Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iesniegums policijā par izteiktiem draudiem

 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Sveikas, meitenes. Varbūt kāda ir saskārusies un zin kas un kā notiek? Mans bijušais draugs nekādi nevar pieņemt to, ka esmu aizgājusi. Nu jau mazliet aizgājis par tālu. Tā kā mans draugs nav Latvijā - es baidos par sevi.
19.02.2012 19:15 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es cenšos izvairīties, bet tad draud, ka atbrauks uz darbu un uztaisīs skandālu.


neizlasiju visus komentaarus, bet lai jau brauc, bus iemesls izsaukt policiju un buus arii liecinieki!
10.02.2016 10:53 |
 
Reitings 17
Reģ: 02.02.2016
Vajadzeja kajas turet kopā, kad biji pari ar viņu! :-D:-D:-D bet reāli tadus krop.... vajadzetu izolēt no sabiedrības:-)
10.02.2016 10:50 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Krii5 izlasi, ko es augstāk esmu uzrakstījusi un rīkojies! Un pārsūdzi, pārsūdzi un pārsūdzi lēmumu- tad tikai sāks domāt un darīt. ja jutīs, ka zini, ka Tu neesi klusētāja ;)
18.06.2012 10:25 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Uz manu iesniegumu saņēmu atteikumu ierosināt krimināllietu. Laikam mūsu policija kaut ko sāk darīt tikai tad, kad jau ir par vēlu. Diemžēl...
18.06.2012 09:28 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
oho,cik veca teema uzrakta,kaut gan,varbuut ,autorei veel aktuaala...?
18.06.2012 09:02 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
svarīgi-iesniegtajiem dokumentiem saglabā kopijas, vai kopijas iesniedz- atstāj sev orģinālus. Kopijas apstiprini MK noteikumu noteiktajā kārtībā!!!
18.06.2012 08:41 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, neviens jūsu vietā par jums necīnīsies. atveriet sadaļu likumi.lv un krimināllikumu vai iegūglējiet! lai cīnītos par sevi un savām tiesībām, ir jāzina par ko cīnīties.

un par tēmu-
132.pants. Draudi izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu

Par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Pants ir, tā tad pie atbildības var saukt. Galvenais pierādīt un parādīt, ka draudi var tikt realizēti!

tāpēc:
nekādu pļāpāšanu ar policijas darbiniekiem, viņi noteikti visdrīzāk atrunās, ka nav jēgas rakstīt, bet raksti un raksti pati- atceries, neviens neuzrakstīts labāk par tevi!!!! jebkurš cits cilvēks uzrkastīs tā, kā viņam būs ērtāk. Piemēram, policijas darbinieks, lai būtu ērtāk atteikumu uzrakstīt.

Obligāti pievieno visus iespējamos materiālus kas ir kā pierādījumi-sms, epasti, ierakstīti zvani- un iesniegumā tos piemini, arī iesnieguma beigās piemini, ka pielikumā tas un tas. lai pierādījumi nepazūd no iesnieguma.

Ja saņemt atteikumu-pārsūdzi lēmumu, pamatojot ar: visu kas skar Tavu dzīvību! Ja vīrietis ir saistīts ar policiju, tiesu utt.-vēl jo vairāk, viņš ir bīstams un agresīvs!!

Galvenais rakstīt, pamatot un pārsūdzēt atteikumus! Jācīnas!
18.06.2012 08:37 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.04.2011
hiacinte7


Man ir līdzīga situācija, no kuras vēlos tikt vaļā! Kopā nedzīvojam, bet bijušais joprojām mani kontrolē (vismaz cenšas). Visu laiku zvana, prasa, kur esmu, ko daru, it sevišķi vakaros. Ja neceļu telefonu, tad ir 100 sms un neatbildēti zvani ar draudiem, arī ar fizisku izrēķināšanos un pat nogalināšanu, braukšana uz darbu un draudēšana ar skandāla rīkošanu, jo esmu m****, kas dabūjusi darbu tikai pārguļot ar visiem pēc kārtas utt. Un tad viņš visiem iešot un teikšot, kas esmu gulējusi ar šefu un vēl visādus slimus melus, lai tikai mani pazemotu kolēģu priekšā (kas ir pilnīgi meli un izdomājumi). Tā kā darbs man ir nepieciešams izdzīvošanai un esmu jaunā vietā tikai pāris mēnešus, tad viņš zina, cik tas ir svarīgi un to izmanto. Esmu ielaidusi šo ārprātu un nezinu kā pārtraukt. Jo reāli man ir bail par savu dzīvību, ja iesaistīšu policiju, bail par savu tuvinieku dzīvību. Bet mūžīgi šādā ārprātā dzīvot nevaru, jo nespēju izveidot nekādu personīgo dzīvi. Joprojām guļu ar viņu pāris reizes mēnesī, lai pārējā laikā vienkārši būtu miers, bet man tas cilvēks riebjas. Gāju pie psihoterapeita, bet vienalga savām bailēm pāri netiku. Nezinu, ko lai dara.
18.06.2012 08:09 |
 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011
Dieva deelj,nesatiecies ar vinju un turies pa gabalu,nomaini nummuru un varbuut padziivo pie vecaakiem,draugiem (Pie cilveekiem,kur vinsh tevi neatradiis)?

Pati esmu to visu redzeejusi,mamma savaa darba vietaa iepazinaas ar vienu viirieti,viss saakumaa baigi labi (Man tad bija tikai 7gadi),bet kad viss aizgaaja pa nopietno,vinsh paarvaacaas pie mums,taa saakaas. Izraadaas,iedzert patiik,kaa iedzer taa saakaas. Atceros,ka maza biju,ar triicoshaam kaajaam saucu policiju,sita mammu,braali.. mani..Nu,iekaustiija,bet nejau jokojoties. Kad mamma bija darbaa,lika man mazgaat traukus zem verdosha uudens..Ja nemazgaaju,tad bija pi****. Mamma griezaas visur kur vien vareeja,un "labaakais" bija tas,ka vinjsh neparko negribeeja izvaakties,policija pateica,ka vinji tur neko nevar dariit. Mees visu laiku sleepaamies pie kaiminjiem,radiem,maajaas nebijaam vsp. Un taas sms ko sanjeemaam "Lai jums visiem vieglas smiltis" utt. Slimi! Sita maajai logus aaraa un taa,arii mekleeja muus pa visu pilseetu un aardiijaas. Un policija neko nedariija,kameer mees dziivi,neko vinji izdariit nevarot.. Vienaa dienaa,mamma panjeema sakraameeja vinja mantas un izmeta uz ielas,pasauca kaiminjus par sargiem un gaidiijaam kad vinsh naaks un trakos. Protams,tas viss beidzaas diezgan traki,bet tikaam valjaa. Un taa 2 gadus!!!!! Veel liidz shai dienai vinsh ik pa laikam zvana un atvainojaas par to visu,ko nodariijis,bet Paldies Dievam mamma vairs uz taadiem trikiem neuzkjeras!

Krii5,Esi uzmaniiga. No taadiem ir reaali jaauzmanaas,tie ir vnk slimi cilveeki. Noveelu tev izturiibu!
25.02.2012 08:30 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu taa redz iet, ka savu virieti atstaj, - ritiigas dusmas var uznaak. Taa ir normaala reakcija, nekads psihs vins nav, tikai nesavaldigs gan, kas pastiprinaas alkohla vai vrb vel kaadu vielu iespaida.
25.02.2012 07:29 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Sveikas!
Nu, tā - biju policijā, iesniegumu pieņēma. Tagad pie jebkura drauda uzreiz zvanu policijai.
21.02.2012 20:16 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Agresiivi iekarot sirdi?
21.02.2012 12:05 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Man, vīrietis paliek dusmīgs arī, kad vnk sieviete nepilda viņa kaprīzes. Viņš ir agresīvs pēc dabas un viss. Uztver sievieti kā īpašumu, kam nesāp. Vai arī izbauda šīs sāpes (2 varianti).
21.02.2012 11:40 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Womankind, paldies par atbildi. Tu esi laba! Skiet, jā, biju aizmirsis sho fiasko, jau toreiz nodomāju laikam, ka tāds niks jums dāmām daudzaam var nepatikt, tādēļ jums par prieku izlaboju.

Vienkarshi, tas exs censas but autorei uzticigs, bet nesagaidijis preti to pashu, iespejams, paliek dusmigs. Luuk te ir tas, ka viens otru ar negatiiviem stimuliem noved pie tā ka tagad abi ir exi. Ne nu vajag jau vienam otru paaudzinat, dazreiz padreseet, bet principa spaidi nestraadaa viiriesha-sievietes attieciibaas.
21.02.2012 11:12 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nekāds trojans tas nav - tas ir Tavs lietotājvārds, ar kādu reģistrējies cosmo pašos pirmssākumos. Tā, ka nevajag tēlot muļķīti!
Nomainīt var, bet diezvai vajag teikt Tev, kā tas darāms...
21.02.2012 09:08 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Vannaa gan nav jaslicina. Bez tam mans niks ir nezinama veida mainiijies. Kaadu laiku nebiju, tagad skatos un briinos. Vai nu kaads trojans kompiii, vai kaut kada kluda cosmo datubaze, nezinu - kadreiz biju "Man", tagad "kunilings", galvenais, ka nevar nomainiit atpakal.
21.02.2012 09:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Slicinasana vanna ir " nekas" ??? Tas ir gan kaut kas..
21.02.2012 08:49 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
značit, lai meičuku dauza līdz paliek zila, galvenais tik tam mērglim jūtas neaizskart, redz emocionāli pāri vēl nodarīs ? Katru dienu uzzinu kaut ko jaunu ...
21.02.2012 08:07 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Zini cik nepatīkama situācija ir meitenei, kuru fiziski ietekmē - pat slīcina vannā ?
Tādu tekstu lasīt ir vēl pretīgāk nekā tavu niku
21.02.2012 08:05 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet ir loti nepatikama situacija virietim, ja vinu atraida. Tas ir pazemojums. Nu labi, nu pienemsim, to bijuso draugu sodiis, nu kas no ta uzlabosies? Vins bus vel vairak emocionali un citadi sagrauts.
21.02.2012 07:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits