konsumācija

 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009

Labvakar, dāmas (l)

Rīt sākšu mēģināt šo darbiņu. Gribētu dzirdēt viedokļus, kuras ir strādājušas. Vai labi var nopelnīt? Vai nav bīstami?

Tām, kurām ne īpaši labs noskaņojums, vai vienkārši vēlas izmest kaut ko negatīvu, tad vēlams ne šajā diskusijā. :-P

04.08.2011 01:08 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
dream-liquid
Es dzīvoju viena pati, darba nav, naudas nav, bet dzīvokļa īpašniekam tas neinteresē. Ēst arī vajag. Tāpēc, uzskatu, ka lieki šobrīd teikt, ka nauda nav tā vērta.
Bļāviens, meitenes, es zinu uz ko eju, bet man uz doto brīdi NAV CITU VARIANTU. DARBU TURPINĀŠU MEKLĒT INTENSĪVI. Zinu, ka bīstami, riebīgi u.tt. Bet man VAJAG NAUDU. Prieks, ka jums ir dzīvesvieta, nauda, darbs. Bet man pagaidām ir jāpacīnās.
04.08.2011 13:48 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Taurenīt, cik daudz Tu zini par Matu Hari? Šaubos, ka tieši tā viņu ir jāraksturo. Tavam aprakstam vairāk atbilst, piemēram, Doroteja de Taleirāna-Perigora.
04.08.2011 13:44 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Taurenite - optimiste, uzskatu, ka Konnca jau ir izvēlējusies riskēt, un stāstīt šādus stāstus būtu viņai lieki, jo izklausamies uzreiz pēc Svētajām.
Konnca, ja gribi, varu uzrakstit savu pieredzi uz epastu :-)
04.08.2011 13:39 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
fantaazija, nju es jau nesaku 100 procentīgi, bet Tu pārāk labi un pozitīvi to prezentē, es jau neizslēdzu iespēju, ka esi tā rūdīta psiholoģe un augstas klases sievietevisās nozīmēs ar savu harismu (mūsdienu mata hari vai kātur :)), bet vai neredzi kāda vēl ir autore, nju tad pastāsti viņai arī par mīnusiem "iz pieredzes", tā - līdzsvaram :D Es , diemžēl, pazīstu (ne no TV) daudz vairāk negatīvu stāstu, nekā pozitīvu. Man jau nav žēl, ka kāda pelna naudu uz ārzemnieku rēķina, ja paši lohi, bet tur tā lieta, ne visi grib būt apkrāpti visādās nozīmēs, kaut gan, nenoliedzu, lohi ir un skaistai sievietei ir iepējams iegūt kaut miljonus, bet iespējams, arī iegūt sev su... uz pakaļas, jo sievietēm ir viens mīnuss - viņas fiziski nav tik spēcīgas kā vīrieši, ja kas notiks...
04.08.2011 13:33 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
konnca, es arī rakstīju, ka neesmu svēta, ja Tev pastāstītu, ko pa jaunību darīju, tu būtu uz dibena, diemžēl.... Tāpēc ne svātumā ir lieta.

Neskatoties, ka saki, ka darbs nav medusmaize (katrs darba ja kas kaut kur nav medusmaize), Tu pilnīgi nepieļauj vienu domu, ka tas ir REĀLI BĪSTAMS, Tu mēģin aizstāvēt to darbu katra teikumā; ka nebūs jādara tas un tas, ka būs jāģerbjās pieklajīgi, ka viesi maksās tāpāt utt., Tu ar prieku pieņēmi . ka būsi geiša un Tevi fascenē fantasijas stāstītais, jo Tu neapzinies KUR Tu ej un KO Tu darīsi, un svarīgakais, ar kādiem cilvēkiem sastapsiem, zini, ir t;āds izteiciens krieviski (pie reizes pamācīsies, jo tur būs arī krievu tūristi:))
Кто предупрежден, тот воорожен. Bet Tu negribi bruņoties, negribi ticēt, ka tas ir bīstami. Jo izklausās, ka esi vēl naiva. Ir arī otris variants - Tu vispār idealizē tādu dzīvesstilu (latenti, pati vēl to neapzinies :)), nju tad man gan nav ko šeit skaidrot, arī citām meitenēm - nē.
04.08.2011 13:28 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
domā, ka 'darba devēji' pēc tam meitenes,kurām tā čakarēšana tik labi padodas, viegli palaiž prom? bez draudiem, bez šantāžas?..
ok, čakarēšana ta čakarēšana (lai gan dzīvē tas viennozīmīgi nāks atpakaļ)
bet vai savai veselībai, dzīvībai un drošībai tomēr nevajadzētu būt pirmajā vietā?
vai nauda vispār ir tā vērta?
04.08.2011 13:26 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.08.2009
taurenite-optimiste.

Haa..haa - sasmējos "darba devējs" un "Fake" :-D, :-D
es vnk rakstu, kā notiek manā vietā, un kad ir šis tas pozitīvs arī, jo vnm pirmo redz to slikto :-)
04.08.2011 13:25 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
taurenit
Lūdzu izlasi visus komentārus, un tad te gudri spriedelē. Es jau teicu, ka neesmu sajūsma par šo darbu, pat īsti iet negribas, zinu, ka nav medusmaize u.tt. Bet man uz doto brīdi vajag naudu, lai dzīvotu, samaksātu par dzīvokli un paēstu. Pa brīvajiem brīžiem turpinu meklēt citas iespējas, bet pagaidām tādu nav. Beidzat nosodīt. Šaubos, vai pašas esat tik svētas, kā te mētājat.
Un saku vēlreiz. Dāmas nomierinaties! Viedokļi kā vienmēr dalās, tāpēc slēgšim šo tēmu uz pozitīvas nots bez naida un dusmām.
04.08.2011 13:20 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Elchaaa, tur tā lieta, ka viņa nesaprot, jo jebkam, ko viņai pasaka, daudzas arīo no kaut kādas paziņu pieredzes, viņa neklausās un idealizē to darbu līdz... :D
Un vēl tādas, kā fantāsija reklamē šo darbu (es nebrīnīšos, ka tras vispār kāds "darba devējs" :)), jo meitenes aizmirst vienu - viņas ir absolūti beztiesiskas ne tikai to ārzemnieku priekšā, bet arī "darba devēju" priekšā, jo nevarēs neko pierādīt, pat izvarošanu, jo poliči pret tādām izturās viennozīmīgi: nevajag līst kur nevajag, saņēmu to, ko meklēji un viss. un bieži tādos bāros ir saistība arī ar narkotikām, meitenes, lai neaiziet uzsēdina uz adatas. .. ja vecene ir "ar pautiem" un to saprot, Ok, bet ja kā autre tik sapņo, ka naudā peldēsies, nju.. ir kā ir :)

var jau teikt, ka es, piemārām, apskaužu. ja tas būtu darbs, kādu aprakstīja fantāsija (ļoti iespējamais fake"), tad var jau būt, jo es pazīstu vienu tādu sievieti, kura bija izcila, skaista, bagāta un.... mirusi (viņai meita pat palika, kura dzīvo svešā valstī un ar svešiem cilvēkiem, tas jau otrais neizdomātais gadījums :)), parsti vieglās naudas "dzīves lutekļi" dzīvo skaisti, bet bieži neilgi, tas ir t;ads drausmīgs novērojums, no "skaistiem deviņdesmitiem" un ne tikai :)
04.08.2011 13:15 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu cammon, man liekas, ka konnca saprot, ka darbs nav nekāda medusmaize! Bet normāli padzīvot taču arī gribas.
Tik pat labi meitenes, kuras aiziet uz klubu, piedzeras, pārguļ ar puisi, nav ar neko labākas!
Neesmu nekādā sajūsmā par tādu darbu, taču ja man nebūtu izvēle iespējams pamēģinātu.
Lai veicas ar aktiermākslu šovakar! (l) :-D
04.08.2011 13:07 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu cammon, man liekas, ka konnca saprot, ka darbs nav nekāda medusmaize! Bet normāli padzīvot taču arī gribas.
Tik pat labi meitenes, kuras aiziet uz klubu, piedzeras, pārguļ ar puisi, nav ar neko labākas!
Neesmu nekādā sajūsmā par tādu darbu, taču ja man nebūtu izvēle iespējams pamēģinātu.
Lai veicas ar aktiermākslu šovakar! (l) :-D
04.08.2011 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kuros klubos shitaadas kraapshanas notiek? Jaabriidina savi aarzemju draugi, lai uz taadaam vietaam neiet. Fui un tad nav briinums, ka liidz ko tu pasaki kaadam aarzemniekam, ka tu esi latviete, uzreiz tevi par vieglas uzvediibas skukjeni uztver
04.08.2011 13:07 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
konnca, es jau neapstrīdu, ka ir viena vieta no 100, par kuru stāsta fatāsija (un es saprotu, ka tas arī ir daudzu eiteņu sapnis būt tādai super puper, visiem patikt un vēl naudu ar lāpstu grābt :)), bet tad tur jābūt izcilam psihologam, jo parasti agrāk via vēlāk viss izvēršas pavisam savādāk :) un parasti ņme jaunas meitenes, kuras nemāk būt izcilas :D Un ārzemnieku attieksme ar katru gadu pasliktinās, jo arī ārzemēs ir krīze unārvien retāk pat ļoti biezie grib atstāt šeit par dzērieniem vien tūkstošus :)
Es tikai ļoti ceru, ka gan fantāsijai, gan autorei nekas nenotiks, jo es pazīstu gadījumu, kurš bedzās, ka meiteni nometa no desmitā stāva (manu bijušo klasesbiedreni :( ) un nepalīdzēja, ka meitene pa dienu studēja jurisprudenci un piestrādāja arī jurispdudences jomaa... tas bija pasen, bet pasaule nemainās, un ja mainās, tad ne uz labo pusi.. :(
04.08.2011 13:02 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Elchaaa
Jā :)
04.08.2011 12:58 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
tad Tev šodien pirmā darba diena? :-)
04.08.2011 12:57 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Emanuelle, tādas sievietes, par kurām rakstīji Tu Lv arī eksistē, un arī tādas iestādes, bet ne jau tāda kantori liek sludinājumus un atrod kvantumos tādas muļķītes kā autore. :) Tādas meitenes, kuras aprakstīji, t;ādus murgus šeit nerakstītu :D

Žēl man autiori, pati sabojāju sev reputāciju k;ādreiz, bet tiesa gan, ne ar šo. ja izvēlēties tāda veida tūristu krāpšanu, tad labāk es piekristu būt ar visnetīraku mauku, jo tur jau vismaz cena būtu noteikta un viss, bet šeit jau kaut kāds kriminalnjiks :)jO nav svarīgi ar ko tas sākās, bet vismaz pie mums 99 % tas tā beidzas :)
04.08.2011 12:56 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Fantaazija
Paldies par sapratni! :)
04.08.2011 12:53 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Autore un tās, kuras šo darbu idealizē :)

Zakja teiktais jau izsaka VISu, bet bai jūs domājiet, ka tie tūristi pavisam stulbi :) Viņiem tagad tā shēma visa ir zināma un viņi PAŠI mēģina apkrāpt meitenes un šitādas točkas. un neviens Tev, meiten, nav teicis, ka Tev būs arī tas klients uz ielas jāmeklē, ja bārā paši nenāks, tātad, būs jāvelk situēts ārzemnieks uz šo te :) Mums firmai ir daudz Skandināvu - kruto biznesmeņu puzņēmuma partneru ziņā un tiem jau līdostā tiek stāstīts par šitādām šmauikšanām un viņi zin, kur dabūt gan mauku, gan vīnu psuper - puper par konkrētām cenām. :) Un tos večus normāli laist uz vecrīgu vienus nedrīkst, pilnīgi jāsargā bija vairāks reizes no šitām konsumācijas meitenēm, kuras gluma ik uz stūra :) Bettie veči arī kļūst ar katru gadu gudrāki, kā izklaidēties bez tik lieliem zaudējumiem :D

Kādreiz biju gide, un arī "nasmotrelasj" ne to vien :)
04.08.2011 12:51 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Man liekas, ka tas ir galīgi garām. izklausās viegli, bet realitātē - pat ja mērķauditorija ir tikai ārzemnieki, mazajā Latvijā, vēl jo vairāk mazajā Rīgā var savu reputāciju sabojāt pāris šāda darba maiņās. Tās ir tikai manas domas, jo vienmēr piedomāju pie tā, ka dzīvē man ir pietiekami lieli plāni, lai šāda vēlme piepelnīties pēc tam neatstātu netīrus pagātnes pēdu nospiedumus.
04.08.2011 12:48 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Vari atsūtit arī uz [email protected]
04.08.2011 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits