pirmā diena augstskolā :)

 
Reitings 137
Reģ: 08.05.2011

sveikas meichinjas.

jau ir augusts, pedejais vasaras menesis un lenitem tuvojas septembris.

man,ka ari vairakam cosmo meicham,shogad jadodas pirmo reizi uz augstskolu.

padalaties ar savu pieredzi,ar kadam sajutam,pardzivojumiem jums bija shi diena.

tas varetu but interesanti. :-)

04.08.2011 00:05 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ui pirma diena jau sapazinos brinumaina karta ar savam kursa biedrenem :) jau pirmaja diena apsedamies visas diezgan tuvu viena otrai-iznemot puisi :)
vispar man loti patika :)
04.08.2011 14:04 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Pirmā diena bija ļoti satraucoša. Iestājeksāmenu laikā biju noskatījusi vienu džekiņu, kuru ļoti gribēju savā kursā, bet dokumentu iesniegšanas dienā iepazinos ar vienu jauku meiteni. Pirmajā septembrī abas kopā gājām uz universitāti un es ar acīm studējošo barā meklēju simpātisko puisi. Protams, ka atradu un vēl izrādijās, ka viņš manā kurā mācījās. Ātri iepazinos ar vairākām kursabiedrenēm, visu studiju laiku draudzējāmies un turējāmies kopā. Esam gan skolas ballē dejojušas līdz krišanai, gan naktī uz citām pilsētām braukājušas ballēties, gan universitātes bēniņos šampi pa kluso dzērušas, gan citus brīnumus darījušas. Bet simpātiskais kursabiedrs jau gandrīz 5 gadus ir mans :)
04.08.2011 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Es savu pirmo dienu atceros tik labi, ka pat tagad varu pateikt, kas man todien bija mugurā, ko paņēmu ēdnīcā pusdienās, arī to, ka bija mazliet tāda kā vilšanās, ka uzreiz pirmajā lekcijā sāka stāstīt "nopietnas lietas", nevis apsveikt ar mācību gada sākumu, kā tas bija pamatskolā un vidusskolā. Atceros arī, ka sākumā biju ļoti satraukta, arī ar kursa biedriem sadraudzējos tikai pēc laiciņa, jo nebiju gājusi uz Aristoteli, kojās arī nedzīvoju un vispār biju kautrīga meitene no laukiem:D Tagad tas laiks škiet tik tāls.
04.08.2011 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Nikolette, cik romantiski (l)
04.08.2011 21:48 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.03.2009
Uz pirmo lekciju devos pēc aristoteļa svētkiem. Nebiju diez ko gulējusi, tāpēc uztraucos kā varēšu cītīgi klausīties visas 3[!]lekcijas, taču ieejot fakultātē uzreiz atžirgu un ar smaidu sejā devos uz pirmo lekciju. Kad iegāju auditorijā, bija daudz tādi kā es - nedaudz apmulsuši un gluži vieni paši. Pirmajā lekcijā bija jāuzraksta kd, lai uzzinātu kā visu kursu sadalīt angļu valodas grupās. Pēc šī kd jau lielākā daļa no kursa satuvinājās, jo uzreiz tika apspriests, cik kd bija briesmīgs, ņemot vērā,ka auditorijā varēja just alkohola mākoni (kā nekā iepriekšējā dienā bija aristoteļa svētki). Bet pirmās dienas augstskolā man paliks atmiņā visu mūžu! jo tās bija lieliskas! :)
04.08.2011 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits