Grilēta blonda vista

 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009

Manam draugam ar viņa bijušo ir ļoti labs kontakts saglabājies, kas man ik pa brīdim nepatīk, jo šie sazvanās, izrunā visu ko, ko pat es varbūt nezinu nemaz utt. Nu, pārāk labs kontakts. Manuprāt, ar bijušo nav jāsazvanās katru dienu/pārdienās (e) . To es nesaprotu, lai gan cenšos būt saprotoša. :D Ja jau ir ar mani, tad ir ar mani, nevis viņu. Nav man tā uzticība viņam vairs tik liela, kopš uzzināju par šitiem jokiem. :D Sākumā gan neko neteica, līdz pati pamanīju, ka viņa zvanās vai viņš viņai zvanījis utt. Uhh. Būtu viņa bijusi parasta seksa draudzenīte-neuztrauktos, bet tur bija nopietnāk un ilgāk..

Ar to visu gribēju gan izkratīt sirdi, gan saņemt kādu padomu/mierinājumu, lai spētu uzticēties vairāk. :-)

02.08.2011 15:34 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Es droši vien tad, kad viņa zvana paņemtu drauga telefonu, paceltu un apjautātos, kas tad dūdiņai noticies?Ja man teiktu, lai padod draugam telefonu, es atbildētu, ka draugam garlaicīgi klausīties viņas garlaicīgajos stāstos, bet tu labprāt viņu uzklausītu- kā nekā sievietei sievieti vieglāk saprast. Ja viņai ar pirmo reizi nepielēktu- vēl pāris reizes tā izdari- 100 punkti atšūsies. :-D
02.08.2011 21:14 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Es domāju, ka ir pamats uztraukties, jo piemēram, manam bijušama tā viņa bijusī tur atsūtīja baigo vēstuli draugos, ka grib būt baigie draugi utt, tipa, viņš viņai sadzēries vienreiz zvanīja un ilgu laiku pēc tam, kad mēs jau bijām izšķīrušies, es redzu, ka viņa viņam ir draugos atkal. tā kā... :D
09.08.2011 14:50 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Nu ja manējais ar bijušo kontaktētos tādos apmēros kā tu raksti, tad pasūtītu na*uj (e) Esmu pārāk greizsirdīga (t)
Apbrīnoju meitenes,kas uz to spēj skatīties ar pozitīvismu :-D
09.08.2011 16:47 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nu jau, kā izskatās, mazāk sāk kontaktēties. :) Tas mani priecē, bet tāpat jau aizdomas ir un paliek. :D Vismaz ir ar ko nodarboties, lai tās domas visu laiku nevandās pa galvu- vācu un tīru dzīvokli. :D
09.08.2011 17:02 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
šī situācija ļoti labi zināma... (e) uzmanies no tā...
bijušais arī sarakstījās un sazvanījās ar savu bijušo, beigās kad mums viss juka un bruka, viņa izmantoja visu ko bija stāstījis pret mani... nu tādas lietas ko viņai nebija jāzin... tas bija sitiens zem jostas vietas... (e) un beigās man vēl pateica- droši vien viņam mājas nav ar ko izrunāties tāpēc stāsta man... es vispār biju :-O ja nebūtu ar ko parunāt, tad viņa nezinātu tādas sadzīviskas lietas kā cik man maksāja zābaki (e) gāju pa gaisu...

:-/ gari sanāca...
09.08.2011 17:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits