Ko darīt ar babņiku?

 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011

Pirms pāris mēnešiem izbeidzu attiecības ar vīrieti, kuram bija paralēlā dzīve (gan bērns, gan ilgstošas attiecības ar bērna māti), es to nezināju, bet kad uzzināju uzreiz izšķīros! Man bija telefonsaruna ar viņa bērna māti,protams, viņas acīs es esmu tā ļaunā, ģimenes jaucēja utt. Bet ja es būtu to zinājusi, nepiekristu šāda veida attiecībām.

Nesen es satiku manu un ex kopīgo draugu... No viņa uzzināju, ka drīz pēc manis viņš ir atradis sev citu seksa objektu.Draugs apstiprināja, ka pirms manis arī esot bijušas meitenes, bet esmu pirmā par kuru mīļotā uzzināja...

Kopš tās sarunas manī sēž niknums... Tā nedrīkst! Man liekas, ka vajadzētu to paziņot sievai. Es vismaz gribēt zināt, ja mans vīrietis laistu pa kresi!

Ko Jūs par šo visu sakat? Kā man rīkoties? Vai arī nerīkoties!?

04.01.2012 00:59 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
luīzeluīze
Labi, pieņemsim, ka savi iemesli kāpec viņa izliekas par muļķi. Bet tad kāpēc turpināt dzīvot entos gadus kopā, plānot ģimeni un bērnus. Šādām attiecībām NAV nākotnes.
04.01.2012 02:52 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
konnca! Tu mani vnk pārsteidz ar savu aprobežotību!
04.01.2012 02:53 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nezinu, es laikam neuzdrīkstētos zvanīt un jaukties viņu attiecībās. Nodomātu, gan paši tiks galā.
Bet ja uzdrošinies zvanīt un stāstīt, ka viņam tagad ir jauna mīļākā, tad dari to. Kāpēc ne? Vismaz tas niknums tevī pāries un sieva lai dara pēc tam, ko grib.
04.01.2012 02:55 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Saaule
Aprobežotība? Kā gan tā izpaužas? Tajā, ka sieviete ir muļķe, ja neliekas ne zinis, ka vīrietis nenakšņo mājās un neatbild uz zvaniem? Paskaidro!
04.01.2012 02:56 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Iztēlojies! Tu ar savu mīļoto dzīvo kopā, plānojat ģimeni un bērnus. Vīrietis pēkšņi nenakšņo mājās, neatbild uz zvaniem, draugos pilns ar jaunām dūdiņām? Ko Tu par to teiktu? Izliktos,ka tas ir normāli un turpinātu dzivot vai tomēr censtos pierādīt, ka vīrietis Tev melo acīs skatīdamies? Sievietei ir jābūt pašcieņai un jāciena sevi,tad arī pārējie cienīs viņu!
04.01.2012 02:59 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.11.2010
Ir sievietes, kuras saviem mīļotajiem uzticas, nepārbauda viņu profilus sociālajos tīklos,neapšauba viņa plānus, ja nakts tiek pavadīta atsevišķi, neceļ brēku par neatbildētu zvanu utt. Protams, pasaulē ir daudz cilvēku, kuri uzticēšanos nodos, bet vai pārmetot, kontrolējot, kko pierādot sirds sāpēs mazāk?

Par tēmu, es visticamāk neteiktu, tāpēc, ka tie nav man tuvi cilvēki, dzīve pati visu noliks savās vietās.
04.01.2012 03:44 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Njaa...Itkā nevajadzētu jaukties viņu attiecībās,bet tomēr...
Zinu, ka viņš nemainīsies.Tik stulbi, ja tāds vīrietis tiek sveikā un dzīvo itkā nekas nebūtu bijis, kamērt es raduāju spilvenā. Bet par mani šei nav runa, man ļoti žēl viņa mazā deliņa, kas noteikti nav pelnijis tādu tēvu! Ceru, ka viņš neizaugs par tādu pakaļu kā tēvs!
Es atceros kā viņš man taisnojās, ka nēesot no tiem tēviem-cūkām, kas uztaisa un pamet :-D (Es joprojām neticu, ka varēju saieties ar tādu !@#$% :-D )
04.01.2012 04:05 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Ja es buutu taa sieva, es gribeetu lai man pasaka..
04.01.2012 04:15 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Es ar gribētu zināt.
Bet es sāku domāt vai maz jēgas ir bendēt savus nervus, viņa man taču neticēs, ja jau piedeva savam mīļotajam sānsoli ar mani... Lai gan no otras puses viņai varētu beidzot atvērties acis!

Ārprāc, jo vairak sāku domāt par to visu, jo neskaidrāk man viss liekas! :-D
04.01.2012 04:25 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
eweee, es uzskatu, ka ir lietas kurās tev nevajadzētu jaukties, visdrīzāk, ka viņai būs bērns, apprecēsies, viss būs laimīgi, taču vīrietis turpinās iet pa kreisi, tā ir viņa daba.
Turklāt ja tas cilvēks tevi ir pataisijis par pēdējo, aizvainojis, nu labāk vispār tajā virzienā neskatīties (e) . Neviens Tevi dzīvē nežēlo un nesaka priekšā kā būs, nebūs, kā vajag, nevajag, lai taču viņa dzīvo to savu dzīvi un galu galā viņai ir pašai sava galva uz pleciem un acis pierē. Ja gribēs ieraudzīs sava vīriņa izderības, ja ne dzīvos tālāk...
:-/
04.01.2012 09:31 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu tas Tavs un exa kopigais draugs ar varbut faktus kaut ka pa savam interprete, un ko tu zini, kam Tu tur piezvaniji, vai tiesam ta ir vina berna maate, vai varbut vina tikai kaut ko tur safantazeja.
04.01.2012 11:25 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Uij, man ir tik daudz paziņas, kuras gribētos atmaskot, jo džeki nu tā pa kreisi šauj!Pat vienas draugu kompānijas ietvaros!Viens man tāds draugs ir, kurš mīca citas, kāmēr savējā ir otrā istabā, bet pret viņu izturās kā eņģelītis, un šī domā, ka tā ir lielā love, un viņas zaķītis ir vislabākais pasaulē, turklāt kopā viņi ir 5 gadus!Tādu gadījumu diemžēl ir ļoti daudz,īpaši, ja puisis apzinās, ka ļoti meitenēm patīk!
Bet nu es neko neteiktu!Jēga bāzties citu attiecībās, tā ir viņu dzīve, gan jau saņems pēc nopelniem!
04.01.2012 11:33 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Liecies mierā un nejaucies. Tev tagad vienkārši ir vēlme atriebties tam čalim. Un jēgas no tādas nekādas nebūs - tādi vīrieši nekad nemainās un nemainīsies, tā ir tāda kā suga. Man ir draudzenei mamma, kuras vīrs jau gadus 20 riņķī apkārt ar citām ņemas, viņa to zina, tikai izliekas, ka viss ir kārtībā.
04.01.2012 13:30 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nelien citu sūdos. biji tu ar to vīrieti, bija jūsu problēmas, kad sieva uzzināja. tagad viņš vairs nav tava problēma. viss. lai sieva pati sev dzīvi kārto. un tici man šitādām durām,kas to pacieš neliksies noteikti vaaaiii paldies mīļa ka pateici, viņa vēl vairāk tevi nolādēs :D nepietiek jau, ka Tu gulēji ar viņas vīru, kad vel zvani un saki, ka arī citas guļ :D
04.01.2012 16:02 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
kā man riebjas, kad uzbāžas aizņemti vīrieši, pie tam sievas deguna galā, fuj.... izraisa nelabumu.
04.01.2012 16:27 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
aij tak... vakar man darbinieks atnesa sava bērna dzimšanas apliecību, lai paņemtu 10 brīvas dienas, kas pienākas un viņam vadītājs rāda uz bērna mātes vārdu tajā un saka: kad tad viņu noprecēsi? šis: nekad, man ir cits kandidāts tam, ar šo ir tikai kopīgs bērns.

Man tas likās tik riebīgi... nu pat ja tā ir, tad nekladzini apkārt, kā arī abas meitenes ir žēl...
04.01.2012 16:33 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
kalena, tiešām riebīgi...Dažreiz es arī domāju, ka mūsdienu sabiedrībā vairs nav "stilīgi" būt godprātīgam un labam cilvēkam un gandrīz vai labi ir plātīties ar to, kādi riebekļi spējam būt... ;-)
Mums darbā arī bija gandrīz vai identisks gadījums Tevis minētajam, turklāt to neteica nenobriedis tīnis - puišelis, kas ballītēs izspaida ne tikai draudzeni, bet arī visas draudzenes draudzenes...
04.01.2012 16:46 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man arī tādi vīrieši vnk riebjas.. pie manis visu laiku kādu laiciņu atpakaļ pieturā stājās viens vīrietis, kad gaidīju autobusu un piedāvāja aizvest līdz skolai pa ceļam, vienreiz piekritu, jo viņš netālu no manis dzīvo, un protams sākās lielās līmēšanas klāt, iedod nr. kkad šampanieti kopā jāiedzer utt, es tikai pasmējos un patiecu, ka savu nr. es vinam toč nedošu un par šampanieti, neko neatbildēju, beigās skatos šim masina aizmugurē bernu sedeklitis, es viņam paprasiju vai vinam ari bernins ir,šis tāds nu ja, ar sievu majas paliek un tā, man vnk mute vaļā pateicu visu ko domāju par tādiem vīriešiem, saku - a tev memaz nav neērti piesieties man , ja Tev majas mazais ar sievu? šis kko tur sastostijas - nu jaa, bet var jau.. :D karoč idioti tie vīrieši kkādi :D
04.01.2012 16:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jūs jau arī neziniet kāda tā sieviete, varbūt tādas dusmas izraisa vīrietī, ka patiesi nespēj izturēt (e) kad lasīju par Kiviču to sievu, nē nu protams visko var sarakstīt, bet nu diez vai viņš savā grāmatā melotu un ticami jau ar izklausījās, ir taču daudz tādas histēriķes, psihopātes ;-)
Lai gan nav jau korekti tā, bet pašas vecenes vēl trakāk par večiem zākājas. ;-)
04.01.2012 17:01 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.12.2011
Man gan liekas, ka muļķes (nu tā maigi izsakoties, parasti tādas saucu savādāk) ir tādas kā konca, nevis meitenes, kuras uzticas saviem puišiem.
Džeki, ja pa nakti nav mājās,normāli "sasprauž batonus ausīs", ka dara kādu cēlu lietu, bezmaz vai apciemo savu slimo vectētiņu. Un kas meitenei vajag sevi pazemot un pēc 5 min zvanīties un histēriski aurot - kur viņš ir, vai noalgot detektīvu ?
Vis nāk atpakaļ, un, kad tādām kā konca būs nopietnas attiecības, sēdēs ar mazu bērnu mājās, kamēr puisis komandējumā un kāda cita mīcīsies ar viņas džeku mašīnā un sauks viņu par stulbu.
04.01.2012 18:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits