Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojam kopā ar otro pusīti

 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009

Sveikas, apburošās!

Nu jau vairākas dienas manu prātu neatstāj saruna ar manu mīļoto vīrieti. Strādājudarbā, kas prasa no manis lielu laika plānošanu, it īpasi tas attiecas uz atvaļinājumiem. Šovasar aizbraucu fantastiskā ceļojumā uz Itāliju. Ceļojumu saplānoju jau janvārī un tad arī aizrunāju veselu nedēļu brīvu pie bosa. Mana otrā pusīte palika mājās. Šonedēl sagadījās atrast lētas biļetes braucienam uz Barselonu, 2012. gada augustā. Biļetes būtu jāpērk jau tagad un viesnīcu arī jau laikus jānorezervē. Ierunājos, ka mēs taču labu laiku esam kopā un būtu jauki mūsu attiecības pārbaudīt ar nelielu ceļojumu kopā. Tā kā ļoti cienu viņa laiku, tad ieminos par to jau tagad, lai viņam ir iespējas redzēt vai viņš var dabūt brīvu no darba tajā laikā.

Man par lielām skumjām viņa atbilde uz piedāvājumu bija NĒ! bezpaskaidrojumiem. Lūdzu viņam mazliet sīkāk izskaidrot savustrikto lēmumu uz ko atbilde skanēja: ''Es neplānoju doties ceļojumos nākamajā gadā, pie tam līdz augustam vēl ir daudz laika un sazin kas var notikties''.

Tā....padomāju es un nolēmu ka ar šo vīrieti es nekad neaizbraukšu ceļojumā, ja tas ir jāplāno laiku iepriekš.Bet tā taču dara daudzi normāli cilvēki, kas strādā, gan jau jūs meitenes arī esat ar savām otrajām pousītēm plānojušas ceļojumu, kas nenotiks nākamajā dienā vai pēc mēneša.

Viss kas man spīd šobrīd ir ceļojums uz tuvējo pludmali un arī tad ja par to tiks izlemst pamostoties.

Meitenes, iespējams, ka viņš jau tagad uz mūsu attiecībām raugās kā uz ko tādu kas tulītās vienā dienā var izbeigties untāpēc labāk ir dzīvot vienai dienai?

Principā neizprotu viņa atbildes lo

giskumu. Vai jums viņa lēmums liekas loģisks?

15.12.2011 17:36 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Gurri, viņa nē ir man pieņemams. vārdu nē mēs sakam tik daudz reižu esot attiecībās, ka grūti saskaitīt un tas neliek mums skriet ar pieri sienā. kur parādās mans egoisms? cilvēciskā vēlmē saņemt paskaidrojumā kaut ko vairāk par vienkāršu nē. neviens neliek pie sienas un nenošauj, ja a) nav naudas b) nepatīk ceļot c) nedabūšu brīvu darbā
Bet ja attiecībās ir cieņa vienam pret otru un otru cilvēku neuzskati kā pašsaprotamu, tad izrunāšanās vienmēr ir labākā izvēle. Cilvēki saprot, ja viņiem izskaidro un 99% gadījumu beidz cepties par lietām, kuras nevar un nevajag izmainīt.
16.12.2011 00:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Drīzāk viņam zemapziņā nostrādās, tas ka viņam ir pienākums tagad pret viņu, biļetes nopirktas, nauda iztērēta, tāpēc jābrauc.
Un vispār šī diskusija man liekas kārtējā, kā palikt vīrieti zem tupeles, jo autore vispār nerespektē otru, pat ja viņš nav paskaidrojis viņai tīkamā valodā kāpēc nē, principā autore viņa paskaidrojumu uzskata kā "bezpaskaidrojuma", viņa tikai maļ un maļ par sevi, nu vai tad tas nav egoisms, vai nav egoistiski neieklausīties otrā bet uzsvērt, ka MAN jāplāno savs laiks, bet tas, kas ir viņam tas ir pofig!
16.12.2011 00:05 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
nu nevajaga jau taa uzvilkties:D tad peerc un brauc:D :D :D ko ta jautaa padomu sheit:D
16.12.2011 00:04 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vispār , ja būsiet vēl kopā uz vasaras laiku ( ņemot vērā tavas šaubas), saki, lai viņš maksā par jūsu ceļojumu, jo viņa dēļ tu to nevarēji saplānot laikus un lētāk.
16.12.2011 00:00 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
patiesibaa tu vari vinjam pateikt,ja biljetes esi jau nopikrusi! un ja buus lemts jus kopaa aizbruksiet! gan jau zemapzinjaa vinjam nostraadas un negribeedams saplaanos savu atvaljinaajumu laiciigi :) ja nedariis to tagad,kaa tu, tad, tad kad varees to izdariit :)
15.12.2011 23:59 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
es tavaa vietaa nopirktu divas biljetes (ja vari atljauties,ja reiz pa leeto )) un vinjam pat par to neko neteiktu. pienaaktu vasaras saakums, un tad arii pazinjotu, un , ja vinjam buus velme vinjs ieplaanos savu briivo atvaljinaajumu laikaa kad ir tev. kaapec gan lai , ja ir iespeejams, neatpuusties kopaa,bet gan atseviksji un pietam zinot ka otrs tajaa bridii straadaas?! un pat ja vinjsh tad ateiksies - aizbrauc kopaa ar draudzeni! vai biljeti paardosi, vienalga! zaudeetajos nepaliksi,jo celjojumaa dosies taa vai taa!
un manupraat KATEGORISKS nee bez nekaadiem paskaidrojumiem arii nav forshi. vareeja vismaz pateikt - naaks tuvaak saplaanosim. ja reiz vinjam ar to probleemas,tad shaas lietas plaano tu, vinjsh lai dara liidz. :) neko sliktu tur nesaskatu,gan jau sagribeesies vinjam un pievienosies celjojumam un plaanoshanai. :)
15.12.2011 23:57 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
tā kā man algas dienā šopaholisms sit augstu vilni, tad atlikt naudu tāpat vien es nevaru. rakstura vājums. bet ja man ir mērķis - ceļojums, kam biļetes jau rokā-tad daudz vieglāk. uhhh....ja es dabonu pa gadu tikai 2 nedēlas brīvas, tad man neder ''neaizbrauksi šoreiz,gan jau citreiz''. netaisos savu brīvo nedēļu pavadīt uz dīvāna skatoties topshop reklāmas un ēdot junk food. Mans lēmums pirkt biļeti tagad un plānot savu atvaļinājumu tagad ir pareizs.
15.12.2011 23:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nezinu kā tas palīdzēs, bet arī man ir tāda tipa vīrietis, kas ar laika plānošanu neiespringst, jo uzskata, ka ja kaut ko izplāno mēdz gadīties pilnīgi savādāk, un tā mums arī gadījās reiz, protams esmu jau apradusi, ka tā ir un viss, bet apmēram zinu, ka sacensības viņam vasarā un ka brauksim uz tām kopā, taču datumus nezinu un nezinu uz kurām tieši braukšu līdz pēdējam. Es gan par tādām lietām nejūtos slikti, tāpat par plānošanu, esmu saradusi, ka viņš ir tāds, bet ne sliktāks, ir 1000 citu labu īpašību, kas viņam piemīt.
Man jau liekas, ka sievietes par daudz vīriešus izrīko, ja vēlies klēpjsunīti tad lūdzu, bet ja vēlies vīrieti ir tik normāli, ka viņš kaut kur pasaka NĒ un tas ir respektējami!
15.12.2011 23:48 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
bet Tu jau vari tak taapat kraat un atlikt to naudinju:D ja neaizbrauksi augustaa,aizbrauksi citreiz...nu cerams,ka nekas neuzkritis uz galvas man un maasai:D
15.12.2011 23:48 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Minnika, un ja nu tavai māsai jūnijā nesanāk braukt? vai kā citas meitenes te iesaka ka ķieģelis uz galvas uzkrīt un nevar braukt?
redz, bez ceļošanas mīļās, mums patīk arī pucēties, atlaides mūs padara trakas. vēl protams ēdiens, izklaides, zeķubikses, īre, komunālie pakalpojumi uttt. nauda mūsu makos reti kad turas un vizmazāk tās ir kad parādās kāds ceļojuma piedāvājums. nekad neaizņemtos naudu ceļojumam un arī negribu grauzt suharus pēc paceļošanas. tāpēc plānoju lietas, vietas un savu naudas plūsmu.
15.12.2011 23:41 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
tagad musdienaas tak ir tik daudz leetu biljeshu uz visurieni,ka kaapeec jaapeerk 8 meneshi ieprieksh:D?2 meneshus ieprieksh un visu var paspet saplaanot:D.. ok,es ar nopirku uz Griekjiju vakar biljetes uz juuniju,bet tikai tapec,ka masai xmas daavanaa taas bus:D
15.12.2011 23:33 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
nu patīk jau man vienai aizbraukt. esmu jau bijusi amerikā, grieķijā, itālijā viena. barselona likās tāds labs galapunkts mums diviem.Atvaļinājumus pavadam atsevišķi, katrs ņem kad nu var. bet viņš atsakās saskaņot atvaļinājumus tā lai mums abiem iekrīt kopā.tad nu likās ka varēšu viņu iemānīt kopīgā atvaļinājumā, ja lidosim kopā.
Biļetes lēti pēdējā mirklī uz sev tīkamu vietu grūti dabūt.un ja tas vēl skaitās sezonas laiks, tad vispār čiks. tāpēc mazliet jāpaplāno, pat ja tas ir 8 mēneši uz priekšu.pēc tam vismaz jūtos kā uzvarētāja ka lidoju tad kad gribu un tur kur gribu un tajā mēnesī kad man gribas. par viesnīcu tāpat nemaksājam kamēr neierodamies un atteikt var līdz pat 24h pirms ierašanās. zaudēti būtu tik vien kā tie 130 lati par lidbiļetēm.
15.12.2011 23:32 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
negrib ar tevi braukt
15.12.2011 23:28 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu... es arī nevaru ieplānot ceļojumu mēnešus uz priekšu un mans vīrietis ne tik. Tikai atvaļinājumu saplānojam kādu mēnesi, augstākais divus iepriekš. Brīvdienu ceļojumi parasti notiek trešdien izlemjot un piektdien aizlidojot.
15.12.2011 22:00 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nja, gan jau nakamgad :D
15.12.2011 21:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-jums gan traki gajis :-O ...Labi ,ka viss beidzas labi! :-)
15.12.2011 21:54 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Nenormāli ir visu laiku domāt, kas nu būs pēc 8 mēnešiem, daudz kas var atgadīties, ārprāts, ārprāts, tantiņas, tad jau no mājas arī, droši vien, neejat, pirms neesat pārbaudījušas, vai koki negāžas.

Lēdija L, domāju, ka tavs vīrietis nav pārliecināts par tavu esamību viņa dzīvē pēc šiem 8 mēnešiem, jo kādēļ lai gan cilvēks atteiktu ceļojumu ar otru pusi, ja viss ir kārtībā. Arī ja viņam nepatīk ceļot, vai tad tu to prasi visu laiku? Reizi divos gados jau var aizbraukt.
15.12.2011 21:15 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Zini, lai ari cik nopietni es uztveru attiecibas, planot gadu uz prieksu un par to izdot naudu TAGAD, es nevaretu. Un es pat neesmu racionaalais vecis.
Mums jau bija skumja pieredze, izplanojam kazu celojumu 3 menesus ieprieks uz Taizemi (lieki piebilst, lielas naudas), bet.. vinam gadijas operacija, nekur netikam... Labi, ka apdrosinasana atgrieza naudu par hoteli un dalu no biletem, bet ari ne visu, zaudejam vismaz 350ls tapat.
15.12.2011 21:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ir tada cilveku kategorija ,kuriem vienkarsi nepatik celot,vai jau izcelojusies dzive lidz pedejam(mans otrais virs) un vairs nevelas to!Man jasaka,ka mani viriesi nekad nav bijusi traki uz celosanu-nepatik tas lidostas,stacijas uttKatram savs :-P !Esmu braukusi loti daudz viena -man loti patik vispar kaut kur aizbraukt ari vienai...tada mazliet atslodze no viriesa,ierasta ritma utt!
Dod vinam tadu ricibas izveli!Tas nenozime,ka izjuks attiecibas! :-)
15.12.2011 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Tev pashai jaazin saveejais. Ja vinjsh ir aiznjemts ar darbiem tad logoski ka vinjsh atteiks. Maneejais ir aiznjemts un veel pie tam shajaa briidii vinjam ir daudz probleemu ka nepietiek laika prieksh manis bet taapat zinu ka vinjsh brauks. Vinjsh pats vienmer ir iniciators pilniibaa par visu, es nekad neko neiebilstu. Brauksim , brauksim, ja nee tad nee. Vinjsh visu apmaksaa un man nav tiesiibu kaut ko pretenzeet.
15.12.2011 19:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!