Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pietiekams laiks?

 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011

Centīšos īsi izstāstīt!

Iepazinos ar vienu puisi,ilgāku laiku sarakstījāmies,satikāmies Latvijā un tad viņš aizbrauca atpakaļ uz ārzemēm strādāt.Turpinājām sarakstīties un viņš mani uzaicināja ciemos uz ārzemēm (uz nedēļu), uz ko es,protams,piekritu un aizbraucu.

Brīdināja mani un es jau ar to rēķinājos,ka darba dienās brīvais laiks man lielākoties būs jāpavada vienai,jo viņš strādāja,bet vakari,naktis,rīti kopā.Sveša vide man apkārt.Patiesībā,diezgan maz laika sanāca kopā pavadīt-es izrēķināju,ka nepilnas 40h tikai kopā un tad jau bieži bija tā,ka viņam nogurums,miegs nāk (protams,tas viss ir normāli,bet es jau nebraucu katru nedēļu ciemos!).

Beigās tik pa dažām dienām dzirdēju no viņa tādas frāzes,ka es klusa,nerunīga,mierīga...

Jā,bija man arī dusmas uz viņu,ka viņš sēž pie pc, aizbraucam uz veikaliem,nedaudz pastaigājamies (tādas bija 1-2 dienas tikai) un tad pa māju. Viņš pat mani neiepazīstināja ar pārējiem cilvēkiem,kas tur mājās dzīvoja.Es jau neiešu uzreiz visiem klāt un nesākšu nez ko runāties.Kad jau bija cilvēki apkārt-runājos,nebija jau mute aizlīmēta.Pasaka vēl,ka mani nevar pierunāt uz kaut ko trakāku,lai gan viņš bija tas,kas neko nepiedāvāja,bet kad es teicu,lai aizejam tur un tur,padaram to un to,viņam visu laiku nogurums.

Kā jums šķiet-vai tas nedēļas laiks (manis minētais stundu skaits,ko pavadījām kopā) ir pietiekami liels,lai otru iepazītu,ka viņš ir tāds un tāds?

Manuprāt,puisis pats nesmuki rīkojās,ka ar citiem neiepazīstināja,pats grūti iekustināms,bet beigās vaina manī,necentās pat vairāk ar mani laiku pavadīt un vēl tuvāk iepazīt....

Laiks,ko LV pavadījām bija viss ok,pirmās dienas ārzemēs arī,bet tagad-viss sagriezies kājām gaisā!

11.08.2011 17:53 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Pacelšu (s)
11.08.2011 18:17 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Vaina jau nav laika posmā, cik bijāt kopā, bet gan apstākļos. No viņa puses tas ir ļoti neapdomāti Tevi aicināt ciemos, ja pašam nav ne laika, ne vēlmes ar Tevi pabūt kopā, forši pavadīt laiku. Brīvdienas viņam nemaz nebija?
11.08.2011 18:25 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Brīvdiena bija tikai 7diena,kad es jau lidoju mājās.6dienā bija brīva pus diena!
11.08.2011 18:28 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
varbuut vaina ir tajaa, ka blakus dzivoja arii citi cilveeki. un tajaa, ka peeec darba vinam ir nogurums.un tas ir normaali. skaties,kas buus taalaak
11.08.2011 18:34 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Tagad mūsu sarakstē ir iestājies klusums...domāju,ka turpinājuma nekāda nebūs!
11.08.2011 18:47 |
 
Reitings 57
Reģ: 10.03.2009
par iepazistinashu, ir puishi, kas vienkarshi neprotas, taadaas situacijas es pati iepazistunu ar sevi un tad puisis saprot savu kljudu un nakamreiz labojas. No taa, ka sapuuties un kluseji jeegas nekadas.
Starp citu, puisis tevi bridinaja, ka bus jastrada, man ir ir bijis taa, ka atbrauc draugi no arzemem un beigaas saputushies, ka maz laika pavadam kopa, bet man tacu jastrada, nevaru iet prom no darba tikai tapec, ka cieminji
11.08.2011 18:53 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Nē,nu ok,es rēķinājos,ka pa dienu viņš nebūs,tad es arī savu laiku aizpildīju un par to jau nedusmojos,viss ok!
Bet vakarā jau vismaz iziet ārā var,bet tad sēž pie pc un domā,kas man nav paticis,lai gan pēc tam jau savu vainu apzinās!
Vairāk jau jautājums bija-vai pa tik īsu laiku un tām stundām viens otru var labi iepazīt?
11.08.2011 18:57 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Pa 40 stundām domāju, ka jā, var iepazīt. Bet arī tas atkarīgs, cik produktīvi to laiku kopā pavada. Pusnomodā sēžot pie pc, apvainodamies, nerunādami - tad jau laikam gan nē. :-D
Katrā ziņā tā visa ir tikai viņa, nevis tava vaina.
11.08.2011 19:04 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Man aju arī vairāk liekas,ka tomēr vaina vairāk ir viņa nevis mana,tāpec gribējās dzirdēt citus viedokļus,lai nav tā-pati izdomāju un viņu norakstu!
Bet stulba sajūta,ka viss tiek pagriezts,ka es tāda un vēl nezin kāda (e)
11.08.2011 19:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Blummere, padomā vai vispār vērts tādas attiecības veidot, ja jau sākotnēji ir šādas nesaprašanās... Ja pēc tik īsa laika ir tādas raksturu sadursmes, nu es nezinu... ;-)
11.08.2011 19:21 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Gurri,man arī izskatās,ka nekāds turpinājums šīm attiecībām nebūs,diemžēl... (t)
11.08.2011 19:32 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Varbūt vēl kādai ir viedoklis šajā lietā?
11.08.2011 21:15 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man jau liekas, ja no paša sākuma jau ir tāda veida nesaprašanās, tad kas darīsies vēlāk, kad tās attiecības būs kļuvušas nopietnākas? Pats puisis tevi uzaicina, kaut pašam daudz jāstrādā un pēc tam noguris pukojas, ka tevi nevar pierunāt uz to un šito trako lietu. Varbūt ir tā, ka viņš pats ir tāds mierīgs un gaida no tevis vairāk iniciatīvas? Un jā, 40h ir pietiekams laiks, lai iepazītu cilvēku un redzētu viņa attieksmi pret lietām un darbībām.
11.08.2011 21:25 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Nē,raksturā viņš nav mierīgs,pat parkā uz soliņa nevar nosēdēt,tik jāiet un jāiet!
Un es jau teicu-ejam tur,braucam tur,izejam pastaigāties-nogurums,nogurums.Varbūt vajadzēja paņemt aiz rokas un vilkt?
11.08.2011 21:29 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es varbūt atšķiršos no citu viedokļiem,bet,manuprāt,7 dienu laikā tās 40h, ko jūs pavadījāt kopā, ir ļoti maz,lai otru iepazītu.
Pirmkārt jau tāpēc,ka puisis no darba pārrodas,protams,ka neko vairs pēc darba tādu aktīvu negribas-ne kur diži braukt,ne iet.Vnk uz veikalu pēc pārtikas un mājās.Ir nogurums, pārējais jau ir pakārtots.
Es atvainojos,bet tās stundas,ko guļ kopā-tās jau vairs nav pieskaitāmas pie tām,kad viens otru iepazīst!
Otrkārt, uzskatu,ka puisis nesmuki rīkojas,ja aicina pie sevis ciemos, tur ir citi cilvēki - taču sanāk saskrieties un iepazīstināt jau nu gan vajag, lai vismaz tu saproti,kas ir kas.
Iespējams,ka viņš no tevis bija ko vairāk gaidījis vai kā,bet es uzskatu-nejau tikai vienam cilvēkam par visu jādomā,tās tomēr ir attiecības un tur ir divi cilvēki iekšā.Ja arī viņš bija noguris,gribēja pie pc pasēdēt,ārā negribēja iet-tad vismaz kādu filmu var kopā noskatīties, parunāties, iziet ārā pasēdēt, kārtis uzspēlēt utt. Vnk šis puisis izklausās nedaudz bīdāms un no tevis gaidīja nez kādu teātri vai cirku!
Sorry,ja kļūdos,bet tā izklausās!
11.08.2011 21:49 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Sry, bet man liekas, ka dibināt attiecības, ja viens ir vienā valstī un otrs citā vispār nav tīri prātīgi, bet tas mans viedoklis.

Tev noteikti likās, ka viņa uzvedīair nepieņemama, jo jau tā maz tiekaties, tiktos ikdienā, tad tas būtu pilnīgi normāli, ka viņš darba dienas beigās nestaro kā maija saulīte un nelēkā pa gultu, jo nav kur enerģiju likt.

Runājot par turpinājumu, domāju, ka tev vienkārši vajag pašai ieklausīties sevī un saprast cik tad stipras jūtas tev pret viņu ir, un vai vispār redzi sevi ilgtermiņa attiecībās ar šādu cilvēku, šādos apstākļos.
12.08.2011 13:47 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.08.2010
Neparproti, varbut tas "nevar pierunat uz kaut ko trakaku" saistits ar seksu!!
14.08.2011 05:52 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
vinjs vispar latvietis vai cittautietis?
14.08.2011 06:07 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Viņš ir latvietis!
Nebūtu attiecības no attāluma,jo bija doma pie viņa tuvākā mēneša/divu laikā pārvākties (viņa piedāvājums un kopīgais lēmums,ka varētu).
Ok,ja tā pierunāšana uz kaut ko trakāku bija domāts sex,tad nesaprotu,kur bija viņam problēma to pateikt vai pašam arī darīt kaut ko lietas labā,jo es neeesmu bakstāma,bīdāma,viss ir iespējams!
Un arī negaidīju,ka darba dienas beigās lēkās un nezin ko darīs-pastaigāšana vai vnk ārā pasēdēšana (nevis istabā vai pie pc) nav nekas apgrūtinošs,bet nu labi - kā ir, tā ir!
14.08.2011 13:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits