Piedalies konkursā un laimē dāvanu no The Body Shop!

The Body Shop neatkārtojamais aromāts White Musk® ir patiesi drosmīgs sievišķīgā jutekliskuma apliecinājums. Svaigo ziedu sajaukums ar vienu no muskusa veidiem, un neparasti valdzinošas tīrības un juteklisku ziedu apvienojums, saskaroties ar ādu, veido neatkārtojamu harmoniju. Dzirkstošās citrusu, koriandra un galbanuma esences notis ir apvienotas ar izsmalcinātām īrisa, maijpuķītes un jasmīna notīm. Visas sastāvdaļas ir vegānas un iegūtas bez cietsirdības pret dzīvniekiem.

Piedalies konkursā un laimē šo aromātu! Līdz 23.maijam pastāsti mums, kas tieši tev asociējas ar pavasari un kā tu mēdz sagaidīt šo brīnišķīgo gadalaiku. Izlozes kārtībā viens no iesūtīto stāstu autoriem tiks pie The Body Shop aromāta, kas atmodina pavasari!

Konkurss noslēdzies!
Paldies visiem par iesūtītajiem stāstiem! Šoreiz pie balvas tiek Santa - ar viņu sazināsimies personīgi.

 

Meiteņu stāsti

Sanita, 07.05.2017 22:47
Pavasaris man saistās ar skaistām pārmaiņām dabā, kad atgriežas gājputni, sāk mosties zeme, smaržo pumpuri, dīgst pirmā zāle un dobēs parādās pirmās pavasara puķītes. Cenšos izbaudīt šo laiku, ik dienu vērojot, kā pumpuri kļūst lielāki un zāle - garāka. Kad atnāk pavasaris, tad dažādoju savu garderobi ar gaišām somiņām, krāsainām šallītēm. Protams, vairāk sāku piedomāt pie savas fiziskās formas, jo drīz taču sāksies kleitiņu sezona :) Pavasaris mudina dzīvot veselīgāk un vairāk pievērsties fiziskajām aktivitātēm, tas sniedz enerģiju un liek man atplaukt kā ziedam, kurš saņēmis saules gaismu :)
 
Agnese, 06.05.2017 14:45
Pavasaris ir kaut kā jauna sākums. Tas ir laiks,kad no zemes sāk spraukties dzīvība, kad par katru varu lien no zemes dzìlēm asns un tiecas pēca saules gaismas un siltuma..
 
Elvīra, 04.05.2017 15:44
Pavasaris- tā ir pamošanās it visā- darbos, domās, dabā, dzīvē. Tā ir apņemšanās atkal sākt jaunu dzīvības ciklu, smeļot gaismu, siltumu, dzestrumu, svaigumu, ko spēj nest un sniegt tikai pavasaris.
 
Anna, 04.05.2017 12:51
Pavasaris man ir ļoti īpašs gadalaiks, jo marta beigās svinu dzimšanas dienu, kuru vienmēr ļoti gaidu un cenšos īpaši nosvinēt. Vienmēr uztveru šo laika periodu kā jaunu iespēju laiku un cenšos manīt savus ieradumus vai atklāt un izmēģināt jaunas iespējas. Pavasarī labprāt dodos ceļojumos un izbaudu iespēju atjaunoties.
 
Katrīna, 03.05.2017 22:00
Pavasaris priekš manis ir tas laiks kad tu izlien no savas ziemas midziņas, ieelpo sauli, un vēro kā katru dienu vis apkārt tev mainās. Daba mostās un ievieš cerību, ka tālāk gaida gaiša un dzīvības pilna nākotne.
 
Sandra, 03.05.2017 15:07
Pavasaris....pavasaris ir kā mīļākais, kas piezadzies no aizmugures iečukst ko neķītru ausī, pieglaužas tuvu jo tuvu klāt un liek tev atplaukt smaidā. Tas ir kas tāds, ko tu gaidi ar vieglu uzbudinājumu un pēc kā ļoti ilgojies.. Tas ir vieglums un reizē enerģijas strāvojums, kas liek uzziedēt gan iekšējai pasaulei, gan ārējai..
 
Santa, 03.05.2017 08:38
Pavasaris...Šis vārds jau man izdzirdot asociējas ar svaigumu,prieku un siltumu,atmodu pēc tumšās ziemas. Ar katru minūti gaidu kad ik dienu paliek gaišāks laiks,rodas gaišākas domas. Patiesībā pavasaris man ir kā glābējs pēc mokošās ziemas,jo tas man ir grūts periods,drūmas domas un aukstums man nepatīk. Iestājoties pavasarim jūtu spēku,dzīvesprieku,laimi sevī... Dievinu to brīdi,to pavasarim tipisko smaržu,to putniņu čivināšanu visriņķī. Nezinu,bet tā priekš manis ir laime,par laimi es dzīvoju laukos un no bērnība sapņoju kā siltā pavasara rītā iziet uz mājas terases un malkot nesteidzīgi kafiju un sajust to smaržu,sadzirdēt klusumā putnus...Burvīgi. Viennozīmīgi tas ir pārmaiņu laiks,tad gribas sevī ko jaunu,gribas nomainīt matu griezumu, matu krāsā ielikt kādu spilgtāku akcentu,lai izceltu savu prieku,ka arī dabā viss zied un plaukst...Katrā gadalaikā ir sava burvība,taču man pavasaris ir visīpašākais...
 
Alise, 02.05.2017 22:11
Pavasaris man nāk prātā ar siltumu, patīkamo sajūtu kad ārā paliek siltāks un siltāks, kā arī smaržas pēc garastāvokļa pamainīt uz kādu pavasarīgāku aromātu. Pavasaris tas ir kā izkāpt no ziemas drūmuma. Iekāpt ziedos, svaigi pļautas zāles smaržā, ilgie vakari ārā, jo ir taču vēl gaisma un siltums. Reizēm - pavasara drēgnums, bet jūtamā vasaras tuvošanās cērtās nāsī. Mainīt krāsas savā stilā. Neviens gada laiks neiedvesmo tā kā pavasaris un vasara.
 
Agnese, 02.05.2017 16:15
Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks, jo tā ir dabas atmošanās, enerģijas atmošānās, cilvēku prātu atmošanās pēc ilgā, drūmā ziemas laika, kad cilvēkiem trūkst gribasspēka jebkam. Pavasarī uzreiz jūtams dzīvības piepildījums un ne jau velti tas arī novērojams darbā - plaukt pumpuri, puķes sacenšas ar skaistumu, kura spēcīgāk un smaržīgāk uzplauks.
Arī pati jūtu pilnīgu enerģijas piepildījumu, kad gribas skriet un tik daudz ko darīt, gribas rušināties dārzā, redzēt kā pavadītais laiks dod rezultātus, kad galdā var likt pašas audzētus lociņus, dillītes un pētersīļus un citus zaļos gardumus. Tāpat vairāk laika gribas pavadīt svaigā gaisā, skriet, lekt un darīt visu, lai izbaudītu fantastisko pavasara atnākšanu!!
 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)