Sievietes augstuma robeža

18.01.2016, Gundega Bičevska

Reiz sensenos laikos cilvēks X man jautāja: “Es nevaru saprast, kas īsti tu esi: naivais zaķis, caca vai karjeriste…” Tas pat nebija jautājums, un arī man uz šo repliku nebija skaidras atbildes. Bet šodien es teiktu – tas atkarīgs no situācijas… Jo mēs sievietes varam būt gan zaķi, gan kaķi un, ja vajag, arī īstas panteras. Un tikai paši tuvākie zina, ka dažkārt esam arī bezpalīdzīgi kāmīši, kas nespēkā šņukst zem biezas segas, bet jau pēc mirkļa spējam augšāmcelties ar lauvas spēku pilnā gatavībā iekarot jaunas virsotnes. Tādas ir sievietes!

Un vēl sievietes ir skaistas. Reizēm gan viņas pašas to nezina, it īpaši latviešu sievietes. Bet var jau būt, ka tieši šai nezināšanā slēpjas zināms šarms. Parunājiet ar vīriešiem, kuri krustu šķērsu izbraukājuši pasauli, un viņi jums bez glaimošanas pateiks, ka mūsu meitenes patiešām ir īpašas. “Latviešu sievietēm piemīt kaut kas maģisks,” – jā, tā viņi saka (es tikai burtiski citēju pirms pāris dienām dzirdēto).

Tāpēc mums citai citu noteikti jāatbalsta. Ja redzi, ka otrai sievietei ir forša kleita, pasaki viņai to. Smaids kā atbilde būs garantēts. Ja vari palīdzēt ar savu padomu, padalīties ar ēdiena recepti vai atklāt super krēmu, lūdzu, dari to.

Tik daudz ir dzirdēti stāsti par sieviešu konkurenci, bet es par to zinu diezgan maz. Savukārt par to, ka varam cita citu iedvesmot, pārliecinos katru dienu.

Tieši tāpēc, ka dzīvē redzu tik daudz brīnišķīgus piemērus, man ir pārliecība, ka sieviete šodienas pasaulē var droši kāpt laukā no pieņemtajiem rāmjiem un pati modulēt savu laimes formulu. Tāda ir arī COSMO filozofija – tu drīksti vēlēties vairāk. Un, iespējams, kamēr kāds cilvēks Y no malas spriedīs, kas īsti esi par putnu, tu tikai turpināsi iekarot savus augstumus.

Lai skaists lidojums!

 
Komentāri [1]
 
+0
Kam tas var attiekties
Mes piedavajam individualus, komercialus un biznesa aizdevumus ar loti minimalam ikgadejam procentu likmem, kas ir 3% no 1 gadu lidz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules dalu. Mes izsniedzam aizdevumus no €5,000 lidz €500,000,000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinati, lai nodrošinatu maksimalu drošibu, ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam vajadzetu sazinaties ar mani pa e-pastu
Aizdeveja e-pasts: unique2aal@gmail.com
Phone#: +12542420879
INFORMACIJA PAR LAUKSAIMNIECIBU
NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:
ADRESE:
OCCUPATION:
Piezime. Lai sanemtu plašaku informaciju, visi e-pasta zinojumi janosuta uz musu e-pasta adresi { unique2aal@gmail.com }
05.05.2018 09:28 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!