Sekss sliktajām meitenēm

14.09.2015

Lai kļūtu par slikto meiteni, tev nav nepieciešams pilns skapis ar lateksa tērpiem un pātagām. Pietiks ar brīvu un bezbailīgu attieksmi, kā arī kailu vīrieti, kurš ir gatavs ļauties eksperimentiem un īstenot tavas fantāzijas.

Kopš britu rakstnieces E. L. Džeimsas erotiskās triloģijas Fifty Shades of Gray iznākšanas par karstāko sarunu tematu ir kļuvis sekss, kurā baudas virsotnes tiek sasniegtas caur pakļaušanos un sāpēm. 

“Vīrieši lielāko dienas daļu sevi ļoti kontrolē, tāpēc viņiem šķiet aizraujoši pakļauties sievietei, kura vēlas pārņemt vadību un zina, kā to darīt,” stāsta seksa terapeite Eva Kadela no Kalifornijas. Mēs ņēmām to vērā un apkopojām dažus padomus. Šie ieteikumi tev iemācīs, kā pakļaut kontrolei vīrieti. Pārsteidz viņu jau šovakar! Tā ir pavēle! 

Valdi pār viņu! 
1. Pārbrauc ar zobiem pār vīrieša rādītājpirkstu un pakošļā to, kamēr viņš tevi paņem no mugurpuses. 
2. Ieķeries viņam dibenā un pievelc cieši sev klāt. Turi vīrieti tik dziļi sevī, ka viņš nevar pakustēties vismaz 30 sekundes. 
3. Ar krūšturi sasien vīrietim rokas aiz muguras. Tad uzsmērē sev uz krūšgaliem gardu sīrupu un liec nolaizīt. 
4. Liec viņam kailam apgulties uz grīdas. Uzvelc augstpapēžu kurpes un lēni staigā ap guļošo vīrieti, ik pa brīdim apstājoties un ar augsto papēdi pieskartos viņa kailajai ādai. Mazliet parotaļājies, to paskrāpējot. 
5. Kad mīlējoties esi virspusē, ar pirkstiem saspied vīrieša ausu ļipiņas un seksa ritmā rausti tās uz priekšu un atpakaļ. 

 
Komentāri [4]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
ērzelis
11.10.2018 09:48 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Bezmaksas porno http://lv.4pig.com
11.04.2016 02:34 | saite | Atbildēt
 
 
+0
i am new in browsing, please write me at now, justin.georgina@hotmail.com
28.11.2015 10:04 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Valdi pār viņu! Tā ir pavēle! :D :D :D 1. kad vīrietis tevi drāž, apkļauj viņu cik vien cieši vari ar kājām, ar nagiem ieķeries viņa ādā, un ar mēli laizi viņam ausis, kā traka! bāz mēli auss caurumā utt. kod auss ļipiņā ;) 2. Atgrūd viņu mazliet , lai redzētu kā tevī ieiet loceklis, turi viņi cik vien stingri vari attālāk , lai šo skatu baudītu, tajā pašā laikā sajust to, kā viņš grib būt ciešāk klāt.. 3. nesien vīrieša rokas, tas nav vajadzīgs.. apsēdies viņam pretī ar paplēstām kājām, ieliec savu kājas pirkstiņu viņam mutē, un ar roku paver savu minčukiņu, apmierini sevi ar pirkstiem, liekot šo skatu redzēt , laizot tavu kājas pirkstiņu.. Tas ir hot! 4. liec viņam iebāzt 4 pirkstus savā šķirbiņā, padrāzt ar tiem. un tad kad esi maksimāli slapja, uzsēdies viņam uz galvas ar pilnu svaru, sēdi tā, ar seju pret viņu, lai deguns var elpot :D Liec sevi izlaizīt , un pati kusties .
5. kad viņš tevi ir izlaizījis, piecelies kājās, ar 2 pirkstiem paver sev vāverīti... un lēnām uzsēdies uz viņa locekļa, galvenais ir tas, lai ar acīm ir redzams kā uzslīdi. Un kad esi uzslīdējusi, nekusties, gaidi, ļauj viņam sevi izdrāzt, jo Tu būsi pamodinājusi mežonīgu ērzeli :P
20.09.2015 07:14 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits