Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neprecējies vīrietis 30- 40

 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Sveikas dāmas! Kā jums pieredze ar puišiem no 30-40 gadiem?
Esmu iepazinusies ar vienu 35 gadus vecu vīrieti bez bērniem, vienu reizi laulājies 22 gados un izšķīries 25. Tas ir normāli? Kāda pieredze?
21.03.2012 12:13 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
ļoti maza daļa no viņiem ir normāli,lielākā daļa dzīvo pie mammām....:D arī ja satiksi to normālo var izrādīties,ka viņš nemaz neko tik nopietnu kā precēties negrib,vienkārši kopā patusēt!
23.03.2012 11:10 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man gan šķiet muļķīgi iet prom no vecākiem, ja, piemēram, mamma/tētis ir viens pati/-s un dzīvo lielā mājā. Cita lieta ir, ja dzīvo 1istabas/2istabu dzīvoklī. Mana ome ilgi nodzīvoja viena pati milzīgā (pāri 100kvm) četristabu dzīvoklī, līdz pierunājām viņu pārvākties uz 2istabu. Iespītējusies bija :)

Nezin kādēļ visiem liekas ok, ja vīrietis dzīvo ar tēvu, bet ar mammu ne :D
22.03.2012 12:03 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vispār tas, ka vīrietis "saaug" kopā ar savu mammu un vienmēr viņa būs vissvarīgākā viņa dzīvē man nešķiet pieņemami, zinu, mans krustēvs izvēlējās savu māti un pameta savu ģimeni (sievu un meitu), par šādu izvēli viņš izšķīrās, kad sieva pateica, ka māte viņu dzīvē ir pārāk daudz, respektīvi teju dzīvoja pie viņiem, vairs privātas, intīmas dzīves nebija. Tāpēc man arī šermulis skrien par tādiem vīriešiem, kas dzivo kopā ar mammu vēl 30-40 gados, un pat ja tie ir finansiālie aspekti, tādā gadījumā es negribētu vīrieti, kas nemāk nopelnītu naudu sev, kur nu vēl mums abiem.
22.03.2012 09:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-cik interesanti!Es pilniigi nepaziistu tevi un tomeer...cik diivaini liekas!Tu un fizikis!
Man kaadreiz liekas-diivaini ir arii tas,ka esmu apreceejusi "zinaatnieka tipa" cilveeku!Biezi liekas,ka piemeerotaaks liktos maakslinieks ar daktera profesiju apaksaa!!:D
22.03.2012 06:24 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu, tavs variants vēl kaut kā ar cerību, ok bijis precējies, pamēģinājis. Es reiz aizgāju uz randiņu ar 35gadīgu, kurš pat nebija domājis par precēšanos nekad, atcerējos lasot šeit komentāru par garlaicīgākajām stundām mūžā..... :D lai gan karjera bija veiksmīga, visādi sasniegumi, ceļojis, izglītots (doktora grāds fizmatos) utt. Un skumjākais, ka viņš joprojām pats nezināja, ko vēlas no dzīves, sievietes.
Viņam bija hobijs - futbols, bet tas bija vienīgais, kas viņu vispār saistīja, un pat tas ne ar kripatu dzirksteles. Un es tiešām raku un šķērdu, apstrādaju pa savai "psiholoģes" modei, tīri kā pētniecības objektu, viņš pats bija šokā pēctam, cik daudz viņam sanācis pateikt, nu, ja tas bija daudz, tad var teikt.... nekā. Nulle fantāzijas.
22.03.2012 01:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-jaa ,es arii taadu variantu atcereejos,bet puisim daudz mazaak ,kaa 40g!To iesanu mammas pavadaa -jo aatraak izbeidz ,jo labaak!:)
21.03.2012 20:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
emmanuelle - dazi, kas dziivo ar vecaakiem ,ir tieshaam norakstaami. tie, kuri ir emocionaali atkariigi no maaminjas un bez vinjas nespeej funkcioneet. viena lieta, kad dziivojot vienaa maajaa tiek atstaata privaataa telpa vai deels paliidz slimos vecaakus kopt. otra, kad vinju attieciibas nav mainiijushaas kopsh vinjam bija 11 gadu. vienam pazinjam vinja 50 gados bija maatei jaaprasa atljauju kaut kur iet. maatei bija 70....
mans skata punkts uz lauliibu - man pashai vienalga, uzvilku to balto kleitu savam viiriskjim pa godu. sameejais laimiigs bez gala, ka mani noenkurojis, man no taa nekas nemainaas. ja nesadziivos, kaads sadomaas iet pa kreisi, nodzerties utt tur i gredzens nepaliidzees. manupraat, lauliiba ir simboliska un taa nav nekaada garantija. miilestiibai nekaadu dokumentu kaartoshanu nevajag, pietiek tik ar otra klaatbuutni. lauliiba NAV otra cilveeka pirkshanas paardoshanas akts. daudzi to nesaprot, taapeec arii palaizjaas, beidz kopt attieciibas lauliibaa un izskiraas.
21.03.2012 20:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii nesaprotu ,kaapeec viirietim ,kurs dziivo ar vecaakiem buutu norakstaams...varbuut vins nespeej pamest savus vecos vecaakus!?Kaadreiz tacu ir taadi apstaakli , cilveeki dziivo ,piemeram ,vienaa maajaa...kaapec tiesi tad ,kad viirietim ir tie 30,40gadi-buutu jaapamet sie cilveeki...?Vinam tacu var buut sava privaataa dziive arii tad,ja dziivo kopaa ar vecaakiem?
21.03.2012 18:35 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nesaprotu kapēc daudzas domā, ka cilvēks ap 30-40 gadiem, kuram izirušas vienas vai vairākas attiecības ir norakstāms???? pat 50-60 gadu vecumā vēl var iepazīties un būt kopā
21.03.2012 18:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cukurvate-es loti augstu veerteeju tos cilveekus -viiriesus ,kuri nepamet savas vecaas mammas!Liels pluss tavam viirietim!:)
21.03.2012 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Man pašai ir vīrietis šajā vecuma kategorijā. Un jā - viņš dzīvo kopā ar māti, kas vairāk gan ir finansiālu apsvērumu dēļ. Bet ne tikai - māte ir stipri gados un viena arī netiek īsti galā ar visiem mājas darbiem.

Līdz šim tādas ļoti nopietni attiecības viņam, šķiet, nav bijušas. Vismaz pats saka, ka esmu pirmā, kurā viņš ir tik ļoti samīlējies.

Bezcerīgs gadījums mans dārgais nav. Grib dzīvot kopā, kad sakārtošu savu dzīvi, respektīvi, pabeigšu studijas un varēšu nogruntēties kādā vienā vietā.
21.03.2012 18:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salome-es loti atvainojos par kluudaam!Spiedu tos taustinus tik aatri...!:)
21.03.2012 18:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salome-saakumaoteikti!Tad kad viss veel ir taada pliivuraa tiits-miileesanaas svecu gaismaa,maigosanaas,skuupstisanas visaas iespejamaas vietaas!Cilveeki ,kuri ir iemiileejusies redz visu citaadi!Tas ir laikam visskaistaakais laiks visaa muuzaa,taas ir kaut kas ,ko var saliidzinaat ar dzemdiibaam-tas neizsakamais prieks visaa...!
Tad saakas ikdiena-viss mainaas....!Mees turpinam miileet savas pusiites taapat,vai redzam taas treninbiksees ,vai uzvalkaa ar kakla saiti!Tas tiesaam ,bet....ir pazudusi taa romantika!Es laikam nezinu nevienu paari seit ,kuri buutu taadi pasi "saaugusi",kaa saakumaa!
Skatos uz saviem kaiminiem austriesiem-sieviete pat matus vairs nesakaarto,izskataas tik biezi taada nekopta!Visas runas vienmeer tikai un ap to beernu...it kaa citas teemas vairs uz pasaules nebuutu!Viirs ir izmainiijies tik speeciigi-staigaa pa maaju "pluutenees"!Kur palicis tas sarmantais .loti koptais viirietis,kurs nopirka maaju gadus atpakal un draudzeejas ar loti izskatiigu sievieti-vaacieti peec izcelsmes!
Es nevaru teikt pilniigi 100%-tas notiek ar visiem!
Saprotu tevi loti labi-tev ir tomeer tas saakums!Tas visskaistaakais "sapna saakums uz lielo dziivi"!Lai tev tiesaam izdodas!:)
21.03.2012 17:59 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man darbā lielākā daļa ir šķīrušies. :( Tas man pašai mazina vēlmi precēties, kaut gan labi apzinos, ka nekas nav mūžīgs.
Nezinu, iespējams, cilvēki ir palikuši slinkāki, lai koptu attiecības, jo visu laiku jādomā par labklājību? Tāpēc, ja rodas kādi šķēršļi, izvēlas vieglākos ceļus vai vienkārši ignorē to visu. :(
Otra daļa cilvēku ietilpst tajā kategorijā, kas precējušies par ātru vai bērna dēļ.
21.03.2012 17:55 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, man šķiet, ka tieši laulība visu to stresainumu mazina. Es vismaz ceru ka tā. :) Protams, mans skatījums vēl ir naivs, bet es dikti ceru, ka tā ir, jo man, kā jau vairumam sieviešu, vajag to apliecinājumu, ka vīrietis ir ar mani pa īstam un citāda veida, kā būt viņa sievai, es tam nezinu.
21.03.2012 17:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man laikam vairaak zeel skatiities uz tiem paariem ,kuri apprecas,izdod kaazaam vairaakus tuukstosus un peec gada izskiras!
Es esmu piedziivojusi divas lauliibas un varu teikt,ka tas vaards "briiviiba"manaas ausiis skan tik biezi!Nesaku ,ka nozeeloju bijuso,bet muusu dienaas...-tiesaam jaauzsver tas,jo tas ir loti buutiski,ka pasaule ir tik "stresaina",cilveeki tik nenosveerti,nervozi,nepacietiigi... nezinu vai atkal gribeetu buut lauliibaa!
Sajos laikos lauliibu ir loti gruuti satureet kopaa! Varbuut taapeec ari cilveeki peec 30,40,kuri ir savaa dziives rutiinaa,negrib mainiit neko!Varbuut bail mainiit!?
21.03.2012 17:34 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Skumji lasīīt, ka vīriešu tādā vecumā, kuri negribētu ģimeni un bērnus, ir tik daudz.. :( Pati gan nezinu nevienu - daži ir tādi, kurus ļoti smagi pievīla sievietes iepriekš un nevēlas apdedzināties.. iegulda savu enerģiju biznesā nevis ģimenē, piemēram. Taču tas koncepts kā tāds man šķiet tik ļoti nepareizs un bēdīgs. Zinu, protams, ka katrs savu dzīvi drīkst dzīvot kā vēlas, taču manā skatījumā ir kaut kādi dabas likumi, sabiedrības pienākumi, normas, kuras mūs ieliek tādos vai citādos rāmjos un tiem būtu jāseko. It kā neesmu konservatīva, taču laulības jautājumos gan. Tiesa, ja kāds man argumentētu, kādēļ nevēlas precēties, es varbūt sāktu saprast, taču parasti tie argumenti skan "gribu brīvību", "negribu atbildību" u.tml., kas man skan kā brieduma trūkums. Nu lūk, 30+ gados tam briedumam tā kā vajadzētu būt...
21.03.2012 17:21 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
mazliet piesiešo,bet nezinu vai 40 gadīgu vīrieti var nosaukt par puisi :D. Par tēmu runājot,tas nav nekas neparasts,dzīve katram iegrozās savādāk,varbūt ģimene nav viņa prioritāte.
21.03.2012 17:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es arī zinu divus tādus, viens pilnīgs čau viņam jau ir 40 +, otrs ir ļoti foršs, bet viņš nevēlas nopietnas attiecības...tāds nepieradināms. Un es nevaru pateikt cik tas ir slikti vai labi , katrs dara un dzīvo kā viņš vēlas :)
21.03.2012 17:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaasaka taa ,ka nedomaaju ,ka tas ir nenormaali!Loti daudzi cilveeki neveelas gimeni-muusu pusee daudzi dziivo vienkaarsi kopaa!Tur abaam pusiiteem tad jaabuut uz viena vilna!Manaa pusee daudzaam sievieteem beerni arii saak dzimt tikai peec 30+!Cilveeki ir paaraak aiznemti ar karjeras celsanu,saviem darbiem-gimenes dziivei vienkaarsi nav laika!Maajaas pavada tik maz laika...!
21.03.2012 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!