Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

konjunktivīts :(

 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011

Nedēļu atpakaļ no rīta piecēlos un konstatēju, ka vienai acij viss baltums ir sarkans,daudz mazi plīsuši asinsvadi, nu viss baltums tāds rozā, pēc tam tas pats ar otru aci, šodien pamodos un abas acis sāp un ir sarkanas, nevaru iziet nekur. Ievēroju, ka tā problēma man ir no alkohola lietošanas vai arī cigarešu dūmiem, nu es tā domāju, varbūt jūtīgas acis tieši pret to/ bet kāpēc agrāk tā nebija? Secināju, ka man ir konjunktivīts, visas pazīmes sakrīt. Jautājums jums, vai kādai tas bijis, kā cīnījās, kādas zāles lietojāt? Zinu, zinu, jābrauc pie acu ārsta laikam, bet pagaidām netieku līdz 4dienai. :-/

19.07.2011 00:07 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Ja ir tikai strutas, tad var skalot ar kumelītēm. Bet ja ir sārtas tad gan nezinu. Der arī acu pilieni, kairinājumam vai tamlīdzīgi.
19.07.2011 00:15 |
 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011
strutas ir nedaudz, pašas acis uz vakara pusi vispaŗ var teikt sarkanas :( jā, es domāju nopirkt kādus pilienus aptiekā, bet cerēju, varbūt kāda ir pirkusi un ārstējusi acis. :(

izrādās, man ir bakteriālais jeb strutainais konjunktivīts, slasījos internetā par to, tagad bail palika. :-/
19.07.2011 00:20 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
mazāk lasi netā,tiešām..beigās būs ne tāds vien tev konjunktivīts,kādu būsi sev sakombinējusi un uzstādījusi!Nopērc pilienus vai vnk dodies pie ārsta!Bieži vien labāk pašam ar acīm ir neeksperimentēt!!!
19.07.2011 00:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu konjuktivītam ar kumelītēm līdzēts nebūs! Aptiekā ir nopērkami Oculoheel pilieni, tie ir labi! Kad ir mazliet tikai, tad līdz, bet ja konkuktivīts pamatīgs, tad prasi uzreiz pilināmās antibiotikas, ar trīs reizēm ir gana. Antibiotikas, protams, recepšu medikaments, bet tos parasti dod.
Agrāk bija tādi krievu pilieni, kas momentā līdzēja, bet nežēlīgi koda, prasīju savai aptiekārei, kad man bija līdzīga situācija, tādas vairs neražojot.
19.07.2011 00:23 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Tu veselu nedēļu staigāji sarkanām acīm+lietoji alkoholu un sēdēji piedūmotā vietā? :-O
Pēc tava apraksta tas nemaz neizklausās pēc konjuktivīta, jo konjuktivīts ir acs gļotādas iekaisums- tas nozīmē, ka ja tev būtu konjuktivīts, tev acis tā asarotu un grauztu, ka nemaz nedēļu apkārt nenostaigātu. Sarkani acu baltumi+sāpes drīzāk izklausās pēc acs spiediena.
Ja stipri sāp un netiec pie ārsta, brauc uz slimnīcas neatliekamās palīdzības punktu kaut tagad. Neviens tevi ar tādām acīm prom nedzīs.
19.07.2011 01:40 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Es tavā vietā nejokotu...
Man bija tā, ka vispirms vienai acij bija kkāds iekaisums- nopirku pilienus tad itkā pārgāja... sākās otrai acij- es tur kādu nedēļu pilināju ar cerību, ka pāries- bet man acs jau bija tā kā aizpampusi, nevarēju ataisīt kārtīgi un sliktāk redzēju, tad gāju pie ārstes un mani riktīgi nolamāja, jo ja būtu atnākusi kāda trīs dienas vēlāk vispār varēju ar to aci akla palikt :( nu jā un redze man kopš tā laika ir pasliktinājusies :(
19.07.2011 02:35 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
http://www.mfd.lv/lv/book/Konjunktivits_lv.htm
palasi te ;-)
19.07.2011 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits