Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

interesants puisis!!!

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

Centīšos īsi visu aprakstīt (pati neesmu nevienā lomā,bet puisis ir nedaudz pazīstams).

Puisim ir draudzene,bet viņam ir tieksme paralēli ar citu sarakstīties,bīdīt satikšanos utt.Viņš visu uzsāk,bet pēc tam savai draudzenei stāsta-ka tā un tā meitene viņam līmējas klāt,baigi cer uz viņu,bet viņam nevajag nevienu,jo viņam ir tikai viņa (sava meitene).Tajā pašā laikā-ir jau savu draudzeni aiz muguras aprunājis,pat nokrāpis,tikai viņa par daudziem gadījumiem nemaz nezina.Jocīgākais tas,ka puisis tā izrīkojas ar savu draudzeni,bet tajā pašā laikā meklē kopīgu dzīvokli un viņa pie viņa pārvāksies (ārzemēs).Viņš ar viņu tik smuki un mīļi runā,ka vnk - neizteikšos!!!Un puisis tik smuki melo-ahhh...

Ko puisis ar to visu vēlas panākt?Taču nevar būt tā,ka viss būs tik gludi viņam.Vnk brīnos-kā var cilvēkus tā chakarēt,bet pēc tam melo,ka tā cita meitene jau ir vainīga!

Ko domājat par tādu puisi un viņa izgājieniem?Zinu jau,ka viena meitene atkal ir uz āķa,kura tiek nolikta,ka pati viņam bāžas virsū |-)

22.08.2011 01:32 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
es domāju, ka puiša meitenei ir jāizrāda viņam vairāk uzmanības, vai šad un tad ejot pa ielu jāpasaka "redzēji, kā tā meitene uz tevi atskatījās?"
vīriešiem ar uzmanības trūkumu tas ļoti glaimo.
vēl variants - meitenei izrādīt greizsirdību. tā vien šķiet, ka puisis grib būt piesiets saitītē, citādi jau neko tai savai meitenei nestāstītu.
22.08.2011 01:38 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Viņi tak vispār ir dīvaini. Kopš es vairāk kontaktējos ar saviem precētājiem kolēģiem, saprotu, ka labāk nevajag censties saprast.. (l)
22.08.2011 01:39 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Ja godīgi-viņam tā draudzene arī pati par sevi ir jocīga!Viņš saka-es vēl jauns utt.Bāc-tad kāpēc tā pret savu draudzeni izturās,bet tajā pašā laikā dzīvos kopā un tēlo tik nevainīgu,melo? :-|
22.08.2011 01:41 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Jauns tirliņš,kas vēl pa dzīvi nav iztrakojies :-D Negrib palikt viens,tāpēc vismaz vienu skuķi pie sevis pietur,lai tik būtu,nabadzīte tā viņa meitene (s) :-)
22.08.2011 02:58 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Man arī viens tāds pazīastams, respektīvi, mans bijušais. Ir viņam draudzne tagad. Paralēli raksta man, mēģina noorganizēt satikšanos u.tt. Kad draudzene to uzzināja par vainīgu pataisīja mani, ka es emsu tā, kas lien klāt un neliek mieru. Sagremoju to visu un tik nodomāju, labi, ka pametu tādu cilvēku kā viņš. Taču pēc laika atvainojās un atkal sāka pielīst.
Kad vēl bijām kopā sarakstījās un satikās ar citām. Kad es to uzzināju, vienmēr vainoja to meiteni. Noticēju viņam, bet beigās sapratu, ka nejau meitenei krāgā jaklūp, bet puisim. Tāpēc arī pametu.

Man liekas, ka tādi vīrieši 99% gadījumu nemainās.
22.08.2011 03:11 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
konnca,man arī liekas,ka parasti šādi puiši nemainās - ja viņam ir tāds niķis,tad ir - krāps pie katras nākošās izdevības!Protams,ka sākumā jau meitene otrai meitenei klups virsū,bet patiesībā jau puisis vainīgs,jo normāls tā tiešām nerīkotos!Ja grib citās attiecībās līst iekšā,papriecāties,tad no iepriekšējām ir jāizkāpj ārā |-)
22.08.2011 03:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits