Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt ar babņiku?

 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011

Pirms pāris mēnešiem izbeidzu attiecības ar vīrieti, kuram bija paralēlā dzīve (gan bērns, gan ilgstošas attiecības ar bērna māti), es to nezināju, bet kad uzzināju uzreiz izšķīros! Man bija telefonsaruna ar viņa bērna māti,protams, viņas acīs es esmu tā ļaunā, ģimenes jaucēja utt. Bet ja es būtu to zinājusi, nepiekristu šāda veida attiecībām.

Nesen es satiku manu un ex kopīgo draugu... No viņa uzzināju, ka drīz pēc manis viņš ir atradis sev citu seksa objektu.Draugs apstiprināja, ka pirms manis arī esot bijušas meitenes, bet esmu pirmā par kuru mīļotā uzzināja...

Kopš tās sarunas manī sēž niknums... Tā nedrīkst! Man liekas, ka vajadzētu to paziņot sievai. Es vismaz gribēt zināt, ja mans vīrietis laistu pa kresi!

Ko Jūs par šo visu sakat? Kā man rīkoties? Vai arī nerīkoties!?

04.01.2012 00:59 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
uhh
Sasmējos :D es ar savu dzīvo iztēli iedomajos, kā es nopirktu kameru un plikus džekus fočētu :D
Bet, ja pa tēmu, tad ok, par to fotogrāfu-amatieri vēl var padisutēt, celt traci vai necelt. Bet mēģini saprast, ja vīrietis, ar kuru dzīvo kopā NAV mājās, NEceļ vai izslēdz telefonu, paņem mašīnu, sociālajos tīklos pie jaunajiem draugiem visādas dāmītes, kuru foto viņš komentē u.tt., tad ir vērts aizdomāties, kur un ar ko nodarbojas vīrietis. Nesaku, ka jāceļ panika, jātaisa histērijas un jāpamet, taču gudra un pieaugusi sieviete novērtēs situāciju un mēģinās vīrieti pārbaudīt.
05.01.2012 00:44 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
nē, konca, pati palasi vēlreiz, tajā diskusijā ir minēts, ka puisis tikai MĀCĀS fotogrāfēt.
Fotogrāfs ir pavisam kaut kas cits, ne vnk. džeks, kurš nopircis kameru.
Un tas maina situāciju, tad jau visi mūsu draugi ņems kameras un bliezīs pa kluso kailfoto, kipa baigie fotogrāfi.
Man arī ir kruta kamera, bet tāpēc es pa kluso no drauga nefočēju plikus džekus.
05.01.2012 00:36 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Gan jau nav tik traki(es tā ceru :-D ), ja jau ir tas īstais atrasts, tad jau viņš neskraidīs apkārt! :-) :-D
04.01.2012 23:27 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man arī lasot cosmo sāk šķist, ka pasaulē nav neviena cilvēka vairs, kurš nekrāpj (t)
04.01.2012 23:22 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Es varu oponēt Uhh teikto par to,ka nevar nepamanīt ja vīrietim ir cita.
Es tev piekristu, ja vīrietis un sieviete dzīvotu kopā.Tad tiešām vajadzētu to pamanīt vai vismaz nojaust...
Bet, kā piemēram manā gadijumā, ja partneri nedzīvo kopā,taču regulāri satiekas,sazinas, nereti paliek pa nakti, + vel darbs un skola,kas aizņem daudz laika utt... pēc visa šī var arī nepamanīt... Man jau liekas normāli, ja katru brīvu brīdi nesatiekamies... tik būtu interesanti uzzināt ko viņš ir teicis mīļotajai,kad palika pie manis!? :-D
04.01.2012 23:12 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Un nevajag aizbildināties ar debilām atrunām, ka puisis naktī pie slimā vectētiņa, ar draugiem iedzer aliņu un vēl visādām muļķībām. Vajag patiesībai paskatīties acīs nevis no tās bēgt!
04.01.2012 22:39 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
uhh
kaut ko ne tā esi sapratusi
Tajā diskusijā puisis bija fotogrāfs un fočēja meiteni (pilnīgi saprotams, ja jau ir fotogrāfs)tatad viņa ceļ brēku tur, kur nevajag un neteicu, ka viņa ir tupa!! Lasīt, mīļā, vajag!

Tupas ir tās, kuras vai nu izliekās, ka čalis viņu nekrāpj, vai arī kā naiva zoss cer, ka tā nav, neskatoties uz to, ka puisis regulāri nav naktīs mājās, izslēdz telefonu, reizēm pa dienu arī nav mājās.
04.01.2012 22:37 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
es noteikti nejauktos nekur. sieviete, iespējams, vienkārši nevēlas neko redzēt. ;-)
04.01.2012 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man radās cits jautājums. Tiešām visos galos un malās visi viens otru krāpj??? :-| Man likās, ka tā nav, vismaz nekad (cik zinu) neviens manā draugu lokā nav bijis krāptais vai krāpējs. Kopš esmu cosmo, tāda sajūta, ka nav neviena godīga cilvēka vairs. Palika skumji, jo es ļoti ticu, ka mans draugs mani nekad nevarētu krāpt un es viņu arī nē. Nu taču pasakiet, ka ir arī tādi, kas nekrāpj, lūdzu :D

Bet vispār, es teiktu tai draudzenei. Man riebjas krāpēji (un arī mīļākie/mīļākās). Jā, baigi nosodu, a ko darīt, ja tādas ir manas domas?
04.01.2012 22:27 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
uhh, nu nav tik viennozīmīgi, daudz kas atkarīgs no puiša dzīvesveida -- var būt tāds, ka nemaz nevar nojaust, ka viņam ir draudzene (bet tas, manuprāt, iet cauri tikai tad, ja nedzīvo kopā). bija man vienreiz tāds -- bijām friends with benefits, tobrīd biju maza un dumja, un mani pārāk nemaz neuztrauca, ir viņam meitene vai nav, vienreiz pa visu to laiku pajautāju, un viņš teica, ka nē. un nekad arī nebūtu iedomājusies, ka viņš aizņemts, jo bija tādi periodi, kad tikāmies katru otro dienu, bieži paliku pie viņa, kopā gājām izklaidēties (viņam draugu kompānija ir tāda, kur visi savstarpēji pazīstami, kā vēlāk uzzināju, biju daudzus vakarus pavadījusi ar viņa meitenes labāko draudzeni). viss nāca gaismā tikai tāpēc, ka vienu manu nejauši izmestu frāzi dzirdēja cilvēks, kas zināja visu situāciju...
tā kā iespaidus radīt var visādus...
04.01.2012 22:09 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
Pēc koncas teiktā sanāk, ka visas ir stulbas, nuu, protams, izņemot viņu :D
Viņa nosauca diskusiju, kur meitene uztraucas, ka viņas puisis NEfotogrāfs (ja slepus fočē kailu meiteni (loģiski, ka aizdomas , ka var krāpt)par tupu.
Tātad uztraukties par to, ko džeks dara ir tupi, tās, kuras neuztraucas, ko džeki dara ārpus mājas arī sauca par stulbām. Iznāk visas stulbas un tupas :D
Protams izņemot tās gudrās, kuras pinas ar aizņemtiem, bet "nenojauš" (ļoti apšaubu, ka nenojauš)
Nesaprotu kā var satikties un neievērot, ka džeks ir aizņemts. Ir taču tik daudz lietas, kas par to liecina, kat vai - zvani no meitenes, var tikties tikai ierobežotā laika posmā (parasti pa dienām)un 100 citas lietas, kas norāda, ka aizņemts.
Patīk šitās svētās , kuras satikās bet nabadzītes "nemaz" nenojauta, ka aizņemts un viņām bija tik ļoti žēl nabaga draudzenes :D
04.01.2012 21:33 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es droši vien tavā vietā pateiktu, jo nevaru ciest tādas lietas un domāju, ka meitenei vajadzētu visu zināt, lai ir viņai tas grūdiens izšķirties un atrast normālas, godīgas attiecības
tikai rēķinies, ka viņa var tev neticēt. nodomāt, ka tu mēģini viņus izšķirt, lai pati vari savākt vīrieti sev vai kādu tamlīdzīgu marasmu. dažas meitenes izdomās visādas dīvainas teorijas, lai tikai iestāstītu sev, ka viss ir kārtībā... :-/
04.01.2012 19:04 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
uhh
Cēlu lietu regulāri? Pa naktīm? Ar izslēgtu telefonu?

Turklāt, kā jau minēju, man nostrādāja sirdsapziņa un necieņa pret vīrieti un attiecības pārtraucu. Un bija vēlme to paziņot meitenei, bet gan pati sapratīs, ja būs lemts. Vīrietis paradumus vel joprojām nav mainījis, un vainojams ir viņš, jo attiecības ir viņam nevis man. Ja es pārtraucu sakarus, tad tas nenozīmē, ka viņš labojās un dzīvo laimīgi ar meitenei. Atrada citu ar ko krāpt. Un tas viss nāks atpakaļ viņam, ne man.
04.01.2012 18:44 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
Man gan liekas, ka muļķes (nu tā maigi izsakoties, parasti tādas saucu savādāk) ir tādas kā konca, nevis meitenes, kuras uzticas saviem puišiem.
Džeki, ja pa nakti nav mājās,normāli "sasprauž batonus ausīs", ka dara kādu cēlu lietu, bezmaz vai apciemo savu slimo vectētiņu. Un kas meitenei vajag sevi pazemot un pēc 5 min zvanīties un histēriski aurot - kur viņš ir, vai noalgot detektīvu ?
Vis nāk atpakaļ, un, kad tādām kā konca būs nopietnas attiecības, sēdēs ar mazu bērnu mājās, kamēr puisis komandējumā un kāda cita mīcīsies ar viņas džeku mašīnā un sauks viņu par stulbu.
04.01.2012 18:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jūs jau arī neziniet kāda tā sieviete, varbūt tādas dusmas izraisa vīrietī, ka patiesi nespēj izturēt (e) kad lasīju par Kiviču to sievu, nē nu protams visko var sarakstīt, bet nu diez vai viņš savā grāmatā melotu un ticami jau ar izklausījās, ir taču daudz tādas histēriķes, psihopātes ;-)
Lai gan nav jau korekti tā, bet pašas vecenes vēl trakāk par večiem zākājas. ;-)
04.01.2012 17:01 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man arī tādi vīrieši vnk riebjas.. pie manis visu laiku kādu laiciņu atpakaļ pieturā stājās viens vīrietis, kad gaidīju autobusu un piedāvāja aizvest līdz skolai pa ceļam, vienreiz piekritu, jo viņš netālu no manis dzīvo, un protams sākās lielās līmēšanas klāt, iedod nr. kkad šampanieti kopā jāiedzer utt, es tikai pasmējos un patiecu, ka savu nr. es vinam toč nedošu un par šampanieti, neko neatbildēju, beigās skatos šim masina aizmugurē bernu sedeklitis, es viņam paprasiju vai vinam ari bernins ir,šis tāds nu ja, ar sievu majas paliek un tā, man vnk mute vaļā pateicu visu ko domāju par tādiem vīriešiem, saku - a tev memaz nav neērti piesieties man , ja Tev majas mazais ar sievu? šis kko tur sastostijas - nu jaa, bet var jau.. :D karoč idioti tie vīrieši kkādi :D
04.01.2012 16:53 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
kalena, tiešām riebīgi...Dažreiz es arī domāju, ka mūsdienu sabiedrībā vairs nav "stilīgi" būt godprātīgam un labam cilvēkam un gandrīz vai labi ir plātīties ar to, kādi riebekļi spējam būt... ;-)
Mums darbā arī bija gandrīz vai identisks gadījums Tevis minētajam, turklāt to neteica nenobriedis tīnis - puišelis, kas ballītēs izspaida ne tikai draudzeni, bet arī visas draudzenes draudzenes...
04.01.2012 16:46 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
aij tak... vakar man darbinieks atnesa sava bērna dzimšanas apliecību, lai paņemtu 10 brīvas dienas, kas pienākas un viņam vadītājs rāda uz bērna mātes vārdu tajā un saka: kad tad viņu noprecēsi? šis: nekad, man ir cits kandidāts tam, ar šo ir tikai kopīgs bērns.

Man tas likās tik riebīgi... nu pat ja tā ir, tad nekladzini apkārt, kā arī abas meitenes ir žēl...
04.01.2012 16:33 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
kā man riebjas, kad uzbāžas aizņemti vīrieši, pie tam sievas deguna galā, fuj.... izraisa nelabumu.
04.01.2012 16:27 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nelien citu sūdos. biji tu ar to vīrieti, bija jūsu problēmas, kad sieva uzzināja. tagad viņš vairs nav tava problēma. viss. lai sieva pati sev dzīvi kārto. un tici man šitādām durām,kas to pacieš neliksies noteikti vaaaiii paldies mīļa ka pateici, viņa vēl vairāk tevi nolādēs :D nepietiek jau, ka Tu gulēji ar viņas vīru, kad vel zvani un saki, ka arī citas guļ :D
04.01.2012 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits