Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neko neshapront

 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010

Laba diena shodienaa :-) es tikai nesen aizdomaajos, kaa darbojas sievieshu domaasahana - aiz katra ''jaa''/ ''nee'' naak tuukstoshiem iespeejamu scenaariju, aiz tiem atkal naak jauni pienjeemumi.. viena vieniiga domaashana un paarlieku liela analizeeshana!

Pirms 2 nedeeljaam saaku straadaat jaunaa darba vietaa, jau pirmajaa dienaa klaat pienaaca priekshnieks, sasodiiti simpaatisks viirietis, un saaka daliities ar komplimentiem. Taa nu paaris dienas sasmaidiijaamies, tad sanjeemos un uzaicinaaju uz kafiju.

Iepriekshnedeelj satikaamies no riita, paaris stundinjas parunaajaam, atvadu skuupsts, ''ceru, ka buus veel daudz tikshanaas kaa shiis'' - viss kaa pienaakas. Kopsh taas dienas darbaa vinsh izraada uzmaniibu vairaak kaa pienaakas, pat koleegji saak jau pamaniit.

Nedeeljas nogale klaat - vooot, abiem nav jaastraadaa, tad nu vareetu satikties. Bet nekaa. Rakstiit vinsh raksta katru dienu, bet iipashi taalaak par ''kaa Tev iet'' netiekam. Parasti jau ir taa, ka ja kaads ljoti patiik, tad gribas tikties visu laiku, nevis iipashi stiept gumiju.

Ir sajuuta, ka puzlei pietruukst kaads gabalinsh. Man vinsh tik ljoti patiik, redzu, ka es vinjam arii.. Par kautriigu vinju nosaukt nevareetu.. baidaas no attieciibaam? It kaa jau pirmajaa tikshanaas reizee staastiija par bijusho, it kaa briidinaadams mani. Protams, parunaashu par sho jautaajumu ar vinju, nu ja vien sagaidiishu kaadu uzaicinaajumu tikties :-D pati pashlaik esmu atkaapusies un gaidu, kad vinsh izraadiis iniciatiivu.

Nu jaa, neko padariit, griezhas mani zobratinji un domaa simtiem scenaariju. Kaadas idejas? ;-) jau meegjinu nedomaat un vienkaarshi go with the flow, bet nu pacietiiba nav mana labaakaa iipashiiba :-D

09.11.2011 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
vot pīīīīīī! kā es te varētu tagad izlamāties! palasīju pirmos 10 komentārus un pietika,lai saprastu,ka meitenes te skaudīgas. ;D uzreiz - viņam ir cita, viņam ir gan jau sieva un bērns utt.

šauuuusmas.

varbūt viņš ir no tiem pieklājīgajiem, kas tomēr mazliet pavelk visu garumā. un ja jau viņš tavs boss vēl..

neklausies tajās,kas ir skauģes un dusmīgas visu laiku :D es ar tevi!!!

man arī ir tas princips,ka es pirmā neaicināšu un pat nerakstīšu.
24.11.2011 13:33 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
davai, varbūt nemaz neko nemēģini ar priekšnieku bīdīt, JO, iedomājies, kā tu jutīsies, kad kolektīvā parādīsies jaunas asinis un tev vairs nepievērsīs uzmanību. tā parasti notiek šādos smuko priekšnieku un padoto gadījumos.
24.11.2011 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ū, jau savecējusi problēma, kura šobrīd droši vien jau atrisinājusies, bet nevaru noturēties, nepauzdama savu visiem tik vajadzīgo viedokli. :D :D Reiz man kāds labi zināms paziņa stāstīja, ka trīs mēnešus viņam bija četras (!!) meitenes vienlaikus. Un neviena no viņām par citas eksistenci nenojauta. Es nezinu, kas pie vainas - viņa lieliskās spējas nesaputroties vai meiteņu naivums, bet puisis droši vien tos trīs mēnešus jutās kā Džeimss Bonds. Šī situācija varētu būt kaut kas līdzīgs.
24.11.2011 13:06 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
tikai tā starp citu - cik abi veci esat?
24.11.2011 03:00 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Tieshaam vajadzeeja vien pacietiibu.. izraadaas, ka vinsh peedeejo nedeelju 12h straadaajis katru dienu, vakar pienaaca klaat atvainoties, ka uzmetis man ignoru :-D riit satiekamies (l)
11.11.2011 00:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir tada sajuta,ka vins no sakuma bija tads mazliet "aizsvilies",bet tad kaut kas nobremzeja!Varbut tiesam pacietibu?!Viriesi ir loti viltigi...bet to var just,vai ir aizravusies ar sievieti ,vai ne! :-)
10.11.2011 22:00 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
a kur tad tu doma , ka milakas mekle? piebrauc ar masinu uz caka ielas un saka: caw, busi mana milaka?? protams, ka darba.
10.11.2011 21:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
esi parliecinata, ka vinam majas nav sieva vai draudzene?????
10.11.2011 21:28 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Mans mērķis nebija nevienu nobiedēt, bet gan nedaudz pakliedēt citu meiteņu naivumu ar savu novērojumu no malas.
Bet vīrietis, par kuru es rakstīju, ir riebīgs visās dzīves jomās, tamdēļ mani nepārsteidz no viņa puses absolūti nekas. Viņš vienmēr izvēlās meitenes krietni jaunākas par sevi. Tas laikam tamdēļ, ka tās ir vieglāk apmuļķot, jo nav vēl dzīves pieredzes.
Taču jāatzīst, ka, pateicoties šitik kretīniskam vīrieša eksemplāram, es ļoti, ļoti novērtēju savu mīlošo un gādīgo vīru! (l)
09.11.2011 18:16 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Lauvens, man bail palika, lasot tavu komentāru :-D
09.11.2011 16:47 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Kā jau pati teici - scenāriju var būt simtiem. Viens no tiem, protams, var būt viņa citas attiecības, taču tāpat iemesls var būt pilnīgi cits. Galu galā, viņam līdz Tevīm bija dzīve un iespējams, ka šīs brīvās brīvdienas jau viņam bija sen saplānotas, pirms Tu uzradies viņa dzīvē, turklāt ar plāniem, kurus viņš nevar mainīt. :) Tāpēc mieru, meitēn - nesaceries par daudz, taču tāpat arī nenoraksti viņu uzreiz! :) Pēc brīvdienām, satiekoties, pajautā viņam, kā gāja, ko labu darīja, utt. un tad jau redzēs.. :)
09.11.2011 16:46 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Pēc pēdējos gados redzētā no viena kretīna, ar kuru ir jādzīvo kopīgā mājā, arī mans naivums ir krietni sarucis. Šitais kadrs spēj paralēli satikties ar citām draudzenītēm, gan vest viņas uz mājām pārnakšnot, gan uz randiņiem staigāt (kaut arī viņam ir nopietnas attiecības, kā domā viņa draudzene), pie tam kaut kā spēj veiksmīgi izlavierēt par tad, kad 2 vai pat vairākas viņa draudzenītes satiekas vienā pasākumā. Un pārējie mājas iemītnieki ne reizi nav nevienai no šīm "draudzenītēm" neko pat ieminējušies, bet aiz muguras runā gan. Tamdēļ esi uzmanīga un turi acis vaļā! :-)
09.11.2011 16:32 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Amfetamina, tas nav obligāti jāpiedzīvo pašam uz savas ādas, tā ir klasika, kā mēdz gadīties ne vienā darbavietā vien :-D :-D
09.11.2011 16:24 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Jep, skarbi gan :-D naiva neesmu, vienkaarshi censhos ar veesu praatu apdomaat situaaciju un neizdariit paaragrus secinaajumus. Buushu veeriiga, tureeshu ausis un acis valjaa - dziivosim, redzeesim ;-) par privaato/biznesa dziivju jaukshanu nesatraucos - shajaa darbaa plaanoju palikt veel kaadas paaris nedeeljas, taapeec, kas notiek darbaa tieshaam ir maznoziimiigi.

Izskataas, ka daudzaam ir bijusi negatiiva pieredze ar aazhiem/koleegjiem/priekshniekiem?
09.11.2011 16:13 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Tu gan esi naiva! Tas kas notiek darbā, paliek darba telpās un ne viena interesēs nav draudzenei/sievai iet kladzināt par statusu jeb attiecībām darbā!!!!

Es par mana drauga attiecībām ar kolēģi uzzināju tikai... tad, kad man bija neapstrīdami pierādījumi, pirms tam varēja teikt, ka esmu slima ar paranojām, bet nu redz manā gadījumā tur cilvēki laimīgi palika kopā (jo saista daudz kaitīgu ieradumu, maz prata spēju utt) vairs pa kājām nemaisos, bet nedomāju, ka augstāka ranga cilvēku interesēs ir tur veidot baigo "lovi" ar padotajiem :-)

Ps. Tikai apdomā, cik gudri ir apvienot darbu ar privāto dzīvi, vai nebūs pašai pēc tam jāveido diskusijas, ka viņš tikai ar mani pārgulēja, es vairs to negribēju bye bye darba vieta, ko man tagad darīt :-P
09.11.2011 16:09 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Negribas Tevi apbēdināt, taču piekritīšu te meitenēm ;-) Ja Tu domā, ka kolēģi būtu Tevi brīdinājuši, ja viņam būtu vēl kādas attiecības - beidz,tā kā Tu esi tikko pieņemts cilvēks (divas nedēļas, kā pati raksti) Tu nekad nevari zināt, kādas ir Tavu kolēģu patiesās domas par Tavu priekšnieku, ko skaļi neviens Tev neteiks, ņemot vērā, ka esi jauniņā un turklāt lakstojies ap priekšnieku. Kādreiz var gadīties, ka kolēģi aiz muguras smīn, ka šitais āzis kārtējo aitiņu dabūjis (s)Atvaino, ja uzklausās nežēlīgi.
09.11.2011 16:03 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
Nu ja, labaak jau uzreiz satiekot viirieti apsvert iespeeju, ka vinsh jau aiznjemts, veel pamekleet luupu kraasu uz apkakliites. Kur ar shaadu attieksmi var tikt? Sev nervus sabojaat un viss.

Bet nu paldies par viedokljiem, buus par ko padomaat ;-)
09.11.2011 16:02 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
domāju, ka ja viņam nebūtu citas sievetes, tad tieši, ja vinš ir tik kautrīgs , vinš censtos tikties brīvdienās , jo tad jau kolēģi neredzēs
09.11.2011 15:46 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
+ Abalone!

Un labāk ir, nevis domāt sliktāko, bet naivi cerēt, ka esi viņam vienīgā, un tad uz ielas redzēt,kā šis roku rokā ar citu iet! ;-)
09.11.2011 15:44 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet kāds naivums :-D
Atmest domu par citu sievieti vari tad, ja 24 h pavadi ar vīrieti ieslēgta vienā istabā (un arī tad bez ārpasaules komunikācijām-datora, telefona utt.) :-D
09.11.2011 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits