konsumācija

 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009

Labvakar, dāmas (l)

Rīt sākšu mēģināt šo darbiņu. Gribētu dzirdēt viedokļus, kuras ir strādājušas. Vai labi var nopelnīt? Vai nav bīstami?

Tām, kurām ne īpaši labs noskaņojums, vai vienkārši vēlas izmest kaut ko negatīvu, tad vēlams ne šajā diskusijā. :-P

04.08.2011 01:08 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu cammon, man liekas, ka konnca saprot, ka darbs nav nekāda medusmaize! Bet normāli padzīvot taču arī gribas.
Tik pat labi meitenes, kuras aiziet uz klubu, piedzeras, pārguļ ar puisi, nav ar neko labākas!
Neesmu nekādā sajūsmā par tādu darbu, taču ja man nebūtu izvēle iespējams pamēģinātu.
Lai veicas ar aktiermākslu šovakar! (l) :-D
04.08.2011 13:07 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu cammon, man liekas, ka konnca saprot, ka darbs nav nekāda medusmaize! Bet normāli padzīvot taču arī gribas.
Tik pat labi meitenes, kuras aiziet uz klubu, piedzeras, pārguļ ar puisi, nav ar neko labākas!
Neesmu nekādā sajūsmā par tādu darbu, taču ja man nebūtu izvēle iespējams pamēģinātu.
Lai veicas ar aktiermākslu šovakar! (l) :-D
04.08.2011 13:07 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Elchaaa, tur tā lieta, ka viņa nesaprot, jo jebkam, ko viņai pasaka, daudzas arīo no kaut kādas paziņu pieredzes, viņa neklausās un idealizē to darbu līdz... :D
Un vēl tādas, kā fantāsija reklamē šo darbu (es nebrīnīšos, ka tras vispār kāds "darba devējs" :)), jo meitenes aizmirst vienu - viņas ir absolūti beztiesiskas ne tikai to ārzemnieku priekšā, bet arī "darba devēju" priekšā, jo nevarēs neko pierādīt, pat izvarošanu, jo poliči pret tādām izturās viennozīmīgi: nevajag līst kur nevajag, saņēmu to, ko meklēji un viss. un bieži tādos bāros ir saistība arī ar narkotikām, meitenes, lai neaiziet uzsēdina uz adatas. .. ja vecene ir "ar pautiem" un to saprot, Ok, bet ja kā autre tik sapņo, ka naudā peldēsies, nju.. ir kā ir :)

var jau teikt, ka es, piemārām, apskaužu. ja tas būtu darbs, kādu aprakstīja fantāsija (ļoti iespējamais fake"), tad var jau būt, jo es pazīstu vienu tādu sievieti, kura bija izcila, skaista, bagāta un.... mirusi (viņai meita pat palika, kura dzīvo svešā valstī un ar svešiem cilvēkiem, tas jau otrais neizdomātais gadījums :)), parsti vieglās naudas "dzīves lutekļi" dzīvo skaisti, bet bieži neilgi, tas ir t;ads drausmīgs novērojums, no "skaistiem deviņdesmitiem" un ne tikai :)
04.08.2011 13:15 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
taurenit
Lūdzu izlasi visus komentārus, un tad te gudri spriedelē. Es jau teicu, ka neesmu sajūsma par šo darbu, pat īsti iet negribas, zinu, ka nav medusmaize u.tt. Bet man uz doto brīdi vajag naudu, lai dzīvotu, samaksātu par dzīvokli un paēstu. Pa brīvajiem brīžiem turpinu meklēt citas iespējas, bet pagaidām tādu nav. Beidzat nosodīt. Šaubos, vai pašas esat tik svētas, kā te mētājat.
Un saku vēlreiz. Dāmas nomierinaties! Viedokļi kā vienmēr dalās, tāpēc slēgšim šo tēmu uz pozitīvas nots bez naida un dusmām.
04.08.2011 13:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.08.2009
taurenite-optimiste.

Haa..haa - sasmējos "darba devējs" un "Fake" :-D, :-D
es vnk rakstu, kā notiek manā vietā, un kad ir šis tas pozitīvs arī, jo vnm pirmo redz to slikto :-)
04.08.2011 13:25 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
domā, ka 'darba devēji' pēc tam meitenes,kurām tā čakarēšana tik labi padodas, viegli palaiž prom? bez draudiem, bez šantāžas?..
ok, čakarēšana ta čakarēšana (lai gan dzīvē tas viennozīmīgi nāks atpakaļ)
bet vai savai veselībai, dzīvībai un drošībai tomēr nevajadzētu būt pirmajā vietā?
vai nauda vispār ir tā vērta?
04.08.2011 13:26 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
konnca, es arī rakstīju, ka neesmu svēta, ja Tev pastāstītu, ko pa jaunību darīju, tu būtu uz dibena, diemžēl.... Tāpēc ne svātumā ir lieta.

Neskatoties, ka saki, ka darbs nav medusmaize (katrs darba ja kas kaut kur nav medusmaize), Tu pilnīgi nepieļauj vienu domu, ka tas ir REĀLI BĪSTAMS, Tu mēģin aizstāvēt to darbu katra teikumā; ka nebūs jādara tas un tas, ka būs jāģerbjās pieklajīgi, ka viesi maksās tāpāt utt., Tu ar prieku pieņēmi . ka būsi geiša un Tevi fascenē fantasijas stāstītais, jo Tu neapzinies KUR Tu ej un KO Tu darīsi, un svarīgakais, ar kādiem cilvēkiem sastapsiem, zini, ir t;āds izteiciens krieviski (pie reizes pamācīsies, jo tur būs arī krievu tūristi:))
Кто предупрежден, тот воорожен. Bet Tu negribi bruņoties, negribi ticēt, ka tas ir bīstami. Jo izklausās, ka esi vēl naiva. Ir arī otris variants - Tu vispār idealizē tādu dzīvesstilu (latenti, pati vēl to neapzinies :)), nju tad man gan nav ko šeit skaidrot, arī citām meitenēm - nē.
04.08.2011 13:28 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
fantaazija, nju es jau nesaku 100 procentīgi, bet Tu pārāk labi un pozitīvi to prezentē, es jau neizslēdzu iespēju, ka esi tā rūdīta psiholoģe un augstas klases sievietevisās nozīmēs ar savu harismu (mūsdienu mata hari vai kātur :)), bet vai neredzi kāda vēl ir autore, nju tad pastāsti viņai arī par mīnusiem "iz pieredzes", tā - līdzsvaram :D Es , diemžēl, pazīstu (ne no TV) daudz vairāk negatīvu stāstu, nekā pozitīvu. Man jau nav žēl, ka kāda pelna naudu uz ārzemnieku rēķina, ja paši lohi, bet tur tā lieta, ne visi grib būt apkrāpti visādās nozīmēs, kaut gan, nenoliedzu, lohi ir un skaistai sievietei ir iepējams iegūt kaut miljonus, bet iespējams, arī iegūt sev su... uz pakaļas, jo sievietēm ir viens mīnuss - viņas fiziski nav tik spēcīgas kā vīrieši, ja kas notiks...
04.08.2011 13:33 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Taurenite - optimiste, uzskatu, ka Konnca jau ir izvēlējusies riskēt, un stāstīt šādus stāstus būtu viņai lieki, jo izklausamies uzreiz pēc Svētajām.
Konnca, ja gribi, varu uzrakstit savu pieredzi uz epastu :-)
04.08.2011 13:39 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Taurenīt, cik daudz Tu zini par Matu Hari? Šaubos, ka tieši tā viņu ir jāraksturo. Tavam aprakstam vairāk atbilst, piemēram, Doroteja de Taleirāna-Perigora.
04.08.2011 13:44 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
dream-liquid
Es dzīvoju viena pati, darba nav, naudas nav, bet dzīvokļa īpašniekam tas neinteresē. Ēst arī vajag. Tāpēc, uzskatu, ka lieki šobrīd teikt, ka nauda nav tā vērta.
Bļāviens, meitenes, es zinu uz ko eju, bet man uz doto brīdi NAV CITU VARIANTU. DARBU TURPINĀŠU MEKLĒT INTENSĪVI. Zinu, ka bīstami, riebīgi u.tt. Bet man VAJAG NAUDU. Prieks, ka jums ir dzīvesvieta, nauda, darbs. Bet man pagaidām ir jāpacīnās.
04.08.2011 13:48 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
04.08.2011 13:49 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Pirmdiena, pietiekāmi tādā līmenī, ka palasīju pāis viņas biogrāfijas, kādreiz interesējos. Nju tai jau no nekā (jo viņa savās dejās bija "pirmā tāda" , bet tas dejas nebija nekas īpašs:)) izveidoja sevi kā personu, kurai idevāsdzīvot tā, kā gribējās, bet viņa vismaz "karjeras sākumā" bija 28, vienaneveiksmīga "profesionālā" pieredze ar gleznotāju, uz visiem laikiem pazaudēta meita (sanāk, ka nebija ko zaudēt :)), bet mūsu meitenēi labi ja 18 un tikai vēlme - vajag naudu, naudu, naudu.. :)
04.08.2011 13:50 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Riebj šīs nosodītājas, svētules, kuras nav manā situācijā, bet tik gudri gvelž, kas ir ētiski, kas nav, kas ir pareizi un kas nav. Dzīvē nav pareizu vai nepareizu lietu, ir tikai stereotipi.
04.08.2011 13:51 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Konnca, nju tad man ir tikai viens ko teikt - apznies robežu, pastāsti kādam no draugiem/ radiem, kur ej, lai zinātu kur meklēt ja kas un esi uzmanīgi..

Veiksmi atrast normālu darbu!
04.08.2011 13:52 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
taurenite
nav man 18, ir vairāk. Jā, naudu vajag, lai izdzīvotu.
04.08.2011 13:52 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Taurenīt, paldies, esmu lasījusi pietiekoši daudz, vienkārši šaubos, ka psiholoģija ir minēta vietā.
konnca, neņem Tu viņas galvā, dari to, kas Tev liekas pareizs, nereklamējot savu darbu citām. Ja kāds neizliekas par to, kas īstenībā nav, nelepojas ar to, citi nosoda, tad lai droši dara, ja vien vēlas. Veiksmi Tev darbiņā!
04.08.2011 13:54 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
konnca, šitasi pēdējais mani nosuita nost ja i bogu - IR pareizas un nepareizsa lietas, ja Tev piedāvās miljonu, nolaupīsi pāris bērniņus un pati palīdzēsi griez orgānos :)

Dzīvē ir gan melnas, gan baltas svītras :D Un ja melnajā Tu būsi nikna uz visu pasauli un visā, ko Tev saka saklausīsi tikai nosodījumu un apsaukāsi cilvēkus pretī, tad Tev tā melnā svītra turpināsies mūžīgi ar visu Tavu konsumāciju!

Citas nav vainīgas, ka Tev nav darba, katrai otrai šeit ir bijuši traģiski periodi, var jau būt pat tādi, par kurām Tev vispār nav ne jausmas (nesaku tikai par sevi), tāpēc vienīgais ko gribās novēlēt - maini domāšanu uz optimiskāku, un būs labi, kas teica, ka dzīve ir viegla...

Un vēl, kāpēc Tu vispār sēit rakstīji, ja nebiji gatava uzklausīt patiesību?!
04.08.2011 13:57 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
pirmdiena
Godīgi sakot, tā arī ir. Nelepojos. Vēlējos dzirdēt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, bet, kā vairumā diskusiju, saņēmu nosodījumu. Paldies par atbalstu!
Bet pēc visām melnajām strīpām nāk, taču, labās. Lai vēlāk spētu salīdzināt, kas labs un kas ne tik labs.
04.08.2011 13:58 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Taurenit
Tur jau tā lieta, ka cenšos saskatīt kaut ko optimistisku un visu tā arī uztvert, savādāk uz tādu darbu neietu. Ja būtu depresīva un negatīva, tad, iespējams, šobrīd sēdētu uz ielas.
04.08.2011 14:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!