Sauciens pēc padoma!

 
Reitings 23
Reģ: 11.08.2011

Sveikas :-)

Īsumā par manu problēmu - šogad uzsākšu mācības augstskolā, mācīšos pilsētā, kurā esmu uzaugusi un dzīvoju arī tagad, bet manas attiecības ar vecākiem ir ļoti sarežģītas - mēs nesaprotamies. Tāpēc man ir doma pārvākties uz kojām vai piekrist draudzenes idejai īrēt dzīvokli. Kas mani nomāc?! Es nevēlos ņemt naudu no vecākiem, viņi nemaz nepalīdzēs ...

:-/

Man radās doma par studējošo kredītu, bet kā tur īsti ir? Es nedaudz apjuku ar kredīta atmaksāšanu. Mani interesē, kāda summa man aptuveni būtu jamaksā mēnesī, kad atmaksāšu kredītu?

Kādai no Jums ir šis kredīts? Ko Jūs darītu, ja būtu jāizvēlas - ņemt kredītu un censties sasniegt visu pašai vai paliktu pie vecākiem un paciestu strīdus katru dienu? ;-) :-|

Paldies par uzmanību, jauku vakaru! :-)

11.08.2011 23:17 |
 
Reitings 23
Reģ: 11.08.2011
Becky - mani māc bailes, ka es nespēšu savienot mācības ar darbu, esmu tikusi budžetā, bet tajā skolā ir rotācija - nevēlos darba dēļ pasliktināt sekmes un pazaudēt budžetu. (es nezinu vai darbs kaut kā ietekmētu mācības-tas tikai mans pieņēmums) :-)
Es piepelnos strādājot par auklīti, bet ienākumi nav regulāri, nav arī pietiekami, lai izdzīvotu bez kredīta. :-/
11.08.2011 23:27 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Jā, protams, strādāt. :-D Interesanti, kā lai atrod darbu, ko savienot ar mācībām, kas sākās no 8.30 un ilgst reizēm līdz pat 18.00 un jāmācās vēl ir arī vakarā? Bastot lekcijas? Ir jau augstskolas, kur tiešām ir haļava. Piekrītu, tur var atrast arī paralēli darbu, bet ne visos gadījumos. Un nav jau tā, ka kāds ar atplestām rokām met darbu, kur jāstrādā pāris stundas dienā, sev vēlamā laikā un kur alga ir pietiekama, lai iztiktu.
Es tavā vietā skatītos, vai varēsi atmaksāt. Ja tev gadījumā jau ir kredīts par pašām studijām, tad otru noteikti neņemtu. Ja nav, tad kāpēc gan ne. :-)
11.08.2011 23:25 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Draugam bija studējošā kredīts - nekas neizdevīgs nav, visus procentus Tev atskaita no ikmēneša summas, tagad viņš ir beidzis studijas un jāsāk maksāt laikam pēc gada - 5-10ls mēnesī. Protams, var nomaksāt arī ātrāk.

Ja man būtu bijis galvotājs, es arī būtu ņēmusi šo kredītu, tā nu iemācījos izdzīvot ar daudz mazāku summu.

Es Tavā vietā ņemtu, jo nosacījumi ir ļoti pretim nākoši ;-)
11.08.2011 23:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kāpēc ir labāk saistīt sevi ar kredītu, ja var paralēli strādāt?
11.08.2011 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits