Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vienaldzība

 
Reitings 194
Reģ: 15.07.2011

Tātad šī diskusija par citu tēmu, bet runa joprojām protams par to pašu vīrieti un mūsu attiecībām.

Kā jau iepriekšējā diskusijā rakstīju, esam vairāk kā gadu kopā un pirms tam 4us gadus bijām ļoti tuvi draugi, tātad pazīstam viens otru pietiekami labi, esam tuvi un viss ir ļoti nopietni.. vismaz no manas puses.

Nolēmu uzrakstīt arī visu pārējo kas mani satrauc mūsu attiecībās, kas ir nopietnākas par iepriekšējā diskusijā minēto.

Tātad.. sākumā kad sagājāmies kopā, viss bija ideāli, tiešām.. romantika, mīļums, rūpes no viņa puses. Bet nu es sāku uztraukties par mūsu attiecībām, jo ar laiku viņš ir kļuvis daudz vēsāks, vienaldzīgāks pret mani (t) Agrāk viņam bezmazvai uz pieres bija rakstīts, ka dievina mani.. zvanīja, rakstīja tāpat vien bez iemesla 9bezjēdzīgi, bet mīļi), šausmīgi priecājās mani satikt, staroja bezmazvai aiz laimes, esot man blakus.. Tagad kad dzīvojam jau labu laiciņu kopā, tas viss ir zudis :-| Citreiz pat liekas, ka viņš nemaz negrib ne mani satikt, ne vispār redzēt :%27-( Tas, ka ir zudusi romantika, to es varbūt vēl saprotu, jo cik nu dzirdēts, tā bieži notiek, bet tā vēsā izturēšanās.. Tas, ka viņš mani mīl (un to viņš man saka bieži) es pavisam noteikti ticu, jo tas vairākkārt ir pierādījies viņa darbos, bet es nesaprotu kāpēc tāda attieksme.. Ar viņu par to runājot, viņš saka, ka viņam tagad vnk ir daudz problēmu, jādomā par naudu, kur dabūt darbu, mašīnu, ko viņš taisa un kurai arī vajag naudu (draugs sasita).. itkā jau viņš pats apzinās un atvainojās, ka nepievērs mani pietiekami daudz uzmanības, bet.. es gribu to mainīt :-/

Vai jums, meitenes, kurām ir/bija ilgstošas attiecības, arī ar laiku viss tas sākotnējais attiecību burvīgums izzuda un kā jūs rīkojāties?

+ ko es varu darīt viņa labā, lai mazinātu viņa domas un raizes par visām tām citām lietām, kas nosloga viņa prātu un neļauj veltīt man pietiekami daudz laika un uzmanības? (t)

15.07.2011 20:58 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
diemžēl vairums vīriešu ar laiku pieņem sievieti kā pašsaprotamu un nepievērš uzmanību. iesaku pašai viņam pievērst uzmanību, koķetēt, uzcirsties, būt tādai, kāda viņu savaldzināji.
17.07.2011 01:24 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
manā gadījumā nostrādāja šķiršanās uz diviem mēnešiem. no manas puses gan tā bija it kā galīgā šķiršanās,tomēr pēc kāda laika viņš saprata,ka esmu viņam svarīga un teica,ka grib atpakaļ-nu neko-paņēmu ar... nu sākumā tiešām viss bija ideāli-bet nu,tagad,pēc apmēram 8 mēnešiem,man ir nelāga aizdoma,ka viss palēnām sāk atgriezties vecajās sliedēs... tāpēc mana taktika,kas palīdzēja arī citās mūsu problēmās un ko es domāju izmantot,ir-
runāt,runāt un runāt!
vienmēr vajag mēģināt izrunāties... nezinu gan,kā man tas sanāks,bet vari mēģināt pastāstīt,kā jūties un pajautāt,kāpēc tā ir no viņa puses un vai viņam viss jūsu attiecībās liekas kārtībā... nez-pašai pirmās attiecības,kārtīgs padomdevējs nebūšu,bet nu-mēģini... ;-)
p.s. ja nepieciešams zināt,mums tūlīt būs 3 gadi kopā...
17.07.2011 01:48 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ar savu draugu draudzējos jau ilgāk kā gadu. Ja pēc tik salīdzinoši neilga laika būtu tāda attieksme, es laikam to nesaprastu, mēģinātu visu vērst pa labu, bet nu ja nan lemts .. tad nav! Ja jau tagad problēmas, kas būs vēlāk?
Es ar savu puisi strīdos nu ļoooti bieži, bet tie ir visādi nieki, tik pat ātri arī salīgstam, jo, kad paskatās uz visu ar gaišu prātu, tad tās problēmas nav tik lielas, kādas sākumā šķiet! (Ja vispār "problēmas" ir īstais apzīmējums)

Noteikti attiecībā esi ieguldījusi visai daudz, lai tagad tās vienkārši pārtrauktu, panāc nedaudz pretī viņam, bet ja nekas nemainās, saproti kādēļ tā .. un meklē risinājumu. Bet lai izdodas viss 8-) :-) (l)
17.07.2011 01:59 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas ir logisks turpinajums, domaju, ka daudz maz visiem ta ir, ka dzivojot kopa vairs nav ta ka bija sakuma. vnk pierod ar laiku pie ta un neieciklejas/nemekle attiecibas problemas tur kur to nav,.
17.07.2011 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Muusu miilestiiba joprojaam dzirksteljo, lai gan esam kopaa 4 gadus. Tas gan ir tikai taadeelj, ka dziivojaam dazaadaas valstiis un pavadam kopaa apmeeram 8 - 12 dienas meenesii. Runaajam pa telefonu un Skype katru dienu un varam to dariit stundaam. Bet kad satiekamies, tad prieks vienam otru redzeet ir tik lieks, ka nav laika ne striideeties ne iesliigt rutiinaa. Mazliet pat baidos atkal dziivot kopaa, jo tas lielaa meeraa apslaapee dzirkstekiites.
17.07.2011 17:37 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.05.2011
Man diemžēl šobrīd tāda pati problēma.. :-| esam kopā jau vairāk kā trīs gadus, kopā nedzīvojam! bet ir šī vienaldzība no puiša puses...
man liekas viņš mani varētu aizstāt ar savu kompi.. :-D
Viņš mani uztver ka savu sievu un domā ka nekur neaiziešu..
17.07.2011 17:46 |
 
Reitings 194
Reģ: 15.07.2011
Flake, izmēģināts variants.. bez panākumiem. Esmu izmēģinājusi būt īpaši mīļa, draudzīga utt, arī tieši pretēji esmu mēģinājusi- būt vēsa (kas ne īpaši izdevās, jo vnk grūti slēpt savas jūtas un emocijas).
La petite Blonde, man liekas, es minēju, ka mēģinu ar viņu izrunāties.. arī tam nav nekādas jēgas, jo viņš savu attieksmi un uzvedību vaino pie tā, ka viņam tagad esot problēmas, kas noslogo viņa prātu un viņš jūtas noguris.
felichita, jā.. un man tāda sajūta, ka viņs mani varētu aizstāt ar savu remontējamo bembi (e) Es saprotu, ka gribās ātrāk pabeigt, lai ātrāk beidzot ir mašīna, bet nejau diendienā sēdēt tai garažā no rīta līdz vēlam vakarā, atstājot mani vienu istabā galīgā bezdarbībā (runa iet kad dzīvojamies pie viņa vecākiem, un tās ir brīvdienas un tagad arī vasaras brīvlaiks, kad gribās normāli atpūsties, vairāk kopā pavadīt laiku).

Paldies par viedokļiem un ieteikumiem!
Laikam jau daudzmaz visiem ar laiku pazūd tā sākotnējā attieksme, bet nu.. gribās tomēr, lai tas vēsums un vienaldzība pazūd :-/
18.07.2011 00:12 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet man ir bijis taa - es pieversu meitenei uzmanibu, bet vina - vina neko.
18.07.2011 10:23 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
nu tad nezāģē viņu,ja viņam ir problēmas. piedāvā savu palīdzību,ja ir tāda iespēja un vari viņam kko palīdzēt,bet neuzkrauj savas problēmas vēl pa virsu. esi pacietīga... salabos mašīnu un gan jau pats jutīsies labāk... ;-)
18.07.2011 14:05 |
 
Reitings 28
Reģ: 19.07.2011
Esam kopā 1.7 gadus, un, kā sākām ar vismaz 50 sms dienā, tā vēljoprojām tā ir, pat neskatoties, ka mēs strādājam vienā uzņēmumā. Arī man bija tā, ka likās - pietrūkst uzmanības, mīļuma un vienkāršu sarunu. Katru dienu uzmācos viņam ar jautājumiem, mēģināju viņu kaut kā ieinteresēt, bet vis velti... Tad pēkšņi darbā arī man sākās sava veida problēmas un, kad man uzplijās ar 100 jautājumiem, tas, protams, neizraisa velmi runāt. :-D

Vienkārši ļauj viņam tik galā ar tām lietām, kuras viņš uzskata par savām. Jo vairāk jautājumu, jo mzaāka velme runāt!!! Katram ir jābūt savai teritorijai. ;-)
19.07.2011 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Šodien paliks gads un 11 mēneši, domāju ka šī būs kāda īpaša diena kaut nedaudz atšķirsies no pārējām, bet nekā. Atkal tas pats. Mūsu attiecības sastāv ko strīdies, no viņa puses jūtu aukstumu, cik reizes esam šķīrušies, bet es nespēju dzīvot ar apziņu ka mēs neesam kopā un es tik un tā pēc pāris dienām viņam uzrakstu. Un tagad noprotu ka viņš to izmanto.. nezinu ko iesākt. Gribu kko mainīt lai tā nebūtu, bet nezinu ar ko sākt.
04.08.2011 22:32 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
man pagaidām ir tāds variants mājas- kopā nevaram, bet viens bez otra arī nē... (t)
04.08.2011 22:44 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Jauninja,ka es Tevi saprotu ;(
04.08.2011 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits