Vīrieša vakara nodarbes?

 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009

Ko jūsu vīrieši dara parastā darba dienas vakarā pēc darba atnākot mājās? Sēž internetā, skatās TV, dzr alu :-D nodarbojās ar kaut kādām savām lietām jeb tomēr vairāk kaut ko kopīgi darāt- taisāt vakariņas, pārrunājat dienā piedzīvoto utt.

22.08.2011 21:01 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
man spiež skatīties action filmas :(
23.08.2011 00:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Parasti gatavojām kopā, un tad,kad bija mājās, tad internetā vispār, ne viens, ne otrs negājām.veltījām laiku viens otram ar sarunām. :-)
23.08.2011 00:19 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Vasarā parasti vai nu kopīgi pagatavojam vakariņas, vai to izdaru es, kamēr viņš paguļ kādu pusstundiņu. Ja baigais nogurums, tad iebraucam kaut kaur pavakariņot.
Pēc tam viņš ļoti bieži dodas uz garāžu. Citreiz aizeju arī ar aliņu un čipšiem, bet bieži palieku mājās un padaru savas lietas - lasu, lakoju nagus, eju paskriet, pasēšu internetā, pastrādāju utt.

Ziemā gan es parasti pārrodos krietni vien vēlāk nekā viņš. Tāpēc - viņš mani savāc no treniņa, pārbraucam mājās, es ieeju dušā un ejam gulēt :D

Nu, es, protams, pārspīlēju, bet tā gandrīz arī ir.

Parasti, ja ejam gulēt vienlaicīgi, tad skatāmies TV, bet man tā ir riktīga miega pasaka, jo es uzreiz aizmiegu :D

Bet tie ir tādi ikdienas vakari. Protams, ir reizes, kad noskatāmies kādu filmu (man neaizmiegot), iedzeram, visu vakaru runājam, braucam ar riteņiem, ejam ciemos utt. Bet laikam jau mūsu ikdiena nav pārāk romantiska :D
23.08.2011 00:36 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
vakaros sez youtubee un rada man visu pec kartas,kas ir smiekligs :D sak jau apnikt,bus kas jamaina :D
23.08.2011 00:39 |
 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
kad nav paredzēti treniņi,atnākot mājas paēd,parunājam,pasēž pie neta vai palasa grāmatu,pavingro,iet dušā un uz čuču muižu. :-D
23.08.2011 12:16 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Viņš parasti mazgā no iepriekšējā vakara sacūkātos traukus (jo man riebjas trauku mazgāšana), es taisu vakariņas, tajā pat laikā pārrunājam dienas notikumus. Uz UG laiku vakariņas ir gatavs, tad skatāmies mūsu mīļo seriālu, pavakariņojam, dažreiz paskatamies kādu filmu. Tā kā manam vīrietim agri jāceļas, viņš parasti pirmais atlūzt, tad man ir laiks pačatot skype ar druškām. 4dienās mēģinam iziet kaut kur ārpus mājas- restorānu, kino u.c., jo piektdienās jau vairs nav tik grūti strādāt :-)
23.08.2011 12:40 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Ja draugam darbs beidzas velak, tad es cinu sagaidu ar vakarinam, un otradak. brivdienas gatavo vins vai mes abi kopa. Biezi ejam/braucam est arpus majas, braukajam ar ricukiem, daudz kur vispar izbraucam, majas baigi nesezam, daudz tiekamies ar draugiem.
kad esam abi majas, tad skatamies kopihi HIMYM vai kadas filmas. Citreiz es pasezu cosmo un vins pa savam darisanam neta.
Lielako dalu laika pavcadam kopa, bet vina action filmas es neskatos un makseret lidzi nebraucu! :-D
23.08.2011 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Manējais pārnāk no darba vēlu, parasti ap 19.00, tad ir noguris, nerunīgs, paņem datoru un iekrīt gultā. Pa to laiku es taisu vakariņas, jo neviens cits to nedarīs. Nevaru iedomāties, kam būtu jānotiek, lai viņš man palīdzētu mājas darbos:( Saprotu, ka ir noguris ( darbs viņam fiziski smags), bet man arī darbs un tūliņ būs arī skola, par to bieži strīdamies, kāpēc man vienai jāgatavo vakariņas un jātīra māja. Darbdienās arī neko citu nepaspējam kā paēst vakariņas un drīz jau gulēt, jo agri jāceļas.
23.08.2011 13:26 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Pagaidām ir tā, kad viņš atnāk mājās, tad vakariņas ir jau pagatavotas, bet nu pēc divām dienām man sāksies darbs un tas mainīsies, būšu divas stundas vēlāk mājās, tad nu viņš ir nobriedis gatavot man vakariņas :-D

Pēc tam draugs izspēlē ikvakara Wormix partiju, es pasēžu pie otra datora, vai skatos TV. Tad kāda filma un ejam jau čučēt, jo ļoti agri jāceļas.

23.08.2011 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Šobrīd visbiežāk mēs kopīgi skatāmies nokačātas filmas,seriālus vai šovus.TV mums nav un arī vajadzību neizjūtu pēc tā.
Citreiz katrs savas lietas daram.
Rudenī gan jau viņš atsāks brīvajos vakaros iet uz trenažieru zāli,kā iepriekš.
23.08.2011 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits