Karjera

Ja esi aktīva, mērķtiecīga un meklē jaunas karjeras iespējas, piesakies praksē Ray-Ban birojā! Tavos pienākumos ietilps asistēšana dažādos mārketinga projektos.

 

Rīkojies gudri un vienmēr esi lietas kursā par savu finansiālo stāvokli! Ja ikdienā zināsi, kur paliek tava nauda un kāda summa vēl ir tavā kontā, tev būs daudz vieglāk plānot savus ikdienas izdevumus, kā arī sakrāt iecerēto summu. Bet kā dzīvot tā, lai iekrātu vairāk kā iztērētu? Tev līdzēs pāris Cosmo ieteikumi. Izlasi par paņēmieniem, kā tērē...

 

Apsveicam - tu esi ieguvusi kāroto vakanci! Ir skaidrs, ka jau pirmajā dienā tu vēlies atstāt iespaidu uz vadību un kolēģiem, kā arī pierādīt sevi no vislabākās puses. Lai nekļūdītos tik svarīgā pirmā iespaida radīšanā, izlasi Cosmo padomus!

 

#TeIrDarbs! Žurnāls Cosmopolitan aicina darbā mākslinieku-maketētāju. Ja tu vēlies veidot pasaules populārāko sieviešu žurnālu vai zini kādu, kuram tas būtu pa spēkam, raksti mums un piesakies!

 

Tu gūsti panākumus, pateicoties savām spējām, mērķtiecībai un profesionalitātei. Strādājot kolektīvā svarīgi uzturēt labas attiecības ar cilvēkiem, kuri var tev palīdzēt sasniegt vairāk. Nekad nevar zināt, kurš no kolēģiem sniegs atbalstu un kurš var arī iegāzt. Tev jābūt tālredzīgai, taktiskai un arī uzmanīgai. Izlasi Cosmo ieteik...

 

Ikreiz, kad tiek sagaidīts Jaunais gads, mēs sev apsolāmies izmainīt savu dzīvi uz labu, vai arī vienkārši, kaut mazliet ievest tajā pozitīvas pārmaiņas, lai mēs pašas būtu laimīgas. Apkārt visām draudzenēm ir daudz un dažādas "apņemšanās", bet es šo gadu gribu padarīt īpašu, tāpēc iekāpšu studentes kurpēs!

 

Kā zināms, pasaulē laimīgākie cilvēki ir tie, kuri ar savu hobiju pelna naudu. Neatkarīgi no tā, kāds ir tavs vaļasprieks, tas var tev noderēt, kāpjot pa karjeras kāpnēm. Vai esi iedomājusies, ka talants fotografēšanā vai, piemēram, zīmēšanā var palīdzēt tev iegūt labāku amatu? Laiks apsvērt visas iespējas! Izlasi mūsu ieteikumus, ...

 

Ja katru pirmdienu tavs garastāvoklis sabojājas vien no tā, ka jādodas uz darbu, tu lasi īsto rakstu. Situācijās, kad pirmdienu rītus ienīsti tik stipri, ka nelīdz pat liela krūze baltas kafijas, iespējams, tev noderēs kāds no mūsu ieteikumiem. Izlasi mūsu priekšlikumus, kā sakārtot savu dzīvi birojā tā, lai darba diena tev sagādātu priek...

 

Vai kādreiz esi sevi pieķērusi klīstot apkārt pa istabu un patiesībā nedarot neko? Tad tiec vaļā no nepatīkamās vainas sajūtas un sāc rīkoties! Ja tev ir sajūta, ka pienācis īstais brīdis izmantot savu laiku lietderīgāk, izlasi mūsu padomus, kā to izdarīt.

 

Mēs zinām – tu vari visu! Izveidot lieliskas attiecības ar mīļoto vīrieti un uzturēt kaisli gultā tev noteikti nesagādā nekādas grūtības. Tomēr, arī karjera tavā dzīvē ieņem svarīgu lomu, vai ne? Izlasi desmit soļus, kas tev palīdzēs tikt pie sava sapņu darba! Meklē slēptās vakances!

 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits