konsumācija

 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009

Labvakar, dāmas (l)

Rīt sākšu mēģināt šo darbiņu. Gribētu dzirdēt viedokļus, kuras ir strādājušas. Vai labi var nopelnīt? Vai nav bīstami?

Tām, kurām ne īpaši labs noskaņojums, vai vienkārši vēlas izmest kaut ko negatīvu, tad vēlams ne šajā diskusijā. :-P

04.08.2011 01:08 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man ar šī tēma ir ļoti tuva un sāpīga, jo man diezgan daudz draugu ir ārzemnieku, un man patiešām besī visa šī konsumācijas padarīšana, jo džeki ir patiešām forši, kuriem patīk komunicēt, patusēt, pat neko vairāk, bet uz viņiem visi skatās kā uz naudas maisiem ... no kuriem tik paņemt vairāk naudas! (t)
Man ar nākas viņiem staigāt līdzi, lai viņus neapšmauc! (t)
04.08.2011 03:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Melessii-vienigais ko zinu,ka ar taxi tiesam bailigi braukt ,jo mus ar viru izvadaja krustu skersu lidz vajadzigai vietai par lielu summu!Es vel beigas teicu,ka atceros citu celu ,ka tai vietai var piebraukt! :-D Noteikti ,ja virs butu viens Latvija-tad butu apcakerets |-) !Vinu vienu nevar laist nekada gadijuma! (t)
04.08.2011 03:23 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Buutu jauki peec paaris dienaam izlasiit konncas viedokli, kaa gaaja patiesiibaa.
04.08.2011 03:25 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Parīt pastāstīšu tikai gribētājām. Gribētājas ir Lakšmi un saldejums
Atstājiet e-pastus.
04.08.2011 03:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saldejumss-es izdariju ,ko teicu-vai sanemi? :-) Viss ok!Nejuties vainiga,ja nevelies atbildet! :-P
04.08.2011 03:28 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
04.08.2011 03:32 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ok, parīt ziņošu kā gāja.
04.08.2011 03:36 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Tas ir labais - dzeks noleemis Tevi piedzirdiit, lai ievilktu gultaa piem., un tik peerk un peerk :-D
04.08.2011 08:41 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.07.2011
Pilnīgi piekrītu @Paris. Šāds "darbs" ir pazemojošs un neko labu neliecina par sievietes intelekta līmeni un morālo stāju. Ceru, ka tev šī izvēle - to darīt nebūs jānožēlo. Padomā, vai tiešām nav citu variantu kā nopelnīt naudu, arī ja tev nav darba pieredzes vai izglītības?
04.08.2011 11:57 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.08.2009
Sveikas. :-)
Pirms pus gada es nebūtu iedomājusies, kad kko tādu pati reiz darīšu 8-) , bet sanāca tā, kad pēc jaunā gada biju aktīvi iesaistījusies darba meklēšanā,un visur kur tiku aicināta uz darba intervijām piedāvāja man konsumāciju, pašā sākumā tiešām biju pārliecināta, kad tas viss ir saistīts ar intīmpakalpojumiem, bet tad shis tas mainīja manas domas. Daudzām meitenēm ir nepareizs priekšstats par šo visu, jo redz tikai negatīvo. Tā kā vell mācos un pieredze man arī vēl nav no dižajām, tāpēc atrast kcik normālu darbiņu ir gandrīz neiespējami, bet naudu jau arī kkā vajag, jo gribu pamazām kļūt patstāvīga, neprasot naudu vecākiem. Un tas man pagaidām arī veiksmīgi izdodas! :-) Apmierina, ka dienas strādāšanai izvēlos es pati, un kad nav jāvergo katru dienu no agra rīta līdz vakaram, piemēram, kādā tirdzniecības veikalā par minimālo algu, jo reāli ir iespējams, šo naudu nopelnīt vienā vakarā, man līdz šim lielākā nopelnītā summa par vakaru ir bijusi 207Ls. Gadās, ka ne katra diena ir veiksmīga, un sanāk nopelnīt "milzu naudu", bet katrā gadījumā beigās tas atmaksājas parēķinot cik ir nopelnīts. Ir interesanti sarunāties ar dažādu rasu un valstu cilvēkiem, un pie reiz uzzināt daudz ko jaunu un interesantu, ko vēl līdz šim nezināju, kā arī iespēja iegūt kontaktus un draugus no ārzemēm. Parasti nejūtos, kā darbā, jo katra reize ir kā sava veida tusiņš, kurā tu iepazīsties, parunājies, iedzēr, padejo un patīkami pavadi laiku.
Man vell ne reizi pagaidām nav trāpijušies ārzemnieki, kuri būtu agresīvi noskaņoti,jo tie šeit svešā valstī vnk baidās , un nekāda agreiivitāte netiek pielietota, vienīgi, ja gadās krievveidīgie no Krievijas, tad gan tie ja piedzerās tad, var kļūt agresīvi un rupji.Ja nu tiešām gadās kkāda veida problēmas, tad bārā vai klubā ir menedžeri un apsargi, kuri vnm palīdzēs atrisināt situāciju.
Njā tas nav godīgākais darbs pasaulē, bet ziniet,ja es būšu super godīga, tad nedomāju, ka kkur baigi tālu tikšu un tomēr vajag būt nedaudz egoistam arī,jo katram gribās dzīvot labāk, skasti ģērbties, un ieejot veikalā neskaitīt katru kapeiku par ēdienu :-)
Lai jauka diena, un Veiksmi autorei sakarā ar šī darba uzsākšanu, mazāk klausīties negatīvos viedokļus un pašai pārbaudīt, kas un kā notiek patiesībā (l)
04.08.2011 12:35 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Konnca, gribu dzirdēt pēc tam atstāstu.
Nenosodu Tevi, bet zinu, ka nekas drošs tas arī nav!
Man liekas, ka ir diezgan grūti psiholoģiski, ja Tev jārunā ar vīriešiem, kuri Tev vispār nesimpatizē.
Nu tēlot jau arī var līdz noteiktam līmenim.
Lai veicas!
Pē tam gaidu Tavu blogu ar visiem sīkumiem :) :-P
04.08.2011 12:39 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Vari atsūtit arī uz [email protected]
04.08.2011 12:42 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Man liekas, ka tas ir galīgi garām. izklausās viegli, bet realitātē - pat ja mērķauditorija ir tikai ārzemnieki, mazajā Latvijā, vēl jo vairāk mazajā Rīgā var savu reputāciju sabojāt pāris šāda darba maiņās. Tās ir tikai manas domas, jo vienmēr piedomāju pie tā, ka dzīvē man ir pietiekami lieli plāni, lai šāda vēlme piepelnīties pēc tam neatstātu netīrus pagātnes pēdu nospiedumus.
04.08.2011 12:48 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Autore un tās, kuras šo darbu idealizē :)

Zakja teiktais jau izsaka VISu, bet bai jūs domājiet, ka tie tūristi pavisam stulbi :) Viņiem tagad tā shēma visa ir zināma un viņi PAŠI mēģina apkrāpt meitenes un šitādas točkas. un neviens Tev, meiten, nav teicis, ka Tev būs arī tas klients uz ielas jāmeklē, ja bārā paši nenāks, tātad, būs jāvelk situēts ārzemnieks uz šo te :) Mums firmai ir daudz Skandināvu - kruto biznesmeņu puzņēmuma partneru ziņā un tiem jau līdostā tiek stāstīts par šitādām šmauikšanām un viņi zin, kur dabūt gan mauku, gan vīnu psuper - puper par konkrētām cenām. :) Un tos večus normāli laist uz vecrīgu vienus nedrīkst, pilnīgi jāsargā bija vairāks reizes no šitām konsumācijas meitenēm, kuras gluma ik uz stūra :) Bettie veči arī kļūst ar katru gadu gudrāki, kā izklaidēties bez tik lieliem zaudējumiem :D

Kādreiz biju gide, un arī "nasmotrelasj" ne to vien :)
04.08.2011 12:51 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Fantaazija
Paldies par sapratni! :)
04.08.2011 12:53 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Emanuelle, tādas sievietes, par kurām rakstīji Tu Lv arī eksistē, un arī tādas iestādes, bet ne jau tāda kantori liek sludinājumus un atrod kvantumos tādas muļķītes kā autore. :) Tādas meitenes, kuras aprakstīji, t;ādus murgus šeit nerakstītu :D

Žēl man autiori, pati sabojāju sev reputāciju k;ādreiz, bet tiesa gan, ne ar šo. ja izvēlēties tāda veida tūristu krāpšanu, tad labāk es piekristu būt ar visnetīraku mauku, jo tur jau vismaz cena būtu noteikta un viss, bet šeit jau kaut kāds kriminalnjiks :)jO nav svarīgi ar ko tas sākās, bet vismaz pie mums 99 % tas tā beidzas :)
04.08.2011 12:56 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
tad Tev šodien pirmā darba diena? :-)
04.08.2011 12:57 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Elchaaa
Jā :)
04.08.2011 12:58 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
konnca, es jau neapstrīdu, ka ir viena vieta no 100, par kuru stāsta fatāsija (un es saprotu, ka tas arī ir daudzu eiteņu sapnis būt tādai super puper, visiem patikt un vēl naudu ar lāpstu grābt :)), bet tad tur jābūt izcilam psihologam, jo parasti agrāk via vēlāk viss izvēršas pavisam savādāk :) un parasti ņme jaunas meitenes, kuras nemāk būt izcilas :D Un ārzemnieku attieksme ar katru gadu pasliktinās, jo arī ārzemēs ir krīze unārvien retāk pat ļoti biezie grib atstāt šeit par dzērieniem vien tūkstošus :)
Es tikai ļoti ceru, ka gan fantāsijai, gan autorei nekas nenotiks, jo es pazīstu gadījumu, kurš bedzās, ka meiteni nometa no desmitā stāva (manu bijušo klasesbiedreni :( ) un nepalīdzēja, ka meitene pa dienu studēja jurisprudenci un piestrādāja arī jurispdudences jomaa... tas bija pasen, bet pasaule nemainās, un ja mainās, tad ne uz labo pusi.. :(
04.08.2011 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kuros klubos shitaadas kraapshanas notiek? Jaabriidina savi aarzemju draugi, lai uz taadaam vietaam neiet. Fui un tad nav briinums, ka liidz ko tu pasaki kaadam aarzemniekam, ka tu esi latviete, uzreiz tevi par vieglas uzvediibas skukjeni uztver
04.08.2011 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits