Piedalies konkursā un laimē dāvanu no The Body Shop!

The Body Shop neatkārtojamais aromāts White Musk® ir patiesi drosmīgs sievišķīgā jutekliskuma apliecinājums. Svaigo ziedu sajaukums ar vienu no muskusa veidiem, un neparasti valdzinošas tīrības un juteklisku ziedu apvienojums, saskaroties ar ādu, veido neatkārtojamu harmoniju. Dzirkstošās citrusu, koriandra un galbanuma esences notis ir apvienotas ar izsmalcinātām īrisa, maijpuķītes un jasmīna notīm. Visas sastāvdaļas ir vegānas un iegūtas bez cietsirdības pret dzīvniekiem.

Piedalies konkursā un laimē šo aromātu! Līdz 23.maijam pastāsti mums, kas tieši tev asociējas ar pavasari un kā tu mēdz sagaidīt šo brīnišķīgo gadalaiku. Izlozes kārtībā viens no iesūtīto stāstu autoriem tiks pie The Body Shop aromāta, kas atmodina pavasari!

Konkurss noslēdzies!
Paldies visiem par iesūtītajiem stāstiem! Šoreiz pie balvas tiek Santa - ar viņu sazināsimies personīgi.

 

Meiteņu stāsti

Kristīne, 23.05.2017 09:48
Pavasaris mmmm.. Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks. Tā reibinošā ziedošu ievu smarža. Tas skaistums, kad daba mostas no ziemas miega. Putnu dziesmas, kas pavada katru rītu uz darbu ...dievīgi!!

Pavasari es izbaudu skrienot, pavasarī gribās vairāk būt tur - ārā un tik baudīt, baudīt un vēlreiz baudīt pavasara gaisu. :)))
 
Ligita, 17.05.2017 20:32
Visas maņas atveru, pavasari sagaidu.
Tā kā dabas bērns ik dienu, ar tērcītēm es līdzi skrienu.
Līdz ar pavasari lepna gaita, tā ka puiši pirkstus laiza.
Mati lokās, lūpās košās, iezadzies man sejā smaids.
Dzidrs tā kā rīta gaiss.
Modei līdzi sekoju, Cosmo lapai sekoju.
Pavasarī līdz ar putniem, gavilēju es no rītiem.
Skaistas dziesmas uzdziedu, un no prieka čivinu.
Brīnišķīga diena sākas, sapucējos tā kā nākas.
Augstpapēžu kurpēs eju, pavasari uzlūdzu uz deju.
Naudu makā ielieku, "ku-kū" dziesmu sagaidu.
Kad dzeguzīte pļavā kūko, lai pārticību aizkūko.
Saules zaķi noķeru, un tam līdzi paskrienu.
Līdz ar ziediem plaukstu es, kā tulpītes zem palodzes,
Ievas zieds tas stipru dara, dzīves negācijām spēku rada.
Kā debesīs met zibeņus, tā mana sirds met kūleņus.
Lietus lāsēs slapjas spēles, abas mēs kā draiskules.
Ticiet, pavasarim piestāv tas.
 
Endija, 15.05.2017 22:55
Robins Viliams teica: "Spring is nature's way of saying, 'Let's party!'
Pavasaris man tešām asociējas ar tādu kā vispasaules ballīti!
Ziema mūs ietin "savā drūmajā šallē", taču tad nāk Pavasaris kas ļauj vējam maigi skūpstīt,mūsu atkailinātos plecus,kas pirmajos siltajos saules staros no sevis klusītiņām ir noslidinājuši jaciņu.

Gluži kā pošoties uz ballīti,ar tik pat pacilātu garastāvokli es sagaidu Pavasari! Ieveidoju matus, uzkrāsoju lūpas, uzpūšu sev svaigu, pavasarīgu aromātu un plandošā kleitiņā dodos pirmajā piknikā! Jā,ar somā ieliktu pledu un tēju termosā,taču tuksneša siltumu dvēselē!
Pavasaris priecē un silda!
Ballēsimies!!!
 
Ginta, 12.05.2017 14:35
Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks, tāpēc sagaidu to ar smaidu un lielu prieku sirdī. Viens no svarīgākajiem punktiem, lai es sagaidītu šo pasakaino laiku ar taureņiem vēderā un lielisku izskatu, ir mana garderobe. Pavasarim tuvojoties, es pārkārtoju savu skapi, ziemas drēbes noliekot tālu, tālu. Vietu atstāju šortiņiem, kleitām un topiņiem, jo vasara taču tik drīz, bet priekšgalā izlieku visas blūzītes, sporta stila džemperus un jakas, legingus un apavi, - ak, apavi, - ir šī lieliskā iespēja nēsāt laiviņas, botas, augstpapēdenes, VISU. Nost ar ziemas mēteļiem. Laiks izrādīt savu garderobi!
Otrā lieta, kurai pievēršu pastiprinātu uzmanību, ir pārtika. Lai arī to es daru regulāri, pavasarī mēs sākam vairāk redzēt savu ķermeni, kādas ir tā patiesās aprises. Un te nu sākas citām kompleksi, kuriem seko intensīvie treniņi sporta zālēs. Sekoju pastiprināti līdzi ēdienam un fiziskajai slodzei, lai vasarā stabili iekāptu slaida un vingra. Dodu vaļu dažādiem kulinārijas eksperimentiem un arī izvirtībām ik pa laikam.
Trešā lieta ir tas viss kopums, ko atnes pavasaris – iespējas, silts laiks, pacilāts garastāvoklis, ziedi, dabas atmošanās un daudzas citas lietas, kas dzīvi iekrāso gaišākos toņos, pelēkos notušējot. Kā rituāls aktuāla ir arī lielā pavasara tīrīšana, kas man patiesi iet pie sirds. Tā ir iespēja atbrīvoties no liekā, radot vietu jaunam. Bieži vien mēs pārāk pieķeramies lietām. Pavasaris ir iespēja pateikt – paldies, ka biji, bet nu gan atā!
Ceturtā, visbeidzamā lieta ir restorānu un kafejnīcu terašu un āra galdiņu atvēršana. Tā ir lieliska vieta, kur ar draudzenēm nobaudīt kādu desertu vai iemalkot kafiju. Lieliska vieta arī, lai paflirtērtu ar pašmāju smukulīšiem.
Pavasaris ir gadalaiks, kad mēs siltuma un ziedu ieskautas esam visskaistākās. Lai visām saulains un priekpilns šis laiks līdz vasarai! Veiksmi un izdošanos!
 
Nina, 10.05.2017 11:31
Tas butu kaut kas neticams, tie smaržas šleifs bus visur ...auglu un svaigumu aromats ...narcisu un flokses notes , tas viss ar pavasarigu bukete ,plivo un smaržo....
 
Alise, 09.05.2017 20:32
Tā ir atmoda, kāds sāk "jaunu dzīvi" jaunā gada naktī, bet man tas ir pavasaris, gribās mainīties līdzi šim skaistajam laikam, lai ne tikai ziedi plaukst,bet arī mēs paši.
Bieži sajūtu kādu smaržu un tā man saistās ar kādu notikumu, mana pirmā mīlestība, tumša zvaigžņota nakts un jasmīna ziedi dārzā, neaizmirstami... Gribētu pārvērst pagātni tagadnē un novēlu visiem savas skaistās atmiņas atgriest, lai tās kļūtu par īstenību, lai tās vairs nepazustu.
 
Anete, 09.05.2017 11:51
Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks. Dienas paliek garākas, gaišākas, rodas vēlme uzstādīt un sasniegt jaunas personīgas virsotnes. Laiks tā vien aicina doties pavadīt vairāk laiku ārā, tuvāk pie dabas, pavadīt laiku ar nozīmīgākajiem cilvēkiem.
Pašai nemanot ieviešu svaigumu mājās, stādu puķes, sarupēju svaigi grieztus ziedus, kas piepilda gaisu ar burvīgu aromātu. Pārmaiņas notiek arī manā garderobē - iztīru skapi no tumšajiem toņiem un nonēsātajām drēbēm, dodot vietu jaunām vēsmām.
 
Līva, 08.05.2017 20:02
Pavasaris mani viennozīmīgi uzlādē pozitīvi, rodas dzīvesprieks un spars kaut ko mainīt dzīvē, uzsākt jaunas lietas, ļauties nezināmajam un trakulīgajam, ļauj sapņot un atsākt dzīvi ar pilnu krūti! Saprotu to, ka tas, iespējams, nav pareizi, ka diemžēl neesmu ne rudens, ne ziemas cienītāja, bet neko sev nevaru padarīt, mani mīļākie gadalaiki ir pavasaris un vasara, kad atkal pēc pelēkā un drūmā laika varu dzīvot, pretējā gadījumā man vienkārši trūkst resursi un zūd motivācija! Tā nu tas ir un neko padarīt nevaru! Katru gadu gaidu pavasari, kad atkal varēšu uzsākt skriet vakaros pēc darba un priecāties par meža smaržu, koku lapu plaukumu, pirmajiem pumpuriem un ziediņiem, patīkamo koku, pirmo pavasara puķu aromātu, priecāties par dabas skaistumu un atmodu, pamosties no putnu čalām aiz loga! Kas gan var būs skaistāks? Pavasarī arī gribas ģērbties tikai košās un gaišās krāsās un nomest melno un drūmo apģērbu pie malas. Jo kad tad vēl, ja ne pavasarī mēs varam ar krāsām spridzināt un pacelt savu garastāvokli pa 999%?!!!???
 
Renāte, 08.05.2017 11:57
Man pavasaris saistās ar lielām pārmaiņām. Skolas laikos pavasaris bija tas laiks, kad bija jāpacenšas vairāk nekā ierasts, lai visu veiksmīgi nokārtotu un tagad nekas diži nav mainījies. Pavasaris ir tas laiks, kad pamostos no ''ziemas miega''. Vairāk gribas pacensties priekš sevis - sevi atsvaidzināt. Atsvaidzināt gan iekšēji, gan ārēji. Tiek apmeklētas dažādas lekcijas, semināri, lai sevi pilnveidotu, kā arī liela uzmanība tiek pievērsta ārējam izskatam...tas ir laiks, kad vajadzīgas pārmaiņas - jauna frizūra, jauna garderobe, jaunas smaržas.
Dabā viss kļūst košāks, spēcīgāks, apkārt viss zied un smaržo...manuprāt, sievietei jājūtas tāpat!
 
Ruta, 08.05.2017 09:14
Šis pavasaris ir īpašs. Šis ir manas meitiņai pirmais pavasaris. Kā jau vienmēr, pavasaris priecē ar savu zaļumu, plaukumu, pavasara ziediem, kas spītējot aukstumam un pat sniegam, uzzied!
 
 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits