Gadžeti

Nokia ražojumus ikdienā lieto vairāk nekā 1,3 miljardi cilvēku visā pasaulē. Nokia produkcija atbilst jaunākajām tehnoloģiskajām tendencēm un inovācijām, tā ir kvalitatīva, droša un moderna. Uzņēmums ieklausās savu klientu vēlmēs un rezultātā tiek prezentēts jauns premuim klases tālrunis Nokia 515.

 

Viedtālrunis turpina apbalvojumiem bagāto Nokia Lumia dizaina līniju un tam ir pieejami maināmi aizmugures vāciņi piecās košās krāsās. Nokia Lumia 625 iekļautas vairākas jaunas funkcijas, tostarp arī Nokia Smart Camera, kas piedāvā plašas attēlu rediģēšanas iespējas un Nokia Cinemagraph, kas ļauj uzņemt kustīgus attēlus.

 

Lai kur tu dotos un lai ko darītu, ņem līdzi jauno Sony VAIO® Duo 13 – plānu un vieglu Ultrabook™ datoru ar 33,7cm (13,3”) ekrānu! Dators Latvijā būs pieejams jau no jūnija beigām.

 

Nokia prezentējis jaunu viedtālruni Nokia Lumia 925, kas ir apbalvojumiem un inovācijām bagātā viedtālruņa Nokia Lumia 920 sekotājs. Nokia Lumia 925 viedtālrunim ir metāla un polikarbonāta korpuss un jaunākās PureView kameras tehnoloģijas, kā arī jaunas funkcijas un lietotnes.

 

Dodies šovasar uz pludmali, rifu vai peldbaseinu ar jauno Sony kabatas videokameru, kas ir gatava visam! Ūdensizturīga līdz 10 metru dziļumam, jaunā plānā Handycam® HDR-GW66VE tāpat ir noturīga pret putekļiem, netīrumiem, -10C lielu salu un nejaušiem kritieniem vai triecieniem. Ja tu peldies, sauļojies vai slēpo – nav att...

 

Samsung La Fleur GALAXY S III "mazā māsa" ērti ieguļ plaukstā un ir neuzkrītošs, bet izsmalcināts aksesuārs. Tālrunim ir spilgts, dzīvīgu krāsu piesātināts ekrāns, kā arī kamera ar LED zibspuldzi, kas uzņem kvalitatīvas un skaistas fotogrāfijas. Intuitīvais tālrunis gluži tāpat kā sieviete jūt, kad uz to skatās, tāpēc nekad neizslēgs ekrā...

 

Izvairies no garajām rindām veikalos un bezgalīgajām stundām, ko pavadi meklējot dāvanas tuviniekiem – dāvanu sagatavošana vēl nekad nav bijusi tik vienkarša, kā ar Uzvelc Kreklu Ziemassvētku dāvanu idejām, ko var viegli un ātri pasūtīt internetā ar piegādi uz mājām, vai izņemšanu uz vietas – pāris klikšķi...

 

Daniels Kreigs šoruden spēlēs savu lomu kā MI6 slepenais aģents Džeimss Bonds jaunajā Sony globālajā produktu reklāmas kampaņā. Kampaņa atzīmē Sony sadarbību ar Džeimsa Bonda franšīzi un filmu Operācija SKYFALL™ - 23.Bonda filmu, kura no šodienas redzama kinoteātros arī Latvijā.

 

Nokia Somijā un ASV prezentējusi jaunus Windows Phone 8 viedtālruņus Nokia Lumia 920 un Nokia Lumia 820.

 

Logitech mazgājamo tastatūru K310 var regulāri mazgāt ar rokām un to var iegremdēt ūdenī (izņemot USB kabeli) līdz pat 28 cm.

 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)