Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijusī un esošā

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010

Esmu beidzot satikusi vīrtieti,ar kuru saprotos gandrīz ideāli.Līdzīgi uzskati,patīkami pavadīts laiks,beidzot jūtos kā sieviete.Saprotam viens otru no pusvārda un tādā garā.Īsāk sakot,jauks,labsirdīgs cilvēks :)

Sākam dzīvot kopā.

Bet.. kad mēs satikāmies,sanāca,ka viņš vēl bija aizņemts un attiecības pārklājās uz momentu..uzzināju, protams,tas mani sāpināja..Teicu,lai izdomā ko vēlas,protams,šis teica ka esot sen izlēmis un nešaubīgi tā esmu es,jo otrai vinš nespej dot to,ko viņa grib.Pamatā esot bijuši ļoti dažādi cilvēki.Vienīgi tagad viņa mūs terorizē.Zvanās..mēģina nomelnot mani,vīrieša acīs,tad sev kaut ko izdarīs un tādā garā.Samērā traka būtne.

Un viņš jūtas morāi smagi,jo viņa spiež uz to,ka viņš viņu izmantojis,utt..

Bet nu.. problēma jau ir tajā,ka es nevaru pārdzīvot ka uz mirkli viņš bija ar divām uzreiz,un tas man liedz viņam uzticēties,iekšēji jūtos briesmīgi un nedaudz noslēdzu savas jūtas..

Cenšos strādāt ar to..''norīt to krupi''..

Vai kādai tā bijis,ka attiecību sākumā vīrietis nav pietiekami ātri saņēmies novilkt strīpu pār pagātni?

10.08.2011 19:16 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Man bija viens vīrietis, kura bijusī draudzene terorizēja ne tik izteikti, bet tomēr. Es to viņam teicu, ka man nepatīk, ka viņa jaucās, viņš teica, ka tas viņam problēmas nesagādā.
Lieki teikt, ka novilku svītru starp sevi un viņu :-D (protams tas nebija vienigais iemesls)
10.08.2011 19:32 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vinja terorizee jo grib dabuut vinju atpakalj. bet manipuleet var tikai ar vaaja rakstura cilveekiem. tiem , kuriem ir sava galva uz pleciem neviens nespees galvu sagroziit un justies vainiigam. sadu vainas sajutu var "iepoteet" tikai vaja rakstura cilveekiem. man darbaa bija puisis ar kuru bijusii taa izrikojaas , vins padevaas vinas manipulaacijaam un pameta ljoti jauku meieteni, jo bija glevulis
10.08.2011 19:35 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Jāpiekrīt Sesillai, ka ar savu mugurkaulu šādi cilvēki nav apveltīti! (t)
10.08.2011 19:37 |
 
Reitings 4
Reģ: 24.07.2009
čau,meitene.
nu klausies, man ir bijis tā,ka es esmu bijusi tā,kas attiecībās ir bijusi kopā ar diviem. teiksi,ka maita? :D nu nē. pirmās attiecības gāja uz beigām,jūtami no abām pusēm,bet neviens nebija spējīgs pielikt punktu. tai pašā laikā tikos ar kādu puisi. viņš zināja visu situāciju, bet bija ar mieru gaidīt,līdz pielikšu punktu tām pirmām attiecībām.
Rezultātā, ar to otro puisi esmu kopā nu jau pusotru neaizmirstamu gadu,esam laimīgi un zinājām,ka šajās attiecībās būs kaut kas īpašs,jo sākums bija emocionāli grūts abiem,bet tomēr ..
Manuprāt, Tev nevajadzētu justies briesmīgi un neuzticēties viņam,jo tomēr skaidri zināms,kā jau pati arī teici,viņam tajās pirmajās attiecībās nebija diez ko labi,bet ar Tevi viss ir pretēji. Jūs esat kopā,dzīvojat kopā,baudat mirkļus utml. Tev vajadzētu novērtēt to,ka viņš tomēr bija tik spēcīgs un pielika punktu tām attiecībām,lai būtu kopā ar Tevi un noslēgt jūtas Tev galīgi nevajadzētu,tieši pretēji,lai viņš jūt,ka Tu to visu novērtē un neliec viņam justies tā,lai viņš kaut mazliet nožēlotu savu izdarīto. Tomēr taču baudiet dzīvi,viens otru nepiesieniet,neņematies gar sīkumiem un galvenais UZTICIETIES viens otram. Tā ir viena no attiecību saknēm - uzticība. Jo no neuzticības jau arī viss sākas - strīdi,nesaprašanās,kontrolēšana,vajāšana utml.
Nedari muļķības,mīli savu vīrieti un liec viņam saprast to,cik ļoti mīli. Viss izdosies.
un par to meiču - centies pārliecināt savu vīrieti,ka viņam nav jājūtas morāli smagi vai kā savādāk, tā ir viņa dzīve,viņš pats izvēlas cilvēku ar kuru būt kopā un ar ko baudīt mirkļus.
10.08.2011 19:37 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.08.2011
Tas manuprāt galīgi vairs nav nekāds jaunums. Tik nejauki, tomēr, ka bijušās terorizē. Ārī man tā bija. Ar draugu esam kopā 3 gadus, gandrīz visu pirmo gadu nācās ik pa laikam cīnīties ar bijušās rēgu. viņam vēljoprojām viņa kko nozīmēja, bet es biju svarīgāka. domāju, ka savā ziņā tas viss būtu ātrāk beidzies, ja es tam būtu pievērsusi mazāk uzmanības. Lai gan bijusī tiešām neatlaidīga - līdz šī gada janvārim ik pa laikam uzrakstīja draugam vai negrib satikties, vai ko tamlīdzīgu. tagad janvārī paziņoja, ka esot izšķīrusies no sava drauga vai manējais negrib ar viņu satikties. Draugs reaģēja asi - izdzēsa meiteni no sava draugiem.lv profila, izdzēsa no skype, no telefona. Kas viņam lika tā rīkoties nezinu, laikam apnika. Žēl, ka bija jāpaiet 2,5 gadiem. lai gan zinu ka šo laiku viņa traucēja tikai man, jo draugam biju,esmu un būšu tikai es.
10.08.2011 20:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011
pēc aicinājuma twiterī varu padalīties ar savu pieredzi!
Sākās viss tā - iepazinos ar vīrieti kurš dzīvoja ar draudzeni, jau 10 gadus viņi bija kopā, bet pēdējos pāris gadus dzīvoja kā brālis un māsa, bez seksuālām attiecībām! Beeet., tie ir 10 gadi! Ilgi, vai ne? Nu tad sākumā tikāmies var teikt , ka slepus, lai gan par mani viņa darbā zināja, gan viņa bērni gan viņa darbinieki! Kad viņa draudzene devās darba darīšanās uz Londonu , tad nakšņoju pie viņa. Diezgan nožēlojami! Lai gan paralēli viņa tagad jau bijušajai draudzenei bija attiecības ar citu vīrieti Londonā. Tā mēs dzīvojām, briesmīgi! E ( mans draugs ) ļoti pārdzīvoja to ka izšķīries ar L ( viņa toreizējo draudzeni).., viņš bieži iedzēra un viņai rakstija sms., es to visu lasiju, jo ja viņš bija dzēris, tad aizmirsa izdzēst! Viņa rakstija arī viņam.., tādā garā viss turpinājās un aprima pavisam apmēram pēc pus gada. Tagad ir tā, ka dzīvojam ar E jau kopā vairāk kā pus gadu un esam laimīgi. Ar L viņš satiekas un sazvanās tikai par darba darīšanām. Un ir vel kas .., beidzot viņš var man pateikt ka mani mīl un izrāda savu mīlestību visos iespējamos veidos. Pēc pusotra gada ko esmu gaidijusi. Bet es viņu tiešām izcīniju., ar pacietību un lielām pūlēm! Oii., cik daudz asaras neesmu izraudājusi un meģinājusi tam visam tikt pāri un mest mieru. Baidos, ka tas viss briesmīgais, kas bija sākumā manī ir nogulsnējies un šķiet, ka to nekad neaizmirsīšu. Bet bija vērts gaidīt,. tišām :-) tagad ir tik labi un šķiet ka vel pēc gada būs vel labāk un tā joprojām.., L viņa dzīvē paliks vieta, protams, viņš viņu mīlēs., bet nu jau savādāk kā mani., (l) laikam tas , kas ļāva mūsu attiecībām tomēr izdoties ir tas ka vienmēr viens pret otru bijām godīgi. Respektīvi., es jau no paša sākuma zināju,sapratu, ka viņa galva ir pārņemta ar domām par šķiršanos ar L.
Nu vot - mans stāsts ar laimīgām beigām.
Un par to "Vai kādai tā bijis,ka attiecību sākumā vīrietis nav pietiekami ātri saņēmies novilkt strīpu pār pagātni?" diskutējams jautājums.., ja ir daudz, daudz gadus ilgas attiecības bijušas , tad nav iespējams uz sitiena pārslēgties pilnībā citam cilvēkam un tam pilnībā atdot sevi visu. Neiespējami., laiks, laiks,laiks.
10.08.2011 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
vēl aktuālākas tēmas laikam par šo man būt nevar. hmm, jau kādu gadu?! :D

IJ,tātad ir iespējams sagaidīt, ir.. lai vai kā vilktos tās iepriekšējās pakaļ un nevarētu ar tām izšķirties tas sasodītais vīrietis, ko taču laikam ... mīlam?
tātad ir tas iespējams.. IJ, es Tevi vienkārši apskaužu. :)
kā es ceru, ka varētu ko tādu sagaidīt no tā, kuru mīlu es..
11.08.2011 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
p.s. un "manējais" arī saka - laiks, laiks, laiks.. ilgi jau tā saka. saprotu jau, ka cilvēks nav dators, ko var pārrestartēt un atsaukt bijušo.. bet es vēlos gaidīt.. ja nu.. IJ stāsts patiešām mani fascinē.aiii, trakums :)
11.08.2011 00:40 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011
man smaids pa visu seju dēļ meitenes ar iepriekšējo komentāru :-)
Tu sagaidīsi..es ticu! Ja jau es sagaidiju, tad laikam uz pasaules notiek arī neticamas lietas!
Mums no paša sākuma tiešām - kā pa amerikāņu kalniņiem! Bet nu mans E ir ļoti inteliģens un gudrs vīrietis. To ka ar viņa L attiecības vairs nav iespējamas viņš saprata jau sen..pirms mēs satikāmies. Bet mīlestībā kā jau mīlestībā - to grūti pieņemt, vai ne? Un nav jau tā ka visu var atrisināt laiks. Vajag gribēšanu, veselīgu domāšanu un saprātu. :-) un viscerīgāk ir tad kad tas otrs cilvēks (es,tu) nekalpo par "plāksteri" VIŅU iepriekšējām attiecībām
Iešu samīļot savu mīļoto.., to mēs daram arvien biežāk!
Un jā - esmu laimīga! Nerīko scēnas., nepsiho.. esi mīļa un saprotoša!
Es tāda biju visu šo laiku, protams, ar dažiem izņēmumiem, bet pamatā es biju noskaņota kā vissaprotošākais cilvēks uz planētas! Tas bija grūti, bet ko tik dēļ mīlestības neizarīsi.., lai jā - saproti kā ir otram! Atbalsti! Viņam arī nav viegli..
11.08.2011 01:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011
man smaids pa visu seju dēļ meitenes ar iepriekšējo komentāru :-)
Tu sagaidīsi..es ticu! Ja jau es sagaidiju, tad laikam uz pasaules notiek arī neticamas lietas!
Mums no paša sākuma tiešām - kā pa amerikāņu kalniņiem! Bet nu mans E ir ļoti inteliģens un gudrs vīrietis. To ka ar viņa L attiecības vairs nav iespējamas viņš saprata jau sen..pirms mēs satikāmies. Bet mīlestībā kā jau mīlestībā - to grūti pieņemt, vai ne? Un nav jau tā ka visu var atrisināt laiks. Vajag gribēšanu, veselīgu domāšanu un saprātu. :-) un viscerīgāk ir tad kad tas otrs cilvēks (es,tu) nekalpo par "plāksteri" VIŅU iepriekšējām attiecībām
Iešu samīļot savu mīļoto.., to mēs daram arvien biežāk!
Un jā - esmu laimīga! Nerīko scēnas., nepsiho.. esi mīļa un saprotoša!
Es tāda biju visu šo laiku, protams, ar dažiem izņēmumiem, bet pamatā es biju noskaņota kā vissaprotošākais cilvēks uz planētas! Tas bija grūti, bet ko tik dēļ mīlestības neizarīsi.., lai jā - saproti kā ir otram! Atbalsti! Viņam arī nav viegli..
11.08.2011 01:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011
un vel - tavā iespaidā atcerējos visas tās sajūtas (mokas) neziņa kā būs turpmāk un vai būs pēc nedēļas, mēneša tāds turpmāk.. un pilnīgi Tevi saprotu!
Tas ir vājprāts kam Tu tagad ej cauri un kam es esmu tikusi pāri!
Bet ja tiešām jūti, ka ir VĒRTS., un ja viņš ir šo visu moku vērts, tad tik uz priekšu :-)
11.08.2011 01:19 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
IJ - es domāju un cenšos būt TIEŠI tāda pati, kā minēji - nerīkot scēnas, nepsihot (nu grūti jau iet, bet es mācos, un dažreiz tiešām esmu lepna, ka sanāk pārvarēt to mirkļa greizsirdību, kas vnk uzliesmo).. tad.. Tu saki, ka IR iespējams tas viss? vai tiešām beidzot ir kāds reāls piemērs, ka NOTIEK tā vīrieša sagaidīšana, un viņš patiešām ir pie tevis?
laikam ar mīļumu un saprotošu attieksmi var panākt brīnumus, vai ne?
11.08.2011 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
jā, mokas un neziņa- agrāk vispār bija neizturami, tagad jau sevi, tā teikt, skoloju, mācos nestresot par lietām, kuras nevaru izmainīt (ja ir viņš pie viņas vēl, tad ir, nu neko darīt! kā jau teicu, arī viņš nav dators - izdzēsīs iepriekšējo no atmiņas un pārrestartēs ar jauno programmu - mani).
bet jā, es jūtu, ka viņš ir to vērts. par spīti patiešām daudzajiem viņa mīnusiem, ko manā vietā jebkura cita nepieņemtu. mīnusi ir.. bet arī es tikpat labi ar savu psihošanu un "lūpu uzmešanu", kad vajag, bet pārsvarā, kad nevajag, neesmu labāka - arī man tie mīnusiņi savācas ne mazāki kā viņam..
11.08.2011 01:22 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2011

Jā - ir iespējams! Mans E pameta L pēc kādiem 3 mēnešiem un viņa aizgāja no šī dzīvokļa.. dzīvo pie mātes. Mantas gan izvāca vel dažus mēnešus vēlāk. Un tad ievācos es - 14 februārī! Atceros to dienu.. bija tik savādi!
Ir, ir iespējams, protams! Ne viemēr , bet redz kā tomēr ir!
Kā meksikaņu seriālos , vai ne? :-/
Eww., bet no Tevis es saprotu, ka Tu ar savu čali tiecies gadu. Tu esi kā mīļākās statusā? Bet Tu viņam tici,ja? Nav tā ka viņš tevi izmanto? Tā nav? Bet gads! Tas ir pietiekoši ilgs laiks , lai viņš jau būtu pieņēmis kkādus konkrētus lēmumus., izdarijis kādu radikālu rīcību!
Kamōōn, meitene.. dari kko! Piedāvā dzīvot kopā! :-D
ja Tu būsi tik svarīga un ja viņam būs mugurkauls , tad tas notiks!
Nezinu kāda veida attiecības jums ir - tiekaties viesnīcās, pie tevis vai mašīnā, beet.. viņš dzīvo ar sievu, ja? Man paveicās.. mans 10 gadu laikā nepaguva aprecēties un laist pasaulē bērnus no ex draudzenes šādu tādu iemeslu dēļ.. pfūūū. :-)
11.08.2011 01:45 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
IJ, jūtu, ka mums varētu veidoties ļoti interesanta saruna :) pārceļamies uz e-pastiņiem? manējais - [email protected]. mēģināšu apstāstīt Tev manu situāciju. nav no parastajām. :-)
11.08.2011 01:53 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Es arī cenšos būt saprotoša,jauka pret viņu..un ceru,ka tas palīdzēs mums veidot kopīgu nākotni.
Kaut gan brīžos kad jūtu,ka trakais skuķis atsūtījis kārtējās sms bombas,iekšā uzvārās...saņemu sevi rokās,un saku,ka viss būs labi, netrako.. un cenšos saprast,ka ne vienmēr vecās attiecības kā ar nazi var nogriezt.Un visam vajadzīgs laiks,ceru,ka mana pacietība atmaksāsies un varēšu ikdienā justies mierīgi un baudīt kopā skaistos mirkļus :)
11.08.2011 12:20 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Mana rī bija tā, ka pārklājās attiecības, respektīvi, biju kopā ar vienu, kad iemīlējos citā, tad to bijušo pametu, bet, protams, arī ar nākamo nekas nesan\aca, jo viņš nevarēja norīt to krupi!Viņam visulaiku likās, ka es arī viņu noteikti krāpšu, tapēc nekādas attiecības neizveidojās!
Pateikšu banālo frāzi, kura man diemžēl piepildās- uz citu nelaimes savu laimi neuzcelsi!
kaut gan pati tā esmu darījusi, saprotu, ka ir pagalam gļēvi turpināt attiecības, ja jau sirdī cits iekritis ir!šķiet, ka pati sev karmu ar to esmu pamatīgi sabojājusi!
Un kur tad tā nabaga bijusī meitene vainīga? Varbūt viņa mīl to puisi, bet šis viņu piedirsa, tapē arī psiho!
11.08.2011 12:33 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es gan teikšu tā, ka ar zaudējumu ir jāiemācās samierināties tai meitenei, katrs mēs maksājam par savām kļūdām, tas, ka tā sieviete psiho, zvanās, kūda nozīmē tikai to, ka viņa vēl nav pietiekoši pieaugusi veidot attiecības ar normālu vīrieti, nevienam normālam vīrietim tāda garīgi nelīdzsvarota nav vajadzīga, ja nemāki savaldīt sevi, tad kādas gan tur attiecības var būt sanākušas.
Man nav bijusi tāda situācija kā Tev, bet kad satiku savu draugu, viņam bija meitene 6 gadus, esmu sevī bijusi greizsirdīga ilgu laiku, tāpat mans draugs bija atklāts, teica, ka bija pieradis pie tā cilvēka, un neko ar nazi nevar tā vienkārši nogriezt, viņš man arī stāstīja par attiecībām, nekad sliktu neteica, un man ir respekts pret to meiteni, viņa nav zvanījusies, nav trobelējusies, viņa ir samierinājusies, es domāju, ka viņa mīlēja manu draugu, un iemācījās samierināties jo ir GUDRA sieviete!
Tāpat visas tās kuras pēc šķiršanās gatavas mirt, jo dzīvoja tikai vīrieša dēļ, tā ir tikai un vienīgi viņas pašas nelaime nevis vīrieša.

Un Tev vispār neredzu problēmu.
11.08.2011 13:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!