Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīnusi,bet vienalga patīk!

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Liekas pašai jocīgi,bet nu tomēr kaut kas ir aizķēries!

Iepatikās viens puisis,sarakstes,tikšanās.Skan drausmīgi,bet skaitījos viņam bez maz kā otra meitene (bija viņam draudzene,tur viss juka-bruka,viss jau no abu puses bija uz šķiršanās līnijas,bet nu....puisis viņu atkal labi apvārdoja,viss smuki,jauki un tagad IT KĀ skaitās atkal kopā!).

Protams,laiks kopā jauki pavadīts,viņiem abiem ceļā nestāvēšu un neko nejaukšu ārā (domājams,ka viņi atkal būs kopā tikai līdz brīdim,bet tur jau lai paši tiek galā).Apdomājot secināju,ka nu tomēr tam puisim daudz mīnusu (kā jau jebkuram cilvēkam),kāds vairāk izteikts,kāds mazāk,bet nu tomēr secināju,ka kaut kas no viņa pietrūkst-tas kopā pavadītais laiks,pieskārieni,patīkamais balss tembrs,ātrums.

Vai jums kādai ir bijis tā,ka saprotat-diez vai tas cilvēks jums būs blakus (tiesa gan-riebīga tā apziņa,jo zinat,ka puisis paliek tomēr ar citu kopā,bet tāds iznākums arī bija jāpieļauj.Daudzi vēl saka-tu vari labāku dabūt,viņš nav tevis vērts,tev neder utt.),apzināties,ka viņam daudz mīnusu,bet tomēr tas cilvēks pietrūkst?Bieži aizdomājaties?

Un,ja tomēr viss tur pajuktu tam puisim ar meiteni,jūs piekristu veidot attiecības? (tomēr-ja vienu reizi iziet,kur garantija,ka otrreiz neaizies)

Lai nebūtu viņam ar meiteni nekādi skandāli (ļoti greizsirdīga uz mani),neesam kādu laiciņu sazinājušies (lai gan viņa zina par mūsu agrāko saraksti un vispār-zina par mani)...

10.08.2011 14:16 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Man ir 3 cilvēki no pagātnes par kuriem es tieši tāpat domāju (savas dzīves tukšajos posmos) - apzinos mīnusus un reāli saprotu, ka nu nekas un nekad nevarētu sanākt, bet tomēr ir aizķērušies. Kas tieši? Nezinu, iespējams, attieksme, iespējams viss tas jaukais, kas bijis. Un 1s pat nav manā gaumē, bet es vienkārši kā apmāta - patīk un viss. Tas pāriet līdz uzrodas kāds aizstājējs :-)
10.08.2011 14:34 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
neviens nav ideāls,man ir tādi daži cilvēki,kas vienkārši aizķer sirdi...un nebūt nav ideāli viņi...
es pamēģinātu lai zinātu! ;-)
10.08.2011 15:01 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
ViltīgāLapsa,ko tu pamēģinātu? :-)
10.08.2011 15:06 |
 
Reitings 143
Reģ: 31.01.2011
Lasu un saprotu, ka manā dzīvē arī ir viens tāds puisis. Es domāju, par viņu īstenībā samērā bieži, bet tanī pat laikā saprotu, ka nekad man ar viņu nevarētu nekas sanākt, jo mīl viņš ļoti citu, lai gan viņi nav kopā un man vajag cilvēku, kam ir izglītība un darbs, bet viņš pat nav pabeidzis vidusskolu. Pēc 11 klases aizskrēja uz Īriju strādāt. Tagad ir atpakaļ, un kad es viņu redzu, es vienkārši kūstu, lai gan viņam ir daudz mīnusi un savā laikā daudz darījis pāri. :-(
Kad satiekamies kādos tusiņos,kuri ir ļoti reti, vienmēr nolienam stūrītī parunāt (s) un tad viņš pazūd, un kontakts mums nekāds. :-/
Ja , man nebūtu otra pusīte,es laikam mēģinātu tikt pāri, jūtām, ko jūtu pret to slikto puisi un nepiekristu veidot attiecības,žēlojot sevi . :-(
10.08.2011 15:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
zini, tas patiesiba ir riebigi no puisa puses, ka vins ta tevi biskin pacakareja. a tev vnk roza brilles. ar laiku nokritis un tad tos minusus tu necietisi ne acu gala.
10.08.2011 15:52 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
aguciitis-raudupiete,piekritīšu tev!
Viss jau tiešām smuki veidojās mums uz attiecību pusi,bet tad kaut kas viņam galvā sagriezās un atkal aizgāja pie savas meitenes,bet beigās neko nepaskaidro,nepasaka,vnk iestājās klusums,bet es jau pati esmu visu sapratusi! (s)
10.08.2011 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
izsmeļoši atbildēju uz šo aktuālo jautājumu jaunizveidotā nākošajā diskusijā!
11.08.2011 00:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits