Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzzināju, ka krāpj

 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Sveikas!
Nāku pēc padoma. Šodien uzzināju, ka vīram ir cita. Un skaidri zinu, ka vismaz vienu reizi viņa ir bijusi arī mūsu dzīvoklī, kamēr es ar bērnu bijām laukos. Vienkārši derdzas.
Jūs runātu par šo uzreiz, vai nogaidītu, kad paiet svētki? Negribas bērnam sabojāt Ziemassvētkus, bet nezinu, vai pēc tā, ko uzzināju būšu spējīga izlikties un priecīgi kopā atrasties pie eglītes. Man ir tik, tik ļoti skumji, ka nezinu, kur likties ..
20.12.2020 12:46 |
 
Reitings 17
Reģ: 25.12.2020
Arvis Reiks @ 21.12.2020 08:09
Ja es būtu sieviete tad piedāvātu seksu trijatā, jo pēc kārtīgas paārdīšanās vīrs nomierināsies un pati vismaz redzēsi kā viņš viņu izmīle nevis slepus, bet ar tavu atļauju. + Tu piedalītos intīmajās spēlēs.
drausmīgi, es nespētu neko tādu piedāvāt, jo negribu savu vīrieti ar kādu dalīt, bet nu protams ka vīriešiem tā būtu tāda laime un ekstāze, tik nez kāpēc vīrietis nekad sexam trijatā negrib vīrieti 😁 savu sievieti ar citu dalīt ar negribētu gan tapēc 😂
25.12.2020 09:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 25.12.2020
Cestere @ 20.12.2020 18:39
Atkal mans mīļākais teiciens - pagale nedeg viena. Ja vīrietis krāpj, iespējams, arī pati darīji kaut ko nepareizi.. Ir pāri, kad abi saprot savu vainu, maina apziņu un labo situāciju.. bet aiziet taču ir vieglāk vai ne? ?
Bet šajā situācijā vienkārši uzticies savai iekšējai sajūtai. Mani vecāki tomēr palika kopā pēc krāpšanām.. nezinu vai tas bija pareizi. Noteikti nepareizi bija tas, ka mamma iekšēji nebija piedevusi un mani kūdīja pret tēvu un ienīda, ka man ar viņu ir labākas attiecības. Ja viņa man kādā savas histērijas brīdī to nebūtu pastāstījusi, es to tā arī neuzzinātu. Tikai pēc padsmit gadiem sapratu, ka tā bija viņu darīšana un mani tur jaukt vispār nedrīkstēja iekšā. Bet toreiz bija baigā dusma un paspēju arī tēti ļoti sāpināt par to visu.. Varbūt viņš kā vīrs/ uzticams dzīvesbiedrs ir bijis sūdīgs, bet tēva lomu vienmēr pildīja perfekti.

Drausmīgi. Pagale nedeg viena tur es piekrītu, bet krāpt NAV normāli pat ja attiecības ir uz brukšanas sliekšņa. Neesi laimīgs? Gribi iet citur? Šķiries! Pa ja jūti ka vainīgs neesi Tu!
Es nekad dzīvē nepiedotu krāpšanu, tas visu laiku velkas līdzi. Manas ir draudzenes, kas ir piedevušas krāpšanu saviem puišiem un visām kā vienai tas vēl iekšā sēž, un katrai pie strīda bieži tā tēma tiek pacelta, un pat ir bijis tā ka krāpj atkārtoti jo zin kad piedos! Protams katram savs, bet es uzskatu, ja neesi laimīgs attiecībās, pirms uzsāc jaunas aizej no iepriekšējām kā cilvēks, īpaši ja ir bērni. Pat ja pagale viena nedeg.
Mans ex mani ar nokrāpa, es vispār neredzēju tam iemeslu, jo mums viss bija labi, lutināju ka varēju, nestrīdējamies gandrīz vispār, uzskatu ka dariju visu lai viņš būtu laimīgs, bet viņš tomēr tāpat izvēlējas citu, un es uzskatu ka tādas lietas nav jāpiedod!
25.12.2020 09:14 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Viņš @ 22.12.2020 15:52
Meitenes, jūs tiešām esat glupas. Atvainojos part izteicienu, bet citu vārdu man nav.
Attiecības, īpaši ja ir bērns, ir jāizrunā, jāglābj par katru cenu. Tam ir psihologi, terapijas un viss pārējais.
Ar to arī vīrietis atšķiras no sievietes - vīrietis cenšas glābt ģimeni un attiecības, sieviete pie pirmajām grūtībām aiziet.
Komunicējis esmu ar ļoti daudzām precētām vai attiecībās esošām sievietēm. Arī esot attiecībās otra puse komunicēja tieši tāpat. Kas tieši tur ir nepareizs? Otru cilvēku nevar privatizēt un aizliegt komunicēt ar citiem.
japiekrit, no pieredzes un draudzenu pieredzes, ka tiesi viriesi ir, kas loti biezi grib glabt, pat ja sievietei viss jau ir galigi lidz brosai.
Bet joprojam, man liekas, ka sis ir neists stasts un ir izdomajums. Tas ir tiri mans subjektivais viedoklis 🙄
25.12.2020 01:40 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Roze4 @ 20.12.2020 23:58
Es diemžēl arī neticētu. Un mazums arī viņš pats tic, ka viņa nodomi nebija tādi.
Viens ir piedot, bet otrs vai spēsi uzticēties? Es uzticēties vairs nespētu un dzīvot ar kādu, kam neticu arī nevarētu.
+++
24.12.2020 23:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Vai redzēji viņu WhatsApp saraksti vai saraksti pirms viņu tikšanās? Pēc tā varbūt vislabāk varētu saprast, kādas tieši viņam ir attiecības ar to sievieti
24.12.2020 23:20 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Nuu mani arī ir precēts vīrietis ar 2 bērniem aicinājis uz savām mājām. Un nejau ar nodomu izkratīt sirdi... to tiešām var darīt savādākā veidā. Tā vienkārši ir liela necieņa pret sievu un ģimeni. Pirmkārt - vai nu vīrietis pa dzīvi tāds ir (brunču mednieks) un to jau neizmainīt, vai otrkārt viņam kautkas ģimenes dzīvē ļoti neapmierina, ja viņš tā rīkojas.
Tu savu vīrieti vislabāk pazīsti, zini kāds viņš ir, tad nu arī tikai Tu labāk par visām zināsi kā rīkoties un ko darīt! Aiziet jau var vienmēr, bet reizēm vajag saglabāt un risināt. Kā labāk darīt, to ZINI tikai TU.
23.12.2020 06:03 |
 
10 gadi
Reitings 3165
Reģ: 29.01.2009
Attiecības, īpaši ja ir bērns, ir jāizrunā, jāglābj par katru cenu. Tam ir psihologi, terapijas un viss pārējais.
Ar to arī vīrietis atšķiras no sievietes - vīrietis cenšas glābt ģimeni un attiecības, sieviete pie pirmajām grūtībām aiziet.
Komunicējis esmu ar ļoti daudzām precētām vai attiecībās esošām sievietēm. Arī esot attiecībās otra puse komunicēja tieši tāpat. Kas tieši tur ir nepareizs? Otru cilvēku nevar privatizēt un aizliegt komunicēt ar citiem.

Un kāda pašam pieredze? 3 laulības un 6 bērni?
Komunikācija ar citiem ir ok. Bet ir jabūt vienotai izpratnei. Un arī šajā gadījumā- lai mēģinātu risināt problēmas iekšienē, vīrs labāk izvēlas kādu citu dāmu.
Pirms pāris gadiem noteikti teiktu: bēdz, ko kājas nes. Bet ar gadiem nāk arī laikam tāda piezemēta domāšana. Katrā ziņā, manuprāt, galvenais ir saprast to, ka Tu pati jūties. Nav uzreiz jāšķiras. Tajā pašā laikā kāds laiks nošķirtībā iespējams var palīdzēt. Un, ja lēmums ir palikt kopā, tad ir jāsaprot, ka šis gadījums, lai vai cik sāpīgs ir jānoliek pagātnē (un šeit sākas tā grūtākā daļa).
23.12.2020 00:34 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Viņš @ 22.12.2020 15:52
Meitenes, jūs tiešām esat glupas. Atvainojos part izteicienu, bet citu vārdu man nav.
Attiecības, īpaši ja ir bērns, ir jāizrunā, jāglābj par katru cenu. Tam ir psihologi, terapijas un viss pārējais.
Ar to arī vīrietis atšķiras no sievietes - vīrietis cenšas glābt ģimeni un attiecības, sieviete pie pirmajām grūtībām aiziet.
Komunicējis esmu ar ļoti daudzām precētām vai attiecībās esošām sievietēm. Arī esot attiecībās otra puse komunicēja tieši tāpat. Kas tieši tur ir nepareizs? Otru cilvēku nevar privatizēt un aizliegt komunicēt ar citiem.

Neesmu redzējusi nevienu vīrieti kas censtos glābt vairāk par sievieti.
22.12.2020 23:47 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Ja gribēja tikai izkratīt sirdi, tad varēja sazvanīties un nebija jāved uz mājām. Izmantoja izdevību, kad arī bērns bija prom un mājās kluss un mierīgs un pats var tēlot kruto vīrieti. Un čivina un turpinās dūdot arī Whatsapp tālāk, neesi naiva.
22.12.2020 23:30 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Viņš @ 22.12.2020 15:52
Meitenes, jūs tiešām esat glupas. Atvainojos part izteicienu, bet citu vārdu man nav.
Attiecības, īpaši ja ir bērns, ir jāizrunā, jāglābj par katru cenu. Tam ir psihologi, terapijas un viss pārējais.
Ar to arī vīrietis atšķiras no sievietes - vīrietis cenšas glābt ģimeni un attiecības, sieviete pie pirmajām grūtībām aiziet.
Komunicējis esmu ar ļoti daudzām precētām vai attiecībās esošām sievietēm. Arī esot attiecībās otra puse komunicēja tieši tāpat. Kas tieši tur ir nepareizs? Otru cilvēku nevar privatizēt un aizliegt komunicēt ar citiem.

Runa jau negāja par vienkāršu komunikāciju, bet vīrietis citu sievieti bij aizvedis uz dzīvokli, kurā dzīvo ar ģimeni.
Ja ir vēlme iet kādam pa kreisi, šķiries un tad staigā.
22.12.2020 17:19 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.11.2020
Tweek, es pieļauju, ka Tev ir zem 30 un Tev nav bērnu.
Tāpēc Tev to īsti nesaprast.
22.12.2020 16:29 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
komunicēt ar citiem.

Kopš kura laika vest mājās un drāzt svešas sievietes ir komunikācija? Kārtējais troll un naida kurinātājs esi 🤣
Runājot par tēmu, es tavā vietā sakravātu mantas un notītos jau pēc 10 min. Ja dzīvoklis pieder dāmai, kad uzzinātu, izsviestu viņa mantiņas pa durvīm lai tinas pie savas džusītes.
22.12.2020 16:17 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.11.2020
Meitenes, jūs tiešām esat glupas. Atvainojos part izteicienu, bet citu vārdu man nav.
Attiecības, īpaši ja ir bērns, ir jāizrunā, jāglābj par katru cenu. Tam ir psihologi, terapijas un viss pārējais.
Ar to arī vīrietis atšķiras no sievietes - vīrietis cenšas glābt ģimeni un attiecības, sieviete pie pirmajām grūtībām aiziet.
Komunicējis esmu ar ļoti daudzām precētām vai attiecībās esošām sievietēm. Arī esot attiecībās otra puse komunicēja tieši tāpat. Kas tieši tur ir nepareizs? Otru cilvēku nevar privatizēt un aizliegt komunicēt ar citiem.
22.12.2020 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Manuprāt, muļķīgi jautāt domas šajā jautājumā. Tikai Tu zini savu vīrieti, viņa raksturu un darbības. Protams, vispārējo populāciju ņemot, situācija izklausās absurda, taču tikpat labi tā arī var nebūt.
22.12.2020 13:26 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Nelasīju pilnīgi visu epopeju, bet izskrēju cauri ar acīm. Kādu variantu teiktu šī sieviete, kas bija Tavā dzīvoklī? Vīrietis ved uz dzīvokli ar domu izkratīt sirdi? Ok, interesants variants :D
22.12.2020 12:31 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Enazenaz @ 21.12.2020 23:51
Histērijas taisa un paniko, ja tam ir dots iemesls.
Normāli, nobrieduši prāti, ar tādām drāmām nenodarbojās.
Man ir vairāki labi draugi, manam vīram ir pāris labas draudzenes. Neviens nevienam neko nepārmet, jo abi apzinamies, ka ja gribēs nošļūkt pa kreisi, ja gribēs aiziet, tad neviena histērija, neviena drāma, ne kūleņu mešana, nepalīdzēs to otru noturēt. Tieši drāmas veicina vēlmi notīties no tā čīkstētāja

Histērijas utml.lietas ne pie kā laba nekad nenoved.
Ir kas to saprot, ir kas nē.Visādi brīnumi dzirdēti.
Man ir viena draudzene, kura attiecībās tikkai tā uzvedās.
viņai jau 40 g.
Histērijas, pārmetumi, neuzticēšanās utt,nu pilns komplekts.
Un pati nesaprot, kāpēc vīrietis viņu pameta.
22.12.2020 00:01 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Histērijas taisa un paniko, ja tam ir dots iemesls.
Normāli, nobrieduši prāti, ar tādām drāmām nenodarbojās.
Man ir vairāki labi draugi, manam vīram ir pāris labas draudzenes. Neviens nevienam neko nepārmet, jo abi apzinamies, ka ja gribēs nošļūkt pa kreisi, ja gribēs aiziet, tad neviena histērija, neviena drāma, ne kūleņu mešana, nepalīdzēs to otru noturēt. Tieši drāmas veicina vēlmi notīties no tā čīkstētāja
21.12.2020 23:51 |
 
Reitings 17
Reģ: 12.12.2020
Annija35 @ 21.12.2020 18:44

Krīt histērijā un panikā, ja kāds dod tam iemeslu.
Atklātās un tuvās attiecībās nebūs tādu lietu.

Krīt histērijā un panikā emocionāli nenobrieduši cilvēki. Vizuāli 40 gadīga sieviete, bet iekšēji kā mazs bērns un daudz jau tādu.. diemžēl.
21.12.2020 22:56 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Annija35 @ 21.12.2020 18:44

Krīt histērijā un panikā, ja kāds dod tam iemeslu.
Atklātās un tuvās attiecībās nebūs tādu lietu.

Ir visādi cilvēki un ir, kas krīt panikā arī bez iemesla.
Man ir daudz vīrieškārtas kolēģu un ir tādi ar kuriem ļoti labi komunicēju. Ir kas aizved uz darbu, ir kas vienkārši uzraksta fb tā teikt uzturam draudzīgas attiecības. Bet nu viena kolēģa sieva izcēlās un uztaisīja traci tam, kurš mani veda uz darbu. Redz, ka es viņai nepatīku, jo man ir tāds pats vārds kā viņa bijušajai meitenei ko viņš bildināja :D
21.12.2020 21:57 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Arvis Reiks @ 21.12.2020 14:50
Īstenībā tas sievietes ir diezgan stulbas. Ne velti es savējai arī nestāstu par draudzenēm ar kurām es reāli draudzējos nevis kniebjos. Jo uzzinot uzreiz visas krīt histērija, panikā un sākas psihiskās lēkmes. Bieži vien labāk ir noklusēt.

Krīt histērijā un panikā, ja kāds dod tam iemeslu.
Atklātās un tuvās attiecībās nebūs tādu lietu.
21.12.2020 18:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits