Seksīga & Vesela

Šovasar pirmo reizi norisinājās brīvdienu nometne MIJA, kuras laikā bloga “Ir.bene” autore Karlīna Latsone dalībnieces iepazīstināja ar Latvijas bagātīgo superproduktu pasauli un praktiskiem piemēriem ilustrēja, kā pagatavot vasarīgus saldos ēdienus no veselīgām pašmāju izejvielām. Viena no receptēm – kārtainais d...

 

Vasara ir īstais laiks, lai sportotu svaigā gaisā. Skriešana ir populārākais un pieejamākais veids, lai uzturētu sevi formā, tomēr ir vērts izmēģināt arī fiziskās aktivitātes uz ūdens. Ne velti tieši SUP ir strauji iekarojis mūsu sirdis – tas ir vienkāršs sporta veids ar plašām sniegtajām iespējām.

 

Mums ir lieliskas ziņas! Tagad tev ir iespēja pamēģināt ko jaunu, nodarbības maksu dalot ar savu draudzeni! Līdz 16.08. mūsu draugi no SUP-FIT piedāvā pavisam īpašu cenu iepazīšanās treniņam Andrejsalā. Dodies uz SUP-FIT iepazīšanās treniņu divatā, bet maksājiet par vienu. Pirms maksāšanas noteikti atceries pateikt pa...

 

Vasara ir īpaši piemērots laiks, lai apvienotu veselīgo ar patīkamo un jaunatklātu Rīgu no pavisam cita skatu punkta. Mēs pārliecinājāmies, ka, dzīvojot pilsētā, ir iespējams gan izbaudīt tās urbāno ainavu, gan atrast mežu, dabu un svaigu gaisu viegli sasniedzamā attālumā.

 

Tas liek justies satriecoši, vienā mirklī padara tevi laimīgu un vairo tuvību ar partneri. Tomēr cilvēki joprojām ļoti maz runā par sieviešu orgasmu. Pēdējais laiks to mainīt!

 

Daži no mums brīvajā laikā lasa grāmatas, citi gatavo ēst vai apciemo ģimeni, bet kāds savukārt guļ. Un ir tādi, kuri skrien – tie, kuri vislabprātāk uzvilks savus sporta apavus un dosies ārā. Skrējēju kļūst arvien vairāk – arī Latvijā, kur šopavasar darbību uzsākusi adidas Runners kustība.

 

Mūsdienās aizvien vairāk un vairāk cilvēku lieto kontaktlēcas un tās ir kļuvušas par gluži ikdienišķu, viegli pieejamu redzes korekcijas līdzekli, kuru ir iespējams pat iegādāties internetā. Un tomēr joprojām var sastapties arī ar neuzticības pilniem aizspriedumiem, kas vērsti pret kontaktlēcām.

 

Ir pienācis īstais laiks, lai interesētos par velosipēdiem, tā ekipējumu un velo maršrutiem! Izbraucieni ar velosipēdu ir lielisks veids, kā iepazīt apkārtējo dabu, apskatīt dažādus tūrisma objektus, pie reizes arī sniedz nepieciešamo fizisko aktivitāšu devu, uzlabojot veselību un fizisko formu. Latvijā riteņbraucēju skaits ...

 

Skriet, spēlēt teātri, dejot baletu, filmēties, gatavot ēst, doties uz CrossFit nodarbībām, satikt ģimeni un draugus, studēt – aktrisei Ievai Florencei savā ikdienā jāpaspēj iekļaut ļoti daudz aktivitāšu. Tomēr enerģijas viņai netrūkst – viņa zina, kas ir brīvdienas un atpūta. Tāpat viņa pamanās piekrist intervijai sestdienā p...

 

Skriešana un peldēšana, skriešana un joga, skriešana un spēka treniņi. Iespējams uzskaitīt daudz šādu kombināciju, un tām visām ir viens kopīgs ieguvums: iekļaujot skrējienu kā papildu aktivitāti savam pamata sporta veidam, mēs attīstām ķermeni daudz vispusīgāk, ļaujam tam atjaunoties un gūstam papildu enerģiju.

 
vairāk

Aptauja

 
Cik bieži Tu apmeklē forumu?
  • Brīvajos brīžos vairākas reizes dienā
  • Vienreiz dienā
  • Vienreiz nedēļā
  • Vienreiz mēnesī
  • Retāk kā vienu reizi mēnesī
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!