Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūzikas menedžments

 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011

Labrīt! ;) Nav saulaina diena, bet novēlu lai saulīte jums visām tomēr parādās. :)

Tātad - esmu jau cieši nolēmusi, ka vēlos mācīties mūzikas menedžmentu. Tagad meklēju dažne dažādu informāciju par pašu mūzikas menedžeri un lietām ap to. Varbūt kāda zin kādu labu rakstu par to? Vai arī ir kāda grāmata? Meklēju centrālās bibliotēkas katalogā, bet neko neatradu. ;/

+ Vai šeit ir kāda Latvijas kultūras koledžas studenete, kas var padalīties ar mani savos iespaidos par skolu? Esmu jau dzirdējusi viskaut ko labu, bet man gribās vēēl. :D

+ Vai lielu lomu nākotnē šajā darbā spēlē tas vai Tev ir bakalaurs Latvijas Kultūras akadēmijā kultūas menedžmentā vai arī pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tieši kultūras menedžmentā ar specializāciju mūzikas menedžmentā Latvijas kultūras koledžā?

29.06.2011 14:24 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Up, up^
29.06.2011 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribēju pagājušogad stāties Kultūras koledžā mācīties Mūzikas menedžmentu, bet kaut kā nesanāca. Gribētu mēģināt šogad, tikai bail, vai neesmu par vecu :-D
29.06.2011 14:47 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Mežģīnīte - par vecu noteikti nebūsi, jo biju uz atvērto durvju dienu un tur sapulcējās kopā visi tie, kas gribēja mūzikas menedžmentu mācīties un tur bija viens arī krietni jau pāri 20, tā kā domāju, ka nebūsi pa vecu. ;)
29.06.2011 15:01 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Up! Tiešām nevienam nav tuva šī sfēra?
29.06.2011 20:40 |
 
Reitings 268
Reģ: 16.09.2009
The Ultraviolet, atvainojos par off topic, bet tu iepriekš esi kaut ko īpašu apguvusi sakarā ar mūziku? Vai tādā fakultātē var iestāties jebkurš? Kādus eksāmenus kārtoji?
29.06.2011 20:47 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Es vēl nestājos šogad, bet tur skatās vērtējumus latviešu valodas, literatūras un svešvalodas eksāmenus.
Neesmu neko īpaši mācījusies, bet kā teica atvērtajās durvīs, katru gadu kursā saorganizējās vairākas mūzikas grupas. ;)
29.06.2011 21:42 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
tā ir tā joma, kas arī mani interesē visvairāk.
par mūzikas menedžmentu kā tādu bibliotēkās grāmatu diez ko daudz nav. angliski var šo to atrast, bet arī neesmu droša ka biblenēs ir, varbūt vienīgi privātajos krājumos pie ekspertiem..
par koledžu varēšu izteikt tikai subjektīvu viedokli no dzirdētā - viena tante teica. runā, ka tur neesot izcili augsts līmenis. pirmkārt tas, ka tā ir koledža, kas esot zemāks līmenis, otrkārt, tāpēc ka viss notiekošais tur nav pārāk, kā lai pasaka, uzspiests un prasīgs. vide esot koledžā ļoti radoša un forša un meitenes, ar kurām kopā esmu satikusies projektos, izskatījās pietiekami aktīvas, bet par tieši iegūto izglītības līmeni grūti spriest.
pati mācos akadēmijā kultūras socioloģiju un menedžmentu, bet joprojām nezinu, cik lielā vērtē tas ir. jebkuras izglītības gadījumā ir svarīgi jau studiju laikā aktīvi darboties, jo tieši tas interesē darba devēju, nevis iegūtais grāds, manuprāt. visādā ziņā mani nesen mūzikas menedžmenta jomā uzaicināja uz visnotaļ prestižām darba pārrunām un par izglītību viņiem nebija pilnīgi nekādu komentāru, viņi interesējās tikai par visādiem darbiem un projektiem, kuros biju iesaistījusies un kas bija norādīti CV.
kultūras akadēmijā mūzikas menedžmentam ir maza uzmanība. tā prakse, kas notiek akadēmijas ietvaros (brīvprātīga un pilnīgi savādāka, nekā ierastās prakses augstskolās), ir vairāk veltīta teātrim un kino - tām jomām, kas tiek apgūtas paša akadēmijā, jo notiek sadarbība starp šo programmu studentiem.
01.07.2011 01:20 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Teikšu banālo "viss no paša atkarīgs", jo es zinu meiteni, kura mācās tieši mūzikas menedžmentu LKK un viņa ir apmierināta, arī strādā savā nozarē jau paralēli studijām. Tiesa gan - viņa ir ļoooooti aktīvs cilvēks. Patiešām - visus pazīst, ar visiem komunicē, daudz enerģijas tajā visā iegulda un domāju, tieši tas, nevis konkrētā skola ir nesis viņai panākumus. :-) Pieņemu, ka tur varētu būt arī tādi cilvēki, kuri gaida, ka viņiem visu ar karoti mutē ieliks (jo tādi ir visur), un ja nu viņi sūdzās, ka LKK ir slikta izglītība, tad tā nav skolas problēma.
01.07.2011 01:24 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
vien meitene mācījās. lekcija notika reti, līdz 2. kursā vispār studijas izjuka.
01.07.2011 01:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits