Neuzticības izaicinājums

14.01.2017

Par mīļotā vīrieša neuzticību var liecināt dažādas lietas – neizskaidrojama aizkavēšanās, nervoza uzvedība, savādi telefona zvani, kuru laikā viņš iziet no istabas... Par smaržām, lūpukrāsas nospiedumiem, zilumiem un svešiem matiem uz apģērba nemaz nerunājot! Taču šoreiz aplūkosim iedomātu neuzticību, kuru izprovocē pati draudzene, izveidojot viltus profilu sociālajos tīklos un bezkaunīgi koķetējot. Cosmo nolēma izpētīt, vai vīrietis uzķeras.

Lai pārbaudītu attiecību stabilitāti un vīrieša uzticību, šādu soli sper daudzas. Attiecību sākumā ar izdomāta tēla palīdzību pārbaudīt savu puisi Jāni vēlējās arī maģistrantūras studente Ieva. Viņa izveidoja viltus profilu Skype un rakstīja draugam īsziņas no sveša numura.

Provokācijas iemesli

Ieva sevi uzskata par pašpārliecinātu sievieti, tomēr šādu soli mudinājusi spert iepriekšējo attiecību pieredze ar neuzticīgu vīrieti. Kā lai citādi saprot, vai arī jaunais draugs nav brunču mednieks un meiteņu izmantotājs? Protams, slepenā sarakste likusi viņai jutusies nelāgi – mocījusi vainas apziņa. Par laimi, draugs izrādījies uzticīgs un sarunu ar izdomāto meiteni uzturējis tikai ziņkārības mudināts, jo pirmā Ievas sūtītā īsziņa bijusi: “Sveiks! Mēs iepazināmies Teātra bārā. Kā Tev iet?” Nevienam ieteikumam sarakstīšanos pārvērst par kaut ko vairāk Jānis nav ļāvies un nepārprotami licis saprast, ka nekādas romantiskas vai intīma rakstura intereses par meiteni viņam nav.

Tēlot sievieti, kura patiktu draugam, Ievai nebija grūti – bildi Skype profilam viņa izvēlējās, ņemot vērā puiša gaumi, rakstīja neuzbāzīgi, bet koķeti, un galvenokārt runāja par Jāni interesējošām tēmām.

Tas, ka mīļotais par saraksti ar svešu meiteni neko nesaka, Ievai gan licies negodīgi, tomēr viņa sapratusi, ka puisis tikai cenšas noskaidrot, kad iepazinies ar mīklaino personu un ko viņi runājuši. Lielākais mierinājums bijis tas, ka draugs noslēpumainajai meitenei nekad nav rakstījis pirmais. Turklāt sarakste ar laiku pārtrūkusi pavisam.

Ieva draugam tā arī nav atzinusies, ka slepenā pielūdzēja  bijusi viņa – sieviete nevēlas sabojāt nu jau četrus gadus ilgušās attiecības. Vairāk viņa tā nerīkotos, jo vainas apziņas dēļ jau šo reizi esot grūti paturēt noslēpumā.

 

Pašapziņas problēmas

Psiholoģe Ilze Skrīvere skaidro, ka šādi varētu rīkoties sieviete, kura piedzīvojusi partnera neuzticību un pēc pāridarījuma nespēj atgūt paļāvību. Kā primāro iemeslu vīrieša provocēšanai psiholoģe atzīmē aizdomas par krāpšanu. Šāda rīcība ir saistīta ar greizsirdību, bet tās cēloņi visbiežāk ir meklējami pašā sievietē – pazeminātā pašvērtējumā, nepārtrauktā salīdzināšanā ar citiem un neapmierinātībā ar sevi.

Kāpēc šāda uzticības pārbaudīšanas metode nav atbalstāma? “Ir jāsaprot kāda svarīga nianse  – tas ir izdomāts, teatralizēts iestudējums, provocējošas lamatas. Vīrietim tiek piedāvāta tik laba sieviete, kāda reālajā dzīvē neeksistē, un, protams, viņam šis perfektais tēls var likties ļoti kārdinošs. Sievietēm būtu jāpadomā, cik atbalstāmi attiecībās ir meli un viltus, un jāapsver, vai viņas pašas būtu gatavas šādam pārbaudījumam.”

Iluzorais ieguvums

“Sievietei, kura tā rīkojusies, pozitīvs rezultāts varētu būt vīrieša absolūta nereaģēšana uz jebkādu viltus profila īpašnieces komunikāciju – tā viņas pašpārliecinātība necietīs. Taču visbiežāk mierinājums ir īslaicīgs,” skaidro psiholoģe. Vienmēr atceries, ka šo manipulējošo gājienu vairs nebūs iespējams izdzēst no attiecību vēstures un padarīt par nebijušu.

Tā vietā, lai izšķiestu laiku viltus profila izveidošanai, psiholoģe iesaka vispirms kritiski izvērtēt, vai aizdomas par neuzticību tiešām ir pamatotas. Ja tā ir, tad vislabākā rīcība ir mierīgi un atklāti pastāstīt vīrietim par savām izjūtām un bailēm, vienlaikus vērojot viņa reakciju un uzvedību. “Sievietēm vajadzētu atcerēties, ka vīrietis nav privātīpašums un viņam ir tiesības brīvi izvēlēties, ar ko saistīties. Tā vietā, lai tērētu laiku, enerģiju un izdomu, veidojot mākslīgas attiecības, pūliņus vajadzētu ieguldīt reālajās.” Ilze Skrīvere iesaka strādāt pie attiecībām un kopt tās tā, lai vīrietim pat prātā neienāktu, ka kāda cita par viņu interesi izrādījusī sieviete, varētu būt labāka par pašreizējo.

Teksts: Kristīne Upmale

 
Komentāri [2]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Kam tas var attiekties
Mes piedavajam individualus, komercialus un biznesa aizdevumus ar loti minimalam ikgadejam procentu likmem, kas ir 3% no 1 gadu lidz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules dalu. Mes izsniedzam aizdevumus no €5,000 lidz €500,000,000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinati, lai nodrošinatu maksimalu drošibu, ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam vajadzetu sazinaties ar mani pa e-pastu
Aizdeveja e-pasts: unique2aal@gmail.com
Phone#: +12542420879
INFORMACIJA PAR LAUKSAIMNIECIBU
NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:
ADRESE:
OCCUPATION:
Piezime. Lai sanemtu plašaku informaciju, visi e-pasta zinojumi janosuta uz musu e-pasta adresi { unique2aal@gmail.com }
05.05.2018 08:54 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nopirkt autentiskus dokumentus .. ID kartes, vadītāja apliecības, utt ((Jamesshippers67972@gmail.com)) vadītāja apliecība, pase, identitātes karte, IELTS, TOEFL, vīzu, dzimšanas apliecība, reģistrācijas apliecība, laulības apliecība, zaļā karte, SSN un daudzi citi dokumenti.
WhatsApp ............................ +237699555157
Skype .................................... jamesshippers67972
E-pasts ................................... jamesshippers67972@gmail.com
Nopirkt īstas pases, vīzas, braukšanas apliecības, identitātes kartes, laulības apliecības, diplomus utt pases, pilsonība, personas apliecības, vadītāja apliecības, diplomi, grādi, pases. Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi visām 50 valstīm un visām tautām visā pasaulē. Mēs esam vienīgais ražotājs, kas ražo autentiskas pases, nekustamo īpašumu datu bāzes un nereģistrētas pases un citi pilsonības dokumenti. Mūsu jaunā identitāte garantē tīra jaunu īsta dzimšanas apliecības, identitātes karte, autovadītāja apliecība, pase, sociālās drošības karti ar SSN, kredīta failus un kredītkartes, ar dzēšanas termiņu un pakāpei, ka mēs atrast jaunu nosaukumu un reģistrēto datu bāzes pārvaldības sistēmas. Mēs izmantojam kvalitatīvas iekārtas un materiālus, lai iegūtu autentiskus un viltotus dokumentus. Visas reālās pases slepenās iezīmes tiek rūpīgi kopētas reģistrētos un nereģistrētos dokumentos. Mēs esam vienīgais viltoto un patieso dokumentu ražotājs. Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francijā, Francija, Brazīlija, Austrālija, Austrālija, Austrālijas, Brazīlijas, Vācijas, Izraēlas, Meksikā, Nīderlandē, Dienvidāfrika, Spānija, Apvienotā Karaliste uc
Sazinieties ar mums, lai saņemtu atbalstu
Sazinieties ar mums >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Vispārējs atbalsts >>>>>>>>>>>>>> jameshippers67972@gmail.com
WhatsApp ............................ +237699555157
Skype .................................... jamesshippers67972
E-pasts ................................... jamesshippers67972@gmail.com
Pasūtiet katru UNIVERSAL dokumentu DOKUMENTAM
• Pases
• ID karte
• Sociālās apdrošināšanas karte
• vadītāja apliecības
• Kanāda kartē
• Amerikas kartes
• Studentu caurlaides
• Starptautiskās kartes
• privātas kartes
• Pieņemšanas sertifikāti
• Kristiešu sertifikāti
• dzimšanas apliecība
• mirušie sertifikāti
• Laulības šķiršanas dokumenti
• laulības apliecības
• Pielāgotie sertifikāti
• Universitātes grāds
• G.E. D. grādi
• skolas beigšanas sertifikāti
• Universitātes grāds
• Universitātes grāds
• Tirdzniecības sertifikātu sertifikāti
• Pārbaudiet SSN numuru
• Amerikas zaļā karte
• Nepareizi dolāri / eiro
• spiegu produkti
• pāreja
• dzirdes aparāti
• Invisible tinte
• DMV pieprasa pieprasījumu
• Pārskats
• Visi to pārbauda
Sazinieties ar mums, lai saņemtu atbalstu
Sazinieties ar mums >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>
Vispārējs atbalsts >>>>>>>>>>>>>> jameshippers67972@gmail.com
WhatsApp ............................ +237699555157
Skype .................................... jamesshippers67972
E-pasts ................................... jamesshippers67972@gmail.com
Visās valstīs ir reģistrēta un nereģistrēta pase. Visa, biometriskā pase, pakāpe, vadītāja apliecība, personas apliecības. Apmācību sertifikāti M GCSE līmeņi, vidusskolas sertifikātu, GMAT, mcat un LAST tipa pārbaudes sertifikātiem Jaunas dzimšanas, laulību un miršanas apliecība biļeteni un jaunas identitātes paketes, atkārtoja, pie vairuma vidusskolās no visas pasaules reālas grādi / diplomi (vairāk nekā 3000 veidnes), ir failā ieskaitot), visi 100% identiski oriģinālam. Custom drukāšanas (ja jums nav jau ir veidnes failā - atsūtiet mums kopiju, un mēs nevaram veikt izmaiņas / izmaiņas mūsu norādījumus to darīt). Otrkārt, pilsonība, identitāte, identifikācijas, dokumentus, diplomātija, pilsonība, jo saņemta, nopirkt, nopirkt, izveidot, caurlaide, id, Lielbritānijas, Hondurasa, Lielbritānija, ASV, ASV, Kanādā, Kanāda, ārzemēs, vīza, Šveices, karte, laiks, dokumenti
Pērciet reālus DOKUMENTUS
Kontakti ar bijušajiem privātdetektīvi, konsulātu, augsta ranga valdības darbiniekiem un pieredzējušiem pieredzējuši speciālisti, mēs esam ciešā kontaktā ar vecāko personālu visās jomās nekustamā reģistrācijas dokumentu un pasu katrā valstī, ar pasīvo aģentūras katrā valstī un ar mūsu kontaktiem visiem mūsu klientiem, kas visas ir pilsonības dokumentus vai pieprasīt pasi no jebkuras valsts, saņemot 100% drošu un ļoti augstas kvalitātes reģistrētu dokumentus reālajā laikā,
WhatsApp ............................ +237699555157
Skype .................................... jamesshippers67972
E-pasts ................................... jamesshippers67972@gmail.com
08.01.2018 09:34 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)