Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrieši un galantums

 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009

Šodien pamanīju interesantu situāciju - puisis palīdzēja iekāpt transportā savai meitenei, bet tajā pašā laikā gandrīz ar varu nostūma malā vienu citu meiteni, lai varētu apsēsties.

Tas man lika aizdomāties par mūsu vīriešu galantumu. Vai vispār ir vēl sastopami vīrieši - īsti džentlmeņi? Vai tikai tādi, kas tādus tēlo savu sieviešu priekšā, bet uz pārējām sievietēm kaut spļauj virsū. Vai tā nav sava veida liekulība?

Viena meitene sarunā gan man atzinās, ka viņai ir pilnīgi vienalga, kā viņas vīrietis izturas pret citām, ka tik pret viņu labi. Turklāt - pat labi, ka pret citām slikti izturas, jo tas viņai liek justies īpašākai...

Vai jums ir svarīgi, kā jūsu vīrieši izturas pret sievieti kā tādu?

19.07.2011 23:19 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.09.2009
Ir nācies satikties gan ar tādiem, kuru galanti dotajā brīdī izturas tikai pret mani un ir bijuši tādi, kas arī pret apkārtējiem mēdz būt galanti.

Man gan labāk patīk otrs variants un tādi eksemplāri vienmēr iegūst bonus punktus no manis. :)
19.07.2011 23:25 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Jāatzīst, ka šādu vīriešu-galantu, vairs tiešām nav daudz.
Bet man tāds ir. Jāsaka, ka sākumā es pat izjutu sava veida greizsirdību-ka laipns un atsaucīgs viņš ir pret visām sievietēm. Es nebiju pieradusi pie šāda veida apiešanās, bet viņš izpalīdzīgs ir pret visiem-arī vīriešiem. Vnk, ja sieviete-vienmēr nesīs to maisiņu, ja paņemam stopētājas, viņš aizved viņas līdz galam-padomā par visu.
Tagad jau esmu pie tā pieradusi, bet agrāk skatījos un pat mazliet brīnījos, jo pati neesmu tik laipna (lai nepārprastu-neesmu nelaipna, bet tomēr vīrietis savās izpausmēs sit mani pušu stabili), un man prieks-ir no kā mācīties. :-)
19.07.2011 23:27 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Interesanta tā meitene kurai pašapziņa ceļas no tā , ka viņas vīrietis izturas slikti pret citām sievietēm , tad nu gan ... tāds tādu atrod.

Personīgi , man vienmēr kad es redzu , kā mans vīrietis palīdz iecelt ratiņus autobusā sievietei vai padod ceļu vai kā citādi parāda savu attieksmi liek novērtēt viņu vēl vairāk ...
19.07.2011 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Mans viirietis nav pats galantuma kalngals, bet mani tas iipasi neraucee. Man nav svariigi, ka vins man ne vienmeer durvis atver, vai ne vienmeer palaiz pa prieksu. Vins tik un taa ir pieklaajiigs, ciena un miil mani. Un man ar to pietiek. Es nespeetu cieniit viirieti, ja vinjs mani uz rokaam neesaatu, bet pret citiem iztureetos neveeriigi. Es to tiesaam uztvertu par liekuliibu.
Un veel, mani kaitina taads dzentelmeniskums paaraakajaa pakaapee. Piemeeram, man liekas, ka puisi, kas nes savu meitenju rokassominjas, izskataas smiekliigi un es savam viirietim neko taadu dariit neljautu.
19.07.2011 23:29 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Puisis, kurš pret mani izturētos galanti, bet pret citiem nē, manās acīs būtu pilnīga nulle. Jo tas liecina par to, ka viņš tāds patiesībā galīgi nav, tikai manās acīs cenšas tāds izskatīties.
19.07.2011 23:31 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Jā, par rokassomiņām es arī nekad neesmu sapratusi - nu kā tā var? :-D
Principā jau rokassomiņa ir aksesuārs un tas ir jāpieskaņo sievietei pie sava tērpa, ne?
19.07.2011 23:31 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ļoti svarīgi.
mani momentā atgrūž, ja, piemēram, vīrietis pa durvīm nepalaiž sievieti pirmo, nepiedāvā savu vietu apsēžoties, nedod priekšroku un tml.
un, protams, lai arī pret citām sievietēm izturētos pieklājīgi kā džentlmenis, tas tikai ceļ viņa vērtību manās acīs, jo jābūt tomēr cieņai pret sievieti kā tādu.
19.07.2011 23:32 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Par somiņām piekrītu, tas jau ir stulbi un izskatās tiešām smieklīgi.
19.07.2011 23:32 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.09.2009
Liidere, par tām somiņām tas gan, diez gan amizanti no malas izskatās :D man nez kāpēc tie vīrieši asociējas ar vārdu padkablučņiks :D
19.07.2011 23:33 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.07.2009
ja viņš izturās labi tikai pret mani , nejutos greizsirdiga bet pacilāti, jo tomēr kkada patika ir pret mani .
19.07.2011 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ja jau saada diskusija ir izveidota, tad buutu veertiigi apskatiit arii "medaljas otru pusi" - cik daudz es esmu redzeejusi meitenes, kuras, kad viirietis atver vinjaam durvis vai palaiz pa prieksu, pat paldies nepasaka. Es uzskatu, ka saada tipa sievietes galantumu, cienju un dzentelmeniskumu nemaz nav pelniijusas.
19.07.2011 23:35 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu tā somiņu būšana man šķiet ir kas cits-kad vecis ir zem tupeles..
19.07.2011 23:35 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
ir svarīgi, noteikti. dīvaina situācija, bet nu tas tikai liecina par to, ka viņš to pieklājību un galantumu tikai tēlo vienam cilvēkam, principā, jau vajadzētu cienīt ikvienu sievieti
20.07.2011 00:00 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jā, man ir svarīgi, kā vīrietis izturās pret visām sievietēm, ne tikai pret mani pašu. Man būtu kauns atrasties kopā ar to vīrieti, ja nokļūtu tādā situācijā kā tavā piemērā minētā meitene. Tas vispār norāda uz cilvēka attieksmi pret citiem ikdienā. Tas parāda, ka ikdienā vīrietis it nemaz neizpauž savu galantumu, bet kā uzradusies meitene, tad atcerās gan, kas tas tāds ir. Tad tas sanāk nedaudz čābiski.
20.07.2011 00:10 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
ļoti laba tēma :-)
nu es uzreiz par rokassomiņām,man tas liekas drausmīgi,ja vīrietis nes sievietes somiņu,ja pati esi piekrāmējusi ar akmeņiem,tad pati arī stiep :-D
man ir ļoti svarīgi kā mans vīrietis izturās gan pret mani,gan pret apkārtējām sievietēm,es to ļoti vērtēju.
man ir paveicies,jo viņš ikdienā daudz satiek cilvēkusi un viņš prot labi izturēties,jo savādāk viņam būtu grūti strādāt,protams,ka ir patīkami,ja man atver mašīnas durvis un aizver,pasniedz roku,atver durvis,es pat nezinu..man nav par ko sūdzēties šajā ziņā.
manuprāt,tas lielā mērā ir atkarīgs,gan no vīrieša vecuma,gan audzināšanas,gan sabiedrības kādā viņš uzturas ikdienā..
20.07.2011 00:11 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
tie, kas izturas galanti pret visām sievietēm, manuprāt, ir īsti džentlmeņi. Pārējie tiešām tikai cenšas savas meitenes dēļ. Man liekas, ka tās meitenes, kas par to tieši priecājas, nav pašpārliecinātas - cenšas savu vērtību celt uz citu sieviešu pazemināšanas rēķina. Vienreiz man simpatizējošs vīrietis kaut ko sāka stāstīt par citu meiteni, kura esot "resna kā govs", pieļauju, ka būtu meitenes, kurām tas skanētu kā medusmaize (o, es esmu skaistāka), bet manās acīs šis vīrietis simpātijas zaudēja.
20.07.2011 00:15 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Jā, galantu vīriešu ir maz.
Man ir tāds. Viņš izturas pret visiem laipni, tajā skaitā mani un citām sievietēm. Protams, ja ir tāda situācija, kad viņam jāizvēlas vai būt pieklājīgam/galantam pret mani vai kādu citu sievieti, viņš izvēlēsies mani..un tas man liekas loģiski, jo tomēr es esmu viņa meitene.
20.07.2011 00:16 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Un man jau likās,ka es tāda vienīgā,kas smīn,kad redz,ka puisis nes savas meitenes rokassomiņu :-D Nu bāc - pati pielādē tur nez kādas mantas,bet beigās vēl nevar panest,puisim tas jādara kā kamielim :-) Tas no malas izskatās vnk drausmīgi!Saprotu,ka palīdzētu nest koferi vai lielāku sporta/ceļojuma somu,bet ne jau, kā citas te teica, meitenes aksesuāru!Un citreiz vēl paskatos-meitene iet blakus neapmierināta,laikam grib,lai pašu arī vēl panes! :-D
20.07.2011 00:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vispār,es ar tiešām pieklājīgiem puišiem sastapos,kad sāku savā fakultātē mācīties.Man bija tāds pārsteigums,ka atvēra durvis,palaida pa priekšu utt.Protams,ne jau visi,bet ļoti daudzi.vnk iepriekš biju pieradusi pie videnes idiotiem,kas drīzāk pagrūdīs pret sienu,lai pirmie tiktu iekšā.
Kas attiecas uz manējo-viņš ir pieklājīgs,galants.Taču,nepārspīlē.Viņš palīdzēs jaunai māmiņai iecelt ratiņus tramvajā,taču neskries pa visu teātri lai visām beibēm palīdzētu mēteļus uzvilkt.
Man vispār svarīgākais ir lai viņš netēlotu.Man nevajag,lai viņš iztaisās par visas pasaules galantuma iemiesojumu.Katrā gadījumā-šāda veida situācija kā minētā neizveidotos.Neesmu saskārusies ar to,ka viņš izturētos rupji pret citām.Parasti viņa attieksme ir pieklājīga un neitrāla.
20.07.2011 00:23 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Atceros vienu reizi sabiedriskajā transportā , kad kāpa iekšā pāris : sieviete ar diviem piestūķētiem pilniem iepirkuma maisiem , elsdama pūzdama un vecis blakus ēdot saldējumu mierīgi
20.07.2011 00:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits