konsumācija

 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009

Labvakar, dāmas (l)

Rīt sākšu mēģināt šo darbiņu. Gribētu dzirdēt viedokļus, kuras ir strādājušas. Vai labi var nopelnīt? Vai nav bīstami?

Tām, kurām ne īpaši labs noskaņojums, vai vienkārši vēlas izmest kaut ko negatīvu, tad vēlams ne šajā diskusijā. :-P

04.08.2011 01:08 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Konnca, gribu dzirdēt pēc tam atstāstu.
Nenosodu Tevi, bet zinu, ka nekas drošs tas arī nav!
Man liekas, ka ir diezgan grūti psiholoģiski, ja Tev jārunā ar vīriešiem, kuri Tev vispār nesimpatizē.
Nu tēlot jau arī var līdz noteiktam līmenim.
Lai veicas!
Pē tam gaidu Tavu blogu ar visiem sīkumiem :) :-P
04.08.2011 12:39 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.08.2009
Sveikas. :-)
Pirms pus gada es nebūtu iedomājusies, kad kko tādu pati reiz darīšu 8-) , bet sanāca tā, kad pēc jaunā gada biju aktīvi iesaistījusies darba meklēšanā,un visur kur tiku aicināta uz darba intervijām piedāvāja man konsumāciju, pašā sākumā tiešām biju pārliecināta, kad tas viss ir saistīts ar intīmpakalpojumiem, bet tad shis tas mainīja manas domas. Daudzām meitenēm ir nepareizs priekšstats par šo visu, jo redz tikai negatīvo. Tā kā vell mācos un pieredze man arī vēl nav no dižajām, tāpēc atrast kcik normālu darbiņu ir gandrīz neiespējami, bet naudu jau arī kkā vajag, jo gribu pamazām kļūt patstāvīga, neprasot naudu vecākiem. Un tas man pagaidām arī veiksmīgi izdodas! :-) Apmierina, ka dienas strādāšanai izvēlos es pati, un kad nav jāvergo katru dienu no agra rīta līdz vakaram, piemēram, kādā tirdzniecības veikalā par minimālo algu, jo reāli ir iespējams, šo naudu nopelnīt vienā vakarā, man līdz šim lielākā nopelnītā summa par vakaru ir bijusi 207Ls. Gadās, ka ne katra diena ir veiksmīga, un sanāk nopelnīt "milzu naudu", bet katrā gadījumā beigās tas atmaksājas parēķinot cik ir nopelnīts. Ir interesanti sarunāties ar dažādu rasu un valstu cilvēkiem, un pie reiz uzzināt daudz ko jaunu un interesantu, ko vēl līdz šim nezināju, kā arī iespēja iegūt kontaktus un draugus no ārzemēm. Parasti nejūtos, kā darbā, jo katra reize ir kā sava veida tusiņš, kurā tu iepazīsties, parunājies, iedzēr, padejo un patīkami pavadi laiku.
Man vell ne reizi pagaidām nav trāpijušies ārzemnieki, kuri būtu agresīvi noskaņoti,jo tie šeit svešā valstī vnk baidās , un nekāda agreiivitāte netiek pielietota, vienīgi, ja gadās krievveidīgie no Krievijas, tad gan tie ja piedzerās tad, var kļūt agresīvi un rupji.Ja nu tiešām gadās kkāda veida problēmas, tad bārā vai klubā ir menedžeri un apsargi, kuri vnm palīdzēs atrisināt situāciju.
Njā tas nav godīgākais darbs pasaulē, bet ziniet,ja es būšu super godīga, tad nedomāju, ka kkur baigi tālu tikšu un tomēr vajag būt nedaudz egoistam arī,jo katram gribās dzīvot labāk, skasti ģērbties, un ieejot veikalā neskaitīt katru kapeiku par ēdienu :-)
Lai jauka diena, un Veiksmi autorei sakarā ar šī darba uzsākšanu, mazāk klausīties negatīvos viedokļus un pašai pārbaudīt, kas un kā notiek patiesībā (l)
04.08.2011 12:35 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.07.2011
Pilnīgi piekrītu @Paris. Šāds "darbs" ir pazemojošs un neko labu neliecina par sievietes intelekta līmeni un morālo stāju. Ceru, ka tev šī izvēle - to darīt nebūs jānožēlo. Padomā, vai tiešām nav citu variantu kā nopelnīt naudu, arī ja tev nav darba pieredzes vai izglītības?
04.08.2011 11:57 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Tas ir labais - dzeks noleemis Tevi piedzirdiit, lai ievilktu gultaa piem., un tik peerk un peerk :-D
04.08.2011 08:41 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ok, parīt ziņošu kā gāja.
04.08.2011 03:36 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
04.08.2011 03:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saldejumss-es izdariju ,ko teicu-vai sanemi? :-) Viss ok!Nejuties vainiga,ja nevelies atbildet! :-P
04.08.2011 03:28 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Parīt pastāstīšu tikai gribētājām. Gribētājas ir Lakšmi un saldejums
Atstājiet e-pastus.
04.08.2011 03:27 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Buutu jauki peec paaris dienaam izlasiit konncas viedokli, kaa gaaja patiesiibaa.
04.08.2011 03:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Melessii-vienigais ko zinu,ka ar taxi tiesam bailigi braukt ,jo mus ar viru izvadaja krustu skersu lidz vajadzigai vietai par lielu summu!Es vel beigas teicu,ka atceros citu celu ,ka tai vietai var piebraukt! :-D Noteikti ,ja virs butu viens Latvija-tad butu apcakerets |-) !Vinu vienu nevar laist nekada gadijuma! (t)
04.08.2011 03:23 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man ar šī tēma ir ļoti tuva un sāpīga, jo man diezgan daudz draugu ir ārzemnieku, un man patiešām besī visa šī konsumācijas padarīšana, jo džeki ir patiešām forši, kuriem patīk komunicēt, patusēt, pat neko vairāk, bet uz viņiem visi skatās kā uz naudas maisiem ... no kuriem tik paņemt vairāk naudas! (t)
Man ar nākas viņiem staigāt līdzi, lai viņus neapšmauc! (t)
04.08.2011 03:13 |
 
Reitings 126
Reģ: 29.01.2009
Man konsumācija no tūrista viedokļa liekas vēl zemiskāka nekā prostitūcija, JO prostitūcijas gadījumā abas puses zina, ko grib saņemt/sniegt, bet konsumācijas rezultātā tūrists jau nezina, ka viņu vazā aiz deguna. Ne visi tūristi meklē seksu. Ir puiši, kas tiešām aiz labas sirds izmaksā dzērienu, pretī saņemot tikai paldies :). Bet sūknēt no viņiem dzērienus par LIELĀM summām, tas gan ir pretīgi :(. Es vēl saprastu tur divus, trīs latus, bet ne jau simtos.
P.S. Konnca, vai Tev ir daudz paziņu ārpus Latvijas? Ar to domāju - cittautieši? Man, piemēram, ir daudz ārzemnieki - draugi, jo neilgu laika posmu esmu dzīvojusi ārpus LV. Un ikreiz, kad viņi apciemo mani Latvijā, es sekoju līdzi viņu naudas tēriņiem. Ne jau tāpēc, ka man gribās zināt, cik nauda viņiem makā, bet tikai dēļ krāpniecības. Piemēram, nesen pa trim tējām gandrīz 20,-Ls paprasīja, kaut reāli jāmaksā bija tikai 3,-Ls. Kārtīgi traci sataisīju. Tas ir vnk brrrrriesmīgi, ka viņus apčakarē ;/
04.08.2011 03:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zel ,ka Latvija ta ir! (t) Es tiesam neko nezinu-zinu to ,ka Latvija prostitucija pirma vieta...Zel!
Man bija ceriba,ka kaut kas mainas uz labo pusi,jo visa visuma doma nav slikta-ta ideja,kad virietis grib izklaideties ar jaunu interesantu meiteni-teiksim pavadit vakaru,maksajot attiecigu naudu.Es tiesam nedomaju neko perversu,pazemojosu!Tad jau visos naktsklubos stradajosas dejotajas ari nevar iziet pec tam uz ielas,modeles tapat! |-)
04.08.2011 03:08 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Labi meitenes. Nevairosim naidu. Es saprtu jūsu domas, kuras, kā vienmēr, dalās. Atkārtošos, šis nav mans sapņu darbs, bet man uz doto brīdi vajag naudu. Citu darbu uz sitienu atrast nevaru. Tas nenozīmē, ka man jāguļ ar kādu, ka esmu mauka, kā te daža laba izteicās, ka man ir zems līmenis. Atvainojiet, bet nav man tāda pieredze lai sēdētu birojā, šķirstītu papīrus, parakstītu līgumus u.tt. Esmu zolīda meitene, bet man vajag naudu. Slēdzam šo tēmu, neuzkurinot viena otru.
Jauku visām atlikušo vakara daļu (l)
04.08.2011 03:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Emmanuelle

Gandrīz 100% gadījumu tūristiem nav ne jausmas par dzērienu cenām,tāpēc jau apmeklētāji nezina,ka tā meitene strāda,pelna naudu klubam. Bija gadījums,kad vīrietis atbrauca atpūsties uz LV un viņam no kartes tādā veidā novilka nenormāli daudz naudas,kārezultātā viņš ar saviem 2iem bērniem var savilkt jostu.
04.08.2011 03:01 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
šausmas kā jūs te uzbrūkat meitenei :-/ atrunāt vai mācīt jau tāpat nav jēgas. Katrs lai dara, ko grib. Pamēģinās - pati sapratīs kas un kā :-)
04.08.2011 03:00 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Emmanuele, var redzēt, ka Tev nav pilnīgākās sajēgas, kas notiek un kā notiek LV! :-D
Tām meitenēm ir jāuzmācas un jāuzbāžas un bez maz vai jāspiež viņiem pirkt to alkoholu, un viņas to dara, jo savādāk, viņām nebūs "alga", un ne visi ārzemnieki ir tik labi situēti, lai varētu atļauties ko tādu!
Cik bieži nākas lasīt ziņās par apkrāptajiem ārzemniekiem Latvijā un viņu neapmierinātību.
Ja Tev tas liekas pareizi un nekas traks, tad, atvaino, Tu man biji radījusi labāku, nopietnākas sievietes tēlu!
04.08.2011 02:59 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Emmanuelle
Šodien man arī pateica, ka vulgāri ģērbties nav ieteicams. Labāk ir ģērbties tā gaumīgi un zolīdi. Tas nenozīmē - balta blūzīte, melni svārciņi. Bet sievietei jābūt gaumīgai. To vai viņi vēlas pirkt to pudeli pa 100Ls vai nevēlas ir katra paša ziņā.
04.08.2011 02:58 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jā,protams,šī darba izvēle nenorāda par tavu intelektu un uztveri pilnīgi neko.
Lai veicas jaunajā darba vietā un nepietrūkst tēmu par ko diskutēt ar džentelmeņiem.
04.08.2011 02:58 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
konnca, nav tā, ka nauda neko nenozīmē,ne jau visi tūristi, kas brauc uz LV ir tik pārbagāti, ka viņiem tie 100 ls dzīvi nemainīs. patiesībā riska darbs tev ;)it īpaši, ka tev pat nav līgums un tu oficiāli nestrādā, līdz ar to, naudu tu arī vari nesaņemt par tām daudzajām stundiņām, kuru laikā centies. un reāli kam tev tādu riska darbu? kā vienā no komentāriem lasīju, citēšu "darbs čūsku midzenī" , nu padomā, meitene, vai tev to vajag!!!
04.08.2011 02:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits