Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Murgs

 
Reitings 101
Reģ: 21.10.2009

Sveikas, Cosmo dāmas!

Gribēju padalīties savās pārdomās ar jums un varbūt arī uzklausīt jūsu domas par šo puisi.

lieta tāda,ka pa vasaru esmu atradusi darbu,un viens no maniem kolēģiem ir kāds puisis. iesākumā likās tīri ok, bet 2.dienā pēc mūsu iepazīšanās viņš pēkšņi mani ne no kā vienkārši sāka "nodirst", t.i., apmēram šādi:

-Tu notīrīsi galdu?

-Jā,ar taviem matiem.

vai, piemēram, tiku bezsakarā nosaukta par mucu. Būtībā es tieku pazemota ļoti īpatnējos veidos. Bet āķis tai visā ir tajā, ka viņš šo visu nolikšanu uzsāk tieši tad,kad es esmu miermīlīga un draudzīga, nevis kaut kādu konfliktu rezultātā. Vienkārši nesaprotu viņa domu gājienu. Viņš apgalvo,ka ienīst mani un "visus cilvēkus", bet tai pat laikā katru sasodīto dienu lien pie manis un vārās par savu dzīvi un lietām, ko viņš dara.Arī tikko - viņš nosauca mani par idioti, bet vilcienā apsēdās man blakus un sāka stāstīt,ko darīs brīvdienās. Kas tā par bezsakarīgu uzvedību?

02.08.2011 03:21 |
 
Reitings 101
Reģ: 21.10.2009
.
02.08.2011 03:31 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Kapēc prātot par viņa dīvainajām, nepatīkamajām rīcībām, ja skaidri un gaiši, ne caur puķītēm var pajautāt, kas par lietu, ka tāda uzvedība?!
Tas nav normāli, ka vienu brīdi lien klāt, otrā jau lamā.
Fuj. (t)
02.08.2011 03:36 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Pret citiem kolēģiem viņš tā neizturas? Uzprasi pašam, kas pa lietu vai pajautā kādam citam kolēģim, vai viņš tāds vienmēr.
02.08.2011 03:37 |
 
Reitings 101
Reģ: 21.10.2009
Jautāšana bija mana pirmā reakcija, kā atbildi es saņēmu smīnu un paskaidrojumu, ka "viņš tāds ir un viņam patīkot izbesīt cilvēkus". un jā, viņš "ienīst visus un necieš arī mani,jo es esmu cilvēks, kuram būšot nožēlojama dzīve". šīs pērles es saņēmu pēc sarunas,kas sākās ar to,cikos viņš rīt būs darbā.
02.08.2011 03:39 |
 
Reitings 101
Reģ: 21.10.2009
Līdzīgi viņš uzvedas arī pret vēl vienu mana vecuma meiteni, bet viņa to neizjūt tik ļoti kā es. Nesaprotu, kāāāpēēēēc viņam jālien pie manis.
02.08.2011 03:40 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Tad jau vienkārši centies viņu neņemt galvā. ;-) Zinu, ka grūti, bet domāju, ka pieradīsi, ja tur strādāsi arī turpmāk.
02.08.2011 03:42 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Nu viņš uzvedās kā izlutināts, neaudzināts mātes dēliņš, kurš atļaujās visu.
Tev ir jāizdomā kautkas, kas liktu viņam aizvērties un likt cienīt Tevi.
Galu galā viņam gar Tavu dzīvi nav nekādas daļas, vienīgais, kam tā varētu būt nožēlojama ir viņš, ja ilgi turpinās šādi izturēties pret cilvēkiem.
Varbūt pārņem viņa nīdēšanu un dari tāpat pretī, saki kā ienīsti viņu, cik viņš nožēlojams utt. ?! :)
02.08.2011 03:45 |
 
Reitings 310
Reģ: 09.07.2011
tev patīk, ka viņš tā dara?
gribas domāt, ka ne.
es izlasīju tavu tekstu un kkā gribas tevi uztvert normāli, bet tajā pašā laikā dīvaini paliek.....tu meklē izskadrojumus nenormmāli jocīgai uzvedībai, bet kāpēc? vai tiešām tu meklē risinājumu? vai tu neesi tāda pati, kā citi, kuri uzgriestu tādam tipam muguru, un dzīvot dzīvi bez tādām lietām? tāpēc es tevi nesaprotu...vai tu esi tik karmiski apgarota, ka vēlies atrast tam sakni, vai tu tomēr, esi, kā visi, kuri vnk uzgrieztu muguru un pie vajadzības sūdzētos augstāk, lai tiktu prom no tāda frīka. es laikam jocīga esmu.
02.08.2011 03:45 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Gadījumā tā viņa visa bērnišķīgā uzvedība Tevi nepiesaista? Nu, lai arī šis puisis tiešām uzvedās kā izlutināts stulbenis, bet acīmredzot uz Tevi kaut kādu zināmu iespaidu ir atstājis.(kas gan ir tikai loģiski, jo ne jau katru dienu nākas sastaps tādus cilvēkus ar tādu inteliģinci)
Šķiet, ka tas ir viņa uzmanības pievēršanas veids. Kā teikt uzmanības deficīts. Nezinu, bet domāju,ka viņam patīc, kā arī Tev viņš, ja jau par to tik ļoti domā un uztraucies :-D :-P
02.08.2011 05:16 |
 
Reitings 101
Reģ: 21.10.2009
Nepatīk man viņš nu nemaz. Es laikam vienkārši esmu pieradusi pie cilvēkiem, kas,ja viņiem nepatīku, ar mani nekontaktējas,nevis katru sasodīto dienu lien klāt, lai atkal bārstītu savas "pērles". un iešana pie augstākstāvošiem nepalīdzēs,jo,kā par nelaimi, viņš ir priekšnieces dēls.
gribas,lai viņš vienkārši liek mani mierā, bet viņš to nesaprot (e) pat tad,kad viņam skaidrā latviešu valodā to tā arī pateicu.
02.08.2011 11:19 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
drausmas...es nevarētu tādā spriedzē pastrādāt... :-/ tas, ka viņš ir priekšnieces dēls, nedod tiesības pazemot cilvēkus (e) malacis, ka turies ;-) es laikam nolaistos līdz viņa līmenim un sāktu runāt līdzīgā stilā ar viņu pašu..
02.08.2011 11:41 |
 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011
ignorē viņu, izliecies, ka viņa nav. nerunā ar viņu šādos gadījumos, vnk neatbildi. Tu nevari iedomāties kā tas kaitina cilvēkus. varbūt sajēgs, ka jāpieaug vienreiz. tā man liekas tāda riktīga tīņu uzvedība.
02.08.2011 12:14 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Un cik gadu ir šim ū-ūnikumam?

varētu būt, ka tā viņam ir kaut kāda maska... Ja tā...Tad retu reizi var redzēt, kas zem viņas slēpjas

Man te ar viens tāds ir paziņu lokā... Saka, ka patīk visus šokēt un izbesīt un ka nav nekā svēta, bet kad izmeta mana suņa mantiņu pa logu, neizturēja mana suņa skatienu 'Kur tu liki manu mantiņu', bija gatavs skriešus skriet tai pakaļ...
02.08.2011 12:46 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
izklausaas, ka vinsh izklaidejas shada veida. ari brizos, kad ir skjietami jauks un draudzigs, patiesiba ari tad njirgajas.
sadiem tipiem jaliek pretii, citadi agri vai velu uzkaaps uz nerva
02.08.2011 14:11 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
Es personīgi pazīstu vienu šādu eksemplāru. Ciest nevaru ( principā vienīgais cilvēks par ko varu tā teikt).

Es viņam atbildu ar to pašu. Tā kā esi darbā, tad laikam nevarēsi tā darīt, tāpēc iesaku vienkārši ignorēt viņu. Gan tad kad apsaukājas, gan tad kad cenšas runāties.
02.08.2011 14:29 |
 
Reitings 140
Reģ: 22.07.2011
Ir gadījusies līdzīga situācija. Kad puisis ir pret Tevi riebīgs, lai neteiktu vairāk, bet tajā pašā laikā - vēlas pievērst uzmanību utt. Manuprāt, tas ir tāpēc, ka viņam nav ar ko parunāt vai arī agrāk kāds viņu ļoti sāpinājis, tāpēc viņš baidās atvērties, būt draudzīgs un normāls cilvēks. Tāpēc labāk izvēlas šādu masku. Piekrītu, ka vajag skaidri un gaiši pajautāt, kas par lietu un kāpēc Tu tā dari, tomēr šaubos, ka atzīsies. Varbūt sapratīs, ka Tev šāda situācija nav pieņemama un kaut ko savā uzvedībā mainīs.
02.08.2011 15:06 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Čau! :) Nu es gan tavā vietā turētos un nenolaistos līdz viņa līmenim, jo tas šķiet diezgan zems. Bet kad viņš nāk un stāsta Tev par tām savām brīvdienām, vienkārši neklausies, īpaši neievēro vai arī tieši izrādi to, ka Tevi neinteresē tas ko tādi citu cilvēku nodirsēji dara savās brīvdienās.

Es te atcerējos vienu anekdoti:
Zaķītis iet pie Karaļa Lauvas sūdzēties, ka lācītis viņu vislaik nodriš. Lauva saka, lai zaķītis dara tāpat, tikai runā caur puķēm. Tad nu zaķītim nākamajā dienā nāk pretī lācis, zaķītis saka: "Ei, Tu, resnā margrietiņa! Ko lūri ar savām zilām vizbulītēm!? Kad dabūsi pa flokšiem, zvaniņi vien nozvanīs!" :D

Pamēģini zaķīša metodi. :D
02.08.2011 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits