. Nu labi-99%, tāpēc vienmēr smīnu par sievietēm, kuras apgalvo, ka 100% pārliecinātas par savu vīrieti. Es pieļauju, ka manu kolēģu un paziņu krāpēju sievas domā tieši tāpat. :) Protams, tā apziņa nav nedz uzmundrinoša nedz iepriecinoša, bet kaut kas mūsdienu pasaulē ir sagājis šķērsām un man šobrīd uzskats ir tikai viens, ja tā krāpšana netraucē ģimenes dzīvei, ja nekas no ģimenes netiek atņemts-ne nauda, ne laiks, ne citi resursi, turklāt to visu vīrietis māk noslēpt tik labi, ka sievietei nerodas ne mazākās aizdomas, tad lai skrien pa kreisi. :)
11.04.2012 18:50 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Un vienmēr visas smīn par citām un ir pārliecinātas, ka viņējais ietilpst tajā 1 procentā, tā? Man nav saprotama tāda augstprātība.
11.04.2012 18:53 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* karinjo, es nekur neesmu teikusi, ka par savu vīrieti esmu pārliecināta. :) Tāpēc drīkstu smīnēt par pārliecinātajām. :p
11.04.2012 18:55 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Man nav saprotams tas uzskats,ka visi jau krāpj un meitenes jau naivas,ka tic nekrāpšanai.Tiešām tik grūti iedomāties,ka var pastāvēt arī pāris kurā neviens nekrāpj?Varbūt tas vīrietis,kura draudzene domā,ka viņš nekrāpj,patiesībā arī nekrāpj.
Es savu vīrieti nekrāpju,jo mīlu un cienu viņu.Esmu pārliecināta,ka viņš mani arī nekrāpj.Kāda par to šobrīd var smīnēt līdz nelabumam,bet es viņu pazīstu,jo esam kopā jau ilgi.Es zinu no kādas ģimenes viņš nāk un par kādu cilvēku ir izaudzināts.
11.04.2012 19:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gandriiz 100%varu teikt ,ka visas manas draudzenes ir kraaptas...atraak ,vai veelaak!Es noteikti nepiekritiisu apgalvojumam,ja neuzticiigi-tad nemiil ,un ja uzticiigi,tad miil ...!Biezi cilveeki dziivo kopaa ,jo ir izdeviigi...skan sausmiigi ,bet taa ir-nav kur iet,baidaas,ka buus veel sliktaak ,mainot kaut ko utt!
Te ir tik daudz iemeslu tai kraapsanai, taadu vienu atbildi nemaz laikam nevar atrast!
11.04.2012 19:04 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mieru tikai mieru, mana smīnēšana nemainīs to, ka nekrāpēji sāks krāpt. Priecājieties, ka jūsu vīrieši ietilpst tajā vienā procentā. :) Es tikai teicu, ka man zināmie visi krāpj. Iespējams visi man nezināmie nekrāpj un es pazīstu tikai vīriešus-maitas . :D
11.04.2012 19:09 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
Es gan piekrītu Abalonei ;) es arī 5 gadus biju kopā ar cilvēciņu un domāju, ka šis ir uzticīgākais vīrietis pasaulē, ka mīl un redz tikai mani. hahhaa, nesen uzzināju,ka šis arī gājis pa kreisi ;) man uzticība pret vīriešiem ir minimāla;)
11.04.2012 19:15 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Nu manaa draugu / pazinju lokaa kraapeeji un nekraapeeji ir 50/50... Viirieshiem gan liidz galam taapat neticu... Vispaar jau kaaja meedz pasliideet abiem dzimumiem, arii man ir gadiijies sen atpakalj...

Un ar tiem hroniskajiem kraapeejiem ir taa, ka sievietes jau pashas vainiigas. Vairumaa gadiijumu viss tiek piedots, pat iknedeeljas sakars ar kaadu no tusinja biedreneem.
11.04.2012 19:17 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Nepatīkami lasīt, jo man ļoti, ļoti gribētos ticēt īstajai mīlestībai. Stulbie veči. :D

Un ja vēl redzu, ka parasti par krāpšanu zina viss paziņu loks, izņemot sievieti, un vīrieša čomiem tiek atstāstītas karstas detaļas un sūtītas bildes...
11.04.2012 19:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits