Tu, tu, tu

Pirmo rezi Latvijas presē – tikai zīmētas ilustrācijas no vāka līdz vākam, tā ir augstā mode uz tava žurnālu galdiņa! Par godu Cosmopolitan Latvija 16. gadu jubilejai izdotais žurnāls un tā īpašais saturs liks izcelties, sameklēt pareizo Cosmo meitenes DNS, un, visbeidzot, iestāties Cosmo līgā!

 

Šomēnes LILIT svin dzimšanas dienu. Trīspadsmito! Bet, kā jau būsi pamanījusi, no zīmēm mēs te nebaidāmies, kaķus mīlam. Arī melnos un pat pār ceļu skrienošos. Šajā numurā mums vispār ir pulka dažādu zīmju – arī dzejas vārdos ietērptu, uz ķermeņa iededzinātu un beigu beigās nemaz nepateiktu.

 

Uzzini par 21 lietu, kas jebkurai meitenei būtu jāizdara līdz savai 21. dzimšanas dienai. Ja tās paveiksi, apsolām - nenožēlosi nevienu pašu!

 

Tavai guļamistabai vajadzētu būt miera un atpūtas vietai. Nu.. tā vismaz teorētiski vajadzētu būt. Realitātē ļoti ātri un vienkārši tava guļvieta tiek pārbāzta ar drēbēm, kosmētiku, grāmatām un visu pārējo, kas, kaut kā ir nonācis tur. Tad kāds ir noslēpums, lai tava guļvieta vienmēr būtu mierpilna? Saskaņā ar ekspertiem, ir 7 lietas, kur...

 

Šis ir tas brīdis, kad katra cilvēka prātā notiek aktīva pagājušā gada izvērtēšana – kas tika izdarīts, kas sasniegts, kādi pārdzīvojumi un izaicinājumi uzvarēti, kādas pieredzes iepazītas un kādas apņemšanās izpildītas, bet kuras atstātas īsi pēc uzsākšanas. Pēc šādas “plauktiņu sakārto&scar...

 

Pēc kārtīgi nostrādātām darba dienām dodies ārā – izvēdināt galvu un izbaudīt ziemas priekus. Lai atpūstos pilnībā, pareizā recepte būs aktīva nedēļas nogale svaigā gaisā. Cosmo piedāvā 11 dažādus ziemas prieku scenārijus. Lasi un iedvesmojies!

 

Tuvojoties jaunajam gadam, mēdz rasties sajūta, ka kaut kas ir jāmaina gan dzīvesveidā, gan apkārtējā vidē. Laikapstākļus ietekmēt nav iespējams, taču jūsu mājokļa sienas gan ir pašu rīcībā! Katrai sezonai iespējams pielāgot savu kolorītu, tāpēc uzziniet, par krāsu toņiem, kas radīs pacilātu sajūtu un būs aktuāli 2018.gadā, tai skaitā jau...

 

Vecmeitu ballīte ir jautrs veids, kā atzīmēt tuvojošās kāzas. Taču, lai ballīte izdotos patiešām neaizmirstama, nepieciešami rūpīgi sagatavošanās darbi. Jāizvēlas gan piemērotākais datums, gan tematika, gan aktivitātes, kurām nodoties svinību laikā. Par ko nevajadzētu aizmirst, plānojot vecmeitu ballīti?

 

13. - 15. oktobrī nāc uz modes un izklaides centru Rīga Plaza, meklē rozā busiņu, abonē Cosmopolitan- TIKAI 15 € un piedalies lielajā abonēšanas loterijā! Balvu fonds ir liels un kārdinošs - sākot no ekskluzīviem pulksteņiem un rotaslietām līdz jaunākajiem gadžetiem un SPA dāvanu kartēm.Cosmopolitan Shopping Nights - rudens ka...

 

Vai Tu zini, kas notiek, ja bārā ielaiž Cosmopolitan galvenās redaktores? - Mēs arī nezinām! Taču Cartel Bar Riga bija gatavi to noskaidrot. Ikdienā viņas raksta par seksu, bet 18.05. jauks kokteiļus. Aizej un pārbaudi, kas viņām sanāk labāk!

 
 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits