Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ne-normāla?

 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes! Neesmu šeit neko rakstījusi jau ilgu laiku, bet gribās mazliet izkratīt sirdi.

Esmu 20mit gauds veca meitene, kas pameta Latviju 2vus gadus atpakaļ, lai brauktu pasaulē laimi meklēt. Esmu daudz ko redzējusi, piedzīvojusi un jutusies..nu, jā, laikam jau laimīga. Bet problēma tāda, ka nekad dzīvē neesmu piedzīvojusi to, ko visvairāk meklēju - mīlestību, kaisli, kaut kādu emociju kas liktu man patiesi sajusties dzīvai. Jāsaka arī tas, ka esmu nevainīga. Jā, ja jūs to pateiktu kādam no maniem druagiem viņi jūs noturētu par traku, jo mans dzīves veids patiesībā nemaz neatstāj vietu būt nevainīgai. Esmu ļoti atvērta, jautra un ja kaut kur ir kāda ballīte es vienmēr būšu uzmanības centrā, BET es nekad nevienu sev nelaižu tuvumā. Protams esmu skūpstījusies/maigojusies daudz un dikti, bet lielākoties jutusi neesmu gandrīz neko. Kas no sākuma man lika aizdomāties, ka būšu vairāk uz meitenēm tendēta, bet arī tur paeksperimetēju un tas pats nekas. Vīrieši apkārt man vienmēr spieto, bet ja godīgi man aptuveni 98% no visas vīriešu sugas man atgādina nogribējušos pērtiķus. Nezinu kā to var pateikt pa latviski, bet angļu valodā tas būtu - they have no game. Ne viņi māk meitenes aplidot, ne atstāj vietu fantāzijai, ne liek man sajusties kā medniecei vai medījumam, tikai kā gaļas gabalam.

Es jau zinu, ka daudzām no jums tagad smīniņš šo visu lasot 'sak meitēn paaudzies un tad tu sapratīsi kas un kā' bet šajā sabiedrībā, kad ir normāli nevainību pazaudēt ap 15mit un pat agrāk es jūtos kā izstumtā. Skaidrs, ka ja es vēlētos es to varētu pazaudēt kaut nākamajās 15 minūtēs bet vai tas ir to vērts? Lai tikai būtu tas padarīts un cerēt, ka kādas emocijas nāks vēlāk.

Viss ko es vēlos ir gribēt un būt gribēta, vai tiešām tas par daudz prasīts?

Sirds izkratīta un droši rakstiet šeit savas, atsauksmes, viedokļus, pieredzi, komentus par manu frigiditāti:)

08.08.2011 14:49 |
 
Reitings 367
Reģ: 21.07.2011
Brīnos vispār, ka mūsdienās 20 gados kāda ir nevainīga, laikam tas pat ir apsveicami, ka neesi no tām meiteņu masām, kas kājas plati ver pie katras izdevības..
Kādas ir tavas attiecības ar tēvu?
08.08.2011 14:55 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Man pirmā reize bija 21 gadā. Iepriekš arī likās, ka ar mani laikam kaut kas nav kārtībā. Atlika vien satikt īsto cilvēku, lai viss notiktu un būtu laimīga.

Tas nozīmē vien to, ka tev ir paredzēts kas īpašāks. Pacietību gaidot! (l)
08.08.2011 14:56 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tas, ko es varu pateikt -
Tev tiešam ir TIKAI 20 gadiņi! Tas vispār nav nekāds vecums!!
Pēc vispārējas skalas - tik tikko ir pabeigta vidusskola.
Nu un, ka neesi pusaudžu gados seksojusi riņķī apkārt, vai metusies pastāvīgās attiecībās.
Dzīve ne tuvu nav nobeigumam, kad jāuztraucas, ka kkas nav paspēts, nesasniegts, neizbudīts.
08.08.2011 14:59 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
šie laiki, kad tas ir stilā kājas vērt plati 15 gados, ir patiešām bezgala stulbi :D skatos no malas un šķiet nožēlojamas tās mazās čīkas, kurām bezmazvai pēdas svilst - jo ātrāk, jo foršāka būšu :-D :-D :-D forši ir tas, ka tu esi apdomīga, lai gan centrā, bet tev neslīd kāja, lai darītu TO ar kuru katru. prieks, ka šādas meitenes vispār vēl pastāv, ko es tev varētu ieteikt? nesteidzies, jo nav īsti nozīmes tam vecumam, kad pienāks īstais brīdis, pati sajutīsi ganjau to ;)
08.08.2011 15:02 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu, ka jums liekas, ka esmu tikia jauna, maza nevainīga meitene. Lielākā daļa meiteņu 20mit gado patiešām tādas ir. Bet es esmu ļoti daudz ceļojusi šajos 2vos gados un tas man liek justies daudz vecākai nekā patiesībā esmu. Kad pamet mājas un tev jādodas pašai savā dzīvē, kur vecāki tevi neuztur, kur jāmeklē veidi kā iztikt, nopelnīt, izbaudīt un doties tālāk. PAšriez mēģinu atrast to vietu, kur uz šīs psaules es vēlētos peistāt, nomest enkuru un atpūsties, varbūt pat sākt pēc latviešu standartiem "normālu" veselīgu dzīvi.
Ar maniem vecākiem man ir fantastiskas attiecības. Vienmēr viņi mani ir atbalstījuši, protams, ka viņi uzskata, ka mans dzīvesveids ir pilnīgi nenormāls, bet zinu, ka ja kādriez būšu nonākusi kādā ķezā, viņi būs tur lai mani izpestītu.
Skaidrs, ka saprotu, ka esmu jauna un man visa dzīve vēl priekšā, bet tomēr tā sajūta, ka kaut kas pietrūkst lai es būtu pilnībā laimīga padara manu ikdienu diezgan pliekanu.
08.08.2011 15:11 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Es mazliet no citas puses pieeju tāda veida žēlabām. Tracina visa tā sevis slavināna no sērijas- esmu tik laba, tik forša, visiem patīku, visi mani grib, bet visi citi ir tie neforšie idioti. Ja gribi vīrieti, kuram nebūsi gaļas gabals, meklē ticīgo, kuram sekss tikai pēc kāzām. :)
08.08.2011 15:12 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man bija 22, kad pirmo reizi pārgulēju. Pirms tam mīcījos ar vienu, ar otru, bet man ne silts, ne auksts :D
Pienāks laiks un gan jau būs kāds, kuru gribēsi.
08.08.2011 15:14 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
tu vari domāt vienalga ko gribi, ka ir jau laiks "pazaudēt" savu nevainību, ka tu esi veca un tādā garā, bet tāpat ar savām domām tu nevari ietekmēt to, ka parādīsies kaisle, mīlestība utt ;-)
vienkāršāk sakot, nav vērts uz to visu ieciklēties, tāpat no tās nekādas jēgas nav :-D baudi dzīvi kā līdz šim un viss :-)
08.08.2011 15:17 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Tās nav tikai plikas žēlabas. Es ļoti labprāt būtu tā meitene, kas ierauga kādu puisi un spēj neredzēt, ka aiz viņa seksuālās pievilcības absolūti nekā cita nav - ne prāta, ne šarma.
08.08.2011 15:22 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
iisti nesaprotu, kas tur taads. es arii zaudeeju nevainiibu, kad bija 21. Un pilniigi neko nejuutos pazaudeejusi. Vnk neesi atradusi cilveeku ar kuru tieshaam to veelies dariit, tas arii viss. man godiigi sakot, pat iisti negribeejas to dariit, man tas nebija praataa, liidz bridim, kad iepazinos ar saveejo :D sapratu, ka jaa, gribu :D un atdevos. un es toreiz galiigi neiespringu par to, ka esmu nevainiiga un ka ar mani kaut kas nav riktiigi.
08.08.2011 15:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu kā tad mēs Tev varam palīdzēt!?
Tikai un vienīgi domāšanas veida maiņa vai jāaizgādā Tev kāds vīrietis, ar kuru kko jutīsi!
08.08.2011 15:31 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
neko citu ieteikt kā GAIDĪT es nevaru. Es arī gaidu, kad nāks mans īstais. Es gan neesmu vairs nevainīga, bet tas neko nemaina. Drīzāk - es pat nožēloju, ka zaudēju to salīdzinoši ātri. Un Tev to darīt tikai tāpēc, ka "vajag" - nevajag. Bez tam - kurš vispār nosaka vecumu, kad tā jāzaudē? Kā arī - ja Tev nav iekāres, tad būs sūdīgs sekss un sūdīgs sekss nerullē :D
08.08.2011 15:37 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Patiesībā, visu cieņu Tev, kad neuzspied sev kaut kādus stereotipus un nedari to, ko negribi, lai tikai saplūstu kopējā masā.

Iesaku Tev arī turpmāk turēties pie saviem principiem! Gan atradisi cuilveku, ar kuru Tev kopā gribēsies izbaudīt visu :-)

Es savu pirmo mīlestību, par laimi, satiku 22 gados. Un viss, kas bija iepriekš, lai arī bija bijis sekss, ir mazsvarīgi :-) (l)
08.08.2011 15:44 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
cilvēki taču ir dažādi - citi frigidi, citi aseksuāli. nu nevar visi būt vienādi. ja tevi tas tiešām satrauc varbūt vajag vērsties pie kāda speciālista, piemēram, seksologa? un runājot par to vecumu, es zinu vismaz 3 meitenes pēc 25 gadu vecuma, kas ir nevainīgas un tas netraucē viņām dzīvot sociāli aktīvu dzīvi, vnk īstais nav nācis. tā kā viss notiks kad tam jānotiek ;)
08.08.2011 15:47 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
čau!
man arī ir 20 un ar mani nesen bija tieši tāpat,tad es atradu savu cilvēku,kas mani ļoti labi saprot,lutina,atbalsta un viss ir ok.tas ir normāli,ka Tu sevi sargā un nelaid sev klāt.un tas arī ir normāli,ka Tev 20 gados vel ir saglabājusies
nevainība,tas ir tikai apsveicami.Tu visu dari pareizi.nestreso un nedomā par to,ka esi viena un nolemta..tā nav! ;-) atradīsi savu cilvēku un būs ok viss. :-)
08.08.2011 15:53 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Viss ir kārtībā, ja esi nevainīga.
Bet vienīgais derētu aiziet pie seksaloga un noskaidrot kāpēc tev ir zems libido?
Mēs visi vēlamies seksu tāpēc, ka ķermenis to prasa! Un nav sakars ar kkādu vāju morāli!
Bet jebkurā gadījumā ar vecumu seksu gribēsies vairāk.
08.08.2011 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man arii bija 20 gadi, kad zaudeeju nevainiibu. Pirms tam visas manas draudzenes jau bija paspeejushas saguleet pa visaadu chalju gultaam. Nez, man nemaz negribeejaas zaudeet to nevainiibu, lai gan buchoties un maigoties man ljoooti patika - katraa baliitee ar citu chali (s) tas taa, mazliet stulbi :D
Bet tad satiku savu tagadeejo draugu un tad gan nu taaa gribeejaas to seksu, ka paarguleejaam un nenozheeloju ne mirkli, ka neesmu paarguleejusi ar kaadu pirms vinja
08.08.2011 19:00 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
meitenēm tas ir labi, ka būtu čalis būtu cita lieta
08.08.2011 19:07 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
tas ir normali. Sen jau zinams fakts, ka sievietes savu libido kulminaciju sasniedz ap 30-40 gv
08.08.2011 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
Nu man 21 gads, drīz jau būs 22
nu es arī esmu "nevainīgs" :-D
bet nu - neuzskatu, ka tas ir kaut kas briesmīgs :-)
tā kā - gan jau ka pazaudēsi arī savu nevainību, tikai nevajag iespringt
īstais parādīsies iespējams tad, kad vismazāk to būsi gaidījusi ;-)
08.08.2011 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!