Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrietis - kristietis

 
Reitings 15
Reģ: 14.07.2011

Sveikas, meitenes un varbūt - ne tikai! :-P

Lieta ir tāda, ka jau otro gadu apmeklēju kristiešu pasākumu, kas ir kopā ar amerikāņiem un man jau otro gadu ir iekritis sirdī kāds pasākuma dalībnieks... Šogad viņš man teica, ka ieradīsies LV uz kādu pusgadu, it kā misijā + dzīvos te. Tad nu vēlējos pajautāt vai kādai no jums ir bijusi saskarsme ar šiem vīriešiem - kristiešiem... Viņš ir tik ļoti skaists un seksīgs, ka gribētu viņu jau tagad ievilkt gultā, vai vismaz kartīgi samīļot, noskūpstīt, bet nezinu vai šāda tipa cilvēki uz ko tādu parakstās. Un kā kristiešus būtu iespējams savaldzināt? :-)

14.07.2011 02:55 |
 
Reitings 80
Reģ: 20.10.2009
Mademoiselle esmu kopā no 16 gadiem, un es nemaz neatrunājos, es izsaku savu viedokli :)
17.07.2011 10:59 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Daudzi kristieši un kristietes, ko pazīstu, tādi ir tikai baznīcā. Ārpus tās - tur lai visi saturās. Bet nu var būt visādi. Visam savs īstais mirklis.
14.07.2011 21:54 |
 
Reitings 29
Reģ: 07.07.2011
Es neesmu bijusi kopā ar kristieti, bet esmu kādu laiku uzturējusies kristiešu lokā. Jāsaka, ka pieredze rūgta. Tagad gribas pa gabalu turēties no šiem kristiešiem - fanātiem. Man arī reiz iekrita sirdī viens kristietis, bet viss, ko viņš man uz dzimšanas dienu varēja sagatavot, ir :D - Bībeles pants! :D Pēc tā uzreiz sapratu, ka labāk ar kristiešiem nē... :D Gribas mūsdienīgu puisi līdzās. :D
14.07.2011 20:30 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es par kristieshiem iedomajos, katru nedelju setsdienu lasot. Tur ir rubrika par kazam, ka satikas, iepazinas, utt. Nu jau kadas 5 nedeljas pec kartas tur tik par kristieshiem vien..

Nez, mosh esmu pagaans, bet nu sex tikai pec kazam un nekadas tuvibas pirms tam man absoluti nav pienjemams! Tapec ari ar kristieshu valdzinashanu nenodarbojos! :D
14.07.2011 19:03 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.07.2011
ne nu itka kristiesi dazi saka ta- nedari visu kas rakstits bibele. neesi vergs. bet dariet to kas apmierina tevi un Dievu, jo Dievs tev maca, kas ir labs, kas ir sikts.

Ja tu kadu laiku jau esi kristiete. proti atskirt labo no slikta. Nu ja tu uzskati, ka tas bus labi, ka velesies ievilkt vinu gulta. tad tu vari ta darit.jo dievs tevi pienems, lai kada tu butu. Vins mil visus. galvenais lai tu zini ko dari.

Un musdienas daudzi padodas kardinajumiem.jo cilveku uzskat ir atskirigi.

bet nu, es neiesaku uzreiz vilkt gulta. Labi pavadiet laiku un Dievs pats pateiks no darit. pirs dari tik apdomajies vel.
14.07.2011 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
ziniet,ar tiem krisiešiem un to padarīšanu ir kā ir.
Vai sevi var uzskatīt par kristieti un iet pret likumu,kas bībelē? Gluži kā ar grēku atlaišanu- izvaro sivieti,pasūdzies un mācītājs "atlaiž" grēku un cenšās tikai ievilkt baznīcā..
Ticēt Dievam=Ticēt saviem spēkiem, sev
Lūgt Dievu=Motivēt sevi
Izsūdzēt grēkus=Mierināt sevi, piedot sev.
Piedodiet, dārgie Dievlūdzēji. Tīri mans, neizsakāmi subjektīvais viedoklis.
bet par šo sirtuāciju,ja viņš misijā,tad drošvien ļoti nodevies šai dīvainajai padarīšanai.. pati vel pirms gada domāju citādi,bet manas domas ir krasi mainijušās,nevajag ticēt un iet uz Baznīcu,ja nepildi ko tur liek- dzer, seksojies utt.. tad priekškam ,savu egoismu apmierināt un justies "labāk?''
14.07.2011 18:23 |
 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011
Tur melnie arii ir? :D tikai pajautaaju :D
14.07.2011 16:00 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Mans onkulis, tēta jaunākais brālis ir Kristietis-mācītājs.
Viņa sieva arī iet baznīcā, par seksu pirms/pēc kāzām par viņiem neko nezinu.
Bet ikreiz,kad satieku,,,, īsti nepateikšu,ka kristietis, ļoti kulturāls un pieklājīgs. Patīk jokoties, un omu [viņa mammu] paķicināt :D :D :D
Gudrs cilvēks :) nevienam neko neuzspiež saistībā ar Dievu, un baznīcu.
14.07.2011 15:08 |
 
Reitings 89
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Mana draudzene pirms 3 gadiem aprecējās ar vienu no šiem misionāriem. Viņi Latyvijā parasti ir divus gadus, nevis pusgadu un šīs misijas ietvaros viņiem ir liegts būt jebkādās attiecībās ar meiteni (tas ir misijas ietvaros). Tāpēc viņus sūta 18. gados, bet sievietes ir vecākas - 21. lai savstarpēji nebūtu nekādu attiecību. Viņi ir ļoti kategoriski ne tikai pret seksu, bet arī pret dzeršanu, pīpēšanu un daudzām cit;am lietam. Viņi nav īstyi baptisti - 7 dienas pirms Kristus augšamcelšanās (pilno neatceros).
Viņiem ir ļoti spēcīga ticība (visā Jutas štatā) un nopietna pieeja tai. Labāk nevajag. Ja Tu gribi viņu tikai seksam, priekš kam Tev bojāt otram dzīvi> Neuzskatu, ka tas ir ētiski. Pati neesmu kristiete, bet uzskatu, ka nav jājaucāc viņu lietās un dzīves uztverē. Pēc tam sabojāsi visu viņa dzīvi un pasaules uztveri gan te, gan arī pēc tam (tur ir 7 pasaules).
Ir pietiekami daudz ārzemnieku, kuri nav misijā un kuri labprāt ar tevi liktos gultā ;)
14.07.2011 14:55 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Tas ka kristietis jau nenozīmē ka kāds mutants :D Tāds pats vīrietis jau vien ir uz kuru iedarbojas arī parastie savaldzināšanas paņēmieni (protams, tikai ar noteikumu, ka tie ir mierīgi, klasiski paņēmieni bez neķītrībām, perversijām)
Mūsdienās kristiešiem ir ļoti atšķirīgas domas seksa ziņā.
Mans bijušais bija kristietis. Viņa uzskats bija tāds - ka pareizi būtu taupīties līdz kāzām, bet, viņaprāt, ja tas notiek tikai ar vienu cilvēku un parteri netiek mainīti, tad var arī pirms kāzām.
14.07.2011 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Ha, man Krievijā pazīstama viena baptistu ģimene. Meitenei ir draugs jau kādus 5 gadus, viņiem abiiem ir pāri 20, bet nav bijis sekss. vienu vakaru sanāca parunāties un tā meitene to teica. Viņa no mana kompja savā pārrakstīja Sec and the city un teica lai es nesaku viņas mammai :D Mums ar draudzeni žoklis atkārās :D

Bet vispār es gan nezinu neko par kristiešu savaldzināšanu. Laikam jau mans draugs kristīts ir, bet nu es nesauktu viņu par kristieti. Un es esmu caur un cauri pagāns :D
14.07.2011 14:23 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Sofija11
tā ir tikai atrunāšanās, un kas tu gribi teikt,ka ar savu vīrieti esi kopā jau no 14 gadiem? :-O
Es nezinu, laulība ir kaut kas svēts, vot šito nesaprotu...
14.07.2011 14:13 |
 
Reitings 80
Reģ: 20.10.2009
Tie, kas nav kristieši un nedzīvo Dieva mīlestībā,tiem tas var likties stulbi, krāpnieciski, bet tāpēc jau bībeli lasa, katru dienu un saņem no Dieva informāciju, kas ar attiecošo vēstuli vai pantu ir domāts, būt kristietim it nemaz nav viegli, bet ja dzīvo Dieva mierā un ar svēta gara klātbūtni tu vari tuvoties viņam. Katram ir grēki - arī kristieši grēko un tas nenozīmē uzspļaut tam visam. KRISTIEŠI nav perfekti, viņi meklē īsto ceļu pie Dieva, un nožēlo savus grēkus kad viņus ir sapratuši, būt patiesam kristietim ir garšs un grūts ceļs. Bībelē nav rakstīts - tev nebūs sekss līdz kāzām ar to un to. tur rakstīts par miesas kārībām, iekārošanu.Grēks ir iekārot citu sievieti vai vīrieti, gulēt savā dzīvē ar viesiem. bet ja tev ir viens un īstais, tad mūsdienas,kas ir tas papīrs? Jā, iespējams,šis ir mans grēks, bet es neesmu kritusi acu kārībās, jo man ir mans vīrietis, viens un vienīgais.
14.07.2011 12:46 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Kaut kā jocīgi liekas , Sofijas gadījumā, tik ilgi kopā, bet precējušies nav, vecākiem tas šķiet normāli, man gan liktos, ka tur nav kaut kas tīrs... :-D
14.07.2011 11:36 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
es vienreiz draugos redzēju onkuli, kas sauca sevi par ticīgu cilvēku , baznīcas saits profilā un sex bez mīlestības grupās :D
vēl papildinformācija, ka necieš gejus un sēdinās tos uz sētas mieta, lai noasiņo līdz āvei . Dieva bērns ...
nezinu ka amerikāņi , bet mūsējie fanātiķi ir nedaudz paslimi :)

necopē, bet apreci :)Bet ja nopietni runā - Ja viņs tev stāsta par saviem turpmākajiem plāniem , gan jau viņs arī tāpat gudro, kā tevi nocopēt , lai neaizvainotu nedz tevi, nedz tavu ticību :)
ienkārši pajautā , kā viņa ticībā ar sievietēm un sakariem pirms laulībām .
14.07.2011 11:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Man tas, ka ierodas no ASV misijā saistās ar baptismu. Tiem, cik zinu, ir visai stingri uzskati par seksu pirms laulībām. Īpaši tiem, kuri nāk no štatiem. Turklāt, ja noprecēs tevi, tad tik spēsi dzemdēt. Baptisti ir par lielām ģimenēm ;-)
14.07.2011 10:54 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Virietis kristietis drosi vien dotu prieksroku altaram ne zagsam.
14.07.2011 10:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Kristietība ir mierīgākā reliģija, ja pat mācītājiem ir atļauts precēties un radīt bērnus, veidot ģimeni, tad pret pārējiem šie likumi ir vēl mīkstāki, kas neattiektos piemēram uz Katolicismu.
Es domāju, ka to cik cilvēks ir atvērts, brīvs uzskatos šajā gadījumā nenoteiks tā reliģiskā piederība.
Es pati esmu kristīta luterāņu baznīcā, tātad arī es esmu kristiete un man vajadzētu būt stingriem uzskatiem?
14.07.2011 09:21 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es pat nebūdama pārspīlēti ticīga kristiete nevelku vīriešus gultā pirmajā randiņā, tādēļ nesaprotu, kur problēma vienkārši izrādīt savas simpātijas un vērot, kā viņš atbildēs un vai vispār atbildēs uz to visu? Pat tuvāk iepazīstoties un vienkārši runājot tu vari uzzināt viņa attieksmi pret šīm lietām.
14.07.2011 04:38 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Riktiigi sasmeejos par kjengura tekstu :D he he,Ja jau pati esi kristiete,gan jau zini,kas ir kas!! Un piekritiishu,viirietis ir un paliek viirietis!Tachu gan jau dalja no vinjiem nopietni izturas pret ticiibu.
14.07.2011 03:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits