Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mode, dizains utt.

 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011

Čau meitenes!

mani interesē grāmatas par modi, stilu, dizainu, interjeru. bet īsti nemāku atrast bibliotēkā pašrocīgi meklējot. teiksiet kopā ar bibliotekāri? paldies nē! viņas ir tik uzbāzīgas, kā veikalā ņem šito, ņem to. pati gribu lēnā garā izdomāt ko gribu ko nē. tātad varbūt kāda no jums zin, šāda tipa grāmatas, no kuram tiešām var smelties daudz info un gudrību? :)

17.08.2011 18:27 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
paprasi kurā plauktā stāv kkas par to, un viss :) ej pati, šķirsti, skaties kas patīk :)

es ar kad man vajadzēja par fen šui un veselību.. man pateica - tajā un tajā plauktā, gāju un pati skatījos :)

17.08.2011 18:31 |
 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011
nu jā es šodien tā arī darīju, rezultātā paņēmu vairākas grāmatas, kas nemaz nav interesantas. vēlos konkrēti jūsu viedokli, kur varbūt kāda ir lasījusi, skatījusi? ja būs dikti laba, varbūt pat pati iegādāšos. jo konkrēti par modi, stiliem utt., grāmatas bija gaužām maz, labi ja kādas 4tras, un ne latviešu valodā.
17.08.2011 18:37 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Nu diezin vai Latvijas bibliotēkās atradīsi ko interesantu, pārsvarā viss, ka šeit pieejams ir no padomju laikiem, vai nekvalitatīvi pārtulkots no ārzemju autoriem. Meklē internetā - tur atrodama visa svaigākā informācija par šīm tēmām. Grāmatas var arī novilkt torrentos vai pasūtīt amazonē. Uz latvju bibliotēkām labāk cerības nelikt...
17.08.2011 18:38 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.03.2009
Nezinu vai tas ir tas ko meklē, bet man liekas, ka no pēdējiem jaunumiem modes pasaulē ir Aleksandra Vasiļeva grāmata "Es esmu mode..!", šis ir īsts modes, stila, vēstures un dizaina eksperts, veidojis arī dažus stila rakstus žurnālā Lilit. Neesmu vēl šo grāmatu iegādājusies, tāpēc atsauksmes par to sniegt nevaru, taču kā personība un zinošs cilvēks modes un stila jautājumos viņš bezšaubām ir.
17.08.2011 18:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits