Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņi, es un krāni.

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

Ok, tā kā es esmu smuka meitene, tad es par uzmanību īpaši nevaru sūdzēties, vienīgais, par ko es varētu sūdzēties ir par to, kādi cilvēki man pievērš uzmanību-respektīvi-nenopietni vīrieši.

Jūs lielākā daļa zinat manu stāstu par manu dramatisko sķiršanos, bet jūs zināt arī to, ka es tam tiku pāri. Ok, tātad, man vairākkārtīgi ir nācies satikt gan jaunus cilvēkus, gan sen pazīstamus. Vīrieši ar kuriem es kādreiz esmu tikusies, vai arī, ar kuriem ir tikušās manas draudzenes, saka, ka es esmu palikusi jaukāka, sievišķīgāka, pozitīvāka un pievilcīgāka. Līdz ar to pat viens no tiem, ar kuriem kādreiz satikos, vienā pasākumā palūdza numuriņu un izmaksāja man pusdienas. Lai vai kā, pret iepriekšējiem, tiem, kas man jau kādreiz ir bijuši dzīvē es izturos ļoti jauki un tā tālāk. Bet manī ir kaut kas noticis, kas man traucē veidot normālu komunikāciju ar citiem. Man padodas uzvesties kā maitai. Piemēram, pagājušajā nedēļas nogalē, līdz ar esošo plānu izjukšanu, es pieņēmu spontānu lēmumu doties uz vienu pasākumu. Tur satiku daudz senu paziņu, satiku draudzenes, sanāca iedzert, bet pēc pāris stundām manai tuvākajai draudzenei beidzās maiņa darbā un mēs naktī satikāmies un devāmies uz vienu klubu pašā Rīgas sirdī. Es biju tiešām iereibusi, mēs iepazināmies ar diviem vīriešiem tur, aicināja braukt pie sevis, es jau teicu, ka nē nē, bet draudzene pierunāja, jo viņa pēc šķiršanās tiešām dzīvo šodienai un bauda dzīvi. Es vienmēr esmu bijusi principiāla attiecībā pret braukšanu pie kāda ar kuru esi tikko iepazinies, pieteicu viņam uzreiz, ka es vnk atbraukšu, bet mani nevar dabūt [es zinu, ka tas ir stulbi, bet man ir tāds ieradums to pateikt iepriekš, jo es negribu tā, ka aizbraucu, no manis gaida kaut ko, ko es nevaru sniegt]. Tas vīrietis, protams, ka gribēja ar mani pārgulēt, bet viņš zināja, ka tas nav izdarāms un es viņa rīcības un uzvedību manāmi ierobežoju. Viņš ir tiešām mīļš un pozitīvs čalis, bet man tiešām sanāca izturēties pret viņu kā maitai. Dīvaini man liekas arī tas, ka es viņam atklāti pateicu arī to, kādēļ es esmu tāda, kāda esmu. Fakts ir tāds, ka es uz turieni devos tāpēc, ka to vēlējās draudzene. Mēs jauki pavadījām kopā laiku, tā kā viņi dzīvoja kaimiņos, pie tā otra palika mana draudzene, tad nākamo dienu mēs visi četratā pavadījām gatavojot ēst un jautrojoties pie filmām, rezultātā-mājās biju tikai nākamās dienas pašā vakarā.

Vēl pašlaik mani izmisīgi cenšas viens cits dabūt uz satikšanos, itkā pateicu jā, bet zinu, ka nesatikšos ar viņu tomēr, sapratu, ka nav jēgas satikties. Man ir problēmas veidot kontaktu ar citiem, jo es zinu, ka visi ar mani cenšas iepazīties tādēļ, ka es esmu simpātiska un, ka viņi, rupji sakot, grib mani vienkārši paņemt priekšā. Tā ir tiešām problēma, nespēju vairs cienīt vīriešus, jo tiešām pašlaik domāju, ka viņi visi domā ar krānu, kad skatās uz manīm. Interesanti, kā lai to pārvar?

Vēl man sāp viena doma par to, ka es ar saviem bijušajiem cenšos uzturēt draudzīgas attiecības, jo pie tādiem punktiem mēs itkā palikām, bet izskatās, ka viņi nemāk nemaz ar mani draudzēties, kad es piezvanu, vai uzrakstu, tad attieksme ir tāda-nekāda. Kaut gan paši gribēja būt draudzīgās attiecībās. Un manis nav par daudz, es vienkārši esmu pieklājīga un cenšos izrādīt tikai standarta interesi par to, kā vispār klājas, vai arī kā, teiksim, cilvēkam gājis kādā noteiktā situācijā, par kuru tas ar manīm ir daudz iepriekš runājis, piemēram, par koncertu, vai kāda koncerta biļešu pārdošanu. Tas taču ir tikai normāli, ka pēc tā koncerta es apjautājos, vai izdevās pārdot biļetes, vai nē, ja cilvēks izmisīgi centās pārdot tās biļetes veselu nedēļu un man lūdza man palīdzību, sameklēt kādu, kam varētu interesēt.

Vai arī, piemēram, cita situācija, kad bijušais ļoti vēlējās mani satikt un atbraukt, bet vienkārši izvēlējās nepareizo laiku un apstākļus [toreiz bija ļoti uzstājīgs par satikšanos], vakar es viņam piedāvāju satikties, bet viņš tieši atbildēja, ka viņam nav vēlēšanās un, ka mēs varētu tikai satikties kā draugi, kas bija fascinējoši, jo es neko citu nemaz, kā vien pliku draudzību, nevaru viņam piedāvāt.

Vīrieši ir tik dīvaini...

Vēl viens interesants fakts....esmu savu bijušo pārdzīvojusi un par viņu nedomāju, jau sen par citiem domāju, bet vakar, nākot mājās no veikala ar draudzeni un ēdot saldējumu, sanāca viņu satikt nākot pretīm pa ietvi, man ieraugot viņu pārgāja ēstgriba un es gribēju mest ārā savu saldējumu. Nesaprotu, kādēļ gan tā...

Sanāca viens raksts ar vairākām tēmām iekšā, piedodiet, ceru, ka jums neapniks lasīt. Bet bija ko teikt...

15.08.2011 14:57 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Ja godīgi neizlasīju līdz galam, bet tikai līdz tam kur teici, ka esi maita, jo pateici, ka nevar dabūt Tevi :-D
So what, tas jau nav nekas traks :-D
Pec apdedzinsahanas man leikas vienmer ir tā, ka visi vīrieši vienaldzīgi kādu laiku, vismaz man tā liekas. :-)
15.08.2011 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Man šķiet, ka viss te ir vienkārši:
1) Negribi pārgulēt - nepārguli;
2) Bijušie ir bijušie - neuzskatu, ka var palikt baigie draugi, tā drīzāk ir tāda standartfrāze, ko saka sķiroties, reāli tas ir domāts "paliksim neitrālās attiecībās". Pati esmu vairākkārt šķīrusies ar it kā "paliksim draugi", bet tas manā izpratnē nozīmē, ka netraucēsim viens otru ar vēstulēm draugos un tel. zvaniem.
15.08.2011 15:10 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Nu, ja jau ir tāda doma, tad kādēļ ir jāraksta man un jāpiedāvā kaut kad satikties? :D
15.08.2011 15:12 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Atzīšos, ka izlasīju tikai līdz pusei. Pārāk daudz info vienā tēmā.

Tātad - tas, ka tu ar kādu nepārguli, nenozīmē, ka esi maita. Man drīzāk izskatās, ka tu tāda gribētu būt ( nu tak tagad modē skaistās, gudrās, pašapzinīgās stervas ):D
Otrkārt, ja vīrieši uz tevi skatās tikai, lai iedabūtu gultā, varbūt jāpameklē vaina sevī? Acīmredzot, tu viņiem raidi attiecīgos signālus.
15.08.2011 15:15 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
drausmigi gari...
nevajag pities ar bijusajiem un dzivot dzivi vajag ta, ka pasai gribas.
15.08.2011 15:19 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
OMG, tas, ka kāds grib ar tevi pārgulēt, nenozīmē, ka tev tam obligāti jāpiekrīt, ja nē, esi maita. Tev taču ir pašai sava galva uz pleciem un brīva izvēle.
15.08.2011 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Nezinu, bet man jau liekas, ka ja reiz izšķiras, kāda tur vēl baigā draudzēšanās. Draudzēties, satikties un iet kaut kur kopā vajadzēja, kamēr vēl bijāt kopā:D Ja jau reiz viens otru gribat satikt, tad varbūt neskaitās, ka patiešām esat šķirušies, nav kaut kas līdz galam izrunāts utt.?
15.08.2011 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
Es pārlasīju tikai tā pa diognāli. Laikam piekritīšu Nikolettei par gribēšanu būt maitai, nevis reālu būšanu, jo tas, ka atsakies pārgulēt ar kādu, nenozīmē, ka esi maita. Nesaprotu, kādēļ pati par sevi tā saki. Ja nu vienīgi Tev gribas spēlēties. Un varbūt arī tāpēc Tev šķiet, ka visi Tevi grib tikai "paņemt priekšā", jo pati sāc kādu spēli, lai beigās varētu notēlot nepieejamo leduskaralieni. :-/
15.08.2011 15:22 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
"...vakar, nākot mājās no veikala ar draudzeni un ēdot saldējumu, sanāca viņu satikt nākot pretīm pa ietvi, man ieraugot viņu pārgāja ēstgriba un es gribēju mest ārā savu saldējumu. Nesaprotu, kādēļ gan tā..."

You made my day! :-D :-D :-D
15.08.2011 15:46 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
ja godīgi,tas viss ir sviests, visi veči domā vairāk vai mazāk ar krānu,tu te tā uzriktējies,tip buutu pasaules naba kuru visi grib,johaidii,pat mans ugly betti feiss bieži liek trūkties večiem un to krāniem:D. Tu esi tik piņķerīga,cik tavs stāsts,visām ir bijušie,visas ir piedzīvojušas,to ka ex raksta un kko grib un visām ir jauni pielūdzēji kas velk horizontāli :-D
15.08.2011 17:41 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
+1 Nikolettei un Tarkajai_vāverei.

Ja reiz Tava lielākā problēma ir tā, ka visi Tevi grib, nekrāsojies, nepucējies, necacojies, uzvelc kaut ko atbaidošu mugurā un neviens Tevi negribās. :)
15.08.2011 17:47 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Man jau arī Tavs rakstiņš tāda patīksmināšanās par sevi vien šķiet - es jau neko, es tāda laba, skaista, mīļa un pieklājīga, bet tie briesmoņi izvirtušie vīrieši apsēsti ar mani :-P "(..) es neko citu nemaz kā vien pliku draudzību nevaru viņam piedāvāt" - vai visu mūžu tagad grasies pārdzīvot par katru vīrieti, kam esi iedevusi kurvīti? ;-)
15.08.2011 17:55 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Ha ha ha, baigi foršā anekdote, vienīgi baigi garā :-D
15.08.2011 18:33 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Vīrieši ir tik dīvaini...


Man liekas, ka tu esi dīvaina!
15.08.2011 18:34 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
+ perfect creature
:-D
15.08.2011 18:37 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
es nezinu, kāpēc vis grib tevi tik paņemt priekšā :) varbūt ir tikai smukums un nekā no personības?
15.08.2011 22:00 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
paldies. Izlasīju, mans spriedums, tev nav ar ko parunāties, nopietni, tev vienā tēmā ir tik daudz info, ka liekas, ka ar draudzenēm tā no sirds nevari parunāt, bet šeit vari.
Un tas ka aizbrauc bet neguli ir nevis maitiski, bet normāli un sevi cienoši.
15.08.2011 22:29 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.01.2009
es neredzēju nevienu momentu, kurā tu būtu "maita"(lai ko tu arī domātu/saprastu ar šo vārdu), izņemot teikumu, kur pati sevi tā nosauci. manuprāt, ir drīzāk otrādi, tu mēģini izpatikt, gribi, lai visi tevi grib, kad grib(vai tu iedomājies, ka grib), tad tev nav labi, kad atsaka tev tikšanos, arī nav labi. varbūt vaina ir tanī, ka tu pati sevi uztver kā seksa objektu, bet baidies/neesi gatava jaunām attiecībām/kontaktiem, tāpēc tevī ir barjera. tev nav pienākums gulēt ne ar vienu!
tev ir kādi puiši-draugi ? tas varētu palīdzēt, man liekas.
16.08.2011 03:22 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Nu, nē. Es netīksminos, jā, paldies, es esmu dīvaina, es to zinu.
Man vienkārši besī ārā cilvēku ārišķība.
18.08.2011 15:29 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Un ishtar, jā, man ir čaļi draugi, irir, bet..es laikam savos draugos vairs nejūtu piepildījumu, nu kā labāk pateikt, ka mani draugi man īsti nesniedz to, ko man itkā vajadzētu. Es vienkārši nejūtu gandarījumu no saviem draugiem, par draudzību. Tas ir tik dīvaini un egoistiski, ka man tas riebjas.
nu nezinu, iekšā tāds stulbums kaut kāds pašlaik ir.
Es domāju par to braukšanu, nafig es vispār aizbraucu, ja tāpat zināju, ka nekas nebūs. Tas ir kā darīt bezjēdzīgas lietas.
18.08.2011 15:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits