Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietim nav motivācijas pelnīt vairāk

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009

Tēma varbūt ir par uzjautrinoša, bet nu tomēr :-D

Situācija sekojoša. Vīrietim nav motivācijas pelnīt vairāk it kā sievas dēļ. Viņš saka – pelnu es maz, sieva nopērk baltu somiņu tirgū, iet pie vietējās manikīres pa 3 lati, saņemu daudz – sieva nopērk baltu chanel somiņu un iet uz salonu pa 25 ls. A man ta labums kāds? Kā staigāju uz darbu savā uzvalka, tā staigāju, kā pusdienās ēdu bulciņās, tā ēdu.

Vai jūsu vīriešiem ir līdzīga nostāja? Komentāri? :-D

26.09.2011 17:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Piekrītu Piparenei par to svešas naudas skaitīšanu. Mans ir mans, citu cilvēku ir citu cilvēku, neatkarīgi no tā, vai tā ir mamma, mīļotais/vīrs, sirdsdraudzenes vai tml. Es pati arī negribētu kādam atskaitīties, cik esmu nopelnījusi un cik iztērējusi- tā ir mana privātā lieta. Pati pelnu, pati tērēju. Cita lieta, ka jābūt norunai, kurš par ko maksā, un noruna jāpilda, bet pārējā nauda- tā katra paša ziņā.
27.09.2011 16:42 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Manam vīrietim noteikti nav tāda nostāja, mums abiem ir motivācija pelnīt vairāk, lai nākotnē tiktu pie savas personīgās dzīves vietas un nebūtu jāturpina dzīvoties īrētos dzīvokļos.
27.09.2011 16:33 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Man sķiet, ka ir jānošķir gadījumi, kad vīrietis var brīvi rīkoties ar savu naudu - vienu mēnesi nopirkt biļeti uz Brazīliju, otru - Maroku un trešajā lidot uz N.Y. piepirkt pilnus koferus ar lupatām, un tas viņa budžetā nekādu robu neiecirtīs, no gadījumiem, kad vīrietis ir vidusmēra ofisa darbinieks, kuram lielākiem tēriņiem nepieciešama nopietna kalkulācija. Ja pirmajā gadījumā pāris latu žēlošana meitenei vairāk vai mazāk var būt vīrieša skopuma pazīme, tad otrajā gadījumā gribēt no vīrieša izspiest pēdējo naudu, lai nodrošinātu pašas iedomātu dzīvesveidu, ir sievietes kaprīze. Problēma ir tikai tajā,ka daļa sieviešu labprāt nokļūtu tajā pirmajā kategorijā, kur izdodas nokļūt tikai dažām.Tā tas ir bijis un vienmēr būs, nedzīvojam utopiskā pasaulē, kur visi vīrieši tērēs naudu aizžmiegtām acīm, neskatoties uz naudas vērtību. Jebkurā sabiedrībā būs lielāki veiksminieki un neveiksminieki,tā ir pavisam normāla kārtība šajā pasaulē. Tā vienkārši ir. Tāpat arī būs sievietes, kam mazāk jāpiepūlas, lai dabūtu kāroto lietu (ja runājam par materiālām lietām), un būs, kam vairāk jāstrādā un vairāk arī no sava personīgā maciņa jāiegulda. Un kas pateiks, kas ir taisnīgi vai netaisnīgi, pareizi vai nepareizi? Vīrietim, tāpat kā sievietei, neviens nevar aizliegt tērēt naudu tur, kur viņš to vēlas, ja naudas resursu ir pietiekami - ziedot Slēpošanas biedrībai, Ziloņu glābšanas fondam vai mīļotajai sievietei. Cita lieta, ja naudas nav.
27.09.2011 15:29 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Es piemēram arī zinu cik mans draugs pelna, un pilnīgi noteikti, tad, kad strādāšu pati tad arī viņš zinās cik pelnu es. Tā jau ir tāda savstarpēja uzticība. Un tas, ka es tagad nestrādāju, neuzskatu, ka sēžu draugam uz kakla. Mans vīrietis ir darbā es perfekti izdaru visus ar māju saistītos darbus, tīru, mazgāju, gludinu, gatavoju ēst un tā. Nav jau tā, ka sēžu kājas sacēlusi un staigāju tik pa saloniem. Uz saloniem neeju vispār, neredzu arī vajadzību. Esmu iemācījusies sevi sakopt pati. Protams, būtu jau forši, ka kāds manikīru uztaisītu manā vietā, bet to var izdarīt arī mājas apstākļos. Un es galīgi neesmu prasīga. Tad, kad pelnīšu tad pilnīgi noteikti iesaistīšos mūsu ģimenes budžeta pilnveidošanā. Bet te jau es no autores sapratu, ka viņa tik triec nost drauga naudu. Piedod, bet tas man gan nav saprotams. Tad jau loģiski otram zūd vēlme strādāt un vairāk pelnīt, jo pats jau darba augļus nevar nobaudīt. Man ar draugu ir tā, ka es neko viņam neprasu viņš pats man saka, lai kaut ko izvēlos un viņš man to nopirks. Un nav tā, ka viņš naudu tērē tikai savām vai tikai manām vajadzībām, visam ir līdzsvars.
27.09.2011 12:28 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Heh, mums tieši otrādi, ka patīk stāstīt, kāti tēriņi iznākuši. Bet tas jau tāpēc, ka mēs abi esam vairāk krājēji, nekā tērētāji. Un mēs lielākoties pastāstam, cik forši mazs telefona rēķins bijis :D Vai arī cik izdevīgi kaut kas ar atlaidi nopirkts utt. :D
27.09.2011 11:57 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Manējais bieži vien visu naudu notriec un nostāda fakta priekšā - līdz algai 5 ls. Tad gan es prasu atskaitīties, kur var tādu summu likt, ka tagad man viss ir jāuzņemas uz sevi. Bet pa lielam, neinteresējos, jo man pašai nepatīk stāstīt kur ko tērēju, nopērku, cik liels telefona rēķins bijis, utt.
27.09.2011 11:52 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tā kā mēs 90% no tēriņiem veicam tad, kad esam kopā, tad skaidrs, ka tās summas nav noslēpums. :) Kā arī pašiem ir interesanti vienam otram pastāstīt, cik mēnesī sanāca nopelnīt, cik uzkrāt.
Bet nu katram jau tas modelis ir savs.
27.09.2011 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
nu, mēs arī tērējam kopējām lietām, un katrs dod tik, cik var.
Nez...apmēram zinu, cik ir viņa alga, bet kāpēc viņam būtu man jāatskaitās, cik saņem drbā, cik haltūrās un kur ko iztērē??
27.09.2011 11:25 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
piparene, un kāpēc nebūtu jāzina?
Man tas liekas pavisam normāli, jo dzīvojam kopā un, lai gan katram nauda stāv savā kontā, abu naudu uzskatam par kopējiem līdzekļiem ģimenes budžetā. Zinām arī kur otrs naudu tērē. Protams, ne jau tur santīmos vai dažu latu ietvaros, bet aptuveni gan zinām.
27.09.2011 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Jessica, un kāpēc man būtu jāzina, cik viņš pelna???
nerunājot nemaz par draudzenēm-mēs neuzdodam šādus jautājumus viena otrai.
27.09.2011 00:56 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
a kāpēc lai viņš to darītu? kāpēc līst no ādas ārā tādu nieku dēļ? vai tad pelnīt naudu ir viegli? nē, tie ir kaut kādi upuri. bet vai vērts upurēties, lai apmierinātu kaut kādas otra cilvēka kaprīzes? es tā runāju, jo mana vīrieša nostāja ir tāda, ka tādas prasības ir tikai materiālistēm.
27.09.2011 00:50 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Ja man būtu jāpērk vīrietim skūšanās želeja par 5 latiem, tad es tik tiešām necenstos pelnīt vairāk, lai nopirktu viņam želeju par 25 latiem:D Manuprāt, vienīgais motivators pelnīt vairāk ir uzlabot dzīves līmeni, bet vīrieši tāpat neredz atšķirību manikīrā par 3 un par 25 latiem. Ja kas, es arī neredzu:D Tad kāda tur līmeņa uzlabošanās, ja rezultāts ir tas pats, tikai jāstrādā smagāk?
27.09.2011 00:25 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es atkal nesaprotu, kā var nopietnās attiecībās nezināt, cik otrs pelna :-O Es pat zinu, cik manas visas tuvākās draudzenes pelna, kur nu vēl to, ka zinu, cik pelna mans vīrietis, un ka viņš ziņa, cik pelnu es.

Bet manam vīrietim noteikti nav līdzīga nostāja. Viņš apmaksā mūsu kopīgās izklaides un iepriecina mani, kad esam kopā veikalā un man kaut kas iekrīt acīs, bet sev naudiņu nopelnu pati. Vispār mans vīrietis visu laiku domā, kā vairāk nopelnīt, jo viņš cītīgi krāj naudu, lai varētu nopirkt māju.
27.09.2011 00:14 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Lielākā daļa sieviešu te ir skolnieces un studentes.
26.09.2011 23:39 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
izlasīju vēl pāris reizes un iebraucu.

man ir 28 gadi, sen studijas esmu beigusi, un nerunāju par studentēm, bet gan par ģimenes sievietēm. un ne arī par miljonāru sievām. Runāju par sievietēm, kura sstrādā un kuru vīri/draugi strādā. Un kurās vnk izmanto to, ka vecis pelna vairāk.
26.09.2011 23:35 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Apšu beka-es vispār nepelnu!!! Pēc tevis teiktā,es esmu šmara,kas dzīvo vecim uz kakla! Vai es ko nepareizi sapratu?
26.09.2011 23:32 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Stulba situācija. Es vīrieša vietā tāpat teiktu. Ja tai pat laikā vīrietis sev nopērk kaut ko exkluziivu un sievai,tad ok, bet ja pasham pelniitaajam nekas neatlec.. da nu ijo na .. :D
26.09.2011 23:29 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Izmantotāja,

piedod, bet es no tevis rakstītā nesapratu neko...

Es nerunāju par sievietēm, kuras audzina bērnus, rūpējas par māju utt. Bet ne jau ka sieviete pelna mazāk un gaida, ka vecis šmotkas pirks un sazin ko vēl...
26.09.2011 23:25 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Piekriitu par to aizvainoshanos iisteniibaa... kaa tas GIMENEE vispaar ir ´dzivot uz kakla´, ´paraziteet´ , ja viirietis ir izveeleejies konkreeto sievieti un no laba praata veelas vinju uztureet, lai vinja ruupeejas par gimeni, sagaida vinju, atbalsta, pilnveido sevi ar kaadu hobiju, kur ir probleema? Ir tachu dazaadi modelji. Man ir bijushi loti dazaadi, esmu rukaajusi melnaas miesaas, taapat mana maate, nekad neviens viirietis mums neko nav devis, esmu izjutusi kas ir, kad gredzens jaanodod lombardaa, lai buutu ko tahaa nedeelaa eest, bet ja tagad taads viens saka - mees esam gimene, mana nauda ir tava, veelos, lai tu atpuuties, tev nav jaasatraucas par naudu.... ja sievietei nav uz attieciigo momentu buutiska taa karjera, kas vinjai buutu kadaam, sev jaapieraada... kas buutu tik shausmiigi nosodaams, nepienemams.. ;-)
26.09.2011 23:11 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Piedodiet,bet es atļaušos būt pretīga cūka un uzdirst apšu bekai-vari arī turpmāk ignorēt mani. Jo tevis teiktais mani aizskāra un liek justies kā idiotei,jo tu uzskati,ka tās,ka nepelna ir huv viņ zin kas! Runājot par mani- man ir tikai tēvs,kurš ir...(bla bla bla,respektīvi nestrādā un ir pensijā un naudu no viņa neprasu), un vīrietis,kurš strādā,bet no kura nesūcu naudu kā dēle, bet es mācos dienas nodaļā medicīnu, Jautājums tāds-kur ellē ratā es atradīšu laiku darbam,ja pārvelkos mājās vakarā,nogurusi,pusprāgusi un smadznes kūp un vel kaudze ar kopētiem/printētiem/rakstītiem materiāliem jāizlasa/jāsaprot un jāatceras! Vai,tavuprāt, man laikā posmā no 18-20pm jānesas uz darbu un tad ap pusnakti mājās-ēst,mazgāt,tīrīt,mācīties. Nu,kāda tad ir tā brīnumformula,lai tādas sliņķes kā es, spētu visu-gan mācīties,gan strādāt utt.?
26.09.2011 22:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits