Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kāpēc esat kopā?

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011

laba diena!

vēlos uzzināt kādu īpašību,dēļ esat kopā ar savu mīļoto?vai attieksme arī nospēlē lielu lomu?vai zinat,ka tā ir mīlestība?

man liek justies kā princesei,rūpējas un ir mans labākais draugs. (l) (l) (l) es nezinu vai ta ir mīlestība,bet jūtu ka viņš ir mana ābolīša otra pusīte.

14.08.2011 14:23 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
šķiet, attieksme spēlē milzīgu lomu jebkurās attiecībās, jo attieksme parāda mīlestību. Ja vīrietis saka, ka mīl, bet tajā paša laikā sievieti sit un pazemo, tad kas tā ir par mīlestību?!
Mans mīļotais man ir pats pats pats labākais, vārdi atbilst darbiem - jūtu, ka mīl, jūtu, ka vienmēr par mani stāvēs un kritīs, ka gatavs uzupurēt savas vajadzības, tikai lai manas vēlmes tiktu izpildītas, lai gan es to neprasu, to nevajag. Protams, ir kašķi, ir nesaprašanās, pa retam parādās egoisms vai lepnums, bet abi zinam ka šīs īpašības attiecībās ir liekas.

Esam daudz kam gājuši cauri, esam abi palikuši bez darba, man ir bijušas ļoti smagas veselības problēmas, viņam bijuši lieli parādi, esam dzīvojuši dzīvoklī ar balto apdari uz matrača un būvmateriālus veduši autobusā. Bet visam ir tikts pāri un zinu, ka diez vai ar kādu citu tik labi spētu risināt šīs problēmas. Tāpēc, jā, zinu, tā ir mīlestība, abiem :)
14.08.2011 14:33 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
I love him, he pays my rent.
14.08.2011 15:16 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
savstarpējā uzticība, sapratne, visādi laiki bijuši, kad īsti nav, ko no ledusskapi paņemt un kad ir pārpildīts, ka nevar izvēlēties, ko lai ēd. mīļums, rūpes, gādības. jūtos kā mūžīgā princese viņa rokās. riktīgs zelts man ir :) lepojos,ka viņš prot jebko.
14.08.2011 15:38 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Traki velk man pie viņa:)
Protams, ka attieksme spēlē lielu lomu. Es vispār uzskatu, ka nav jēgas atzīties mīlestībā, ja to nepierāda ar darbiem (un ar to es nedomāju ziedu dāvināšanu).
14.08.2011 20:40 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Attieksme spēlē lielu lomu attiecībās. Ar vārdiem jau var apburt, bet darbi apbur vēl vairāk (l)
Esam kā magnēti, kas savelkās kopā un viens otru papildina, tieši tādēļ arī esmu ar viņu kopā.
Un zinu, ka tā ir mīlestība! :-)
14.08.2011 22:38 |
 
Reitings 668
Reģ: 17.06.2009
Man ļoti pievelk vīra harizma, tāpēc arī esam kopā.

Nav tā ka liek justies kā princesei, bet ar viņa palīdzību esmu iemācījos daudz ko panākt pati - nav tā, ka viņš rūpējas par mani - biežāk ir izdomā pati un pašas spēkiem jātiek galā dažādās situācijās, bet ja nesanāk, tad gan viņš palīdz.
(dažreiz jau pačīkstu, ka nepatīk ka no sākuma nepalīdz, bet tad viņš atbild, ka grib, lai esmu patstāvīga un tieku ar situācijām vienkārši galā)
Un esam viens otram labākie draugi un kopā ir labi mums :)
14.08.2011 22:45 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
Kāpēc mīlu- jo tā ir harizma, skaistums, un tas kādu pasaui tas cilvēks spēj uzburt starp mums, haosa, miera,skumju,divvientulības, senu atmiņu,nostaļģijas,apātijas,asaru, smaidu,iekāres pilnu.

Kāpēc esmu kopā- jo viņš ir mana ābola otra pusīte. Mēs esam tik identiski, darbībās, situācijās, sarunās, izvēlēs.

Jāpiebilst, ka man ir no vienas puses veicies, esmu gan milējusi, gan esmu kopā ar savu ideālo. No otras puses man nav veicies, jo tie ir divi dažādi cilvēki, to ar kuru esmu kopā, to nekad nemīlēšu, viņš neliek man vilties sevī, viņš neliek man just tā, ka zeme pazūd zem kājām, viņam nav tas, kas mani saista, viņš ir pārāk labs, to kuru mīlu, ar to nebūšu nekad kopā, un diez vai mēģināšu, jo tā , tā ir tā iznīcinošā mīlestība, kopā nevar, viens bez otra arī nē, viņš ir pārāk liels kretīns, es pārāk liela egoiste. (t)
14.08.2011 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Kāpēc esmu kopā?Jo mīlu viņu un zinu,ka viņš mīl mani.Viņš to parāda ar darbiem un attieksmi.Attieksme vispār pasaka daudz vairāk nekā vārdi.
Es nevaru to aprakstīt...Viņš ir vīrišķīgs,es varu uz viņu paļauties,uzticēties viņam.Viņš vienmēr mani atbalsta un dod man drošības sajūtu utt.
14.08.2011 23:02 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Amarige-skumji..bet tā laikam ir labāk! :-)
14.08.2011 23:13 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
ViltīgāLapsa- savā ziņā jā. Bet sliktāk būtu ja nevienu no viņiem nepazītu.
14.08.2011 23:18 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Attiecības ir iespēja iepazīt un attīstīt sevi. Attiecībās ar savu vīrieti esmu izveidojusies par to cilvēku, kas esmu tagad, esmu iepazinusi sevi no visām pusēm un attiecības man palīdz atbildēt uz daudziem jautājumiem par savas dzīves misiju un to, ko es īsti vēlos. Tās arī mani mudina pilnveidoties un strādāt ar sevi.

Atceros, reiz pēc kāda strīda, vīrietis man pateica - tu taču zini, ka mēs viens bez otra nevaram. Jā, tas laikam arī ir galvenais iemesls, kāpēc esam kopā.
14.08.2011 23:25 |
 
Reitings 9
Reģ: 12.05.2009
Ja atbildētu pirms laiciņa, tā skanētu vienkārši: he is my friend an lover. No sākuma bijām ļoti labi draugi, visu laiku kopā smējāmies, daudz runājām, diskutējām, mums bija līdzīgi uzskati, vērtības. Viņa draugi uzreiz kļuva par maniem un otrādi. Vispār uz to brīdi viņš bija mans ideāls gan izskata ziņā, gan arī raksturs bja lielisks, viņš par mani teica to pašu.
Taču nesen izšķīrāmies. Jo tomēr nenoliedzmi viens no svarīgākajie faktoriem ir kopīga vīzija par nākotni. Mums tā nebija, tāpēc arī vairs nesanāca pa ceļam.
14.08.2011 23:25 |
 
Reitings 204
Reģ: 11.06.2011
Kalena-cepuri nost :-)man ir sobrid lidzigi..ka Jums esam gatavi dzivot uz matraca :-D
Sajutas,ta drosme,cina ko parvaram kopa jau gadiem...
Bet lielakais kas man daudz nozime ir vardi(ari stridos)-Tas ka vins mil mani tada kada esmu-un tas ir tik pacilajosi (l)
14.08.2011 23:58 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
nu skaisti meitenes,skaisti! :-) devat man drosmi nebaidīties no nekā!
15.08.2011 00:05 |
 
Reitings 112
Reģ: 08.11.2009
dēļ tā, ka arī viņš ir sporta maniaks, un vnm grib būt kustībā!
ir ļoti jautrs un sabiedrisks, un viens no tiem mīļajiem un mīļuma cienītājiem, kas man ir ļoti svarīgi, jo pašai vajag visu laiku just otru !
viņš pastāv par savu viedokli un ir vnm taisnīgs un godīgs un saka ko domā !

mīlestība - viennozīmīgi! viņš ir pirmais un pēdējais, ko dienā vēlos redzēt, ar ko vēlos pavadīt laiku :)
15.08.2011 00:40 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
Vaii...Iemeslu ir daudz.
Kad mēs tikko iepazināmies, es nebiju diez ko labsirdīgs cilvēks. Bet ar viņu es kapitāli izmainījos. Viņš mani padara labāku, patiesāku. Ar viņu nav iespējams tēlot, jo uzreiz spēj mani atkost. Un man ļoti patīk, ka ar viņu nav jātēlo. :-)
Pirms viņa, es sev teicu, ka laulības un bērnu man nebūs. Tagad es nevaru ātrāk sagaidīt, kad es beidzot būšu viņa sieviņa. (l) Un lai gan bērnus es negribu, tie man nepatīk, bet es gribu, lai mana bērna tēvs ir tikai viņš. Viņš ir tas cilvēks, kuru es vienmēr vēlējos atrast.
Un, jā, pats galvenais - mīlu viņu tāpēc, jo viņš mīl mani. Tā ir mīlestība.
15.08.2011 00:58 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
es to sauktu par mīlestību-nu nevaram viens bez otra. ir spēcīga savstarpēja saikne,kaisle un pieķeršanās. (l)
15.08.2011 01:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits